100 zł za polecenie konta Citi Priority i 400 zł za jego otwarcie w kolejnej edycji programu poleceń Citibanku

Zakończona

Wystartowała kolejna edycja programu poleceń Citibanku. W zamian za polecenie konta Citi Priority znajomemu obecni klienci banku zgarnąć 100 zł premii. Nowi klienci mogą natomiast zyskać dużo więcej – do 400 zł w promocji konta oraz dodatkowe 400 zł (lub smartfon), jeśli nie posiadają karty kredytowej. Tyle, co Citibank, nie oferuje praktycznie nikt – i to na tak łatwych warunkach :)

Program poleceń Citi Priority - do 500 zł premii

100 zł za polecenie konta Citi Priority

Aby skorzystać z promocji i zdobyć 100 zł za polecenie konta należy być obecnym klientem Citibanku, który posiada kartę kredytową lub konto osobiste. Oprócz tego należy mieć znajomego, któremu możemy polecić konto Citi Priority. Możemy tego dokonać na dedykowanej stronie promocji, nie później niż do 31.10.2017.

Teraz wszystko zależeć będzie od naszego znajomego, bo to na nim spoczywa konieczność spełnienia pozostałych warunków. Po pierwsze, klient polecany musi być (częściowo) nowym klientem – taką osobą, która nie posiadała żadnego konta osobistego ani oszczędnościowego Citibanku od 30.06.2016, a podczas rozmowy z konsultantem wyrazi zgodę na zwolnienie z tajemnicy bankowej i przekazanie informacji o swoim udziale w promocji osobie polecającej.

Nie ma natomiast problemu, jeśli znajomy posiada(ł) kartę kredytową. Ba, karta zdecydowanie się przyda do spełnienia kolejnych warunków promocji – aby bowiem zgarnąć 100 zł na start (jako nowy klient) konieczne będzie „spełnienie warunku bezpłatności konta”. Jaki to warunek? Do wyboru mamy albo utrzymanie średniomiesięcznego salda w wysokości 30 000 zł albo posiadanie produktu kredytowego (np. karty kredytowej) i zapewnienie łącznych wpływów na konto w wysokości min. 5000 zł (np. przelewając sobie pieniądze ze swojego rachunku w innym banku). Oczywiście w przypadku posiadania karty kredytowej dużo łatwiej spełnić drugi warunek (a przynajmniej będzie to dużo bardziej opłacalne, niż trzymanie 30 000 zł na nieoprocentowanym koncie lub kiepskich lokatach). Jeśli ktoś nie ma karty kredytowej Citibanku, to zdecydowanie polecam zacząć od promocji za jej wyrobienie – do zgarnięcia jest np. 400 zł do wydania na Allegro albo smartfon LG K4 :)

Dodam, że na spełnienie tego warunku mamy sporo czasu – aż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Przykładowo podpisując umowę o konto we wrześniu warunek musimy spełnić aż do końca listopada. Oczywiście im szybciej, tym szybciej zgarniemy premię (do 15. dnia roboczego kolejnego miesiąca).

300 zł w formie moneybacku

Jak nowy klient może zgarnąć pozostałe 300 zł? Bank wypłaci je w formie moneybacku, czyli zwrotu za transakcje kartą w sklepach w wysokości 6% ich wartości. Co miesiąc do zdobycia mamy 50 zł, co oznacza, że najbardziej optymalne będzie wydawanie około 833,34 zł miesięcznie. Zwrot możemy uzyskać za kolejne 6 miesięcy kalendarzowych.

Warto dodać, że polecający otrzyma swoje 100 zł nie za otwarcie konta, ale dopiero kiedy nowy klient wyda min. 300 zł kartą. Na szczęście będzie to opłacalne dla obu stron – polecający zgarnie 100 zł, a polecany – moneyback.

Skąd wziąć kod polecający?

Na koniec warto dodać, że powyższa promocja dedykowana jest głównie osobom, które faktycznie mogą polecić konto rodzinie czy znajomym. Dlaczego? Po pierwsze – limit poleceń wynosi 5 sztuk per osoba polecająca. Po drugie – wcale nie trzeba korzystać z programu poleceń, aby zgarnąć 100 zł na start i do 300 zł w formie moneybacku – można równie dobrze wziąć udział w „czystej” promocji banku i zyskać dokładnie tyle samo, bez konieczności udostępniania swoich danych osobie polecającej.

Jeśli jednak bardzo chcecie zyskać taki kod i nie macie nikogo znajomego, to piszcie do nas przez formularz kontaktowy – podeślemy kod jednego z czytelników bloga. Jeśli natomiast chcecie podać swoje dane w celu polecenia konta, to swoje dane możecie zostawić tu (choć mam ich jeszcze sporo z poprzedniej edycji promocji – mało kto o nie prosił).

Co ciekawe w promocji istnieje limit maksymalnie 1000 poleceń – póki co jednak nie kojarzę, aby kiedykolwiek się wyczerpał.

Ile kosztuje konto Citi Priority?

Konto Citi Priority z jednej strony może być drogim rachunkiem (aż 30 zł miesięcznie!) ale jeśli tylko spełnimy warunki bezpłatności, to nie zapłacimy ani grosza. Do wyboru mamy, wspomniane już, utrzymanie średniomiesięcznego salda w wysokości 30 000 zł albo zapewnienie wpływów 5000 zł oraz posiadanie produktu kredytowego. Ten drugi warunek jest, moim zdaniem, bardzo łatwy do spełnienia. Posiadacze kart kredytowych mogą go nawet sprowadzić do zrobienia przelewu stałego (np. 1 dnia miesiąca na konto wpływa 5000 zł, a dzień później konto opuszcza nieco ponad 4000 zł – tak, aby zostało niecałe 900 zł na wydatki w celu zgarnięcia moneybacku :)).

Karta debetowa Citicard jest natomiast darmowa. Nie zapłacimy również nic za wypłaty z bankomatów na całym świecie. Promocję możemy więc przejść całkowicie bezkosztowo, zyskując nawet 400 zł premii. O kolejnych 400 zł za kartę kredytową nie wspominając :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy osoby polecające z poprzedniej edycji były jakoś informowane o wykorzystaniu danych do polecenia ?

  Zdzisiek80 Odpowiedz
  • faktycznie – nie wysłałem żadnego maila, mogę zaraz to zrobić. Mimo wszystko ilość poleceń można było policzyć na palcach jednej ręki. Nie dziwię się – w „normalnej” ofercie zyskuje się dokładnie to samo

   Michał
  • Miałem szansę ze dwa razy polecić,ale ktoś mi wykasowywał wpisy ;/
   NESTBANK rozsyła emaile daje 20PLN za 50 wydane kartą : Promocja Nest Bank na dobry początek :)

   Zdzisiek80
  • http://livesmarter.pl/regulamin/

   Bezwzględnie kasowane będą wszystkie wypowiedzi naruszające przepisy polskiego prawa, spamujące i reklamowe oraz próby polecania sobie różnorakich ofert.

   Don Quijote de la Mancha
  • Tak. Dodam, że powód jest prozaiczny i pisałem o nim wielokrotnie: kilka lat temu były sytuacje, że polecający mieli się dzielić premią i znikali. Później do mnie były pretensje. Teraz programy poleceń robię w ten sposób i, moim skromnym zdaniem, jest OK. Na przykład osoby polecające w CA chyba są zadowolone – sporo zarobili

   Michał
  • dzięki :)

   Michał
  • „dla konsumentów, którzy posiadają Nest Konto oraz kartę Visa do Nest Konta wydaną między 1 stycznia 2016 r. a 15 sierpnia 2017 r.”
   — cóż tak starych klientów dyskryminują… ?

   Don Quijote de la Mancha
 • > Po pierwsze – limit poleceń wynosi 5 sztuk per osoba polecająca.

  Ten limit to jest na ta promocje czy na caly czas kiedy jestesm w Citi polecajacym?

  dfss Odpowiedz
 • Po zalogowaniu się do konta Citi Priority pojawia się promocja „20 zł za zalogowanie się do citi online z urządzenia mobilnego”. Trwa do 30.09 dla pierwszych 500 osób. Trzeba kliknąć sprawdź, otworzyć regulamin, i kliknąć Zapisz się (lub cos podobnego). Warunek: nie można było się logować z ten sposób przez poprzednie 90 dni

  Katarzyna Odpowiedz
  • Chodzi o logowanie z aplikacji mobilnej czy ogólnie z telefonu do citibankonline ?!

   Zdzisiek80
  • chodzi o logowanie na stronie citibankonline w PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ na urządzeniu mobilnym – wejdź na swoje konto Citipriority to zobaczysz informacje na ten temat (oddzielne okienko)

   Katarzyna
  • Na dwóch kontach brak promocji :(

   pws
  • promocja była od 13.09 może już się te 500 osób wyczerpało, albo logowałeś się w ten sposób w ciągu ostatnich 90 dni?

   Katarzyna
  • Na pewno nie logowałem się w ten sposób, od 13.09 to raczej wątpię, że by się wyczerpała.
   Może to wina tego, że na jednym i drugim koncie kiedyś korzystałem z takich promocji w poprzednich edycjach, więc pewnie wykluczyli tym razem.

   pws
  • pewnie ta, wygląda na to, że to było do wybranych klientów…

   Katarzyna
 • oczywiście najpierw zaloguj się na komputerze stacjonarnym lub laptopie, aby dostać tę informację, a potem dopiero na tablecie lub smartfonie

  Katarzyna Odpowiedz
 • Czy te 835zl wymaganego obrotu moge zrobic metoda na PLAZA wyplacajac sobie na wlasne konto w innym banku ?

  musiek Odpowiedz
 • Nie znalazłem, jak bardzo biurokratycznie trzeba angażować się w tę promocję, kiedy ma się już ich kredytówkę. Czy trzeba się użerać z kurierem? Chodzić do placówki? Potrzeba skanować dowód? Wydzwaniać?

  Iks Odpowiedz
 • Wie ktoś czy karta kredytowa dodatkowa, wydana na osobę zakładającą konto Citi Priority, ale de facto przypisana do konta głównego innego użytkownika, również spełni warunek posiadania produktu kredytowego? Wygląda to raczej średnio, ale może akurat jest wystarczające? ;)

  jmg Odpowiedz
  • Tak nietypowej sytuacji tutaj raczej nikt nie przećwiczył, więc co autor regulaminu miał na myśli, to tylko bank może Ci odpowiedzieć. Można przypuszczać, że system bankowy będzie wymagał powiązania tego konto z kk, do tego musi zmienić dłużnika, więc będzie potrzebował przeprowadzić weryfikację nowego dłużnika. Jest szansa, że system bankowy da radę i bez powyższego, ale do tego trzebaby nieco inteligencji i finezji, co bankom się nie zdarza (a tym bardziej citihandlowemu).

   Iks
  • … i teraz doczytałem, że już znasz odpowiedż.

   Iks
 • Już wiem – nie. :(

  jmg Odpowiedz
 • Czy dobrze rozumiem, że dla spełnienia warunku wpływu 5000 zł również wpłata we wpłatomacie jest możliwa?

  Oliwia Odpowiedz
 • Czy,żeby otrzymać moneyback z konta citi priority, należy dokonywać transakcji posiadana karta kredytowa, czy nowa karta debetowa, która dostałam do konta? Którego dnia miesiąca można się spodziewać zwrotów? Z gory dziękuje za odpowiedz

  olka122 Odpowiedz
  • Moneyback otrzymujemy za wydatki karta debetowa. Jeśli się nie mylę to jest przekazywany w kolejnym miesiącu (pod koniec)

   Michał
  • Ten progeam poleceń i 700PLN za CitiPriority to działa czy nie ? Ktoś pisał, że konsultant rzekomo się przychylił ku tej opcji ? Adminie ? Ja druczku żadnego nie miałem :/

   Zdzisiek80
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy