200 zł za założenie konta osobistego + 50 zł z polecenia + 7% na OKO od ING Banku Śląskiego

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji ING Banku. W zamian za założenie Konta Direct lub Konta Mobi (dla młodych) zyskać możemy do 200 zł premii. Oprócz tego możemy zyskać kolejne 50 zł w programie poleceń. A dla oszczędzających czeka 7% do łącznie 800 000 zł na dwóch kontach oszczędnościowych.

200 zł za Konto od ING Banku

Do 200 za otwarcie konta Direct

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w ING Banku od 1.07.2021 do 30.09.2022. Bank zaznacza również, że:

Promocja nie dotyczy osób posiadających lub współposiadających produkty Banku (np. konta, karty, pożyczki) oraz osób będących pełnomocnikami do tych produktów.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożym wniosek o konto za pomocą strony internetowej banku, otwierając przy tym konto oszczędnościowe i wybierając dowolną kartę debetową. Wnioski składane w oddziałach banku nie biorą udziału w promocji, tak samo jak wnioski złożone przez bankowość internetową Moje ING.

Warto natomiast dodać, że umowę o rachunek możemy podpisać przez kuriera albo przez przelew weryfikacyjny. Pamiętajmy jedynie, że przelew musimy wykonać z banku w którym nas uprzednio zweryfikowano (mają nasz wzór podpisu) i dane (nazwisko, adres) są takie same.

Istotne również, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych.

Na spełnienie wszystkich powyższych warunków mamy czas do 19.01.2023.

Warunki zdobycia 200 zł

Co dalej? Tak naprawdę bank daje nam dwie możliwości. Do zdobycia mamy 120 zł za spełnienie prostszych warunków albo 200 zł, jeśli się nieco bardziej wysilimy.

I tak gwarantowane 120 zł otrzymamy pod warunkiem, że do 19.04.2023 wykonamy płatności bezgotówkowe w złotych polskich na łączną kwotę min. 1000 zł kartą lub BLIKiem. Premia zostanie przekazana na nasze konto oszczędnościowe do 4.05.2023, o ile ciągle będzie ono aktywne, tak samo jak konto osobiste oraz karta debetowa.

Nagrodę możemy jednak zwiększyć o 80 zł. Wystarczy dodatkowo spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • wykonać min. 3 płatności bezgotówkowe BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje co powyżej)
 • otrzymać wpływy w trzech różnych miesiącach w kwocie min. 1000 zł na konto osobiste, przy czym:

  Nie uwzględnimy wpłat w placówkach lub wpłatomatach naszego banku.

 • założyć min. jeden Cel Oszczędnościowy na otwartym w promocji OKO
 • posiadać na dzień 19.04 na założonych celach (min. jednym) sumę sald min. 300 zł (np. wpłacając co miesiąc po 100 zł)

Powyższe warunki powinniśmy spełnić do 19.04.2023. W takim wypadku wypłacana premia będzie wynosiła 200 zł :)

Łatwiejsze warunki dla konta Mobi!

Co ciekawe ING ma również w ofercie równoległą, bardzo podobną promocję, której warunki są nieco łatwiejsze. Różnica jest taka, że tu konieczne będzie założenie Konta Mobi, które przeznaczone jest dla osób młodszych – w wieku od 18 do 26 lat.

Same warunki promocji są podobne: 120 zł otrzymamy za wykonanie min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem w złotych polskich. Będziemy jednak mieli mniej czasu na spełnienie warunków – bo do 19.03.2023. Wypłata nagrody nastąpi jednak szybciej – zgodnie z regulaminem do 3.04.2023 (o ile ciągle będziemy posiadaczem rachunków i karty).

Co zrobić, aby zgarnąć premię wyższą o 80 zł? Spełnić dodatkowo poniższe warunki w tym samym terminie:

 • założyć Smart Saver i odłożyć na nim min. 30 zł na dzień 19.03
 • wykonać min. 3 transakcje BLIKiem za zakupy w internecie (mogą to być te same transakcje, co powyżej)

7% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym

Oprócz premii na start ING oferuje w tej chwili wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe. Nowi klienci zgarną 7% do 400 000 zł, a osoby przynoszące do banku nowe środki (obecni, ale tez nowi klienci) zgarną kolejne 7% do 400 000 zł. Szczegóły obu promocji w osobnym prześwietleniu.

Ile kosztuje Konto Direct?

Konto Direct oraz Konto Mobi nie różnią się znacząco pod względem opłat. Prowadzenie obu z nich jest darmowe. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę (przy koncie Direct) – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Ale wystarczy skorzystać z konta Mobi, aby mieć kartę za darmo – bez spełniania dodatkowych warunków (do 26. roku życia). Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ktoś chętny do użyczenia kodu polecającego i pozostałych danych?

  przemooz Odpowiedz
 • Nie wiem, ktos moze mnie polecic i dostane 200+50? Chce otworzyc ING by miec 8% na OKO. Wg mnie polecenie nie otworzy konta z promocja 200zl za otwarcie? Wiec jak zrobic 200+50? Jakby bylo mozliwe to Michal Admin by podal pewnie swoj link polecajacy z w promocji?

  Krzychoooo Odpowiedz
  • Na stronie ing masz tak napisane:

   Masz kod? Otwórz konto
   Zrób to do 7 listopada 2022 r.

   W Moim ING, w placówce bankowej (w miejscu spotkań lub w punkcie sprzedaży ING Express) lub przez naszą stronę www, —–gdzie możesz dodatkowo skorzystać z promocji „Do 200 zł za otwarcie konta”1 i zyskać do 250 zł.—

   Podczas otwierania konta podaj kod od znajomego.”

   Więc wydaje się że można połączyć promocje

   Moje namiary
   katka19755
   gazeta pl

   Ja123
 • Czytam regulamin programu poleceń i dla polecającego jest wymóg wydania 300 zł. Pytanie czy to 300 zł w ramach tej edycji programu czy za każdego poleconego i trzeba to pomnożyć. Czyli jeśli jest 3 poleconych, to tylko raz trzeba wydać 300 zł czy 3 x 300 zł. Jakoś to dla mnie niejasne.

  Ja123 Odpowiedz
 • Uwaga osoby polecone, pamiętajcie o tym podczas zakładania konta:

  „zgódź się, aby obecny klient otrzymał informację o tym, że już masz u nas Konto i spełniłeś albo nie spełniłeś warunki Promocji.

  Zgodę wyrazisz na formularzu zgłoszeniowym nowego klienta, podczas zakładania Konta.”

  Ja123 Odpowiedz
 • Czy można złożyć wniosek na stronie www promocyjnej, ale weryfikację tożsamości zrobić w oddziale?

  Rafał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy