Do 800 zł za kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk od Santander Bank Polska

Trwa do 31.05.2020

Santander Bank wystartował z promocją, w której zgarnąć możemy nawet 800 zł za wyrobienie karty kredytowej Visa Pajacyk. Część premii otrzymamy w formie moneybacku, a część jako premia za wyrobienie karty dodatkowej i mobilnej.

800 zł premii za kartę kredytową Visa Pajacyk Santander Bank Polska

600 zł za płatności kartą

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która nie posiadała karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk” na dzień 31.01.2020. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o wydanie karty Visa Silver „Akcja Pajacyk”, a następnie podpiszemy umowę o kartę, o ile bank wyda pozytywną decyzję kredytową. Ważne również, aby wyrazić odpowiednie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną, na elektroniczny kanał kontaktu oraz na przetwarzanie przez bank w celach marketingowych. Wymagane jest również podanie w banku numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail do kontaktu.

Czas na spełnienie wszystkich powyższych warunków mamy do 31.05.2020.

1% moneybacku

Co dalej? Do zgarnięcia będziemy mieli trzy typy premii. Pierwsza, największa, to zwrot 1% wartości transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą (główną, dodatkową lub mobilną). Bank zaznacza, że bierze pod uwagę wszystkie miejsca transakcji oprócz płatności w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako zakłady bukmacherskie i kasyna (czyli transakcje quasi cash) oraz płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (wymienione wprost są Revolut i DiPocket).

Maksymalnie możemy zgarniać 50 zł miesięcznie, a że promocja trwa przez rok – to nawet 600 zł rocznie. Oznacza to, że musielibyśmy wtedy wydać aż 60000 zł rocznie aby zgarnąć maksymalną premię.

Pamiętajmy również, że pierwszym miesiącem zgarniania moneybacku jest miesiąc podpisania umowy o kartę. Bank podaje nawet taki przykład:

Podpisałem umowę o kartę kredytową 20 marca 2020 r. Za jakie miesiące otrzymam nagrody za płatności?
Za transakcje wykonane od 20 marca 2020 r. do 28 lutego 2021 r. (12 miesięcy).

Premia będzie wypłacana co miesiąc, do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

150 zł za umowy o kartę dodatkową

Drugą premię, która możemy zyskać w opisywanej promocji, jest 150 zł za zawarcie umowy o kartę dodatkową. Wystarczy, że umowę o kartę dla innej osoby zawrzemy do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę główną.

Nagrodę za kartę dodatkową zgarniemy w październiku 2020, pod warunkiem braku rozwiązania umowy o kartę dodatkową do 30.09.2020.

50 zł za mobilną kartę kredytową

Ostatnią premię otrzymamy za zawarcie umowy o kartę mobilną, pod warunkiem jej zawarcia do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę główną. Wymagane jest do tego posiadanie telefonu z Androidem, NFC oraz aplikacją Santander mobilne.

Wypłata nagrody nastąpi na analogicznych zasadach co za kartę dodatkową.

Warto również dodać, że kartą mobilną / dodatkową możemy robić transakcje za które dostajemy 1%, a ewentualne zamknięcie jednej z tych kart (po terminie wypłaty nagrody) nie niesie za sobą żadnych negatywnych konsekwencji.

Ile kosztuje karta kredytowa Visa Pajacyk?

Wydanie karty głównej jest bezpłatne. Zapłacić możemy 90 zł opłaty w pierwszym roku, ale w przypadku korzystania z tej promocji nie jest ona pobierana. W kolejnych latach bank pobiera jednak opłaty miesięczne (7,50 zł), jednak można być z niej zwolnionym po wykonaniu min. 10 transakcji kartą. Ale znowu – opłata nie jest pobierana w drugim roku. Dopiero od trzeciego.

Korzystanie z karty mobilnej oraz karty dodatkowej jest natomiast bezpłatne.

Alternatywy?

Na koniec dodam, że inne banki również płacą za wyrobienie karty kredytowej. Citibank oferuje 400 zł premii na start, a Santander Consumer Bank daje więcej niż „zwykły” Santander. Tam bowiem dostępna jest oferta, w której możemy zgarniać 1% moneybacku od wszystkich zakupów oraz 3% od transakcji na stacjach paliw. Co więcej – oferta dostępna jest bez ograniczeń czasowych, dlatego osoby zainteresowane ciągłym moneybackiem zachęcam do jej „odgrzebania” :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Promocja fajna, ale z moneyback będzie w moim przypadku już problem. 2xT-mobile, 2xEurobank, 2xCiti, Turbokarta, a dodatkowo inne płatności, które pozwalają na udział w promocji za otwarcie konta, bądź uniknięcie opłaty. Kartę postaram się jednak otworzyć, bo 200 zł za dodatkowe karty to też coś.

  Ciekawski Odpowiedz
 • „Pamiętajmy tylko, że pierwszym miesiącem jest miesiąc podpisania umowy o kartę. ” Czyli czekamy do 1 marca z wnioskiem.

  Kate Odpowiedz
 • Wystarczy wydac tylko 60000PLN dla pelnego zwrotu 600PLN :)
  Dosc slaba ta promocja. Jedynie 200zl mozna dosc latwo zyskac tyle, ze dlugo trzeba czekac na premie.

  keton Odpowiedz
  • Niestety bardzo dużo, nawet jak się rozłoży na rok. Sam bym się zastanawiał w takiej sytuacji czy nie iść w produkt Santander Consumer Bank, bo tam przynajmniej mamy premię 3% od paliwa + potencjalnie dłuższy okres zwrotu. O promocjach Citi oczywiście nie wspominam :)

   Michał
  • Zakładając ze wydamy miesięcznie 2000 zł to wychodzi 20 zł miesięcznie zwrotu = 240 zł, plus 50 zł za mobilną (bez wydatków) to już 290 zł, plus ewentualnie karty dodatkowe minimum 150 zł = 440 zł. Jak mamy dużą rodzinę, chętną do chodzenia do banku, tym lepiej.

   Kate
  • Duze rodziny wydaja miesiecznie grube tysiace na dobrych kodach mcc. Trzeba cos jesc i pic. Zobacz sobie na forach podroznikow jakie kwoty odbierali co miesiac z programow lojalnosciowych gdzie nie dalo sie robic zadnych rachunkow i przyjaciol.

   aaaa
 • Ta karta dodatkowa musi być zarejestrowana na dane innej osoby?

  jaceny Odpowiedz
  • Tak, o to chodzi w kartach dodatkowych :)

   Michał
  • I w tym momencie ta promocja robi się skomplikowana, bo z tą osobą trzeba iść do oddziału.

   Angulo
  • w ing wystarczyło, że taka osoba miała u nich rachunek
   wszystko można było załatwić bez niej

   kruczi
  • Dokładnie, jakby jeszcze te dodatkowe dało się łatwo wyklikać w systemie albo załatwić na infolinii, jeśli druga osoba też jest klientem banku. A tu pewnie tylko oddział… (kiedyś pamiętam, że tak właśnie było). A w takim Aliorze dodatkowe można brać przez telefon dla klienta banku.

   pws
 • Ekwilibrystyczna propozycja, słabe to.

  Bubu Odpowiedz
 • Powiedziałbym, żenada!!!

  Andrzej Odpowiedz
 • Ja tam uważam, że promocja jest spoko. Wymaga zaangażowania, ale 800 PLN x ? jest tego warte :)

  owat Odpowiedz
  • Dobra jak się ma dużą rodzinę, która współpracuje :-) z kartami dodatkowymi. Można wyrobić 3 dodatkowe karty.

   Kate
 • Czy tę kartę da się otrzymać z poziomu wniosku internetowego? Po zalogowaniu w zakładce „karty kredytowe” mam tylko opcję „zamów kontakt” bez żadnego wniosku.

  mucha Odpowiedz
  • Oczywiście. Klikasz po prawej stronie:
   1. Oferta
   następnie po lewej:
   2. Nasze propozycje / karta kredytowa

   Bubu
  • @Babu właśnie tam mam tylko „zamów kontakt lub zadzwoń”. Może to kwestia wycofanych zgód na kontakt marketingowy?

   mucha
  • Tak, bank nie przedstawi oferty marketingowej na kartę kredytową jeśli nie masz wyrażonych zgód :)

   Michał
 • @Babu właśnie tam mam tylko „zamów kontakt lub zadzwoń”. Może to kwestia wycofanych zgód na kontakt marketingowy?

  mucha Odpowiedz
  • Mi zaproponowali na chacie zawnioskowanie o tę kartę. Sprawdź zgody, jeśli oferta na tę konkretną kartę nie pojawi się w bankowości internetowej wbij na chat lub zadzwoń na infolinię. Powinno się udać.

   owat
  • Może to kwestia odrzuconego wniosku sprzed paru miesięcy kiedy wnioskowałem telefonicznie o tę samą kartę. Kwestia dużych limitów na innych kk :/

   mucha
  • >>>kwestia odrzuconego wniosku
   Trzeba długo czekać aby wnioski wróciły. Moim zdaniem zbyt długo.

   Jak ktoś coś potrzebuje to nie będzie czekał miesiącami – tylko weźmie w innym banku.
   To tak piszę pod rozwagę Banku, który tu codziennie kilka razy zagląda.

   Bogdan
 • 75 zł (150 na dwie karty) za kartę kredytową. S kpi z klientów?

  PyramidHead Odpowiedz
  • Jak wszędzie się powpadało w okresy karencji to na bezrybiu i rak ryba. :D

   Angulo
  • Dokładnie tak samo. Nie mam już czym płacić, a pajacyk dostępny był do wyklikania w bankowości elektronicznej, co na działalności nie jest takie normalne – w innym wypadku szkoda byłoby czasu.

   bolopokerzysta
 • Mam pytanie do wyjadaczy.
  Mam wyjątkowy okres, kiedy to nigdzie nie muszę robić wymaganych obrotów. Wzięcie tej karty, to mały, czysty zysk 1%. Może jednak jest jakaś oferta aktualnie, która daje większy zwrot za transakcje?

  dario Odpowiedz
  • @ dario:
   1) KK 1/2/3 w Santanderze (1% w obiektach sportowych, kręgielniach, klubach sportowych, parkach rozrywki, klubach członkowskich, za usługi rekreacyjne; 2% za odzież i obuwie; 3% w restauracjach i fast foodach)
   2) Turbo Karta w Santander Consumer Bank (3% zwrotu za transakcje na stacjach paliw i 1% zwrotu za wszystkie inne transakcje)
   3) Karta płatnicza w Toyota Bank (5% zwrotu za transakcje na stacjach paliw)
   4) KK w Citi Banku
   jest tego trochę….

   owat
 • za samą mobilną też daja 50 zł wg reklamy na stronie banku (mimo posiadania juz KK pajacyk). Jest może jakis regulamin tego ? Do kiedy trzeba trzymac i kiedy nagroda chociazby ?

  JoX Odpowiedz
 • 1% cashbacku… Wstyd

  abc Odpowiedz
  • 1% za zwykłe transakcje daje Turbo Karta w SCB, Alior i to jeszcze za transakcje GPay z dużą ilością wykluczonych MCC, Santanders w KK 1/2/3 w starej formule za spożywczaki. Nie ma co narzekać tylko pomyśleć!

   owat
 • Czy można założyć dodatkową pajacyk a później wziąć główną pajacyk i skorzystać z promocji ?
  Czy w ogóle można mieć takie dwie ? Czy ktoś wie jak to jest ?

  Bogdan Odpowiedz
  • Dobry pomysł, wydaje się, ze teoretycznie nie powinno być problemu, nawet regulamin wyraźnie mówi, że ograniczenie do jednej karty w promocji dotyczy tylko głównej (§3 ust. 3), chyba że się wycwanili i potem po prostu nie dadzą karty głównej… ale przecież po to robią promocję, by więcej osób miało u nich rachunek kredytowy…

   Don Quijote de la Mancha
  • Mam coś podobnego, tylko karty są innego typu. Dodatkowo 1-2-3 i główne w kolejności wyrabiania MC Silver, Visa Pajacyk.

   mbo
  • można ze spokojem

   Elo320
 • Na stronach Santander piszą że można zawrzeć do 3 kart dodatkowych, ale jak rozumiem tutaj będzie promowana 150 zł tylko jedna karta dodatkowa?

  Kate Odpowiedz
  • Tak, na stronie promocji jednoznacznie piszą: „150 zł za zawarcie umowy o pierwszą dodatkową kartę kredytową”, a w regulaminie „Jest to nagroda jednorazowa. Na wysokość nagrody nie ma wpływu liczba wydanych kart dodatkowych”

   Don Quijote de la Mancha
 • czy karta dodatkowa nabija obrót? tzn jak dam kartę np. mamie to może robić mi też obrót czy liczy się tylko karta główna

  Jolanta Odpowiedz
  • Robi obrót, bo wszystko leci z jednego limitu kredytowego.

   Angulo
  • Nabija. Obrot mozna nabijac nawet na 5 osob. Mamie wyrobisz dodatkowa, a swoja glowna karte pajacyk dasz tacie do noszenia. Bratu i siostrze zaloz appke-karte Curve i podepnij jednej osobie glowna karte pajacyk, a drugiej karte dodatkowa pajacyk. A Ty sobie wyrobisz mobilna i bedziesz placic telefonem. Wszystkie transakcje z tych kart beda zbierane na jednym rachunku glownej karty kredytowej pajacyk.

   aaaa
  • @aaa: i weź to później rozlicz….

   MPS
 • Przetestował już ktoś czy trzeba iść do oddziału z osobą w celu wyrobienia dla niej dodatkowej karty?

  Teresa12 Odpowiedz
  • Ja się pytałem na czacie konsultanta i potwierdził, że trzeba iść razem z tą osobą. Sam wniosek można złożyć na infolinii. Nie wiem natomiast czy coś w tym temacie zmienia posiadanie przez tą osobę rachunku w Santanderze.

   Angulo
  • Coś daje złożenie takiego wniosku przez infolinię ?
   Czy to tylko strata czasu i podwójna robota, bo i tak dwie osoby muszą iść do oddziału.

   Bogdan
  • Podwójna robota, ale nie zaszkodzi zapytać na infolinii.

   Angulo
 • Chciałem się dopytać bo w reg. jest
  17. W ramach niniejszej promocji uczestnik jest zwolniony bezwarunkowo z opłaty rocznej za kartę w pierwszym roku oraz opłat miesięcznych
  za kartę w drugim roku.
  Wynika z tego że jednak nie ma opłaty miesięcznej???

  kik Odpowiedz
 • Czy ktoś już wyrabiał kartę dodatkową? Jakie dokumenty drugiej osoby są dostępne?

  RadekW Odpowiedz
  • Dokumenty drugiej osoby?

   Dostępne?

   Don Quijote de la Mancha
  • Jakie dokumenty drugiej osoby są wymagane*?

   RadekW
  • Nie wiem, jeszcze tego w tym banku nie sprawdzałem, ale jeśli do placówki „trzeba iść razem z tą osobą” (↑ 13 lutego 2020, 14:29 • Angulo), to pewnie musi ona okazać dowód osobisty (być może paszport także jest akceptowany).

   Don Quijote de la Mancha
  • Jesli karta dodatkowa ma byc dla dziecka ktore skonczylo 13 lat to przejdzie legitymacja szkolna

   aaaa
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy