Konto firmowe z premią do 700 zł i brakiem opłaty miesięcznej od Banku Millennium (+400 zł za konto osobiste)

Zakończona

Ruszyła promocja Banku Millennium, w której nowi klienci firmowi mogą zgarnąć nawet 700 zł na „rozkręcenie” swojej firmy oraz darmowe prowadzenie konta osobistego przez 24 miesiące. A do tego 250 zł na start + 150 zł dla dziecka w promocji dedykowanej klientom indywidualnym :)

600 zł za konto firmowe od Banku Millennium

Letnia promocja z Kontem Mój Biznes

Aby skorzystać z promocji należy być przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, który nie jest (lub nie był w ciągu ostatniego roku) stroną jakiejkolwiek umowy o produkt dla firm Banku Millennium, Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski lub Millennium TFI. Wykluczone są również osoby, które otworzyły Konto 360° w jakiejkolwiek promocji, a następnie zamknęły to konto. Jeśli natomiast posiadamy (lub otworzymy) ten promocyjny rachunek osobisty – to jest OK.

Co dalej? Wniosek o promocyjne konto możemy złożyć do 31.08.2021 przez dedykowaną stronę promocji, pamiętając przy tym, aby posiadać lub wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie przez bank jego danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących,
 • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 3000 sztuk.

Premia za 3 przelewy, wpływy i płatności kartą

A jak zdobyć tytułowe 700 zł? Premia podzielona jest na dwie części. Pierwsze 400 zł zgarniemy po trzykrotnym spełnieniu (we wrześniu, październiku i listopadzie) poniższych warunków:

 • wykonanie jednorazowego przelewu do ZUS w wysokości min. 250 zł lub płatności min. 500 zł kartą oraz
 • zapewnienie wpływów zewnętrznych na min. 1000 zł

Jako wpływy zewnętrzne rozumiemy:

wpływy na Konto z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą

A jak zdobyć pozostałe 300 zł? Wystarczy, że zawrzemy w placówce banku umowę najmu terminalu płatniczego PayTel, a do 30.11.2021 wpłynie na nasz rachunek min. 1000 zł z tytułu rozliczenia transakcji płatniczych przez ten terminal.

Wypłata premii nastąpi do 31.12.2021.

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Prowadzenie konta firmowego jest bezpłatne, jeśli wpłynie na niego min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie lub wykonany zostanie min. jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego. W przeciwnym razie płacimy aż 15 zł miesięcznie – ale nie przez pierwsze 2 lata, bo dzięki promocji bank nie pobierze od nas tej opłaty.

Karta debetowa do konta jest darmowa pod warunkiem wydania min. 500 zł miesięcznie (inaczej płacimy za nią 7 zł). Jeśli natomiast chodzi o przelewy, to bank udostępnia pakiet 20 sztuk za 0 zł. Za kolejne płacimy złotówkę per przelew.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czyli posiadając kiedyś tam, jako klient indywidualny, konto 360 otwarte w promocji i potem zamknięte jesteśmy wykluczeni z promocji?

  Ludwik Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy