75 zł za założenie Nest Konta – promocja przedłużona do 9 lipca

Bardzo dobra wiadomość dla osób, które nie skorzystały jeszcze z promocji z premią za założenie Nest Konta. Promocja, która pierwotnie miała się zakończyć dzisiaj, zostaje przedłużona o 9 dni. Pula nagród również się zwiększa – z 800 do 1300 sztuk. Pozostałe warunki zostają bez zmian :)

75 zł za założenie Nest Konta
Przypomnijmy: aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Nest Banku, który zarejestruje się na dedykowanej stronie promocji najpóźniej do 9.07.2017 (chyba, że limit 1300 wniosków zostanie wcześniej wyczerpany i możliwość rejestracji zostanie wyłączona).

Po podpisaniu umowy wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i wydać łącznie min. 150 zł kartą – mamy na to 60 dni od złożenia wniosku (ale nie dłużej, niż do 31.08.2017).

To tyle! Informacje o przyznaniu nagrody otrzymamy do 15.09.2017. Bardziej szczegółowy opis promocji znajdziecie w naszym prześwietleniu: 75 zł premii za założenie Nest Konta

Nie przegap!

Komentarze

 • mały off-topic.Coś się w końcu w bankach zaczyna dziać. Od jutra w Raiffeisen wzrasta oprocentowanie konta oszczędnościowego KWC – do 100K- 2,2% (standard+bonus)

  jacck Odpowiedz
  • Juz dawno temu pisalem, ze przy takich % bankom powoli ucieka kasa z depozytow i zaczyna im brakowac na kredyty. No i zaczynaja nieco ruszac %.

   keton
 • Musieli mieć mało zgłoszeń. I dobrze, minimum 100 w gotówce i się skusze.

  Krzysztof Odpowiedz
 • Widać, że 100 zł to taka granica, a wszystko poniżej to ludzie kręcą nosem.

  Benito Odpowiedz
 • W grudniu dawali kartę podarunkowa do Rossmann a (100 zł na karcie), to po dwóch dniach zakończyli promocję, taki był popyt

  Benito Odpowiedz
 • Założyłem wczoraj konto i muszę przyznać, że jestem zniesmaczony poziomem zabezpieczeń banku, a konkretnie aplikacji mobilnej.
  Aplikacja jest źle skonstruowana, przez co stanowi realne zagrożenie dla bezpieczeństwa konta. Jeśli ktoś ukradnie nam telefon, a zna nasz numer klienta-to jest w stanie aktywować aplikację, dodać własnego odbiorcę i wyczyścić nam konto. Aplikacja mobilna nie jest w żaden sposób „zatwierdzana” np. w systemie transakcyjnym banku. Całe nasze bezpieczeństwo wisi na włosku blokady ekranu oraz nieznajomości przez atakującego naszego nr klienta. Wystarczy, że ktoś podejrzy mail powitalny-i jesteśmy w d… Dlatego każdy kto założył tam konto powinien zainstalować czym prędzej aplikację mobilną, nadając swoje hasło.

  Oskar Odpowiedz
 • Ważne, aby wnioski o konta zostały złożone dzisiaj do godziny 16:00. – dostałam takiego maila od ebrokera, prawda to przecież piszą ze przedłużyli do 9.07 ?

  villemo09 Odpowiedz
 • Do kiedy to w końcu jest? Dostałem przed chwilą maila: „Witamy,
  dziękujemy za udział w promocji „NEST KONTO Z BONUSEM”
  Dzisiaj o godzinie 16:00 zostanie ona zakończona.
  Jeśli nie złożyliście jeszcze wniosku o NEST KONTO jest to ostatni moment.
  Pamiętaj, że w momencie złożenia wniosku o NEST KONTO możesz od razu polecić konto w PROGRAMIE POLECEŃ nie czekając aż podpiszesz umowę z bankiem i spełnisz warunki.
  Ważne, aby wnioski o konta zostały złożone dzisiaj do godziny 16:00.
  Podpisanie umowy może nastąpić po tym terminie.
  Czas na spełnienie warunków aktywności upływa z końcem sierpnia (31.08.2017)
  Pozdrawiamy
  eBrokerPartner”

  Bartosz Odpowiedz
 • jak mam polecic komus to kont gdzie wygeneroiwac ten link z wlasnej bankowoscxi internetowej ?

  villemo09 Odpowiedz
 • chyba koniec promocji.. link nie działa

  Andrzej Odpowiedz
 • Czy Nestbank robi promocje dla byłych klientów (z okresem karencji) bo zastanawiam się czy zamykać konto jak najszybciej i czekać na kolejną wisienke?

  Andrzej Odpowiedz
 • Czy wystarczy zrobić przelew na 150 zł? Czy tylko i wyłącznie wchodzi w grę płatność kartą za 150?

  Dominika Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy