9 karnetów OK System za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas

Zakończona

Wraca promocja, która zawsze cieszy się sporym zainteresowaniem! W zamian za założenie i aktywne korzystanie z darmowego konta osobistego możemy zgarnąć aż 9 miesięcznych karnetów OK System o rynkowej wartości aż 567 zł :)

9 karnetów OK System za założenie Konta w BNP Paribas

Aktywnie z bankiem BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 24 miesięcy. Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 30.06.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (Otwartą na Dzisiaj) i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 05.07.2019.

W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – zgłaszacie w komentarzach, że może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku. Dodam, że od niedawna umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 1500 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

9 karnetów za 9 miesięcy aktywności

W promocji mamy do zdobycia 9 karnetów elektronicznych OK System o wartości 63 zł każdy. Z karnetów można korzystać 2 razy w tygodniu – w dowolnym miejscu z ogromnej listy obiektów. Aby zdobyć karnet na dany miesiąc konieczne jest jednak spełnienie odpowiednich warunków.

I tak, aby zdobyć pierwszy karnet (na wrzesień), konieczne jest wykonanie (w lipcu 2019):

 • transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł,
 • otrzymanie wpływu na konto osobiste na łączną kwotę min. 1000 zł,
 • dokonanie „zwykłego” przelewu Elixir przez aplikację mobilną GOmobile.
 • Pamiętajmy jedynie, że BNP Paribas jako płatności bezgotówkowe akceptuje jedynie „normalne” transakcje w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie i tak dalej. Wykluczone są natomiast te z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829 – czyli wszelkiego rodzaju „ułatwiacze” płatności. Jeśli nie wiecie o co chodzi z kodami MCC, to polecam sprawdzić stronę jakimcc.pl.

  Jeśli natomiast chodzi o wpływy na konto to akceptowane są wszystkie, oprócz wpłat gotówkowych, przelewów z naszych innych kont w tym banku (również BGŻOptima) oraz ew. wpływy z udzielonych kredytów przez BNP Paribas. Najprościej więc przelać sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

  Organizator powiadomi nas o zgarnięciu pierwszego karnetu za pomocą wiadomości e-mail nie później, niż 20.08.2019. W mailu znajdziemy również informacje jak założyć konto w systemie OK System (do 28.08.2019) i przypisać kod do siebie.

  Spełniając warunki promocji w kolejnych miesiącach będziemy uzyskiwać kolejne karnety – ostatni będzie ważny w maju 2020, po spełnieniu warunków promocji w marcu 2020. Karnety będą już automatycznie przypisywane do naszego konta OK System. Razem do zgarnięcia mamy 9 karnetów na okres od września do maja. Idealnie na zimową pluchę :)

  Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

  Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

  W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

  Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

  Nie przegap!

  Komentarze

 • Czy ktoś z uczestników poprzednich edycji rejestrował karnet na inną osobę (inne imię)? A na inną osobę płci przeciwnej? Ja rejestrowałem tylko na inny numer niż w banku.

  dario Odpowiedz
 • Tak. Przez przypadek zarejestrowałem kody krzyżowo i nie było problemu. Ok system nie obchodzi na kogo rejestrujesz kod.

  Ogah Odpowiedz
 • Jak wygląda kwestia rezygnacji z konta po 9 miesiącach?

  Tomassh Odpowiedz
  • Po zakończeniu promocji robimy co chcemy – nie ma żadnego problemu ani kosztów.

   Michał
 • Czy istnieje opcja, żeby wykorzystać zielonego płaza tak?

  zbyszekka Odpowiedz
 • Wypełniałem wniosek na trzech różnych przeglądarkach i za każdym razem po wypełnieniu danych z dowodu błąd 404 na ostatniej stronie :/ Też tak macie?

  Ogah Odpowiedz
 • @Ogah też mam to samo. Strasznie to jest niedopracowane…

  zbyszekka Odpowiedz
 • Założyłem konto na dziewczynę, bo sam mam jeszcze okres karencji. Specjalnie do tego kupiłem prepaid Lycamobile i wsadziłem do starej nokii X3. I jest problem. Aby dostać pin do karty trzeba wysłać sms na numer 4884. I tak jak smsy na „normalne” numery mogę wysłać tak tutaj: „Sieć nie obsługuje wiadomości. Skontaktuj się z usługodawcą”. Wydaje mi się że ten numer 4884 to numer premium. A na stronie Lycamobile: „oferta lycamobile nie daje możliwości wykonywania połączeń i wysyłania SMSów na numery o podwyższonej opłacie (numery PREMIUM)”. Ktoś ma pomysł jak uzyskać ten PIN?

  Zet Odpowiedz
  • Sprawdziłem na innym telefonie (Galaxy S5). Też się nie da wysłać smsa na numer 4884.

   Zet
  • Dla potomnych: Można zmienić na infolini numer służący do uzyskania PINu.

   Zet
 • Czy dostał już ktoś sms cokolwiek w sprawie promocji?

  Sławek Odpowiedz
 • Ja z moim nie dostaliśmy na razie żadnego info :(

  Hanna Odpowiedz
 • Aha ciekawe jak to będzie wygladac bo moj wniosek byl dolaczony recznie przez konsultanta na infolinii i boje sie, ze bedzie z tym problem.

  Sławek Odpowiedz
 • u mnie nadal nic

  Tmk Odpowiedz
 • U mnie też nic….

  krynioo79 Odpowiedz
 • Do jutra czyli 20 Sierpnia mają czas wysłać email. Jak ktoś takowy otrzyma to dajcie znać.

  Sławek Odpowiedz
 • właśnie dostałem maila o przyznaniu nagrody

  tmk Odpowiedz
 • Ja również :)

  krynioo79 Odpowiedz
 • Ja też dostałam po 10 ale mój TŻ nie;(

  Hanna Odpowiedz
 • hmm… czy BNP i OK system nie powinni przedłużyć czasu obowiązywania tych karnetów ? Wszystkie obiekty sportowe z listy obecnie zamknięte, spełnianie warunków jak bez sensu, korzystanie z karty niemożliwe. Siłownie i kluby fitness zawieszają karnety etc. Bez sensu, że te 3 miesiące z 9 przepadną …

  JoX Odpowiedz
 • Też się zastanawiam jak to teraz będzie rozwiązane bo na razie zapowiada się połowa marca i kwiecień bez możliwości wejść :(

  Hanna Odpowiedz
 • spróbujcie zalogować się na swoje konto OK system- komunikat sprzed chwili”Ups.
  Konto zablokowane”

  zaniepokojony Odpowiedz
 • U mnie równiez ten sam komunikat :(

  Hania Odpowiedz
 • konto nadal zablokowane ale 4 godziny temu mail od organizatora: W związku odmrożeniem gospodarki a tym samym wznowieniem działania obiektów sportowych, informujemy że Państwa karnety zostają odwieszone.
  Okres za jaki przysługiwałby Państwu karnet w ramach promocji „Aktywnie z Bankiem” to: 17 dnia marca oraz miesiąc kwiecień i maj 2020
  W związku z powyższym karnet zostanie wyrównany w okresie od dnia 06 czerwca do dnia 23 sierpnia włącznie.

  zaniepokojony Odpowiedz
 • „Okres za jaki przysługiwałby Państwu karnet w ramach promocji „Aktywnie z Bankiem” to: 17 dnia marca oraz miesiąc kwiecień i maj 2020
  W związku z powyższym karnet zostanie wyrównany w okresie od dnia 06 czerwca do dnia 23 sierpnia włącznie.”
  Wygląda na to że wszystko gra. Po wysłaniu smsa info że mam jeszcze 2 wejścia w tym tygodniu.
  Jak myślicie, można zamknąć konto? Czy lepiej poczekać do tego 23-go sierpnia?

  Zet Odpowiedz
  • Ja zamknąłem a w zasadzie złożyłem wypowiedzenie miesiąc temu a info mam takie samo ;-)

   JoX
 • Czekamy na kolejną promocję z ok system lub coś podobnego ;)

  Borys29 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy