Aż 700 zł za założenie konta Citi Priority (i spełnienie prostych warunków!)

Zakończona

Wygląda na to, że właśnie pojawił się prawdziwy hit od Citibanku! Choć od prawie roku bank ten oferuje solidne 400 zł za założenie swojego konta to… właśnie przebił swoją własną ofertę! Od dzisiaj za założenie konta Citi Priority możemy zgarnąć 100 zł na start, do 450 zł moneybacku przez 9 miesięcy oraz 150 zł za lojalność, czyli.. spełnianie warunków bezpłatności konta. I wykonanie kilku przelewów :-)

700 zł za założenie konta Citi Priority w najnowszej promocji Citibanku

700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority

Aby skorzystać z promocji „Do 700 zł bliżej niż myślisz” należy być nowym klientem kont osobistych Citibanku. Zgodnie z regulaminem wykluczone są bowiem osoby, które:

po dniu 31 października 2016 r. posiadały w Banku Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i/lub były Pełnomocnikami do Konta

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o otwarcie konta (zaznaczając przy tym trzy zgody). Aktualizacja: ze względu na ogromną popularność promocji kontakt ze strony banku jest wydłużony i może nastąpić nawet po tygodniu!

Co, jeśli posiadamy kartę kredytową założoną w jednej z promocji Citibanku? Nie ma problemu. Nie dość, że takie osoby nie są wykluczone, to na dodatek… karta im się może przydać! Dlaczego? Bank chce nam bowiem zapłacić pierwsze 100 zł premii na start już za sam fakt spełnienia warunku bezpłatności konta. Jaki to warunek?

Uczestnik:
a) zgromadzi i utrzyma na rachunkach w Banku średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł (słownie: trzydzieści tysięcy złotych),
lub
b) otrzyma na Konto wpływy w łącznej wysokości min. 5 000 zł i jednocześnie na ostatni dzień tego samego miesiąca posiadał w Banku aktywny jeden z produktów kredytowych.

Jak łatwo zauważyć opcja numer jeden jest „łatwa i przyjemna”, ale… mniej opłacalna – Citibank nie ma bowiem specjalnie dobrej oferty oszczędnościowej, więc szkoda, aby środki leżały na marnym (lub zerowym) procencie.

Opcja numer dwa jest natomiast idealnie skrojona pod czytelników bloga. Dlaczego? Citibank oferuje non-stop świetne promocje dla kart kredytowych. Przykładowo w momencie pisania tego prześwietlenia możemy zgarnąć 400 zł w bonie Allegro za wyrobienie darmowej kredytówki. Jeśli będziemy posiadaczami karty kredytowej Citibanku, to wystarczy, że w każdym miesiącu przelejemy na nowo-otwarte konto Citi Priority łącznie 5000 zł (może być ze swojego konta w innym banku np. jako 5 przelewów po 1000 zł) i warunek zostanie spełniony. Dzięki temu pozbędziemy się opłaty miesięcznej za konto i zgarniemy premię w wysokości 100 zł. To, co stanie się później z przelanymi środkami zależy już tylko od nas (możemy je np. zwrócić na konto, z którego przyszły).

Tu dla porządku dodam, że czas na spełnienie warunku mamy do końca drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Moneyback i 150 zł za lojalność

Druga z nagród jest równie dobra, co pierwsza. Bank będzie nam zwracał 5% wartości wszystkich transakcji kartą debetową Citicard przez 9 pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy. Maksymalnie możemy zgarnąć 50 zł miesięcznie (czyli musimy wydać 1000 zł), co całościowo da nam to zwrot na poziomie 450 zł. Bank zastrzega jedynie, że aby dana transakcja liczyła się do puli za dany miesiąc to musi zostać zaksięgowana w tym samym miesiącu.

Na koniec trzecia nagroda, która jest nowością, w porównaniu do poprzednich ofert banku. 150 zł premii zgarniemy za lojalność. Co to oznacza? Jeśli przez 7 kolejnych miesięcy, licząc od 3 miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta będziemy spełniać warunek bezpłatności konta (ten, o którym pisałem na początku) oraz dodatkowo wykonamy min. 1 przelew miesięcznie, to bank zapłaci na aż 150 zł premii. Czyli nie dość, że konto będziemy mieć za darmo, to na dodatek Citibank nam za to zapłaci. Takie promocje to ja lubię :-)

Całą promocję możemy więc sprowadzić do trzech prostych zasad:

 • spełniaj warunek bezpłatności konta co miesiąc (np. posiadając kartę kredytową i zapewniając wpływy 5000 zł miesięcznie),
 • wykonuj transakcje kartą – najlepiej w okolicach 1000 zł miesięcznie, aby zgarnąć maksymalny moneyback,
 • wykonuj 1 przelew miesięcznie (możesz zacząć od 3 pełnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy)

Kiedy nastąpi wypłata premii? Generalnie bank daje sobie zawsze czas na przelanie środków w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji.

Czas trwania promocji

Promocja z premią 700 zł za założenie konta w Citibanku trwa do końca stycznia 2018. Bank określa jednak, że może założyć „jedynie” 2000 promocyjnych kont. Czy jest się czego obawiać? Raczej nie. Dotychczas w promocjach konta Citi Priority obowiązywał limit 1000 sztuk i, z tego co wiem, nigdy nie został wykorzystany. Gdyby jednak pula zbliżała się do końca – Citibank podeśle mi taką informację.

Aktualizacja (17.11, 11:20): A jednak! Limit promocji został wyczerpany!

Mimo wszystko radzę się umiarkowanie śpieszyć z przystępowaniem do promocji – jest na tyle atrakcyjna, że kto wie czy będzie jeszcze dostępna w styczniu? :)

Ile to wszystko kosztuje?

Konto Citi Priority może kosztować aż 30 zł miesięcznie, jednak spełnienie warunku bezpłatności (który już pewnie znacie na pamięć ;)) pozwala na pozbycie się opłaty. Prowadzenie karty debetowej jest darmowe, tak samo jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jeśli więc posiadamy kartę kredytową lub odpowiednie saldo i wpływy do banku – to mamy wszystko za free.

Na koniec dodam o jeszcze jednej ciekawej rzeczy, jaką jest program poleceń. Jeśli promocja nam się spodoba, to możemy ją polecić znajomemu i… zgarnąć za to 100 zł premii. W aktualnie trwającej ofercie (do końca października) osoba polecona może zgarnąć 400 zł (100 zł na start + do 300 zł moneybacku przez 6 miesięcy).

Nie przegap!

Komentarze

 • tak dokładnie, ja dostałem, a zakładałem w październiku 2017. Pozdrawiam.

  diego Odpowiedz
  • Diego ale zakładałeś konto na początku października 2017 bo ja mam po 20-tym października i jeszcze nie dostałam

   aaal
 • Mam pytanie – posiadam zarówno kartę kredytową jak i konto. Warunkiem bezpłatności konta jest oczywiście wpływ + posiadania produktu kredytowego.
  Czy zamknięcie karty kredytowej następuje natychmiast czy również mają 30 dni?
  Dla przykładu – jeśli dziś złożyłbym wnioski o zamknięcie i konta i karty, i powiedzmy, że kartę zamknęliby mi od razu, a konto dopiero w przyszłym miesiącu, to de facto w przyszłym miesiącu nie miałbym jak spełnić warunku bezpłatności konta, zgadza się? Jakie widzicie wyjścia z sytuacji?

  Ciekawy Odpowiedz
  • Też mnie to zastanawiało, dlatego doszedłem do wniosku że pierwsze zamknę konto a w następnym miesiącu kartę kredytową – chyba że są lepsze rozwiązania, jeszcze i tak musze poczekać gdyż konto otwierałem w listopadzie

   ZICHI
 • Złożyłam rezygnację z konta osobistego. Wczoraj do mnie zadzwonili z pytaniem, co by mnie skłoniło, żeby u nich zostać. Niestety, nie zaproponowali moneyback. Zaoferowali obniżenie wpływu do 2000 zł, więc im podziękowałam.

  Mari Odpowiedz
  • Ja dzisiaj też miałem taką rozmowę – nie proponowali nic poza brakiem opłat za konto.
   Mniejsze wpływy, albo tylko obrót kartą 1000 zł. Padło też stwierdzenie, że jeśli na koncie jest 0 to nie pobierają opłaty.
   Liczyłem na jakiś moneyback, przy braku takiej propozycji została podtrzymana rezygnacja.

   mbo
  • Kurde, no to niewesoło… Chyba dobre czasu w Citi się kończą, na kk też teraz dają tylko 100 zł zwrotu i to aż przez ponad 3 miesiące jest okres na wydawanie, gdzie kiedyś dawali 200 i przez miesiąc można było nawet wydać.

   pws
 • niestety, ja również złożyłem rezygnację z konta osobistego i nic nie zaproponowali. Konto zostanie zamknięte po 30 dniach. Pozdrawiam.

  diego Odpowiedz
 • Czy osoby które zakładały konto w październiku 2017 dostały już premię za lojalność 150 zł – diego dostał a czy jest jeszcze ktoś i czy zakładały konto na początku miesiąca czy pod koniec ?

  aaal Odpowiedz
 • Koniec października.Premia wpłynęła.

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Zamknąłem konto w CITI po promocjach – wszystkie premie dostałem na czas, propozycje dalszej aktywności marne aż szkoda.
  Dziś dzwonili żebym nie zamykał k.k. dali propozycję zwrotu 10% więc trochę potrzymam tę k.k.

  Zbyszek Odpowiedz
 • 1 3 4 5

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy