Jeszcze więcej! Aż 800 zł dla czytelników bloga od Santander Bank Polska

Trwa do 31.07.2024

Ruszyła promocja Santander dedykowana czytelnikom bloga. W ramach tej akcji każdy, kto założy konto osobiste Santander zyska nie 700, ale nawet 800 zł na start. Więcej nie daje obecnie żaden bank!

800 zł premii od Santander Bank Polska

Przypomnijmy: w chwili obecnej Santander oferuje nawet 700 zł na start osobom, które nie posiadały konta w tym banku od 1.01.2022 oraz wyrażą zgody marketingowe. W skrócie: bank zapłaci nam 300 zł za wykonywanie aktywności w czterech miesiącach następujących po miesiącu założenia konta. Wystarczy, że:

 • zapewnimy wpływy na min. 1000 zł
 • wykonamy płatności kartą/BLIK za zakupy w sklepach lub internecie na łącznie min. 300 zł
 • zalogujemy się co najmniej razy do aplikacji Santander mobile

Kolejne 300 zł otrzymujemy za wpływ wynagrodzenia min. 1000 zł w piątym i szóstym miesiącu po założeniu konta, a ostatnia stówka czeka na nas w programie poleceń. Szczegóły tego pakietu w osobnym prześwietleniu.

A jak zdobyć dodatkowe 100 zł dla czytelników bloga? Wystarczy, że konto założymy z dedykowanej strony promocji, akceptując przy tym regulamin promocji „Dodatkowy bonus na dobry początek”. Mamy na to czas do końca lipca, natomiast umowę o konto wraz z kartą musimy podpisać do 10.08.2024.

I to… tyle! Do końca sierpnia bank wyśle nam SMSem lub w poczcie w bankowości kod o wartości 100 zł do wykorzystania na platformie Pluxee na voucher jednym z ponad 40 sklepów (miń. Allegro, RTV Euro AGD, Biedronka).

Warto się jednak śpieszyć – limit nagród wynosi zaledwie 500 sztuk!

Dodatkowo: moneyback od płatności rachunków

Przypominam, że Konto Santander posiada niejako wbudowaną usługę moneybacku w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Santander, a bank odda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś, czego nie mamy w innych bankach.

150 zł za konto dziecka

Oprócz premii na rodzica czeka dodatkowe 150 zł za konto dziecka. Wystarczy, zarejestrujemy się w promocji oraz założymy konto dziecku do 21.07. Oprócz tego do końca sierpnia dziecko musi zapłacić min. 3 razy swóją kartą debetową wydaną do konta.

I to tyle. Premia zostanie wypłacona do końca września.

Konto Santander – opłaty

Ile kosztuje Konto Santander? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+9 zł), jednak wykonanie płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł zwalnia z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Co z wypłatami z bankomatów? Te są darmowe bez żadnych ograniczeń korzystając z BLIKa. Wypłacając kartą debetową zrobimy to bezpłatnie w urządzeniach własnych, a za inne zapłacimy 3 zł (lub 5 zł za abonament miesięczny na darmowe wypłaty w kraju i za granicą).

Na koniec dodam, że Konto Santander jest jedynym rachunkiem na rynku, który pozwala na nielimitowane przelewy natychmiastowe.

Nie przegap!

Komentarze

 • W tekście jest podlinkowany zły adres do strony promocji – jakaś stara strona BZ WBK ;)

  Patrząc po linku z regulaminu, żeby dostać dodatkowy voucher 100 zł trzeba założyć konto Santander. Czy istnieje jakiś sposób żeby zamiast konta Santander założyć konto Select i otrzymać ten voucher? Szczególnie że pozostałe elementy promocji dla kont Santander i Select są identyczne.

  Tomasz1 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy