Aż 700 zł za założenie konta Citi Priority (i spełnienie prostych warunków!)

Zakończona

Wygląda na to, że właśnie pojawił się prawdziwy hit od Citibanku! Choć od prawie roku bank ten oferuje solidne 400 zł za założenie swojego konta to… właśnie przebił swoją własną ofertę! Od dzisiaj za założenie konta Citi Priority możemy zgarnąć 100 zł na start, do 450 zł moneybacku przez 9 miesięcy oraz 150 zł za lojalność, czyli.. spełnianie warunków bezpłatności konta. I wykonanie kilku przelewów :-)

700 zł za założenie konta Citi Priority w najnowszej promocji Citibanku

700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority

Aby skorzystać z promocji „Do 700 zł bliżej niż myślisz” należy być nowym klientem kont osobistych Citibanku. Zgodnie z regulaminem wykluczone są bowiem osoby, które:

po dniu 31 października 2016 r. posiadały w Banku Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i/lub były Pełnomocnikami do Konta

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o otwarcie konta (zaznaczając przy tym trzy zgody). Aktualizacja: ze względu na ogromną popularność promocji kontakt ze strony banku jest wydłużony i może nastąpić nawet po tygodniu!

Co, jeśli posiadamy kartę kredytową założoną w jednej z promocji Citibanku? Nie ma problemu. Nie dość, że takie osoby nie są wykluczone, to na dodatek… karta im się może przydać! Dlaczego? Bank chce nam bowiem zapłacić pierwsze 100 zł premii na start już za sam fakt spełnienia warunku bezpłatności konta. Jaki to warunek?

Uczestnik:
a) zgromadzi i utrzyma na rachunkach w Banku średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł (słownie: trzydzieści tysięcy złotych),
lub
b) otrzyma na Konto wpływy w łącznej wysokości min. 5 000 zł i jednocześnie na ostatni dzień tego samego miesiąca posiadał w Banku aktywny jeden z produktów kredytowych.

Jak łatwo zauważyć opcja numer jeden jest „łatwa i przyjemna”, ale… mniej opłacalna – Citibank nie ma bowiem specjalnie dobrej oferty oszczędnościowej, więc szkoda, aby środki leżały na marnym (lub zerowym) procencie.

Opcja numer dwa jest natomiast idealnie skrojona pod czytelników bloga. Dlaczego? Citibank oferuje non-stop świetne promocje dla kart kredytowych. Przykładowo w momencie pisania tego prześwietlenia możemy zgarnąć 400 zł w bonie Allegro za wyrobienie darmowej kredytówki. Jeśli będziemy posiadaczami karty kredytowej Citibanku, to wystarczy, że w każdym miesiącu przelejemy na nowo-otwarte konto Citi Priority łącznie 5000 zł (może być ze swojego konta w innym banku np. jako 5 przelewów po 1000 zł) i warunek zostanie spełniony. Dzięki temu pozbędziemy się opłaty miesięcznej za konto i zgarniemy premię w wysokości 100 zł. To, co stanie się później z przelanymi środkami zależy już tylko od nas (możemy je np. zwrócić na konto, z którego przyszły).

Tu dla porządku dodam, że czas na spełnienie warunku mamy do końca drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Moneyback i 150 zł za lojalność

Druga z nagród jest równie dobra, co pierwsza. Bank będzie nam zwracał 5% wartości wszystkich transakcji kartą debetową Citicard przez 9 pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy. Maksymalnie możemy zgarnąć 50 zł miesięcznie (czyli musimy wydać 1000 zł), co całościowo da nam to zwrot na poziomie 450 zł. Bank zastrzega jedynie, że aby dana transakcja liczyła się do puli za dany miesiąc to musi zostać zaksięgowana w tym samym miesiącu.

Na koniec trzecia nagroda, która jest nowością, w porównaniu do poprzednich ofert banku. 150 zł premii zgarniemy za lojalność. Co to oznacza? Jeśli przez 7 kolejnych miesięcy, licząc od 3 miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta będziemy spełniać warunek bezpłatności konta (ten, o którym pisałem na początku) oraz dodatkowo wykonamy min. 1 przelew miesięcznie, to bank zapłaci na aż 150 zł premii. Czyli nie dość, że konto będziemy mieć za darmo, to na dodatek Citibank nam za to zapłaci. Takie promocje to ja lubię :-)

Całą promocję możemy więc sprowadzić do trzech prostych zasad:

 • spełniaj warunek bezpłatności konta co miesiąc (np. posiadając kartę kredytową i zapewniając wpływy 5000 zł miesięcznie),
 • wykonuj transakcje kartą – najlepiej w okolicach 1000 zł miesięcznie, aby zgarnąć maksymalny moneyback,
 • wykonuj 1 przelew miesięcznie (możesz zacząć od 3 pełnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy)

Kiedy nastąpi wypłata premii? Generalnie bank daje sobie zawsze czas na przelanie środków w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji.

Czas trwania promocji

Promocja z premią 700 zł za założenie konta w Citibanku trwa do końca stycznia 2018. Bank określa jednak, że może założyć „jedynie” 2000 promocyjnych kont. Czy jest się czego obawiać? Raczej nie. Dotychczas w promocjach konta Citi Priority obowiązywał limit 1000 sztuk i, z tego co wiem, nigdy nie został wykorzystany. Gdyby jednak pula zbliżała się do końca – Citibank podeśle mi taką informację.

Aktualizacja (17.11, 11:20): A jednak! Limit promocji został wyczerpany!

Mimo wszystko radzę się umiarkowanie śpieszyć z przystępowaniem do promocji – jest na tyle atrakcyjna, że kto wie czy będzie jeszcze dostępna w styczniu? :)

Ile to wszystko kosztuje?

Konto Citi Priority może kosztować aż 30 zł miesięcznie, jednak spełnienie warunku bezpłatności (który już pewnie znacie na pamięć ;)) pozwala na pozbycie się opłaty. Prowadzenie karty debetowej jest darmowe, tak samo jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jeśli więc posiadamy kartę kredytową lub odpowiednie saldo i wpływy do banku – to mamy wszystko za free.

Na koniec dodam o jeszcze jednej ciekawej rzeczy, jaką jest program poleceń. Jeśli promocja nam się spodoba, to możemy ją polecić znajomemu i… zgarnąć za to 100 zł premii. W aktualnie trwającej ofercie (do końca października) osoba polecona może zgarnąć 400 zł (100 zł na start + do 300 zł moneybacku przez 6 miesięcy).

Nie przegap!

Komentarze

 • tak dokładnie, ja dostałem, a zakładałem w październiku 2017. Pozdrawiam.

  diego Odpowiedz
  • Diego ale zakładałeś konto na początku października 2017 bo ja mam po 20-tym października i jeszcze nie dostałam

   aaal
 • Mam pytanie – posiadam zarówno kartę kredytową jak i konto. Warunkiem bezpłatności konta jest oczywiście wpływ + posiadania produktu kredytowego.
  Czy zamknięcie karty kredytowej następuje natychmiast czy również mają 30 dni?
  Dla przykładu – jeśli dziś złożyłbym wnioski o zamknięcie i konta i karty, i powiedzmy, że kartę zamknęliby mi od razu, a konto dopiero w przyszłym miesiącu, to de facto w przyszłym miesiącu nie miałbym jak spełnić warunku bezpłatności konta, zgadza się? Jakie widzicie wyjścia z sytuacji?

  Ciekawy Odpowiedz
  • Też mnie to zastanawiało, dlatego doszedłem do wniosku że pierwsze zamknę konto a w następnym miesiącu kartę kredytową – chyba że są lepsze rozwiązania, jeszcze i tak musze poczekać gdyż konto otwierałem w listopadzie

   ZICHI
 • Złożyłam rezygnację z konta osobistego. Wczoraj do mnie zadzwonili z pytaniem, co by mnie skłoniło, żeby u nich zostać. Niestety, nie zaproponowali moneyback. Zaoferowali obniżenie wpływu do 2000 zł, więc im podziękowałam.

  Mari Odpowiedz
  • Ja dzisiaj też miałem taką rozmowę – nie proponowali nic poza brakiem opłat za konto.
   Mniejsze wpływy, albo tylko obrót kartą 1000 zł. Padło też stwierdzenie, że jeśli na koncie jest 0 to nie pobierają opłaty.
   Liczyłem na jakiś moneyback, przy braku takiej propozycji została podtrzymana rezygnacja.

   mbo
  • Kurde, no to niewesoło… Chyba dobre czasu w Citi się kończą, na kk też teraz dają tylko 100 zł zwrotu i to aż przez ponad 3 miesiące jest okres na wydawanie, gdzie kiedyś dawali 200 i przez miesiąc można było nawet wydać.

   pws
 • niestety, ja również złożyłem rezygnację z konta osobistego i nic nie zaproponowali. Konto zostanie zamknięte po 30 dniach. Pozdrawiam.

  diego Odpowiedz
 • Czy osoby które zakładały konto w październiku 2017 dostały już premię za lojalność 150 zł – diego dostał a czy jest jeszcze ktoś i czy zakładały konto na początku miesiąca czy pod koniec ?

  aaal Odpowiedz
 • Koniec października.Premia wpłynęła.

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Zamknąłem konto w CITI po promocjach – wszystkie premie dostałem na czas, propozycje dalszej aktywności marne aż szkoda.
  Dziś dzwonili żebym nie zamykał k.k. dali propozycję zwrotu 10% więc trochę potrzymam tę k.k.

  Zbyszek Odpowiedz
  • Na jakich zasadach zwracają te 10%?

   1234pięć
  • Oryginalna propozycja z banku:
   Informuję, że zwrot 10% od sumy wykonanych transakcji (max 100 pln) wykonanych od dnia 22 sierpnia br. do dnia 30 listopada br. nastąpi do dnia 15 grudnia 2018 roku.
   Z poważaniem,
   Magdalena Kwiecień
   Specjalista ds. Usług Transakcyjnych
   Biura Obsługi Wyspecjalizowanych Produktów Detalicznych
   Citi Handlowy

   Zbyszek
  • Po jakim czasie od rozmowy telefonicznej dostałeś na e maila lub w bankowości on line tą
   propozycję bo mi miała wysłać zaraz po rozmowie i nie ma ? a wolę mieć to na piśmie

   TYCH
 • Oświećcie mnie zamykam konto np jutro- czy złożyć wypowiedzenie poprzez wiadomość-kontakt z bankiem czy dzwonić na infolinię? ( tam czas oczekiwania na rozmowę z konsultantem mnie rozbraja) wtedy mam we wrześniu do spełnienie warunek bezpłatności konta wpływ 5000 ale jak rozumiem konto działa na dotychczasowych zasadach i przelewy mogę robić? a kartę kredytową zamykam później tak?

  aaal Odpowiedz
 • Ja wysyłałem wypowiedzenie przez wiadomość.
  Dzwonią później z działu utrzymania klienta, ale nic ciekawego nie oferowali.

  mbo Odpowiedz
  • nic podobnego, zawsze się upominam i proszę konsultanta aby połączył się z kierownikiem; „ponieważ zależy nam na utrzymaniu wyjątkowego klienta” to zwykle opłaca się zostać; no chyba, że już limit promocji wykorzystany (np. dwa razy powtórzona i np. dwa razy po 200PLN za pozost. KK)

   Krzysztoff
 • ale konto w okresie wypowiedzenia działa jak dotychczas ?

  aaal Odpowiedz
  • W połowie sierpnia przez wiadomość bankową zamknąłem konto. Dzwonili z marną propozycją więc nie zmieniłem zdania, upewniłem się co do bezpłatności konta. Konsultant a potem w wiadomości powiedzieli że jeśli opróżnię konto do zera NIC nie pobiorą. K.K. zostawiłem bo dali propozycję 10% zwrotu o czym pisałem Wam wcześniej, warto skorzystać.

   Zbyszek
 • tak w okresie wypowiedzenia konto działa normalnie – ja właśnie jestem na wypowiedzeniu i we wrześniu muszę jeszcze spełnić wymogi, czyli 5k wpływu + 1 przelew. Pozdrawiam.

  P.S. Kartę sobie zostawiam ( kredytową ) – jest za darmo to zawsze można skorzystać.

  diego Odpowiedz
 • Czy też tak macie że przelew z millenium do city wysłany poprzedniego dnia jest niewidoczny do 22 w city

  Sylwek Odpowiedz
  • u mnie wszytsko dzis doszlo w pierwszej sesji jak nalezy. Sprawdz czy czegos nie pomyliles bo to strasznie podejrzane…

   koles
  • Tak też mam taki efekt przy wpłacie na rachunek karty kredytowej. Wczoraj przelew dziś nie zaksięgowali. Jutro trzeba będzie interweniować…

   TOma
  • Ja z kolei w odwrotną stronę. Zleciłam przelew z Citi do WBK w poniedziałek po 14, a doszedł we wtorek dopiero przed 13. Po zweryfikowaniu sesji Elixir doszłam do wniosku, że wypuścili przelew dopiero trzecią możliwą sesją.

   Natomiast, jeśli chodzi o księgowanie spłaty karty kredytowej, to chyba u nich normalne, że oczekiwanie na księgowanie trwa ok. 2 dni. Przynajmniej ja tak już miałam i to przelewając z konta osobistego Citi. Nauczyłam się tutaj, żeby nie czekać do ostatniej chwili ze spłatą.

   Mari
  • Mari, ale przeciez to zupelnie normalne. Bo okienko dla 3 sesji wychodzacej w Citi jest pomiedzy 12 a 14:30. Druga jest do g. 12.

   keton
 • Hmm, 08.08 dostałem info że przyjęli moje wypowiedzenie na rachunek i z dniem 07.09 rachunek powinien być wyłączony. Jest 08.09 a rachunek ciągle jest aktywny w systemie. Czy nie powinien być już niewidoczny?

  1234pięć Odpowiedz
 • Mam tak samo chyba złożę reklamację

  TYCH Odpowiedz
 • Czy ktoś kto zakładał konto w listopadzie otrzymał już ostatnią premię 50+150 zł?

  daniel4g Odpowiedz
  • Nie, 50 zł to może będzie w poniedziałek, ale 150 zł to raczej na koniec miesiąca..

   ZICHI
 • Zaksiegowali Wam ostanie nagrody, bo widomość o spełnieniu warunkow….na skrzynke otrzymałem 8 wrzesnia ale pieniedzy na koncie brak.

  Wojak Odpowiedz
 • Jak zamykacie/zamykaliście Konto?
  To samo dotyczy Karty kredyt. Tu trochę inna bajka bo można coś jeszcze uszczknąć za odstąpienie od zamknięcia.
  Konto do zamknięcia w IX ale w X jeszcze 5k trzeba machnąć?

  jojo Odpowiedz
 • Ja złożyłam rezygnację w bankowości internetowej w zakładce kontakt (nowa wiadomość – zapytania – rachunki osobiste/oszczędnościowe – kategoria mój rachunek). Po złożeniu wypowiedzenia, zadzwonili do mnie z pytaniem, czy to podtrzymuję, ale nie zaproponowali moneybacku. W okresie wypowiedzenia trzeba spełnić warunki bezpłatności konta.

  Mari Odpowiedz
 • Dzięki poszło…
  A jak z KK od razu złożyć wypowiedzenie czy poczekać?

  jojo Odpowiedz
  • Osobiście nie składałam jeszcze wypowiedzenia kk, ale chyba lepiej się trochę wstrzymać, bo potrzebujesz jej dla bezpłatności konta. Nie wiem czy mam rację, ale teoretycznie istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że najpierw potwierdzą złożenie przez Ciebie rezygnacji z kk, a dopiero potem z konta osobistego.

   Mari
 • tak też czuję ze to się może „gryźć” Z drugiej zaś strony będą dzwonić, możną dopytać no i można wycofać decyzję o zamknięciu w zamian za…. No zobaczymy za co.

  jojo Odpowiedz
  • K.k. za 10% zwrotu, poszukaj mój wcześniejszy post.
   Konto zamknąłem, warunkiem bezpłatności było 0 zł na stanie.

   Zbyszek
 • Jednocześnie zamykałeś konto i kartę czy jakąś przerwę zrobiłeś między jednym a drugim. Ja już o zamknięcia KONTA zawnioskowałem ale z KK wstrzymuję się z powodu jakiejś dziwnej obawy że coś. Może jednak nie ma sensu się niczego obawiać.
  10% do jakiej max kwoty? Podejrzewam że do 1000. czyli stówka do wzięcia. ?

  jojo Odpowiedz
  • Tego samego dnia wysłałem 2 osobne wiadomości. 1 – o zamknięcie konta i debetówki, 2 – o zamknięcie k.k. Potem zadzwonili, konto zamknąłem bo marne propozycje. Na utrzymanie k.k. zaproponowali 10% od tysiaka na wydanie którego dali czas do końca listopada. Stówka ma wpaść do 15 XII.

   Zbyszek
  • Zamieniłeś słowo w kwestii opłaty tzn czy jeszcze machnąć te 5k czy jest to zbędne? Dla świętego spokoju wolę machnąć ale jeśli jest pewne że nie nadzieje się na opłatę to po co to robić….

   jojo
  • Gość powiedział że nie debetują konta. Poprosiłem o doprecyzowanie, wyjaśnił że jak na koncie jest ZERO to nie pobierają opłaty – nie robią debetu. Natomiast jak będzie jakaś kasa to wezmą co swoje. Mam czyste konto już 22-gi dzień, za tydzień będę widział tylko k.k. i spłacał ją z innego konta. Wg niego przy zamykaniu nie trzeba 5 kilo wpłacać.

   Zbyszek
  • No właśnie wg niego….. Chyba machnę te 5k by mieć spokojny żywot. Już mi Credit skubnął 6 zł za sms o czym nawet nie wiedziałem. To już nie kwestia tych 6 zł ale fakt że to bank mnie a nie ja jego skubnąłem.
   Jak zamykałeś KK, głównie chodzi mi o to jak to zrobić żeby się odezwali z tą propozycją.

   jojo
 • Niestety po złożeniu wniosku o zamknięcie konta, nic nie zaproponowali

  2E Odpowiedz
 • Zamykam konto i dostalem sms-a z Citi w temacie Operacja: Usuniecie Odbiorcy Data/Czas KOD:123456 Pamietaj nie udostepniaj NIKOMU tego kody.

  Co oznacza ten kod i do czego ma słuzyc ?
  Czy juz nie zadzwonia do mnie i nic nie zaproponuja zeby utrzymac konto Citi Priority ?

  Wojak Odpowiedz
 • Podbijam pytanie. Jak złożyć wypowiedzenie KK poprzez ich stronę (mam/miałem też konto) Gdzie zaznaczyć że jestem zainteresowany wycofaniem się od zamknięcia po przedstawieniu propozycji. ?

  jojo Odpowiedz
  • Wyślij wiadomość z systemu transakcyjnego.
   Nie pisze się nic o wycofaniu rezygnacji – po jakimś czasie dzwonią z działu utrzymania. Jeśli zaproponują coś ciekawego to wtedy odwołasz wypowiedzenie.

   mbo
  • Potwierdzam. Jak złożysz wypowiedzenie przez bankowość elektroniczną to i tak do Ciebie zadzwonią z propozycją i zapytają, czy podtrzymujesz wypowiedzenie, czy nie. Ja oprócz napisania wiadomości, niczego nie zaznaczałam, a zadzwonili po 3 czy 4 dniach od przyjęcia wypowiedzenia.

   Mari
 • Inne osoby które znam (mające tylko KK może przez to inny system) mówiły że jest tam specjalny „ptaszek” który sprawiał ze wyrażam zgodę na taki telefon z propozycją. Dlatego pytam. W co klikaliście żeby wysłać wypowiedzenie, tak samo jak przy koncie?

  jojo Odpowiedz
 • co oni mają nie tak z księgowaniem przelewów na kartę kredytową – wysłałem dzisiaj pierwszą sesją i do tej pory nie ma kasy na karcie. Wcześniej były środki po 16.

  diego Odpowiedz
 • czy utrzymaniowy program (cashback) dla KK da sie spełnić zasileniem R itp ?
  nie dostałem żadnego regulaminu i nie wiem…

  Romek Odpowiedz
 • nie chodzi mi o prowizję ale o to czy zasilenie R zaliczy do cashbacku (oferta 10% od max 1000zl do końca listopada w zamian za odwolanie rezygnacji z KK)

  Romek Odpowiedz
 • Podpinam się pod pytanie. Jestem w tej samej sytuacji. Interesuje mnie jednak SB, opłaty przez e-bok ewentualnie przelew przez bankomat.

  jojo Odpowiedz
 • SB przechodzi bo korzystałem a REV. podobno nie.Pisali o tym kiedyś, ale może ktoś mądry się wypowie.Czasem traktują jak wypłatę gotówki czy tam coś.

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • „SB przechodzi bo korzystałem a REV. podobno nie.Pisali o tym kiedyś, ale może ktoś mądry się wypowie”
  no właśnie, przerabia/ał ktoś.?
  A co z przelewami bankomatowymi?

  jojo Odpowiedz
 • Było pytanie czy wpłacać 5 koła dla bezpłatności konta przy jego zamykaniu. Tak jak wcześniej pisałem a teraz potwierdza się: nie trzeba.
  M-c temu dałem dyspozycję zamknięcia konta (dzwonili z propozycją zatrzymania k.k.), dziś przyszedł email że konto zamknięte. Żadnych opłat nie żądają, 5 tysi nie wpłacałem.

  Zbyszek Odpowiedz
  • Ale opłaty są za poprzedni miesiąc w sierpniu też nie wplacales 5 kola

   Sylwek
  • Jezeli wypowiedzenie wyslesz we wrzesniu to w pazdzierniku nie musisz wpłacac w ratch 5k.
   Warunek konto Citi Priority w danym miesiacu czyli np. w pazdzierniku muśi byc wyzerowane (0zł)

   Wojak
 • Taka sytuacja. Rozwiazalem wpierw umowe o kk. Wniosek zostal przyjety na poczatku pazdziernika, ale karte mialem jeszcze przez jakis czas. Za pazdziernik za City Priority naliczyli mi 30 zl. Wplaty min. 5 tys. dokonalem. Mozna to jakos wyjasnic?

  Druga sprawa. W pazdzierniku zlozylem dyspozycje zamkniecia konta City Priority. 30-dniowy okres uplywa w połowie listopada. Czy beda sie dopominali o oplate 30zl (bo juz nie mam kk) za konto i od jej uiszczenia beda uzalezniali zamkniecie konta?

  serinus Odpowiedz
 • Po złożeniu dyspozycji zamknięcia konta i upłynięciu regulaminowych 30 dni, mogę się nadal zalogowac na swój profil. Nie widze swojego konta ani karty, wiec zakladam, ze konto mam zamkniete. Dlaczego zatem moge nadal sie logowac na swoj profil skoro nie posiadam zadnych produktów banku?

  serinus Odpowiedz
  • Może nie wypowiedziałeś jakiejś umowy ramowej albo o dostęp do bankowości www?
   Sorry, że tak ogólnie, ale nie chce mi się tego teraz badać.
   Ja kilka lat temu wypowiedziałem umowę ich kk — i straciłem dostęp do bankowości www, ale jeszcze tej starej. Później wziąłem udział właśnie w tej promocji 700, wtedy okazało się, że moje stare dane, np. wyciągi, ciągle są tam dostępne — a jednak nie było to przeszkodą we wzięciu udziału w promocji, więc może w tym wypadku nie trzeba się przejmować…

   Don Quijote de la Mancha
  • @kiszot fajnie ze wrociles do poprzedniej mniej …agresywnej tozsamosci :)

   koles
  • No i praprzodkowie rodu przestaną w grobie się przewracac . xyz

   prawdziwy-xyz
 • 1 3 4 5

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy