200 zł na start + aż 7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Pekao

Zakończona

Aż 7% w skali roku mogą uzyskać nowi, ale również obecni klienci Pekao – i to nie na lokacie, ale na koncie oszczędnościowym z gwarancją oprocentowania przez 5 miesięcy. Na tych pierwszych ciągle czeka dodatkowe 200 zł w gotówce na start – i to na banalnie prostych warunkach :)

7% na koncie oszczędnościowym Pekao

7% do 100 000 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku – czyli osobą, która nie była posiadaczem rachunku w Pekao S.A. ani funduszy inwestycyjnych w Pekao TFI od 1.07.2023. Co ciekawe bank dopuszcza do promocji również posiadaczy rachunku, ale pod warunkiem, że ich średnie miesięczne saldo w każdym miesiącu (po 1.07.2023) nie przekraczało 2000 zł. Z waszych komentarzy wynika, że konieczne jest wtedy również otwarcie nowego konta oszczędnościowego.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że posiadamy lub otworzymy Konto Przekorzystne wraz z rachunkiem oszczędnościowym i kartą w okresie od 4.04 do 13.06.2024.

I to w zasadzie tyle. Promocyjne oprocentowanie 7% na koncie oszczędnościowym będzie
obowiązywało dla kwoty do 100 000 zł przez okres 152 dni licząc od dnia zawarcia umowy o konto.

200 zł w gotówce

Na koniec przypomnę, że do 13.06 trwa również promocja z premią za założenie Konta Przekorzystnego. Do zyskania mamy 200 zł na banalnie prostych warunkach. Zachęcam do zapoznania się z prześwietleniem tej oferty :)

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy ktoś w przeszłości korzystał z oferty powrotu oszczędności dla istniejących klientów i mógłby powiedzieć jak to w praktyce wygląda? U mnie oferta na dotychczasowym KO się nie pojawia, mimo że moje saldo nie przekraczało 2 tys zł przez ostatni rok. Czy powinienem zamknąć dotychczasowe konto i próbować otwierać nowe? I dopiero wtedy pojawi się oferta na 7%?

  Wojtus Odpowiedz
  • Sam sobie odpowiem. Pracownicy Pekao to szczyt niekompetencji. Złożyłem dyspozycję zamknięcia dotychczasowego KO. Tutaj jest pierwszy problem – standardowy termin zamknięcia od złożenia dyspozycji to 1 miesiąc. Nie przejąłem się tym zbytnio, ponieważ zależało mi na ofercie KO Premium. Tutaj kolejny problem – nie da się przekształcić Konta Przekorzystnego w Konto Świat Premium zdalnie – pozostaje wizyta w oddziale. Pofatygowałem się do oddziału i powiedziałem, że chcę dokonać konwersji, aby móc skorzystać z 7% na KO Premium. Odpowiedź pracownika, ale Pan nie może, bo nie ma w ogóle takiej oferty, bo to tylko dla nowych. No to ja na to, że zgodnie z regulaminem dotychczasowi też mogą o ile średniomiesięczną saldo nie przekraczało 2000 zł. Ale ta oferta się nie pojawia, więc pewno saldo było przekroczone. To ja na to, że zapewne tak jest ponieważ mam jeszcze otwarte stare KO, na które złożyłem dyspozycję zamknięcia. Tutaj szacunek dla pracownika, dzięki któremu udało się je zamknąć tego samego dnia.
   Dziś rano loguję się do bankowości internetowej, sprawdzam ofertę kont i widzę jak byk w ofercie:
   Inne rekomendowane produkty
   Konto z oprocentowaniem promocyjnym – Otwórz Konto Oszczędnościowe Premium i zyskaj 7,00% w skali roku do 200.000 zł przez 5 miesięcy od otwarcia tego konta. Promocja trwa do 13.06.2024 r.
   Pomyślałem sobie: zapytam na czacie, czy to nie podpucha. I odpowiedź: Ta promocja nie została dla Pana przygotowana.

   Olałem komunikat, dokończyłem wniosek o otwarcie i szczegółach konta mam:

   Oprocentowanie w skali roku:
   7,00%
   Do kwoty 200 000 PLN
   2,50%
   Nadwyżka ponad 200 000 PLN
   Promocja trwa do 27 października 2024

   Dziękuję bardzo wszystkim pracownikom Banku Pekao SA.

   Wojtus
  • jakie są opłaty za Świat Premium i warunki zwolnienia z nich?
   migracja na Świat Premium jest „od ręki”?
   ile czasu upłynęło od zmiany konta do pojawiania się ofery ko 7%?

   kruczi
  • Wojtuś czyli da się. 👍 Wszędzie ktoś się może pomylić.

   Pola33
 • w tym banku jest masa pułapek, m.in.:
  – przelewy Blik płatne 1zł,
  – przelew wewnętrzy z KO tylko z aplikacji darmowy (nie wiem czy jeden czy więcej), ze strony nawet pierwszy płatny 7zł (mało co bym się złapał),
  – sms autoryzacyjne płatne 0,20zł,
  – malutki limit przelewów 5kzł zwiększyć można tylko w placówce.
  Ciekawe no co mnie złapią, nie wiem czy warte było otwierać dla tych 7%, 200zł też niepewne, bo kodów MCC nigdzie nie widzę, albo okaże się że jakiegoś ptaszka nie zaznaczyłem.

  keram7m Odpowiedz
  • ołszit, pełno pułapeczek, trzeba nieźle lawirować w meandrach regulaminów i cenników – szkoda zdrowi. a już miałem się złapać na haczyk, poszukam okazji w innych miejscach.

   j4c0b
  • Pierwsze słyszę, aby przelew na telefon blik był płatny.

   simrisham
  • Bo jest czasowe zwolnienie z opłaty – ale mogą wycofać

   karampuk
  • „Do 31 grudnia 2024 r. klienci indywidualni mogą nadal bezpłatnie robić przelewy BLIK na numer telefonu.”

   salted
  • tej promocji nie zauważyłem, TOiP nie ma o tym słowa, ale faktycznie na stronie jest, tylko tak bez żadnego regulaminu

   keram7m
 • „prawdopodobnie byles lub jestes klientem naszego banku dlatego zaloguj się do peopay aby rozpoczac wniosek jako istniejacy klient”.

  ale data zamknięcia poprzedniego RORa spełniona

  @Michał, wejdę do promki 200 zł?

  idiayp Odpowiedz
 • „Promocyjne zwolnienie” z opłat za przelewy na telefon Blik było do 31 mają 2024, widocznie łaskawcy je przedłużyli. Tak dziadowskiego w obsłudze banku nie spotkałem. Kruczki i kombinowanie jak klienta zrobić w jajo czyhają na każdym kroku. Ostatni ich hit to niespełnienie warunków polecenia założenia konta, bo… Polecony nie zapisał się do… promocji poleceń (żeby polecać innym). To, że sam założył z mojego polecenia, czynnie korzysta nie ma znaczenia. To powód, żebym jako polecający nie otrzymał kasy za polecenie. Żeby było ciekawiej, polecony nic z tego polecenia nie ma, a bank polecającemu nie może podać jakich warunków polecony nie spełnił, bo… tajemnica. Cyrk i ewidentne szukanie jak zrobić „na szaro”. Odwołania w tym banku nic nie dają. W odpowiedzi za każdym razem pomijają istotę polecenia i korzystania. Takich „cyrków” jest więcej. Zdecydowanie odradzam ten bank!

  jmg Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy