Jak zgarnąć do 900 zł w promocji konta Citi Priority będąc starym klientem Citibanku?

Od kilku dni trwa promocja, w której Citibank proponuje aż 700 zł za założenie konta Citi Priority. Jednym z warunków promocji jest posiadanie produktu kredytowego, dlatego nowi klienci banku bez wahania wybierają jedną z promocji kart kredytowych, gdzie dodatkowo można zgarnąć aż 400 zł na startco razem daje nawet 1100 zł premii, bez żadnych kosztów. Problem w tym, że w promocji karty kredytowej bank premiuje jedynie nowych klientów względem 1.01.2015, dlatego wiele osób woli wstrzymać się z jej wyrabianiem aby nie stracić premii na start. Wygląda jednak na to, że jest na to pewne rozwiązanie. A nawet dwa :-)

200 zł premii za kartę Citi BP Payback

200 zł za założenie karty Citibank-BP Payback

Pierwsza z opcji to bardzo szybka oferta karty kredytowej Citibank-BP Payback. W zamian za jej założenie możemy zyskać „tylko” 200 zł, jednak jej zaletą jest bardzo krótki okres karencji. Bank wymaga bowiem nieposiadania żadnej głównej karty kredytowej z logo Citibanku od 1.10.2016. W porównaniu do ofert z dwukrotnie większym bonem to ogromna różnica – tam nowy klient liczony jest od 1.01.2015!

Same warunki promocji są bardzo zbliżone do pozostałych ofert. Po pierwsze trzeba wypełnić wniosek o kartę na dedykowanej stronie internetowej. Uwaga: mamy na to czas zaledwie do jutra (23.10.2017).

Po kilku dniach zadzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces, a niewiele później otrzymamy przesyłkę z kartą. Wtedy wymagane będzie aktywowanie karty (najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy) oraz dokonanie płatności kartą na co najmniej 100 zł – w tym samym terminie.

Nagroda w postaci bonu o wartości 200 zł do zrealizowania na euro.com.pl (lub w sklepach stacjonarnych) zostanie przekazana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Voucher będzie ważny do 30.06.2018.

Co ciekawe karta BP Payback jest kartą płatną (8 zł co miesiąc), ale biorąc udział w tej promocji zyskujemy zwolnienie z opłat – przez pierwszy rok.

Darmowy limit w koncie to też produkt kredytowy!

Jeśli bon o wartości 200 zł nie jest dla ciebie ciekawym rozwiązaniem (w końcu inni mogą dostać 400 zł) to jest również inny sposób, aby posiadać produkt kredytowy i nic za niego nie płacić :)

Mało kto wie, ale Citibank oferuje linię kredytową w koncie (czyli możliwość wejścia w debet) za darmo przez pierwszy rok. Dokładniej: nie ma prowizji za korzystanie z niej. W drugim roku zapłacić możemy 1% wysokości linii kredytowej (min. 50 zł) jako posiadacze konta Citi Priority, o ile ciągle będziemy jej posiadaczami – ale wtedy nie będzie to miało większego sensu.

Choć posiadanie limitu jest darmowe, to oczywiście skorzystanie z niego oznacza konieczność zapłacenia odsetek (choć pierwsze 7 dni w miesiącu mamy za darmo). Na szczęście wcale nie trzeba z niej korzystać – zgodnie z regulaminem promocji konta Citi Priority wystarczy posiadanie aktywnego produktu kredytowego. Przypomnijmy, że praktycznie najważniejszym warunkiem tej promocji jest spełnianie warunku bezpłatności konta. Nie dość, że nie płacimy wtedy za obsługę rachunku, to na dodatek… bank nam za to płaci.

Jaki to warunek bezpłatności? Aby konto było darmowe mamy do wyboru możliwość utrzymania salda w wysokości 30000 zł lub zapewnienie dowolnych wpływów w wysokości 5000 zł (np. ze swojego innego konta, również „na raty”) oraz posiadanie produktu kredytowego.

Po szczegóły odsyłam do wpisu na temat promocji z premią 700 zł za założenie konta Citi Priority. To zdecydowanie jedna z najlepszych promocji tego roku, więc warto z niej skorzystać!

Nie przegap!

Komentarze

 • Pewnie sa premiowani nowi klienci ale jak juz wiadomo nie dzwonią do wszystkich, bo odsiewaja ludzi na wstępie po spr. PESEL w BIK.

  Wojak Odpowiedz
 • karty kredytowej Citi mi dać nie chciał (tydzień temu)a limit kredytowy dają każdemu klientowi bez sprawdzania BIK-u????-czy jednak nadal promocja nie dla takich osób.?

  bolek Odpowiedz
 • Przy limicie w koncie sprawdzają tak samo jak przy karcie kredytowej. Jeżeli ktoś przelewał tam pobory to mogą odstąpić od dokumentowania dochodu/ PIT, zaświadczenie z pracy, itp./ ale w BIK sprawdzą.

  Eugeniusz Odpowiedz
  • W końcu to produkt kredytowy. To dobra opcja dla osób, które zamknęły kartę i czekają na nową promocję, ale jak komuś odrzucili wniosek o kartę to raczej bym nie ryzykował z limitem.

   Michał
  • @Admin dzwoniłeś i pytałeś dlaczego klienci ktorzy złozyli wnioski o kk czy ror (kilkanascie dni temu) dalej czekaja na telefon z City ?

   Czy bank poinformuje ich, ze juz na wstepie wyklucza ich z otrzymania produktów ?

   Wojak
  • JA wpisałem dane w piątek późnym wieczorem i dzisiaj miałem telefon.

   mbo
 • Jak się wnioskuje o limit? Trzeb do nich dzwonić czy da radę przez bankowość internetową?

  falusinski Odpowiedz
 • Właśnie miałem telefon w sprawie otarcie konta i pytałem od razu o limit kredytowy.
  Podobno tylko w oddziale …
  Mam nadzieję, że da się inaczej – do oddziału mam ~100km.

  mbo Odpowiedz
  • Tylko w oddziale i to 2 wizyty – jedna wniosek, druga jak rozpatrzą to podpisanie umowy.

   abc
 • Jeśli jestem osobą polecającą inną osobę przed podpisaniem umowy, to czy za to nalicza mi się premia 100 zł? Czy podczas podpisywania formularza jest taka opcja?

  Zed Odpowiedz
 • a odnosnie tego limity kredytowego do konta, czy nie bedzie przypadkiem tak ze moge sie wylaczyc w przyszlosci z promocji bo wczesniej mialem „produkt kredytowy” ? czy te promocje glownie tycza sie „karty kredytowej” ?

  jacenty Odpowiedz
 • Mam kartę kredytową CB z jednej z promocji. Co mam więc zrobić żeby zyskać te tytułowe do 900 zł dla starych klientów?
  Z artykułu to nie wynika.

  Czytelnik Odpowiedz
  • 900 zł jest w momencie, kiedy wyklucza nas okres karencji 1.01.2015, ale możemy się załapać na promocję z bonem 200 zł z karencją od 1.10.2016.

   Natomiast jeśli masz już kartę kredytową, to możesz zgarnąć „jedynie” 700 zł. Tego niestety nie przeskoczysz (ew. możesz zamknąć kartę i wziąć limit w koncie żeby znów być nowym klientem kart kredytowych za 2-3 lata :)).

   Michał
 • Złożyłem wniosek w poniedziałek rano, dziś środa i nie dzwonili. Ktoś miał podobną sytuację

  Bob7875 Odpowiedz
  • tak, z tego co wiem teraz we wnioskach pisze, że oddzwaniają w 5 dni roboczych (zwiększyli z 2). Jest bardzo duże zainteresowanie więc infolinia nie do końca wyrabia… :)

   Michał
  • Czeka sie teraz do dwoch tygodni.
   Ja wysłałem pierwszy formularz 16.10 i dopiero wczoraj dzwonili.

   Wojak
 • Nastąpiła zmiana warunków na stronie ? bon Euro.com.pl–>>23k pkt Pyb ??

  qwerty123 Odpowiedz
  • Możesz sprecyzować? Co się zmieniło?

   chybaty
  • Jak klikam link, żeby złożyć wniosek „na dedykowanej stronie promocji” to otwiera się strona nie z bonem do EURO.COM.PL tylko informująca o dodatkowych 23k pkt payback.
   Admin coś wie na ten temat?

   qwerty123
  • Citi przekierowuje nieaktywne promocje na nowe.

   Tamta, tak jak pisałem w artykule, była do poniedziałku.

   Michał
  • Tamta akcja była do 23 października zdaje się.Teraz zakończona i jest druga opcja z punktami,tamta niedostępna poprostu zamienili

   Zdzisiek80
  • Regulaminy są inne.Info było na stronie PAYBACKA i Citibanku.Teraz nowego regulaminu nie ściągałem,ale to promocja która przez tydzień była podmieniona tamtą z EuroRTV.

   Zdzisiek80
 • Witam,
  Byłem wczoraj w placówce City w Poznaniu. Podpisałem umowę o konto do którego na miejscu wydano mi kartę. Problem pojawił się kiedy zapytałem o linię kredytową w koncie. Pracownik oddziału powiedział mi, że aby go uzyskać na konto musi wpłynąć minimum jedno wynagrodzenie(!) Nieco wcześniej, bo w czwartek 26-10-2017 w trakcie rozmowy telefonicznej konsultantka przekazała mi, że na spotkanie mam zabrać wydruk z rachunku w innym banku na który wpływa moja pensja za ostatnie 3 miesiące i nie będzie problemu.
  Napisałem już do tej konsultantki o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

  A przy okazji mam prośbę o pomoc. Niedawno bo zaledwie 3 miesiące temu zamknąłem kartę kredytową w City i teraz tak się zastanawiam jak otrzymać nową kartę kredytową – bez zbędnych opłat za wydanie i jej prowadzenie? Z różnych przyczyn moje wynagrodzenie przez najbliższe 2 miesiące musi wpływać na konta w innych bankach.

  Czy ktoś wie o jaką kartę mam wnioskować?

  ADI Odpowiedz
 • Czysto teoretycznie: czy chcąc spełnić warunki otrzymania kuponu 400 zl na allegro (czyli wydanie 1000 zl karta kredytowa) oraz nastepnie otrzymywac co miesiac maksymalny zwrot co rowniez wymaga wydania kartą 1000 zł moge zrobic na poczcie przelew na 1000 zl np na konto swojej drugiej połowki i należnosc zaplacic kartą?

  Daniel4g Odpowiedz
  • Czysto praktycznie, w przypadku kredytówki: czy zaliczą do promocji, nie wiadomo, ale… zgodnie z regulaminem kart kredytowych citi, możesz oberwać prowizją za transakcję gotówkową, a to już boli…

   ls5
 • Byłem dzisiaj w oddziale zawnioskować o limit na koncie. Próbowali mi wcisnąć kartę kredytową. Kredytowke mknąłem w grudniu 2016 więc nie łapałem się na żadną promocji. Wprost powiedziałem aż mnie okres karencji na kartę i załapię się na jakąś fajną promocję. Sami zaproponowali w zamian za założenie karty walizka na bagaż podręczny mikser sokowirówkę albo bon do Empiku na 100 zł lub bon Sodexo 100 zł. Wziąłem Sodexo i znów jestem szczęśliwym posiadaczem karty simply city

  falisinski Odpowiedz
  • Ile jest warta taka walizka na bagaż podręczny, którą oferują za kartę kredytową w banku?

   Andrzej
  • Mi też próbowali wcisnąć kartę, tez proponowali walizkę, wciskali jakieś kity że nie da się limitu otworzyć, że tylko kierownik może wniosek złożyć ale jest zajęty i mogę poczekać 30 min, po czym ta sama osoba sporządziła wniosek, że nie cyfrowy tylko spisany na karteczce itd.. straciłem ponad 1,5h.. I teraz czekam już 2gi tydzień na rozpatrzenie wniosku.
   Najgorsza obsługa ever

   abc
 • Dziś dzwonili do mojego chłopaka z ofertą „Do 600 zł zwrotu wydatków z kontem Citi Priority” (po 3 albo 4 tygodniach od polecenia konta w poprzedniej promocji..). Warunki takie same, jedynym dodatkowym jest utrzymanie dziennego salda 5 tys złotych przez przynajmniej jeden dzień. Promocja od 1.12 do 28.02. Osoba polecająca dostaje 150zł jak wcześniej.

  asi Odpowiedz
 • Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego po wysłaniu pieniędzy od pracodawcy w wysokości 5100 zł na konto w City tam pojawiło się 4894 zł ? City twierdzi wstępnie, że tyle było wysłane… Przelew zwykły krajowy …. WTF? Konto simplicity otwarte w tamtym miesiącu i przelew pensji… :(((((((((((((

  Zed Odpowiedz
 • Citi wysyła info o zmianie regulaminu KK. Z tego co patrzyłem to nowe opłaty za Plan Ratalny Komfort a z ciekawostek chyba opłata za NADPŁATĘ na karcie ? Jeśli dobrze doczytałem to na to wygląda,że trzeba uważać teraz.

  Zdzisiek80 Odpowiedz
  • I ktoś tu pisał o ciekawym zagadnieniu — co z promocjami, w których nagroda jest wpłacana jako uznanie rachunku karty?

   Don Quijote de la Mancha
  • Nie wiem czy dobrze zrozumiałem,ale jeśli nadpłata była by większa/równa 200PLN to 20PLN biorą ?

   Zdzisiek80
  • Na to wygląda. Ponoć chodzi o to, że np. ukrywający się przed komornikiem alimenciarze używają rachunku karty kredytowej jako ror (czyżby do nadpłaty na takim rachunku komornicy dostępu nie mieli?).

   Don Quijote de la Mancha
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy