Smartfon LG K4 dual sim za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Citibanku, w której za wyrobienie darmowej karty kredytowej możemy zgarnąć całkiem fajnego smartfona. Tak samo jak w pierwszej edycji za spełnienie warunków promocji otrzymamy LG K4 dual sim.

Smartfon LG za wyrobienie karty kredytowej Citibanku

Ta promocja jest już nieaktualna. Możesz jednak skorzystać z jej kolejnej edycji, którą opisałem tutaj: smartfon LG K4 za bezpłatną kartę Simplicity

LG K4 dla nowych klientów Citibanku

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Citibanku, czyli taką osobą, która nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2015. Oprócz tego należy spełnić minimalne wymogi kredytowe, czyli:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Po co to wszystko? Bank musi wydać pozytywną decyzję kredytową, gdyż oferując nam kartę kredytową otrzymujemy do dyspozycji jego pieniądze. Jednak w przeciwieństwie do kredytu gotówkowego tu możemy korzystać z limitu całkowicie bezpłatnie – o tym jak to zrobić szczegółowo opisałem w swoim poradniku na temat mądrego korzystania z kart kredytowych.

Jak skorzystać z promocji? Po pierwsze konieczne jest wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji (aby bank wiedział, że z promocji korzystamy). Mamy na to czas do końca września 2017. W ciągu kilku dni skontaktuje się z nami konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces. Jeśli decyzja będzie pozytywna, to przyjedzie do nas kurier w celu podpisania umowy, a po kilku kolejnych dniach otrzymamy przesyłkę z kartą.

Smartfon za obrót kartą

Tu nastąpi najważniejsza część promocji, czyli konieczność wydania 3000 zł kartą. Z jednej strony dużo, ale z drugiej – mamy na to miesiąc podpisania umowy oraz kolejne trzy pełne miesiące. Daje nam to maksymalnie 1000 zł miesięcznie, co jest jak najbardziej wykonalne. Jeśli jednak wolimy łatwiejsze promocje, to warto sprawdzić ofertę z bonem Allegro – tam do wydania jest zaledwie 1000 zł :)

Oprócz powyższego warunku bank wymaga od nas zalogowania do serwisu Citibank Online lub przez aplikację Citi Mobile przynajmniej raz (w tym samym terminie).

To tyle! Bank poinformuje o zgarnięciu nagrody poprzez wiadomość w systemie bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Nagroda w postaci smartfonu LG K4 dual sim (2017) zostanie do nas wysłana w ciągu 30 kolejnych dni. Oficjalna wartość smartfonu to 499 zł brutto. Podatku od nagrody nie płacimy – zwalnia nas z niego ustawa o podatku dochodowym.

Ile to wszystko kosztuje?

Ale nie ma nic za darmo, prawda? Aby zgarnąć darmowy smartfon trzeba za to jakoś zapłacić. I tu niespodzianka – Citibank ma w swojej ofercie kilka kart kredytowych (płatnych np. 18 zł co miesiąc), ale ma również darmową kartę Citi Simplicity – za jej wydanie i prowadzenie nie zapłacimy ani grosza. Jeśli więc zależy nam na darmowym przebrnięciu przez promocję, to zdecydowanie warto wybrać tę kartę. Jeśli będziemy spłacać swoje zadłużenie na czas (w okresie bezodsetkowym), to również nie zapłacimy ani grosza odsetek.

Skoro wszystko ma być za darmo, to na czym zarabia Citibank? Głównie na osobach, które faktycznie chcą skorzystać z limitu kredytowego i rozłożą jego spłatę na raty. Wiele osób może się też naciąć na jakieś opłaty i prowizje (podczas rozmowy z konsultantem nie wybierajmy zbędnych usług czy produktów). Pamiętajmy też, że dobra opinia klienta to inwestycja długoterminowa – być może polecimy usługi banku znajomemu (na którym bank zarobi) albo po prostu wrócimy do Citibanku zakładając konto osobiste, firmowe czy biorąc poważniejszy kredyt. Dobre zdanie o danej marce jest zawsze w cenie :)

Nie przegap!

Komentarze

 • „Ile to wszystko kosztuje?

  Ale nie ma nic za darmo, prawda? Aby zgarnąć darmowy TABLET trzeba za to jakoś zapłacić. I tu niespodzianka”
  chochlik….. mowa o telefonie :)

  jojo Odpowiedz
 • Jak sprawdzić kiedy miałem konto w Citibanku, bo kiedyś miałem tylko nie pamiętam kiedy?
  Czy przed 2015 rokiem czy po?

  Nad Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy