Do 800 zł za kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk od Santander Bank Polska

Zakończona

Santander Bank wystartował z promocją, w której zgarnąć możemy nawet 800 zł za wyrobienie karty kredytowej Visa Pajacyk. Część premii otrzymamy w formie moneybacku, a część jako premia za wyrobienie karty dodatkowej i mobilnej.

800 zł premii za kartę kredytową Visa Pajacyk Santander Bank Polska

600 zł za płatności kartą

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która nie posiadała karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk” na dzień 31.01.2020. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o wydanie karty Visa Silver „Akcja Pajacyk”, a następnie podpiszemy umowę o kartę, o ile bank wyda pozytywną decyzję kredytową. Ważne również, aby wyrazić odpowiednie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną, na elektroniczny kanał kontaktu oraz na przetwarzanie przez bank w celach marketingowych. Wymagane jest również podanie w banku numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail do kontaktu.

Czas na spełnienie wszystkich powyższych warunków mamy do 31.05.2020.

1% moneybacku

Co dalej? Do zgarnięcia będziemy mieli trzy typy premii. Pierwsza, największa, to zwrot 1% wartości transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą (główną, dodatkową lub mobilną). Bank zaznacza, że bierze pod uwagę wszystkie miejsca transakcji oprócz płatności w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako zakłady bukmacherskie i kasyna (czyli transakcje quasi cash) oraz płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (wymienione wprost są Revolut i DiPocket).

Maksymalnie możemy zgarniać 50 zł miesięcznie, a że promocja trwa przez rok – to nawet 600 zł rocznie. Oznacza to, że musielibyśmy wtedy wydać aż 60000 zł rocznie aby zgarnąć maksymalną premię.

Pamiętajmy również, że pierwszym miesiącem zgarniania moneybacku jest miesiąc podpisania umowy o kartę. Bank podaje nawet taki przykład:

Podpisałem umowę o kartę kredytową 20 marca 2020 r. Za jakie miesiące otrzymam nagrody za płatności?
Za transakcje wykonane od 20 marca 2020 r. do 28 lutego 2021 r. (12 miesięcy).

Premia będzie wypłacana co miesiąc, do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

150 zł za umowy o kartę dodatkową

Drugą premię, która możemy zyskać w opisywanej promocji, jest 150 zł za zawarcie umowy o kartę dodatkową. Wystarczy, że umowę o kartę dla innej osoby zawrzemy do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę główną.

Nagrodę za kartę dodatkową zgarniemy w październiku 2020, pod warunkiem braku rozwiązania umowy o kartę dodatkową do 30.09.2020.

50 zł za mobilną kartę kredytową

Ostatnią premię otrzymamy za zawarcie umowy o kartę mobilną, pod warunkiem jej zawarcia do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę główną. Wymagane jest do tego posiadanie telefonu z Androidem, NFC oraz aplikacją Santander mobilne.

Wypłata nagrody nastąpi na analogicznych zasadach co za kartę dodatkową.

Warto również dodać, że kartą mobilną / dodatkową możemy robić transakcje za które dostajemy 1%, a ewentualne zamknięcie jednej z tych kart (po terminie wypłaty nagrody) nie niesie za sobą żadnych negatywnych konsekwencji.

Ile kosztuje karta kredytowa Visa Pajacyk?

Wydanie karty głównej jest bezpłatne. Zapłacić możemy 90 zł opłaty w pierwszym roku, ale w przypadku korzystania z tej promocji nie jest ona pobierana. W kolejnych latach bank pobiera jednak opłaty miesięczne (7,50 zł), jednak można być z niej zwolnionym po wykonaniu min. 10 transakcji kartą. Ale znowu – opłata nie jest pobierana w drugim roku. Dopiero od trzeciego.

Korzystanie z karty mobilnej oraz karty dodatkowej jest natomiast bezpłatne.

Alternatywy?

Na koniec dodam, że inne banki również płacą za wyrobienie karty kredytowej. Citibank oferuje 400 zł premii na start, a Santander Consumer Bank daje więcej niż „zwykły” Santander. Tam bowiem dostępna jest oferta, w której możemy zgarniać 1% moneybacku od wszystkich zakupów oraz 3% od transakcji na stacjach paliw. Co więcej – oferta dostępna jest bez ograniczeń czasowych, dlatego osoby zainteresowane ciągłym moneybackiem zachęcam do jej „odgrzebania” :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Promocja fajna, ale z moneyback będzie w moim przypadku już problem. 2xT-mobile, 2xEurobank, 2xCiti, Turbokarta, a dodatkowo inne płatności, które pozwalają na udział w promocji za otwarcie konta, bądź uniknięcie opłaty. Kartę postaram się jednak otworzyć, bo 200 zł za dodatkowe karty to też coś.

  Ciekawski Odpowiedz
 • „Pamiętajmy tylko, że pierwszym miesiącem jest miesiąc podpisania umowy o kartę. ” Czyli czekamy do 1 marca z wnioskiem.

  Kate Odpowiedz
 • Wystarczy wydac tylko 60000PLN dla pelnego zwrotu 600PLN :)
  Dosc slaba ta promocja. Jedynie 200zl mozna dosc latwo zyskac tyle, ze dlugo trzeba czekac na premie.

  keton Odpowiedz
  • Niestety bardzo dużo, nawet jak się rozłoży na rok. Sam bym się zastanawiał w takiej sytuacji czy nie iść w produkt Santander Consumer Bank, bo tam przynajmniej mamy premię 3% od paliwa + potencjalnie dłuższy okres zwrotu. O promocjach Citi oczywiście nie wspominam :)

   Michał
  • Zakładając ze wydamy miesięcznie 2000 zł to wychodzi 20 zł miesięcznie zwrotu = 240 zł, plus 50 zł za mobilną (bez wydatków) to już 290 zł, plus ewentualnie karty dodatkowe minimum 150 zł = 440 zł. Jak mamy dużą rodzinę, chętną do chodzenia do banku, tym lepiej.

   Kate
  • Duze rodziny wydaja miesiecznie grube tysiace na dobrych kodach mcc. Trzeba cos jesc i pic. Zobacz sobie na forach podroznikow jakie kwoty odbierali co miesiac z programow lojalnosciowych gdzie nie dalo sie robic zadnych rachunkow i przyjaciol.

   aaaa
 • Ta karta dodatkowa musi być zarejestrowana na dane innej osoby?

  jaceny Odpowiedz
  • Tak, o to chodzi w kartach dodatkowych :)

   Michał
  • I w tym momencie ta promocja robi się skomplikowana, bo z tą osobą trzeba iść do oddziału.

   Angulo
  • w ing wystarczyło, że taka osoba miała u nich rachunek
   wszystko można było załatwić bez niej

   kruczi
  • Dokładnie, jakby jeszcze te dodatkowe dało się łatwo wyklikać w systemie albo załatwić na infolinii, jeśli druga osoba też jest klientem banku. A tu pewnie tylko oddział… (kiedyś pamiętam, że tak właśnie było). A w takim Aliorze dodatkowe można brać przez telefon dla klienta banku.

   pws
 • Ekwilibrystyczna propozycja, słabe to.

  Bubu Odpowiedz
 • Powiedziałbym, żenada!!!

  Andrzej Odpowiedz
 • Ja tam uważam, że promocja jest spoko. Wymaga zaangażowania, ale 800 PLN x ? jest tego warte :)

  owat Odpowiedz
  • Dobra jak się ma dużą rodzinę, która współpracuje :-) z kartami dodatkowymi. Można wyrobić 3 dodatkowe karty.

   Kate
 • Czy tę kartę da się otrzymać z poziomu wniosku internetowego? Po zalogowaniu w zakładce „karty kredytowe” mam tylko opcję „zamów kontakt” bez żadnego wniosku.

  mucha Odpowiedz
  • Oczywiście. Klikasz po prawej stronie:
   1. Oferta
   następnie po lewej:
   2. Nasze propozycje / karta kredytowa

   Bubu
  • @Babu właśnie tam mam tylko „zamów kontakt lub zadzwoń”. Może to kwestia wycofanych zgód na kontakt marketingowy?

   mucha
  • Tak, bank nie przedstawi oferty marketingowej na kartę kredytową jeśli nie masz wyrażonych zgód :)

   Michał
 • @Babu właśnie tam mam tylko „zamów kontakt lub zadzwoń”. Może to kwestia wycofanych zgód na kontakt marketingowy?

  mucha Odpowiedz
  • Mi zaproponowali na chacie zawnioskowanie o tę kartę. Sprawdź zgody, jeśli oferta na tę konkretną kartę nie pojawi się w bankowości internetowej wbij na chat lub zadzwoń na infolinię. Powinno się udać.

   owat
  • Może to kwestia odrzuconego wniosku sprzed paru miesięcy kiedy wnioskowałem telefonicznie o tę samą kartę. Kwestia dużych limitów na innych kk :/

   mucha
  • >>>kwestia odrzuconego wniosku
   Trzeba długo czekać aby wnioski wróciły. Moim zdaniem zbyt długo.

   Jak ktoś coś potrzebuje to nie będzie czekał miesiącami – tylko weźmie w innym banku.
   To tak piszę pod rozwagę Banku, który tu codziennie kilka razy zagląda.

   Bogdan
 • 75 zł (150 na dwie karty) za kartę kredytową. S kpi z klientów?

  PyramidHead Odpowiedz
  • Jak wszędzie się powpadało w okresy karencji to na bezrybiu i rak ryba. :D

   Angulo
  • Dokładnie tak samo. Nie mam już czym płacić, a pajacyk dostępny był do wyklikania w bankowości elektronicznej, co na działalności nie jest takie normalne – w innym wypadku szkoda byłoby czasu.

   bolopokerzysta
 • Mam pytanie do wyjadaczy.
  Mam wyjątkowy okres, kiedy to nigdzie nie muszę robić wymaganych obrotów. Wzięcie tej karty, to mały, czysty zysk 1%. Może jednak jest jakaś oferta aktualnie, która daje większy zwrot za transakcje?

  dario Odpowiedz
  • @ dario:
   1) KK 1/2/3 w Santanderze (1% w obiektach sportowych, kręgielniach, klubach sportowych, parkach rozrywki, klubach członkowskich, za usługi rekreacyjne; 2% za odzież i obuwie; 3% w restauracjach i fast foodach)
   2) Turbo Karta w Santander Consumer Bank (3% zwrotu za transakcje na stacjach paliw i 1% zwrotu za wszystkie inne transakcje)
   3) Karta płatnicza w Toyota Bank (5% zwrotu za transakcje na stacjach paliw)
   4) KK w Citi Banku
   jest tego trochę….

   owat
 • za samą mobilną też daja 50 zł wg reklamy na stronie banku (mimo posiadania juz KK pajacyk). Jest może jakis regulamin tego ? Do kiedy trzeba trzymac i kiedy nagroda chociazby ?

  JoX Odpowiedz
 • 1% cashbacku… Wstyd

  abc Odpowiedz
  • 1% za zwykłe transakcje daje Turbo Karta w SCB, Alior i to jeszcze za transakcje GPay z dużą ilością wykluczonych MCC, Santanders w KK 1/2/3 w starej formule za spożywczaki. Nie ma co narzekać tylko pomyśleć!

   owat
 • Czy można założyć dodatkową pajacyk a później wziąć główną pajacyk i skorzystać z promocji ?
  Czy w ogóle można mieć takie dwie ? Czy ktoś wie jak to jest ?

  Bogdan Odpowiedz
  • Dobry pomysł, wydaje się, ze teoretycznie nie powinno być problemu, nawet regulamin wyraźnie mówi, że ograniczenie do jednej karty w promocji dotyczy tylko głównej (§3 ust. 3), chyba że się wycwanili i potem po prostu nie dadzą karty głównej… ale przecież po to robią promocję, by więcej osób miało u nich rachunek kredytowy…

   Don Quijote de la Mancha
  • Mam coś podobnego, tylko karty są innego typu. Dodatkowo 1-2-3 i główne w kolejności wyrabiania MC Silver, Visa Pajacyk.

   mbo
  • można ze spokojem

   Elo320
 • Na stronach Santander piszą że można zawrzeć do 3 kart dodatkowych, ale jak rozumiem tutaj będzie promowana 150 zł tylko jedna karta dodatkowa?

  Kate Odpowiedz
  • Tak, na stronie promocji jednoznacznie piszą: „150 zł za zawarcie umowy o pierwszą dodatkową kartę kredytową”, a w regulaminie „Jest to nagroda jednorazowa. Na wysokość nagrody nie ma wpływu liczba wydanych kart dodatkowych”

   Don Quijote de la Mancha
 • czy karta dodatkowa nabija obrót? tzn jak dam kartę np. mamie to może robić mi też obrót czy liczy się tylko karta główna

  Jolanta Odpowiedz
  • Robi obrót, bo wszystko leci z jednego limitu kredytowego.

   Angulo
  • Nabija. Obrot mozna nabijac nawet na 5 osob. Mamie wyrobisz dodatkowa, a swoja glowna karte pajacyk dasz tacie do noszenia. Bratu i siostrze zaloz appke-karte Curve i podepnij jednej osobie glowna karte pajacyk, a drugiej karte dodatkowa pajacyk. A Ty sobie wyrobisz mobilna i bedziesz placic telefonem. Wszystkie transakcje z tych kart beda zbierane na jednym rachunku glownej karty kredytowej pajacyk.

   aaaa
  • @aaa: i weź to później rozlicz….

   MPS
 • Przetestował już ktoś czy trzeba iść do oddziału z osobą w celu wyrobienia dla niej dodatkowej karty?

  Teresa12 Odpowiedz
  • Ja się pytałem na czacie konsultanta i potwierdził, że trzeba iść razem z tą osobą. Sam wniosek można złożyć na infolinii. Nie wiem natomiast czy coś w tym temacie zmienia posiadanie przez tą osobę rachunku w Santanderze.

   Angulo
  • Coś daje złożenie takiego wniosku przez infolinię ?
   Czy to tylko strata czasu i podwójna robota, bo i tak dwie osoby muszą iść do oddziału.

   Bogdan
  • Podwójna robota, ale nie zaszkodzi zapytać na infolinii.

   Angulo
  • Jestem po.
   W sumie to podwójna robota.

   Oczekiwanie na infolinii na właściwy dział a potem szczegółowe przepytywanie użytkownika o dane, które bank od dawna już posiada. Do tego przepytywanie użytkownika o dochody i wydatki – jakby to on miał kredyt a nie posiadacz karty głównej.
   Domyślam się po co to wszystko ale zniechęcenie pozostało, bo wiem jak to wyglądało np. w ING….

   W placówce podpis po umową składają użytkownik i posiadacz, to trwało moment.

   Bogdan
  • „przepytywanie użytkownika o dochody i wydatki” — przecież to jakiś absurd, jakim prawem!?

   „jak to wyglądało np. w ING” — zdaje się, że użytkownika karty dodatkowej oprócz danych z dowodu pytali też o numer telefonu (ale jakieś zgody nie były wymagane i nie dzwonią na ten numer, na wypadek zadziałania systemu antyfraudowego podanie numeru ma sens).

   Don Quijote de la Mancha
  • @ Don: Wydanie karty dodatkowej do głównej karty kredytowej różni się od wydania karty np. dla pełnomocnika do rachunku. Dolary przeciwko orzechom, że osoby, którym wydano karty dodatkowe za 1-2 miesiące zobaczą nowe zobowiązanie w swoim raporcie BIK i będzie to właśnie limit KK Pajacyk, do której mają wydaną kartę dodatkową.

   Lord Klops
  • Nie jestem pewny.

   Sformułowania w umowie są takie
   „Na podstawie upoważnienia użytkownik jest uprawniony do dokonywania operacji przy użyciu karty dodatkowej obciążających rachunek karty głównej.”
   „Karta dodatkowa zostanie wydana użytkownikowi tj. wskazanej przez posiadacza osobie, której udzielił i nie odwołał upoważnienia do dokonywania w imieniu i na rzecz posiadacza, w ciężar przyznanego mu limitu kredytowego operacji przy użyciu karty dodatkowej.

   >>>przecież to jakiś absurd, jakim prawem!?
   A jakże, zaprotestowałem : to nie mój kredyt !
   Zero reakcji, konsultant dalej swoje. No to machnąłem ręką , bo jestem z natury trochę „ciepłe kluchy”.

   Bogdan
  • @Bogdan, dokładnie tak, to nie jest zobowiązanie kredytowe użytkownika karty dodatkowej, ta osoba nie ma z zaciąganiem ani ze spłacaniem kredytu nic wspólnego, dlatego bank nie ma prawa informować o niej BIK ani wypytywać o dochody i wydatki. To nawet mniejsza sprawa, niż pełnomocnik do konta, gdyż ten użytkownik dodatkowej kk nawet nie jest żadnego rodzaju pełnomocnikiem, nie ma nic do gadania, posiadacz głównej (i rachunku kredytowego) może mu dodatkową kartę zastrzec, rozwiązać jej umowę/cofnąć upoważnienie w dowolnej chwili.
   Myślałem już, że może w tym banku mają jakieś inne zasady, ale te sformułowania są jednoznaczne, to normalna karta dodatkowa…

   Don Quijote de la Mancha
  • @ Don: Uwierz, że banki często raportują do BIK w ten sposób, że użytkownikowi karty przybywa nagle zobowiązanie. Jasne, że jest to błędne działanie ale istnieje. Poznałem wiele takich spraw.

   Lord Klops
 • Chciałem się dopytać bo w reg. jest
  17. W ramach niniejszej promocji uczestnik jest zwolniony bezwarunkowo z opłaty rocznej za kartę w pierwszym roku oraz opłat miesięcznych
  za kartę w drugim roku.
  Wynika z tego że jednak nie ma opłaty miesięcznej???

  kik Odpowiedz
 • Czy ktoś już wyrabiał kartę dodatkową? Jakie dokumenty drugiej osoby są dostępne?

  RadekW Odpowiedz
  • Dokumenty drugiej osoby?

   Dostępne?

   Don Quijote de la Mancha
  • Jakie dokumenty drugiej osoby są wymagane*?

   RadekW
  • Nie wiem, jeszcze tego w tym banku nie sprawdzałem, ale jeśli do placówki „trzeba iść razem z tą osobą” (↑ 13 lutego 2020, 14:29 • Angulo), to pewnie musi ona okazać dowód osobisty (być może paszport także jest akceptowany).

   Don Quijote de la Mancha
  • Jesli karta dodatkowa ma byc dla dziecka ktore skonczylo 13 lat to przejdzie legitymacja szkolna

   aaaa
 • Osoba dla której ma być wydana dodatkowa karta musi przedstawić dowód osobisty. Przerabiane osobiście.

  Bubu Odpowiedz
 • Koledzy, może ktoś potwierdzić czy obecnie nasi popularni przyjaciele na R, D oraz ich kombinacje razem z C powodują jakieś prowizje czy opłaty w przypadku użycia z KK Santa? Bo coś gdzieś słyszałem, ale nie jestem pewien… Nie pytam w kontekście tej promocji ale czysto ogólnie.

  pws Odpowiedz
 • Założenie i przyznanie karty poszło sprawnie. Po zakończeniu wniosku, zapytanie do BIK, po chwili SMS, że wniosek pozytywnie rozpatrzony. Zobaczymy co dalej.

  Ciekawski Odpowiedz
 • Zanim potwierdzę w banku, to pomyślałem, że może ktoś tu będzie wiedział :)
  Dziś dostałem decyzję pozytywną i kartę dodatkową zamówię dla członka rodziny. Ten sam członek rodziny ma dostępną ofertę tej karty i chce ją zamówić w promocji (a później zamówić dla mnie kartę dodatkową).
  Zastanawiam się czy nie będzie problemu, aby jedna osoba miała kartę pajacyka jako główną i jako dodatkową od innego klienta ?

  Gruby Rychu Odpowiedz
  • >>>może ktoś tu będzie wiedział
   Już wiedział i już odpowiedział, że nie ma problemu.

   Bogdan
  • @Bogdan, dzięki.

   Gruby Rychu
  • „Dziś dostałem decyzję pozytywną” a to nie jest formalność jak idziesz do oddziału z kimś i podpisujesz w tej samej umowie jakby aneks? długo zeszło w oddziale? jak karta była na klik to chyba nie żądają jakiś dokumentów czy poświadczenia?

   bolek
 • A przypomnijcie mi bo w millenium działa. jeśli mam kartą z mniejszym limitem kredytowym a chcę zrobić większą tranzakcję to nadpłacam kartę i płatność powyżej przyznanego limitu w Santander przejdzie? (oczywiscie sprawdzam wcześniej limity jakie mam na karcie)

  bolek Odpowiedz
  • taaak, dziala, pare dni temu placilem 3 krotnosc przyznanego limitu kredytowego – oczywiscie nadplacone środki na karcie

   sunwoj1
  • Ok dzięki za info pięknie ;)

   bolek
 • Taka ciekawostka. Zakładałem kartę i członek rodziny dzisiaj. W obu przypadkach w ofercie w bankowości internetowej prezentowana oferta promocyjna. Rano założył członek rodziny i zarówno na ostatniej kroku wniosku nie było informacji o zniesieniu opłaty za 1y rok w ramach promocji, jak i w dokach wysłanych na @ nie było regulaminu promocji. Ja złożyłem po kilku godzinach tak samo wniosek i na ostatnim etapie była informacja o zniesieniu opłaty, a w @ jeden dokument więcej – regulamin promocji.
  Na infolinii nie wiedzieli o co chodzi (sprawdzali – wszystkie warunki spełnione prawidłowo) i zaproponowali reklamację.

  Zwróćcie u siebie na to uwagę, bo czuję, że u członka rodziny może przez to być tak, że zamiast premii, to będzie tylko opłata za 1y rok użytkowania karty.

  Gruby Rychu Odpowiedz
  • Jakiego regulaminu w przesłanych na mailach dokumentach Tobie brakowało? Chodzi o regulamin „800 zł z kartą kredytową VISA”?
   Wiele kart w Santanderze, a wcześniej BZWBK wyrabiałem dla siebie i dla znajomych w różnych ofertach promocyjnych i nie kojarzę by regulaminy promocji były dołączane w mailu.

   Łukasz
  • Tak, w mailu do mnie był dołączony w spakowanych dokach, a u członka rodziny go nie było. Co istotniejsze u mnie w ostatnich kroku pod opłatą roczną było info o jej zniesieniu w ramach promocji i link do regulaminu, a u członka rodziny nie.

   Gruby Rychu
 • kurcze to teraz mnie zastanowiłeś Rychu, ja składałem wniosek przez telefon , podpisywałem w oddziale dostałem w bankowości internetowej( maila nie dostałem w ogóle) jakieś regulacje bankowe, ale nic nie ma o promocji(są zwykłe tabele Opłat) , a przez telefon mi mówiła ,że niby jakoś się automatycznie ta promocja nalicza , to ja już nie wiem o co chodzi tu w ogóle:(

  kiker Odpowiedz
  • U członka rodziny na infolinii sami zaproponowali przyjęcie reklamacji, żeby to wyjaśnić.
   W Santanderze z promocjami nie zawsze wszystko szło jak po maśle i pamiętam stąd dużo komentarzy o reklamacjach w tym banku.
   A tu jak coś pójdzie nie tak, to zamiast premii można zobaczyć na koncie tylko – 90 zł za pierwszy rok użytkowania karty

   Gruby Rychu
 • Dodatkowa pryszła pocztą, ale przez mobilną nie da sie jej aktywować (wszyscy mają santnder mobile) , przyszedł pin w kopercie. Ale tak myślę, że do spełnienia potrzeb promocji chyba nawet nie trzeba ich aktywować… Potwierdzicie?

  KMB Odpowiedz
  • Czemu nie można aktywować karty dodatkowej ?

   Gruby Rychu
  • A kto próbuje ją aktywować właściciel karty głównej czy użytkownik tej dodatkowej? Bo tu jest dopowiedź, jako właściciel karty głównej prawnie nie masz możliwości użytkowania karty dodatkowej wydanej innej osobie, to karta tej osoby

   Dzikus
  • Moim zdaniem nie trzeba aktywować nawet tych dodatkowych do spełnienia promo.

   KMB
 • Może ktoś wie czy można złożyć wniosek w oddziale?

  Mark1916 Odpowiedz
  • Jestem klientem ale nie mogę złożyc wniosek, mają jakiś błąd

   Mark1916
  • W regulaminie nie ma żadnego wykluczenia co do sposobu zawarcia umowy. Najlepiej zapytaj ich na infolinii lub na czacie w bankowości int. czy można, żebyś nie szedł nie potrzebnie do oddziału. A może właśnie ogarniesz przez telefon wniosek o kartę.

   Gruby Rychu
 • Dostał już może ktoś premię?

  MPS Odpowiedz
 • Wpadł już komuś moneyback za transakcje z lutego?

  Lord Klops Odpowiedz
  • Jeszcze nie. nawet za kartę z 1 zł dziennie nie wpadł mimo że ktoś pisał że komuś wpadł. Dziwne

   bolek
  • Mi wpadł koronawirus alem go wykopał !

   Bogdan
  • uważaj bo jadą po Ciebie,jak to żart to się nie wypłacisz! :P

   bolek
  • Chodzi o słowo „wpaść”, które źle mi się kojarzy.
   Najchętniej pkt 14 albo 11 poniżej.

   wpaść — wpadać
   1. «padając, lecąc, znaleźć się we wnętrzu czegoś»
   2. «o świetle, zapachach, dźwiękach itp.: dostać się do wnętrza czegoś»
   3. «ulec działaniu silnych emocji»
   4. wpadać «o rzece, potoku, strumieniu: wpływać do morza, do jeziora lub do innej rzeki»
   5. wpadać «mieć pewne cechy czegoś; też o kolorach: mieć domieszkę innego koloru»
   6. «stać się wklęsłym»
   7. «idąc, biegnąc lub jadąc, zderzyć się z kimś, z czymś»
   8. pot. «wbiec lub wjechać gdzieś gwałtownie; też: o ptakach, owadach: wlecieć»
   9. pot. «spotkać kogoś niespodziewanie»
   10. pot. «przybyć gdzieś lub do kogoś na krótko»
   11. pot. «znaleźć się w trudnej sytuacji»
   12. pot. «wymyślić coś lub domyślić się czegoś»
   13. pot. «zostać przyłapanym na popełnianiu zabronionego czynu, zwłaszcza: zostać zdekonspirowanym»
   14. pot. «zajść przypadkowo w niepożądaną ciążę»
   15. pot. «zakochać się»
   Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego
   https://sjp.pwn.pl/slowniki/wpadł.html

   Bogdan
 • Dopiero dostałem kartę, czy za Curve się liczy moneyback?

  Mark1916 Odpowiedz
  • Zobaczę jak dostanę moneyback w tym miesiącu, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa nie.

   Angulo
  • @ Angulo: A ja sądzę, że Curve nie wyklucza moneybacku. Nic w regulaminie na to nie wskazuje.

   owat
  • W ofercie utrzymaniowej z tą kartą działa bez problemu.

   mbo
 • Dodatkowo Bank nie wypłaca za promocje utrzymaniowe bonusu jeśli tranzakcje zostały wykonane w Revolut czy Dipocket (wkleja że się nie nalezy a ten zapis rzecz jasna pochodzi z regulaminu promocji do 800 zł z Visa Pajacyk). Natomiast najciekawsze jest to że na emailu NIE DOSTAJE SIĘ REGULAMINU PROMOCJI, bo regulamin jest wewnętrzny tylko dla Banku, a jedyną informacją jest że liczą się wszystkie zakupy z wyjątkiem hazardowych. Czyli Bank każde przestrzegać regulaminu którego nie znamy bo go na oczy nie widzieliśmy i tak tłumaczy brak bonusu. :) :) A najciekawsze że przed uruchomioną promocja takie tranzakcje liczyły się. Poszła reklamacja a sama sprawa nadaje się wyżej bo to arcyciekawe wiedzieć coś o regulaminie którego nie dostajemy.

  bolek Odpowiedz
 • Jest premia :)

  owat Odpowiedz
 • u mnie brak, dziwne

  conrad_88 Odpowiedz
 • U mnie też. Jednak transakcje C się wliczają, ale już C+R nie.

  Angulo Odpowiedz
  • @Angulo: Zdziwiony jesteś? Skoro R jest wykluczeniem a C+R to identyczne MCC co R to….nie wiem skąd zdziwienie…..

   MPS
 • A Ż przechodzi?

  JJ2010 Odpowiedz
 • Wpadła wczoraj premia.

  bolek Odpowiedz
  • Tradycyjne pytanie, jacy przyjaciele okazali się najbardziej pomocni w tych trudnych czasach? ;)

   abc
  • Chyba nie ma takich przyjaciół,chyba że o czymś nie wiem. Ci co dostępni to w wykluczeniach.Jak ktoś odkryje i podpowie to zapewne dodadzą kolejnych przyjaciół do wykluczeń:)

   bolek
 • Czy można wyrobić tylko kartę główną i mobilną, zgarniając 50 zł ?. Nie chce mi się łazić po oddziałach by wyrabiać na kogoś tą dodatkową kartę.

  Błażej Odpowiedz
  • Dlaczego nie? Ja zamierzam tam zrobić, tyle że czekam do połowy maja. Daj znać, czy plastik dało się wyklikać w e-bankowości.

   Kate
  • Da się wyklikać w bankowości.

   Angulo
  • >>>Nie chce mi się łazić po oddziałach
   Nie tylko Ty ale jeszcze musi przyjść druga osoba.

   Chyba, iż coś się zmieniło ostatnio ? Czy ktoś ostatnio wyrabiał dodatkową ?

   Bogdan
  • Dało radę przez e-bankowość i nawet szybko i sprawnie poszło.

   Błażej
  • Ale mówicie o zamówieniu głównej kk w bankowości i mobilnej kk w apce, czy też o wzięciu dodatkowej dla innego użytkownika (klienta banku) przez bankowość?

   pws
  • Pierwsza opcja: kk główna i mobilna

   Kate
 • A pytanie w Santanderze obowiązuje przy wypowiadaniu konta (z kartą) czy też karty kredytowej okres wypowiedzenia 28 dni?

  bolek Odpowiedz
 • Czy w tym miesiącu wpadł Wam już 1% z tej promocji ?
  Mam na KK Santandera jeszcze 2 inne promocje aktywne i tam z obu już wpadło.

  Gruby Rychu Odpowiedz
 • Wpadł zwrot :)

  bolek Odpowiedz
 • I jak z Curve, nalicza się od nich 1%?

  Kate Odpowiedz
  • Tak, ale nie liczą się doładowania Revoluta i innych podobnych portfeli nawet jak użyjesz do tego Curve.

   Angulo
  • a jest jakiś inny sposób czy wszystko wykluczone?

   abc
  • Za normalne transakcje oprócz tych wymienionych moneyback normalnie wchodzi, nawet wypłata z bankomatu przez CRV mi weszła, ale nie polecam tego robić, bo to może być loteria.

   Angulo
  • Dzięki Angulo

   Kate
  • a euronet PB ktoś próbował?

   abc
 • Ruszyła nowa promocja z Allegro: https://bank.santander.pl/ms/promocja-monety-allegro/index.html
  Tylko że znowu promują Visa Pajacyk ,kto ma w tej promocji nie skorzysta :( oby zaczęli promować za niedługo inny typ karty :D

  bolek Odpowiedz
 • Ruszyła też Loteria Visa, nie wiem jakie są szanse wygrania w niej

  Kate Odpowiedz
 • Czy miał ktoś problem z wyrobieniem karty mobilnej? Kartę główną i dodatkową wyrobiłem 2 tygodnie temu, zainstalowałem apkę (telefon nowy więc wersja Androida ok), ale nie mam możliwości wyrobienia karty mobilnej. Po wejściu w sekcję karty na dole jest opcja Zamów w aplikacji, a pod spodem jest Zamów plastikową kartę kredytową. Jak to klikam to w kolejnym oknie nie ma już takiej opcji. Jedyne 2 opcje do wyboru to konto firmowe i jakieś ratio w karcie…

  Paweł Odpowiedz
  • Aktywowałeś plastik? Pewnie tak

   Kate
  • Nie trzeba aktywowac karty plastikowej zeby zamowic karte mobilna. Pod opcja zamow w aplikacji powinina byc opcja „Karta mobilna Visa lub Mastercard”. Jesli nie wyswietla sie ta opcja to moze dlatego ze Twoj telefon nie ma nfc.

   aaaa
 • Aaaa dzięki za odpowiedź. Faktycznie teraz sprawdziłem specyfikację swojego telefonu (Xiaomi redmi 6a) i nie mam NFC. A więc to dlatego mi się nie wyświetla. Czyli jak rozumiem jeśli zainstaluję apkę na innym telefonie z NFC np na telefonie żony to tam powinna ta opcja się pojawić.

  Paweł Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy