8% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym + 250 zł na start od Pekao

Zakończona

8% w skali roku mogą uzyskać nowi, ale również obecni klienci Pekao – i to nie na lokacie, ale na koncie oszczędnościowym z gwarancją oprocentowania przez pół roku! Na tych pierwszych ciągle czeka dodatkowe 250 zł w gotówce na start – i to na banalnie prostych warunkach :)

8% na koncie oszczędnościowym Pekao

8% do 100 000 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku – czyli osobą, która nie była posiadaczem rachunku w Pekao S.A. ani funduszy inwestycyjnych w Pekao TFI od 1.12.2022. Co ciekawe bank dopuszcza do promocji również posiadaczy rachunku, ale pod warunkiem, że ich średnie miesięczne saldo w każdym miesiącu (po 1.12.2022) nie przekraczało 2000 zł.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że posiadamy lub otworzymy Konto Przekorzystne wraz z rachunkiem oszczędnościowym w okresie od 15.03 do 15.05.2023. Pamiętajmy jedynie, że jeśli nie otworzymy konta oszczędnościowego wraz z kontem osobistym, to:

Jeśli zawarłeś umowę o pierwsze konto osobiste […] w Okresie przystąpienia do Promocji i nie zawarłeś jednocześnie umowy Konta Oszczędnościowego będziesz miał możliwość zawarcia umowy Konta Oszczędnościowego z promocyjnym oprocentowaniem w oddziałach banku od dnia zawarcia umowy lub w bankowości elektronicznej (serwis internetowy Pekao24, PeoPay) w terminie od 3 do 5 dni roboczych po dniu zawarcia umowy o konto osobiste, jednak nie później niż 15.05.2023.

I to w zasadzie tyle. Promocyjne oprocentowanie 8% na koncie oszczędnościowym będzie
obowiązywało dla kwoty do 100 000 zł przez okres 183 dni licząc od dnia zawarcia umowy o konto.

250 zł w gotówce

Na koniec przypomnę, że do 15.03 trwa również promocja z premią za założenie Konta Przekorzystnego. Do zyskania mamy 200 zł na banalnie prostych warunkach. Zachęcam do zapoznania się z prześwietleniem tej oferty :)

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • Trochę spaliłem promocję. Patrząc na spadające wszędzie oprocentowanie zaklepałem sobie te 183 dni na 8% wpłacając tam parę zł. Resztę planowałem wpłacić, gdy skończy mi się obecna oferta w innym banku. Okazuje się, że promocja z 8% została jednak przedłużona i te 183 dni można sobie zapewnić od połowy maja, a wtedy to zapewne będzie dobra oferta. I tu dwa pytania. Czy można mieć dwa takie konta oszczędnościowe? Wtedy na to obecnie nie dokładałbym nic, żeby mieć niskie saldo i otworzyłbym drugie KO przed połową maja? A jeśli ta opcja nie wchodzi w grę to czy wchodzi w grę zamknięcie konta teraz i otwarcie nowego przed połową maja z tym oprocentowaniem na 183 dni od 15.05?

  Borys29 Odpowiedz
  • spróbuj wypowiedzieć umowę konta oszcz. i potem załóż znów to konto… może wskoczy 8% na tym nowym bo saldo będziesz miał ok (kilka zł)

   maniekkkkkkk
 • @Borys29
  Wcale nie spaliłeś tej promocji. Myślę, że zachowałeś się bardzo racjonalnie. „Rezerwacja” oprocentowania w wys. 8% do połowy września do 200k. to przecież bardzo dobry ruch. Nikt nie jest w stanie przewidzieć jakie oprocentowanie ustali Pekao SA i inne banki.
  Zrobiłam to samo. Bo tak myślalam.

  Beata2 Odpowiedz
 • 1) do 15.05.2023 można się załapać na 8%?
  2) mam konto przekorzystne oraz stare KO, saldo poniżej 200 od wielu miesięcy, mogę tu przelać na stare KO?

  adaś Odpowiedz
 • Witam.

  Obecnie zależy mi jedynie na utrzymaniu oprocentowania 8 % na ko. Aktywowałem to początkiem roku kiedy to jeszcze było to do kwoty 200 tys. Dodatkowo można było otrzymać 200 zł za wpłaty 500 zł i 5 transakcji kartą przez kolejne kilka miesięcy. Uzyskałem te 200 zł i moje pytanie dotyczy tego jakie należy teraz spełnić warunki żeby utrzymać to konto darmowe? Wpływ 500 zł i jedyna transakcja kartą czy dalej muszę wykonywać te 5 transakcji?

  Darek Odpowiedz
 • Podpowiedzcie proszę jak przystąpić do promocji 8%. Nie chcę dołączać do całego pakietu promocji z kartą VIsa dla nowych – mam konto osobiste spełniające warunek <2000 zł.

  3cik Odpowiedz
 • Czy jeśli już korzystałem z promocji konta oszczędnościowego na 8% a spełniając obecne warunki mogę jeszcze raz skorzystać z oprocentowania 8%, czy jest to tylko jednorazowa promocja.

  Michał Odpowiedz
 • W czasie tej promocji dostępne było też Konto Oszczędnościowe Premium – warunki podobne: 8% ale do 200 kPLN. Pobrano mi 7 zł opłaty za zlecenie przelewu – przelew był zlecony przez bankowość internetową na rachunek własny w tym samym banku. Okazuje się, że darmowe są tylko przelewy zlecone przez aplikację na telefonie… Jeszcze się z czymś takim nie spotkałem.

  Maciek Odpowiedz
  • Napisałem reklamację informując że byłem przekonany że każdy jest za free. Oddali. Napisałem też reklamację na brak premii na początku maja bo wniosek dokańczałem w oddziale i premii brak. Uznali na początku czerwca i poinformowali że za otwarcie + 2×50 wypłacą do 3.07…. czekam. Oczywiście premii a czerwiec też nie ma więc kolejna reklamacja będzie… ale czekam czy te 150 przyjdzie… oj burdel mają w tym banku…

   maniekkkkkkk
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy