Aż 900 zł w formie punktów wymiennych na bony za wyrobienie karty kredytowej Citibanku!

Zakończona

Ruszyła kolejna świetna promocja Citibanku. W zamian za wyrobienie karty kredytowej Mastercard będziemy mogli zgarnąć aż 72 000 punktów – te wymienimy na bony (np. Circle K czy Allegro) o wartości 900 zł! :)

900 zł w punktach Mastercard od Citibanku

Prosta oferta z kartą Citibank

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą która nie posiadała głównej karty kredytowej Citibanku od 1.04.2023. Posiadanie innych produktów banku (np. konta osobistego) nie wyklucza z oferty.

Oprócz tego postawione są minimalne wymogi dotyczące wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Citibanku z dedykowanej strony promocji. W trakcie wnioskowania zostaniemy poproszeni o dostarczenie dokumentu potwierdzającego nasze dochody, przy czym możemy ten krok wykonać do 10 dni roboczych od złożenia wniosku za pomocą specjalnej strony banku. Nie wybierajmy karty z niższym limitem (bez dokumentów dochodowych) – nie załapiemy się wtedy do promocji, bo dostarczenie dokumentów jest wymagane przez regulamin oferty.

Proste warunki zgarnięcia premii

Kiedy już otrzymamy kartę będziemy musieli ją aktywować przez aplikację mobilną Citi Mobile (nie przez przeglądarkę!) oraz do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy zarejestrujemy ją w programie Bezcenne Chwile.

Oprócz tego musimy po prostu korzystać z karty. Aby bowiem zyskać pierwszy pakiet 24 000 punktów (o wartości 300 zł) konieczne będzie wydanie kartą 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego licząc od dnia zawarcia umowy. Chodzi oczywiście o płatności za realne towary i usługi w sklepach czy internecie.

Kolejne punkty zyskamy pod warunkiem, że w każdym z miesięcy od czwartego do ósmego wykonamy min. 10 płatności o łącznej wartości 200 zł. Za spełnienie warunków w danym miesiącu zyskamy 8000 punktów, czyli równowartość 100 zł w bonach. Jeśli zapomnimy o spełnieniu warunków w którymś miesiącu, to na szczęście stracimy tylko te punkty, a nie kolejne.

A gdzie podziała się ostatnia stówka (8000 punktów Mastercard)? Do końca dwunastego miesiąca kalendarzowego konieczne będzie rozłożenie co najmniej jednej transakcji na „Raty w Karcie” o wartości minimum 1000 zł. Bank zapłaci nam więc 100 zł de facto za nieskorzystanie z dobrodziejstwa, jakim jest długi okres bezodsetkowy w przypadku normalnych transakcji. Jeśli bowiem rozłożymy transakcję na raty, to będziemy musieli zapłacić od niej odsetki – bez możliwości skorzystania z okresu bezodsetkowego. Oczywiście nie musimy korzystać z tej nagrody i możemy zadowolić się premią w nieco niższej kwocie.

Nagrody zostaną przekazane do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

RRSO 23,15% – gdzie jest haczyk?

Dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 23,15% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak nikt nie zmusza nas do ponoszenia tych opłat – oczywiście oprócz ostatniej nagrody. Jeśli bowiem z karty korzystamy mądrze i spłacamy ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy, to odsetek nie ma. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego obracając pieniędzmi banku za darmo.

O tym jak mądrze korzystać z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Zachęcam do przeczytania!

Druga kwestia to wysokość opłat. W przypadku kart Citi Simplicity opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł, jednak wydanie 1000 zł w danym okresie miesięcznym zwalnia nas z konieczności jej płacenia. Ale uwaga: to warunki standardowe, które obowiązywać będą dopiero od drugiego roku. Uczestnicy promocji nie płacą miesięcznie nic za kartę przez pierwsze 12 miesięcy.

Na koniec dodam, że nie warto aktywować większości usług dodatkowych, które oczywiście są płatne – takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

Nie przegap!

Komentarze

 • tak mi się zdaje ze te okresy spełniania warunków są coraz dłuższe

  stalker Odpowiedz
 • Wczoraj została wysłana do mnie karta kredytowa.
  Czy jest szansa, że otrzymam ją do wtorku.
  Bardzo zależy mi na tej informacji?
  Kto coś pomoże, podpowie?

  Bogusia Odpowiedz
 • Czy ktoś wie z jaki kodem mcc idą płatności za bramki na autostradzie z aplikacją autopay?
  A z jakim bez aplikacji?
  Nie chce aby citi potraktowal mi autopay jsk transakcję gotówkową.

  paolo Odpowiedz
 • Czy takie podawanie szczegółowego wyciągu z konta bankowego jest ok?
  Po co bankowi informacje o wszystkich moich operacjach z trzech miesięcy?

  Drekl Odpowiedz
 • No jedyny problem jaki widzę z wymianą punktów z Bezcennych Chwil to taki, że po wymianie 4×50 Allegro oraz 4×50 CircleK to już te oferty znikają i nie mogę ponownie z nich skorzystać… Ktoś coś?

  Konrad Odpowiedz
 • Program poleceń tu nie działa?

  heniek131 Odpowiedz
 • Ja jeszcze siedze z promocją BCH & Allegro. Kilka tygodni umowa podpisywana bo debilne smsy od nich jednorazowe nie dochodziły.. Dopiero dostałem kartę.

  luka89waw Odpowiedz
 • Kod MCC używany w terminalach płatniczych totalizator sportowy to 9406

  Citi potraktuje to jako transakcję specjalną?

  paolo Odpowiedz
 • Mial ktoś problem z rejestracją karty w BC?

  W citionline:

  „Teraz nie możemy zrealizować Twojego zlecenia…”

  W BC przekierowuje do citionline.

  osob Odpowiedz
  • Ja z tym walcze teraz… kiedyś w 2020 dodawałem kartę Citi do BC i wszystko pod górkę.. Nic nie działa, robię rejestrację to karze mi pobrać jakieś pliki pdf i zaznaczyć zgody których nie widać na stronie… :) https://ibb.co/L94hYgb

   luka89waw
  • Twoja karta jest juz w programie, dodaj ja do swojego konta, tylko przy pierwszej karcie pokazuja sie te pdfy

   Kris
  • No raczej nie mogę dodać do BCH. Przenosi mnie na strone Citi i stoje w miejscu. Dostałem odp „Szanowny Panie,

   w związku z opisaną sytuacją zleciłam ponowne manualne udostepnienie oferty w zakresie rejestracji do programu Bezcenne Chwile. Dokumenty do pobrania i akceptacji poprzez Serwis Bankowości Internetowej Citibank Online, zakładka -> korzyści i produkty będą możliwe w terminie 7 dni od 13 marca br.”

   luka89waw
  • Najgorszy bank z tym Bezcenne. Infolinia BC ciągle odsyła do Citi przez brak załączników. Niby mi udostępnili i nic nie ma nadal.. =/

   luka89waw
  • Udało mi się dodać Citi na samej stronie Bch. Przez stare konto (e-mail z 2020 r). Szkoda że jedni i drudzy sami nie wiedzą jaka jest procedura rejestracji ..

   luka89waw
  • W końcu widać było mój profil > Citi Online te dokumenty i akceptację regulaminów. Dali mi czas do 19 marca zamiast 10go na transakcje uff.. (promocja https://livesmarter.pl/900-zl-premii-citi-simplicity-styczen-2024/#comments )

   luka89waw
  • Mam ten sam problem z rejestracja w BC, jak dokładnie to zrobiłes?

   Katerine
 • Czy też nie macie regulaminu promocji ani nic o niej w dokumentach na ostatnim etapie, już po wizycie kuriera, czyli na etapie Akceptacji umowy, gdzie pobieramy umowę i wszystkie załączniki na stronie citi -> dokończ wniosek

  Ands Odpowiedz
  • Ja miałem brak z bezcenne chwile. Tam ciągle coś się psuje w tym panelu..

   luka89waw
 • Ja ostatnio wypowiedziałem simplicity. Dostałem SMSem ofertę 10% zwrotu, jak zostanę. Ok, odpisałem, zadzwonili….i dostałem ofertę dla obecnych klientów na kartę World – 3 lata bez opłat plus 100 PLN do biedronki za wydanie 400 przez 3 miesiące, czyli do zgarnięcia 300 PLN do biedry. Wolałbym zwykły zwrot na simplicity, ale Pani przemilczała tą ofertę z SMSa ;)
  Czy ktoś brał kartę World kiedykolwiek?
  Ja jedynie simplicity 2-3 razy miałem i sam nie wiem, czy kolejną karte brać.

  Maciej Odpowiedz
  • Ja ją właśnie biorę i od tygodnia myślą, czy mi ją dać. Ale ja miałem baner z zaproszeniem w aplikacji, a 10% na utrzymanie simplicity dali mi i bez tego

   Kris
  • to juz nie dają w ramach retencji dożywotnio karty za free bez żadnych warunków? kiedyś tak dawali

   paolo
  • @Kris, 10% na ile miesięcy ?
   To rzeczywiście dwie niezależne oferty, jedna utrzymaniowa, druga dla obecnych, ale odbierając telefon byłem pewien, że dostanę obiecane w sms 10% :)

   Maciej
  • 3 mce (plus kilka dni z pierwszego niepełnego miesiąca), max. 100 zł, ale ponoć teraz dają 200 zł ale za 6 mcy

   Kris
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy