WOW! Nawet 900 zł za wyrobienie karty kredytowej Citibanku + 100 zł od Mastercard (super krótki okres karencji!)

Zakończona

Ruszyła promocja Citibanku z rekordową, jak na ostatnie czasy, premią za wyrobienie karty kredytowej. W zamian za zawarcie umowy nowi klienci mogą zgarnąć aż 900 zł – z czego 300 zł to punkty wymienne na bony, a 600 zł to czysta gotówka. A do tego 100 zł od Mastercard! Co istotne: warunek nowego klienta jest baaaardzo krótki! Warto korzystać!

900 zł za Citi Simplicity

600 zł za kartę kredytową Citi Simplicity i 300 zł w punktach

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą która nie posiadała głównej karty kredytowej Citibanku od 1.09.2022. Posiadanie innych produktów banku (np. konta osobistego) nie wyklucza z oferty.

Oprócz tego postawione są minimalne wymogi dotyczące wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Citibanku z dedykowanej strony promocji. W trakcie wnioskowania zostaniemy poproszeni o dostarczenie dokumentu potwierdzającego nasze dochody, przy czym możemy ten krok wykonać do 10 dni roboczych od złożenia wniosku za pomocą specjalnej strony banku. Pamiętajmy, że jeśli wybierzemy kartę z niższym limitem, to proces nie będzie wymagał od nas przesłania dokumentów dochodowych – ale my musimy je mimo wszystko dodatkowo wysłać, bo inaczej „wypadniemy” z promocji, która tego wymaga. Najprościej więc wybrać opcję z wyższym limitem.

Co równie istotne: podczas zawierania umowy powinniśmy wyrazić zgodę na przesyłanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej wyczerpaniu kolejne nie będą premiowane, dlatego w takim wypadku zaktualizuję wpis. Póki takiej informacji nie ma, to można spokojnie składać wnioski.

Aktualizacja (31.03): Ze względu na wyczerpanie puli wniosków promocja została zakończona i nie można już do niej przystępować. Wnioski złożone o czasie pozostają oczywiście aktualne i biorą udział w promocji :)

Proste warunki zgarnięcia premii

Kiedy już otrzymamy kartę będziemy musieli aktywować ją przez bankowość internetową lub mobilną oraz zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości online nie później, niż do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

W tym samym okresie powinniśmy również przystąpić do programu Bezcenne Chwile, rejestrując tam swoją kartę.

Najważniejsze jednak, aby wykonywać płatności kartą na minimum 300 zł miesięcznie. 24 000 punkty Bezcenne Chwile, wymienne na bony o wartości 300 zł, otrzymamy bowiem za spełnienie powyższych warunków w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Przykładowo podpisując umowę w grudniu 300 zł musimy wydać od stycznia do marca.

Kolejne 600 zł w gotówce otrzymamy natomiast za spełnianie warunków w kolejnych 6 miesiącach – w naszym przykładzie od kwietnia do września. Tak naprawdę za każdy miesiąc spełnienia warunków bank wypłaci nam 100 zł.

Warto dodać, że ilość oraz miejsce transakcji nie mają znaczenia (choć wykluczone są tzw. transakcje szczególne, czyli wszelkie „ułatwiacze” obrotów na kartach kredytowych). Wystarczy po prostu płacić za swoje normalne zakupy nowo-wydaną kartą – i tyle :)

Informacja o przyznaniu każdej z nagród pojawi się w naszej skrzynce w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W ciągu kolejnych 30 dni otrzymamy przelew / punkty.

RRSO 26,35% – gdzie jest haczyk?

Dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 26,35% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak nikt nie zmusza nas do ponoszenia tych opłat. Po pierwsze – jeśli z karty korzystamy mądrze i spłacamy ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy, to odsetek nie ma. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego obracając pieniędzmi banku za darmo.

O tym jak mądrze korzystać z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Zachęcam do przeczytania!

Druga kwestia to wysokość opłat. W przypadku kart Citi Simplicity opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł, jednak wydanie 1000 zł w danym okresie miesięcznym zwalnia nas z konieczności jej płacenia. Ale uwaga: to warunki standardowe, które obowiązywać będą dopiero od drugiego roku. Uczestnicy promocji nie płacą miesięcznie nic za kartę przez pierwsze 12 miesięcy.

Na koniec dodam, że nie warto aktywować większości usług dodatkowych, które oczywiście są płatne – takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

Nie przegap!

Komentarze

 • „f) nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę dokonają Przystąpienia do Programu Bezcenne Chwile, zgodnie z regulaminem Programu Bezcenne Chwile i zarejestrują w Programie Bezcenne Chwile Kartę”

  Czy dodanie karty do obecnego konta Bezcenne Chwile spełni warunek promocji?

  Adam546 Odpowiedz
  • powinno spełnić

   stalker
  • Dokładnie nad tym samym się zastanawiam. Niby nie ma wykluczenia dla obecnych w programie Bezcenne Chwile, ale rejestracja w programie jest jako warunek do spełnienia

   Lukas_262
 • juz sie kilka razy połaszczyłem na takie super promocje by za 2 tygodnie zobaczyć ze jest jeszcze lepsza promocja

  stalker Odpowiedz
  • Nie chcę wiedzieć czego ty oczekujesz. Takiej premii nigdy jeszcze nie bylo

   dave_83
  • może, zakładałem konto w citi, 250zł, nie minął miesiąc było 450, inflacja robi swoje

   stalker
  • Aby ułatwić Sobie podjęcie decyzji , można przeanalizować wcześniejsze oferty karty w Citi .
   Dodatkowo tu jest bardzo krótki okres wykluczenia .
   Moim zdaniem warto . Zawsze po zgarnięciu bonusów można zakończyć umowę , choć akurat kartę Citi nieraz warto mieć na stałę , ale to już jest kwestia jak z niej korzystamy.

   Aleksander
  • w stosunku do poprzednich promocji tutaj trzeba trzymać kartę7 m-c by skorzystać z tej promocji

   stalker
  • Jak ty to liczysz? 3+6 + 1 miesiąc na zaakceptowanie + 1 miesiąc na wypłatę.

   Dario
 • Jakie dokumenty wymagane przy działalności? PIT za ubiegły rok skoro mamy grudzień?

  Michał Odpowiedz
 • Cześć. Czy jest jakaś minimalny wymagany limit na karcie? Nie widzę nic takiego w regulaminie a przy niektórych kredytówkach był taki zapis

  Łukasz Odpowiedz
  • Nie ma, nawet nie możesz samodzielnie wpisać o ile wnioskujesz (przynajmniej we wniosku on-line), tylko masz do wyboru zaakceptować kwotę proponowaną przez system :)

   Adam546
  • Ale potem można obniżyć w ebankowości bez problemu

   Ja123
  • A wiesz czy bezplatnie? Pytam bo troche za duzy mi dali ten limit :)

   Adam546
  • Tak, bezpłatnie, o ile pamiętam przesuwa się jakiś suwak na odpowiedni poziom i już…

   Ja123
  • Dzięki za info.

   Adam546
  • Minimalny limit do którego poziomu można obniżyć to 4 tysie.Żona ostatnio obniżała poprzez wiadomość na citi online.Poszło szybko i sprawnie.

   Jaceklive
 • Można dodać 2 źródła dochodu? Np. Wynajem mieszkania i działalność?

  Michał Odpowiedz
 • jak to jest, trzeba dostarczać dokument potwierdzający dochody, aplikowałem o kartę i na końcu dostałem 2 oferty, z ta różnica ze jak dostarczę dokument potwierdzający dochód to bym miał wyzszy limit na karcie, druga opcja, bez potwierdzenia wysokości dochodu ale z niższym limitem

  stalker Odpowiedz
  • polecam czytanie całości tekstu:
   „Nie wybierajmy karty z niższym limitem (bez dokumentów dochodowych) – nie załapiemy się wtedy do promocji, bo dostarczenie dokumentów jest wymagane przez regulamin oferty.”

   Rafał
  • po co ja tu to napisałem, w regulaminie jest ze nalezy dosłać dokumenty z dochodami, a proponują mi 15000 jak dośle potwierdzenie dochodów tylko po co mi tyle kasy, jakbym tyle zarabiał to bym miał daleko tą promocje

   stalker
  • Potem można obniżyć limit w ebankowości bez problemu

   Ja123
 • Przecież można wybrać kartę z niższym limitem i dosłać do 10 dni dokument o dochodzie,jedno drugiego nie wyklucza a w regulaminie jest mowa o dostarczeniu dokumentu o dochodzie do 10 dni a nie o trybie procedowania wniosku

  Dark Odpowiedz
  • masz 2 opcje do wyboru, a limit proponują ci automatycznie w zalezności co tam napisałeś

   stalker
 • To jaki musi być min limit?

  Tajwan Odpowiedz
 • Ma ktoś problem z wypełnieniem formularza, bo u mnie wyskakuję błąd

  Ciekawski Odpowiedz
 • Zaakceptowali wam wniosek? Jak szybko?

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
  • Czekam od wczoraj na decyzję. wniosek złożony wczoraj ok 16

   luic
  • Dzięki. Pożyczkę na agd dają w pięć sekund, kk na kilka tysi procesują jak hipotekę.

   Wybrzeże Kości Słoniowej
  • Przed chwilą miałem bardzo długa rozmowę, dokumentacja będzie przesłana do analityka. Nie spiesza się.

   Wybrzeże Kości Słoniowej
 • Mozna to polaczyc z programem polecenia od kogos? Ktos testowal czy otworzy sie wniosek z ta promocja (900) z takiego linku?

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Żona pracuje w korpo od ponad 6 lat. Wróciła po urlopie bezpłatnym i dopiero otrzymała 2 wynagrodzenia. Przejdzie wniosek, gdy dołączy za trzeci miesiąc wyciąg z ostatniego wynagrodzenia przed urlopem bezpłatnym?

  Łukasz Odpowiedz
 • Jest w Citi możliwość spłaty zadłużenia kredytówki przez przelew BLIK (jak np. w SantanderConsumer..)?

  Pedrozo Odpowiedz
 • W którym momencie wybiera się kartę z niższym limitem lub wyższym? Nie miałem tego we wniosku albo nie zauważyłem.

  Pppololol Odpowiedz
  • Jak wypełnisz wniosek i go prześlesz to potem zadzwoni do Ciebie konsultant z banku. Wtedy mi zaproponowali limit 24 000, ale powiedizałem że chce tylko 8 000 i zmienili to na 8 000 i poszło.

   Łukasz
 • Dzień dobry. Podczas wnioskowania mam coś takiego Naklejka Zbliżeniowa do karty w systemie MasterCard
  Proszę o wydanie do mojej karty dodatkowego nośnika zbliżeniowego w formie naklejki. Przyjmuję do wiadomości, że
  usługa ta, zgodnie z Rozdziałem III § 5 Regulaminu, jest dobrowolna i odpłatna zgodnie z TOiP. – A ja naklejki nie chcę

  arturo101 Odpowiedz
  • I ten właśnie myślnik na końcu,po kropce jest właśnie informacją,że nie wnioskujesz o naklejkę zbliżeniową.

   Jaceklive
 • Cześć, czy jeśli wybrałem kartę z limitem bez dostarczania dodatkowych dokumentów to już po ptakach czy mogę skontaktować się z bankiem i sam im dostarczyć wyciągi potwierdzające dochody i tym samym spełnić warunek: „w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia Wniosku, dostarczą wymagany przez Bank, czytelny i aktualny dokument
  dochodowy potwierdzający deklarowane na Wniosku dochody („Dokument Dochodowy”), zgodnie z listą wymaganych przez
  Bank dokumentów dochodowych dla poszczególnych form zatrudnienia klientów, która stanowi Załącznik nr 1 do Regulaminu,
  przy czym, jeśli dostarczony Dokument Dochodowy nie będzie wystarczający do potwierdzenia zdolności kredytowej Uczestnika”?

  jarosword14 Odpowiedz
  • Niby wybrana opcja bez dostarczania dokumentów we wniosku, a w mailu i tak o nie proszą, więc załączyłem pod podanym linkiem. Zadzwonię w piątek do Citi i zobaczymy czy się łapię na promo (powinno przejść bez problemu, bo regulamin nie mówi o dostarczeniu dokumentów w procesie, ale do 10 dni od złożenia wniosku, więc wniosek to oddzielny byt a dokumenty oddzielny; jak nie to będę się kłócił jak rasowa cebula ;)).

   jarosword14
 • O kurczaki. Mimo wstepnej pozytywnej decyzji potwierdzonej w rozmowie z konsultantką po 2 godzinach sms z negatywnym rozpatrzeniem wniosku. Tego się nie spodziewałem :|

  Adam546 Odpowiedz
 • A do mnie chyba wczoraj dzwonili, nie mogłem odebrać i na razie powtórnie nie dzwonią…czy do Kogoś dzwonili ponownie, czy jakoś ja proaktywnie muszę się z bankiem skontaktować??

  JJ2010 Odpowiedz
 • po jakim czasie od rozmowy z infolinią pojawiły się wam dokuemnty do podpisu w bankowości?
  ja wczoraj gadałem ale z dokumentami cisza

  janek213 Odpowiedz
 • Czy komuś sie wogóle udało założyć ta kartę?

  Rask Odpowiedz
  • Generalnie promocja jest tak atrakcyjna, że ich call center zostało „zawalone” wnioskami i zajmie im to więcej czasu, niż standardowo. Trzeba czekać (i najlepiej odbierać telefon za pierwszym razem :)).

   Michał
  • U mojej żony wniosek razem z dokumentami zlozony 13.12 i od tamtej pory kompletna cisza.

   Rask
  • Ja 12 grudnia i też cisza

   luic
 • przeszedł komuś wniosek gdzie nazwisko jest dwuczłonowe? odbija errorem mi tu klientke ;o

  janek213 Odpowiedz
 • Czy liczba promocyjnych wniosków się nie wyczerpała?

  Maciej Odpowiedz
 • wniosek złożyłem 15 grudnia. Dostałem sms, że wkrótce ktoś się ze mną skontaktuje. Niestety do tej pory nikt się do mnie nie odezwał. Czyżby wyciąganie danych osobowych?

  dariusz2 Odpowiedz
 • Dziwna obsługa klienta w tym banku – 12.12 złożyłem wniosek ale nie udało się go dokończyć w całości online – nie generował się ostatni pdf. System zaproponował limit 60k. Na drugi dzień zadzwonił konsultant – wstępna decyzja dalej pozytywna ale muszą wysłać kuriera, który potwierdzi moją tożsamość (kiedyś byłem klientem ale to nie wystarczy). Do dziś kuriera nie było, na stronie po wprowadzeniu wniosku status – wniosek przetwarzany. Zadzwoniłem na infolinię i okazuje się, że mój wniosek skończył z negatywną decyzją o czym bank mnie poinformuje…listem tradycyjnym.

  takijeden Odpowiedz
  • 2 krotnie miałem u nich KK, zawsze wszystko pięknie. A teraz też decyzja negatywna, zapytałem o powód – Pani powiedziała, że przez telefon się nie dowiem, wyślą do mnie pismo poleconym ze wskazaniem przyczyny.

   Adam546
  • Coś czuję, że u mnie będzie podobnie. Też wniosek jakby nie został dokończony. Procedura jakby się zawiesiła ale mimo to został wygenerowany pdf z propozycją około 40k na karcie kredytowej. Dostałem też sms, że wkrótce skontaktuje się ze mną konsultant. Niestety od 9 dni nikt do mnie nie dzwonił. Co lepsze na infolinii mimo oczekiwania po nawet 5 minut nikt nie odbiera. Może mój numer mają zblokowany? Wkurza mnie to bo przekazałem tam masę moich danych.

   derek33
  • Wniosek złożony 13.12
   Później info sms że zadzwonią
   Dziś sam zadzwoniłem: 2 minuty czekania.
   Przeprocesowanie umowy wstępnej: umowa poszła do analityka.
   W ciągu trzech dni roboczych mają dać znać o odmowie bądź przyznaniu karty.

   Michał1986
  • do was obu wyzej, braliscie te karty z duzym limitem (40-50k)? Taka wymagala weryfikacji dokumentow wiec taka wybralem. Kiedys u nich mialem karte ale limit byl prawie 8x mniejszy… cos czytam ze mozna bylo brac ta bez dokumentow i podeslac je i tak? Regulaminu nie czytalem :P

   Krzychoooo
  • 16k . Wyciąg przesłałem później. kartę zamknąłem w kwietniu tego roku.

   Michał1986
  • Po tygodniu SMS, że decyzja negatywna. Dziwne, bo wybrałem mniejszy limit ok 6k, ale na infolinii sami wcisnęli większy ponad 80k. Z tym mniejszym i tak chcieli dokumenty, także nic nie rozumiem z logiki tego banku. Sam proces wnioskowania online był pełen błędów i musiałem powtarzać go kilka razy.

   Tm
  • Czyli najpierw sami wciskają wyższy limit, żeby potem stwierdzić, że nie masz zdolności kredytowej na taką kwotę…
   Wniosek: upierać się przy niższej kwocie

   Ja123
  • Dziś dostałem wniosek do akceptacji po przyznaniu karty.
   Do wypełnienia online.

   Michał1986
 • u was tez tak było, niby umowa z bankiem a zawarta przez posrednika, DSA SP. Z O.O

  stalker Odpowiedz
 • u mnie po tygodniu dosyłania dokumentów bo ciągle coś nie tak udało się.. powiedzcie mi proszę czy karta wirtualna którą można aktywować od razu jest tożsama z fizyczna i ona też obejmuje wszystkie wymogi i bezcenne chwile?

  mateuszbednarczyk Odpowiedz
 • Ktos mial taki problem ze formularz „zjadal” jedna literke? Mowie klawiatura wysiadla, sprawdzam poza przegladarka, no dziala. Na formularzu strony WWW jednak nie dziala. Chyba na formularzu nie bylo tez informacji ze historia rachunku ma byc bez filtrow i 6cm a tak sugeruja na stronie.

  Pytajnik Odpowiedz
 • 13.12. – złożony wniosek (brak możliwości werfyfikacji online z uwagi na to, że system nie chciał przyjąć zdjęć dowodu osobistego, więc będzie kurier). Tego samego dnia podesłałem zdjęcia dowodu osobistego oraz wymagane wyciągi.
  14.12. – SMS z Citi, że wkrótce odezwie się doradca.
  20.12. – mail z regulaminem oferty
  20.12. SMS z Citi, że wkrótce odezwie się kurier

  Kurier miał przyjechać do miejsca pracy, ale przed świętami raczej nie zdąży, a po świętach nie będzie mnie w pracy. Czy wie ktoś jak zadziałać z kurierem, żeby przyjechał w inne miejsce niż podane we wniosku?

  John Odpowiedz
 • Chcieli zestwienia kont, potem dokumenty RMUA, następnie chcą zaświadczenia o dochodach. Normalnie jak jakieś dochodzenie. Zabawa nie warta pieniędzy. Bank jest niepoważny.

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
 • Przysłali komuś tą kartę?
  U mnie kurier był, obejrzał sobie dowód i pojechał.
  Miałem mieć po tym jakąs umowę w bankowości elektronicznej do zatwierdzenia ale nic nie ma.

  adas87 Odpowiedz
 • Pierwszy wniosek na kwotę ponad 20K (kwota ustalona przez system) – negatywnie przez analityka.
  2 wniosek na 5K (ten bez dokumentów) – telefon z banku: „Po co Pan składał 2 wniosek skoro 6 dni temu dostał Pan odmowę?” – mówię, że ten jest na mały limit, na to Pani: „nie ma znaczenia na jaką kwotę, decyzja jest negatywna”.
  Ewidentnie coś jest nie tak z tą promocją.

  Adam546 Odpowiedz
 • Oj dziwny ten bank, złożyłem drugi wniosek z mniejszym limitem wg tego co zaoferowali sami – dziś ktoś dzwonił ale skąd to nie wiem – niby Pani widzi wnioski ale podejście mało bankowe, miałem jej wysłać na maila dokumenty z wyciągami (musi być informacja na wyciągach, że to dokumenty bez pieczątek wg prawa bankowego) i międzyczasie stwierdziła, że mój wniosek jest w innej kolejce i zadzownie do mnie jutro.

  takijeden Odpowiedz
  • Się ciesz, że w ogóle zaczęli procesować Twój 2 wniosek. Mój od razu pinda odrzuciła nie kierując go nawet do analityka. A zrobiłem tak samo jak ty, chociaż mi nikt nie proponował złożenia drugiego na ten mały limit.

   Adam546
  • Sam na to wpadłem bo promka dobra.

   takijeden
  • Aha, to życzę powodzenia :)

   Adam546
  • Dostałem też listem zwykłym wyjaśnienie dlaczego nie dostałem karty: „…przyjęte przez Bank zasady przyznawania Karty Kredytowej Citibank nie pozwalają obecnie na pozytywne rozpatrzenie wniosku”.

   takijeden
  • No to wyjaśnienie jak uj! :D

   Tm
  • Dzisiaj właśnie takie „wyjaśnienie dają Banki” śmiechu warte. Natomiast jak oni coś chcą wiedzieć to chcą konkretnych wyjaśnień xD a jak od nich cos to RODO, tajemnica bankowa, nasze zasady nie pozwalają xD Pamietam jak był artykuł o tym że Banki mają podawać powody odrzucenia wniosków ale to jest pisane tak głupio że śmiech na sali.

   bolek
 • Tylko Mastercard wchodzi w grę w tej promocji?

  Andres Odpowiedz
 • Ja dostałem maila regulaminem oferty, potem pojawił się sms, że przesyłka do mnie w drodze (zakładam, że to może ta z Citi), rano sms z nr telefonu kuriera z info, że dzisiaj będzie. Jak zadzwoniłem chcąc się dopytać o której się zjawi to nikt nie odebrał, a po południu jak spojrzałem w link do śledzenia to jest info, że próba doręczenia nieskuteczna, oczywiście żaden kurier u mnie się nie pojawił, więc totalna ściema. Ciekawe czy jutro raczy zawitać

  JJ2010 Odpowiedz
  • Jeśli to Pocztex to może się skończyć wizytą na poczcie. Oni tak pracują. Ja tak miałem i dwie znajome osoby.

   Tm
  • Dziś kurier dotarł. W przesyłce jest czysty draft umowy, w sumie jakby go nie dali też by się nic nie stało…
   To teraz co bank otrzyma powiadomienie, że ja ten czysty papierek otrzymałem i mailowo wyśle umowę?

   JJ2010
  • Kurier weryfikuje twój dowód. Dostaniesz potem maila i SMS, że masz w bankowości elektronicznej do zatwierdzenia umowę i to wszystko. Karta wirtualna do google psy jest od razu, a fizyczna przyjdzie w tydzień.

   adas87
  • Nie wiem o czym wy piszecie. Jaki kurier? Konsultantka powiedziała, że teraz już nie wysyłają nic kurierem. Mailem przyszedł regulamin i mam go wysłać przez Zostań Klientem.

   Dario
  • A coś więcej o tej metodzie?

   takijeden
  • Czy dobrze myślę, że jak dostalem limit nieco ponad 5k i wysłałem podczas składania wniosku wyciąg z wynagrodzeniem z 3 miesięcy „Pełny wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia lub przefiltrowany wyciąg z przelewami wynagrodzenia (za ostatnie 3 m-ce).” to już nie muszę wysyłać żadnego dokumentu alternatywnego, o których mowa w załączniku 1?

   Dario
 • Czy ktoś z Was próbował wnioskować powtórnie po odrzuceniu wniosku ?
  Ja dostałem kartę od ręki, w czasie składania wniosku podłączyłem skan dowodu i nie miałem informacji o limicie.
  Kolega wnioskował to musiał się wygłupiać z selfi, limit wyliczyło na 30k a karty nie dostał.
  Nie rozumiem…

  dario Odpowiedz
  • Nie ma sensu. Probowałem.

   Adam546
  • każdemu sprawdzają zdolność kredytową w BIK, jak jest ok to nie ma problemu, jak miał inne karty kredytowe to niech je zlikwiduje i wnioskuje jeszcze raz tylko w citi, jak ma się za duzo kredytówek to przy kolejnej wszystko sumują

   stalker
 • U mnie Pocztex był w pt przed świętami, żadnego smsa ani maila o umowie do podpisania na razie ani wody ani słychu

  JJ2010 Odpowiedz
 • 22.12. – wizyta kuriera (weryfikacja tożsamości i przekazanie pustej umowy)
  28.12. – SMS od Citi, że w serwisie transakcyjnym czeka umowa do zatwierdzenia (czas na jej klepnięcie jest do 13.01.2023). Serwis transakcyjny dostępny dla obecnych klientów. Dal nowych umowa jest przygotowana na stronie banku (przycisk Zostań Klientem…..)

  John Odpowiedz
 • ktoś dopisał tę kartę do istniejącego konta w serwisie bezcenne chwile, włącza mi się kwadratura koła, próbuje zarejestrować kartę na stronie bezcenne chwile i wywala mnie na strone banku, robiąc to ze strony banku przełącza mnie na stronę bezcenne chwile i nijak nie moge dodać tej karty do istniejącego konta, zapomniałbym na stronie banku mam zaakceptować regulamin ale po za ta informacją nie ma nic oprócz opcji klikniecia w akceptój a le bez pobrania niewidzialnego regulaminu nic sie nie dzieje

  stalker Odpowiedz
  • Sprawdź czy zalogujesz się używając numeru karty.

   mbo
  • Jak się miało u nich wcześniej jakąś kartę w BChw dopisują automatycznie kolejne. Dlatego nie pokazuje się już żaden regulamin. Ale powinieneś móc dodać ją do istniejącego konta…Jak się nie da, może założenie odrębnego konta na inny email pomoże

   Ja123
  • Spróbuj od razu zalogować się obecną KK,bez opcji rejestracji

   Dark
  • Czy udało się komuś zarejestrować kartę? Też mnie odsyła strona mastercard do citi i w drugą stronę. Próbowałem różnych kombinacji z logowaniem i rejestrowaniem i nic nie wychodzi.

   Paweł
  • Mi podczas logowania za pomocą numeru karty ciągle chciało założyć nowe konto i w końcu to zrobiłem dla świętego spokoju – trzeba podać nowego maila i próba rejestracji się udaje.

   Baton
  • Po jakim czasie od aktywacji karty rejestrować ją w BCH?

   Maciej
 • ja mam to samo – w kółko – jak to zrobić poprawnie ?

  Daral Odpowiedz
 • Czy dopisanie KK do swojego konta w BCH spełnia warunki promocji ?

  Daral Odpowiedz
  • Chyba tak. regulamin:
   nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę dokonają Przystąpienia do Programu Bezcenne Chwile, zgodnie z regulaminem Programu Bezcenne Chwile i zarejestrują w Programie Bezcenne Chwile
   Kartę,

   Wg mnie:
   Przystąpienie załatwia bank automatycznie, jak mieliście już jakąś kartę Citi zarejestrowaną w programie BChw, a rejestracji na swoim koncie musicie dopilnować sami

   Ja123
 • Czy udało się komuś dodać kartę do bezcennych chwil jak ma się już tam kartę debetową CITI. U mnie cały czas błąd. Infolinia mastercard zrzuca winę na citi, a citi na mastercard.

  adas87 Odpowiedz
 • 13.12 złożyłem wniosek. Dostałem dokumenty online zgodnie z instrukcją w mailu i do tej pory cisza. Miał ktoś taką sytuację?

  Michał Odpowiedz
  • Coś się im przytakało właśnie. 20 grudnia składałem wniosek, po paru dniach oddzwonili i przesłali na maila regulamin promocji i nic się więcej nie dzieje. Umowa miała być podstawiona online do akceptacji.

   takijeden
  • u mnie dokładnie tak samo – 13 grudnia złożylem wniosek. Od tamtej pory żadnego telefonu,sms-a itp

   Paweł
  • Napisz na fb podając nr aplikacji. Napisałem wczoraj i dzisiaj telefon z banku u min i u żony.

   Michał
  • Wow zadziałało. Po paru minutach ktoś oddzwonił ale mają tam burdel – niby analityk dodał komentarz do mojego wniosku, że paski z wypłaty muszą być w pdf a nie jako screeny tylko…ja nie dołączałem pasków z wypłaty tylko pdfy z wyciągami z konta:)

   takijeden
  • Tak samo. 13 grudnia wniosek i cisza. Napisalam wiadomosc na messengerze z numerem aplikacji idac za radą osoby z komentarza i po 5 min dostałam telefon i wniosek został pchniety do przodu

   Ewe
  • Cieszę się że mogłem pomóc ;)
   U nas też trzeba było dosyłać wyciągi za grudzień, bo od czasu złożenia wniosku upłynął kolejny miesiąc a dane maja być za ostatnie miesiące.

   Michał
  • Ciekawe bo u mnie citi nie wysylal maila ale punkty sa. PYTANIE – zamowilem circle K i mimo 20h jakie uplynely nic na mailu nie ma, punkty sciagniete. Mail na 99,99% byl dobry. Mieliscie tez tak? Wiem ze czasami po 30 minutach przychodzilo ale pewnie minie 24h i nic?

   Krzychoooo
  • Jak nie przyjdzie w ciągu 48 h trzeba dzwonić do nich, wcześniej nie chcą z Tobą rozmawiać…

   Ja123
 • Wniosek 2-01 g.12.10
  Telefon. 3-01 g. 9.40

  rychu75 Odpowiedz
 • Mój wniosek złożony 17 grudnia, 21 rozmowa z doradcą i informacja że wyciągi zostały przesłane do analityka, 22 regulamin na maila i następnie cisza, dziś tj. 4 stycznia sam zadzwoniłem i po 15 minutach dostałem telefon od analityka z prośbą o wysłanie maila z adresu celem potwierdzenia zatrudnienia.

  Ralfin Odpowiedz
 • Czy tylko ja mam problem z weryfikacją tożsamości online? Próbowałem na kilku przeglądarkach i ciągle nic. Nie mogę zrobić zdjęcia dowodu.

  Paweł Odpowiedz
 • Jak mi oddasz dług to zrobisz bez problemu. Warto też, abyś śledził swój adres pablo0111@o2.pl. Tam niedługo znajdziesz prawdziwą niespodziankę.

  Waldemar Odpowiedz
 • Strasznie to nieprofesjonalnie wygląda. Żona składała wniosek 13.12 i karty do tej pory nie ma. Robią cokolwiek tylko jak się zadzwoni do Citi i poprosi o wyjaśnienie co się dzieje. Przy czym „robią coś” oznacza że proszą o dokumenty które już mają albo o kolejny skan dowodu. Moim zdaniem tylko sobie antyreklamę tą promocją zrobili i jak jeszcze coś wymyślą to rezygnujemy.

  Rask Odpowiedz
 • Proszę o potwierdzenie czy transakcje kartą w internecie spełniają warunki promocji?

  luic Odpowiedz
  • Tak, jeśli są to normalne transakcje kupna, a nie doładowania portfeli itp. „kombinacje”

   Dario
  • #Dario, opłacanie rachunków się mieści tym ?

   luic
  • To wszystko zależy od kodów, jakie są przyporządkowywane do transakcji, ale większość takich usług nie podejdzie.

   Dario
 • Rychu 75 a ?kartę dostałeś już

  aaal Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy