Aż 8% do 400 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (i kolejne 400 000 zł na OKO Bonus) od ING Banku

Zakończona

ING Bank uruchomił kolejną edycję promocyjnego oprocentowania na swoim Otwartym Koncie Oszczędnościowym. Oprocentowanie wynosi 8% w skali roku dla maksymalnie 400 000 zł, przez 3 miesiące – zarówno na Otwartym Koncie Oszczędnościowym, jak i OKO Bonus. A pamiętajmy, że ciągle czeka na nas również 200 zł premii na start za założenie konta osobistego.

ING: Otwarte konto oszczędnościowe

Otwarte Konto Oszczędnościowe – bonus na start

Aby skorzystać z pierwszej z ofert należy być nowym lub obecnym klientem ING Banku, który od 16.11.2021 nie posiadał żadnego rachunku oszczędnościowego w PLN lub posiadał taki rachunek, ale nie wykazywał na nim aktywności – od 16.11.2021 nie było żadnej wpłaty lub wypłaty oraz średnie saldo nie przekraczało 10 zł.

Jeśli spełniamy powyższy warunek to wystarczy, że założymy (nowe) Otwarte Konto Oszczędnościowe najpóźniej 13.12.2022. Podwyższone oprocentowanie (8% zamiast 1,5%) będzie obowiązywało przez 3 miesiące od otwarcia rachunku, dla kwoty maksymalnie 400 000 zł.

Odsetki promocyjne zostaną dopisane w kolejnym dniu po upłynięciu tego okresu, dlatego nie stresujmy się, że początkowo będą nam wpadały „grosze”.

Z oferty można korzystać tylko na jednym rachunku OKO.

Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus

Co ciekawe istnieje jednak możliwość założenia dodatkowego OKO Bonus do posiadanego już konta oszczędnościowego w PLN. Jeśli zrobimy to w trakcie trwania oferty (czyli również do 13.12) to zyskamy możliwość ulokowania dodatkowych 400 000 zł na 8% na okres 3 miesięcy – po tym terminie umowa o takie konto samoczynnie się rozwiązuje, a odsetki i kapitał są przekazywane na wskazane konto.

Ale jest jeszcze jeden, najważniejszy warunek: OKO Bonus obowiązuje dla nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo produktów depozytowych z dnia 13.11.2022. Idealnie więc, jeśli nie mieliśmy wtedy oszczędności na żadnym koncie oszczędnościowym czy lokacie w ING Banku.

Bank wypłaci nam odsetki bonusowe pod warunkiem, że saldo w dniu zamknięcia konta będzie wyższe, niż saldo początkowe w dniu badania nowych środków – czyli po prostu jak jakieś nowe środki zostaną na OKO Bonus, np. złotówka.

Nie przegap!

Komentarze

 • Nic nowego, to juz bylo

  marcintg77 Odpowiedz
  • Ale nowa edycja. Jak komuś skończyła się jakiś czas temu poprzednia to może znowu skorzystać.

   burak
 • Właśnie, dzisiaj zamknęło się moje OKO Bonus z jednej z poprzednich promocji. Na 13.11. miałem kilka groszy. Jak dobrze rozumiem regulamin, to mogę brać udział w obecnej edycji?

  diego Odpowiedz
  • Przecież możesz to sam sprawdzić:
   Przy otwieraniu OKA pokaże Ci „Twoje saldo początkowe” i będziesz wiedział, czy aktualna edycja jest dla Ciebie.

   Ego
 • Nie ogarniam czy mogę oko zamknąć skoro odsetki netto 21.11 już wpłynęły.
  Zasiliłem rk 19.08 i tydzień temu musiałem środki przelać na inny cel, zostawiłem 50 zł.
  W szczegółach mam oprocentowanie 1.5%

  Fazi Odpowiedz
 • możesz zostawić OKO od14 grudnia będzie nowa edycja na saldzie zostaw 0 zł.

  TYCH Odpowiedz
  • W jakim przypadku trzeba na saldzie zostawić więcej niż zero?
   Czyli nie ma sensu likwidować bo jak nowa edycja zaskoczy to pojawi się info o wyższym % kiedy wpłaci się nowe środki?

   Fazi
 • Więcej na OKO BONUS

  TYCH Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy