Trenuj za darmo przez 3 miesiące z karnetem OK System od BGŻ BNP Paribas (i zgarnij 100 zł za transakcje mobilne!)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja popularnej promocji banku BGŻ BNP Paribas, w której za założenie konta osobistego zgarnąć możemy karnet OK System na okres 3 miesięcy. Dzięki niemu będziemy mogli korzystać z niemal dowolnych obiektów sportowych za darmo przez okres 3 miesięcy. Co więcej, posiadacze smartfonów będą mogli zdobyć dodatkowo 100 zł za transakcje mobilne! Sprawdźmy jak :)

Trenuj za darmo przez pół roku z karnetem OK System od BGŻ BNP Paribas

Aktywnie z kontem

Aby skorzystać z promocji „Aktywnie z kontem” należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy. To świetna wiadomość – w porównaniu do poprzednich ofert okres karencji został skrócony! Bank zastrzega jednak, że promocja przeznaczona jest dla osób młodych, a więc w wieku od 18 do 26 lat. Dodam, że posiadanie innych produktów banku (np. konta oszczędnościowego BGŻOptima) nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (akceptując przy tym wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Optymalne lub Konto Maksymalne wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku.

Tam konieczne będzie będzie wyrażenie zgód na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych oraz na przesyłanie na swój e-mail dokumentów związanych z realizacją umów.

Wymagane zgody

Ale uwaga! Choć promocja trwa od 14.09.2018 do 31.10.2018, to przewidziano w niej pulę 4000 wniosków, które kwalifikować się będą do odebrania nagrody. W momencie przekroczenia 4000 rejestracji dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane (tak, jak miało to miejsce w poprzednich edycjach) aby nikt nie został bez nagrody. Z tego też powodu warto się śpieszyć i nie odkładać złożenia wniosku na później!

Pierwszy karnet OK System

Co dalej? Pierwszy karnet zgarniemy za podpisanie umowy oraz za spełnienie dwóch prostych warunków w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy: dokonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych oraz min. 1 przelew w aplikacji mobilnej banku (GOmobile). Jeśli konto założyliśmy we wrześniu, to warunki spełniamy w październiku. Jeśli w październiku – to waruni spełniamy w listopadzie.

Pamiętajmy, że kwota zakupów kartą może być dowolna, podobnie jak miejsce wykonywania transakcji – przy czym bank wyklucza te transakcje, które ułatwiają obroty kartą. Chodzi o poniższe kody MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 określający płatność rachunków

Jeśli chcecie sprawdzić jaki kod MCC ma terminal w ulubionym sklepie, to być może znajdziecie go na jakimcc.pl. „Normalne” zakupy w „normalnych” sklepach będą jak najbardziej OK.

Oprócz powyższych warunków konieczne jest również założenie konta użytkownika w systemie OK System do 28.11.2018 (jeśli spełniamy warunki promocji w październiku) lub do 28.12.2018 (jeśli w listopadzie). To tam bowiem będziemy musieli podać kod karnetu. Jeśli spóźnimy się z założeniem konta, to:

Założenie Panelu użytkownika OK System w późniejszym terminie skutkować będzie uruchomieniem Karnetu elektronicznego w najbliższy piątek następujący po dniu, w którym Uczestnik założył Panel użytkownika OK System, przy czym data ważności Karnetu elektronicznego nie ulega zmianie.

Pierwszy karnet otrzymamy do 18.11.2018 (jeśli spełniliśmy warunki w październiku) lub do 18.12.2018 (jeśli w listopadzie) poprzez wiadomość SMS. Karnet będzie ważny od 1. dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Kolejne karnety przez 2 miesiące

Co z kolejnymi karnetami? Generalnie zasady ich przyznawania są bardzo podobnej, jak pierwszego. Aby zdobyć drugi karnet musimy spełnić identyczne warunki (5 transakcji, przelew mobilny) w kolejnym miesiącu. Kod karnetu trafi do nas SMSem do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Z karnetu będziemy mogli korzystać dwa razy w tygodniu w dowolnym obiekcie OK System z bardzo długiej z listy.

Łatwe 100 zł za transakcje Apple Pay i Google Pay

Po założeniu konta osobistego staniemy się „obecnym” klientem banku, dlatego będziemy mogli skorzystać z kolejnej promocji – tym razem z premią za transakcje mobilne.

Aby zdobyć 50 zł konieczne będzie zarejestrowanie się na dedykowanej stronie promocji, a następnie wykonanie 3 dowolnych transakcji Apple Pay w ciągu 14 dni. Kolejne 50 zł trafi do nas za kolejne 8 transakcji w miesiącu następującym po miesiącu dodania karty do portfela. Razem za 11 transakcji zyskamy 100 zł :-)

Szczegóły promocji „Kupuj Mobilnie” w moim prześwietleniu.

Ile kosztuje konto w BGŻ BNP Paribas?

W promocji do wyboru mamy dwa konta. Domyślnie proponowane jest Konto Maksymalne, które szczególnie opłaca się młodym. Dlaczego? Rachunek jest bezwarunkowo darmowy, a za kartę nie płacą osoby, które mają poniżej 26 lat. Osoby starsze mogą zapłacić za kartę 12 zł, jednak wydanie 300 zł zwalnia z opłaty. Bankomaty w kraju i za granicą są zawsze bezpłatne – bez wyjątku :)

Drugim rachunkiem do wyboru jest Konto Optymalne, którego prowadzenie jest bezpłatne – tak samo jak posiadanie karty debetowej (bez żadnych dodatkowych warunków!). Możemy zapłacić jedynie za wypłaty z bankomatów (5 zł lub 0 zł z urządzeń Planet Cash lub BGŻ BNP Paribas). Ale promocja tego od nas nie wymaga, więc rachunek będzie świetnym wyborem dla osób, które po prostu chcą przejść całą promocję bezkosztowo :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Kiepsko… ograniczenie wiekowe i 3 msc. Bedzie powrot do 12msc to z checia skorzystam.

  Krzysiek92 Odpowiedz
  • 12mce to ja bym nie wymagała. Mając 3 miesiące też można się trochę poruszać. Wejściówka 2 razy w tygodniu to optymalna ilość moim zdaniem ;)

   Monib
  • Nie dość że 3 miesiące za darmo to jeszcze źle :/

   Klakier
 • cieniutenko, poprzednio bylo 6 i nie wzialem, czekam na 12 mies!

  lol5 Odpowiedz
 • myślę, że te czasy już nie wrócą i lepiej mieć to niż nic ;)

  lukaszke Odpowiedz
 • Dla mnie 3 miesiące to też coś. Na 12 to raczej nie liczę w żadnym banku. Trzeba brać póki trwa promocja i sobie robić miejsce na świąteczny tłuszczyk :P

  Mikołaj Odpowiedz
  • Haha, chyba raczej spalać tłuszczyk po lodowym obżarstwie latem :D Ale faktycznie, ciężko się nie skusić na to konto od bgż :)

   kala
  • Dla każdego co innego jest dobre. Tobie czy mnie odpowiada konto maksymalne, a komuś innemu najlepiej pasuje odkładanie do skarpety :)

   SportowyTek
 • Wziąłem to konto w promo na 12 miechów, na 3 bym się nie skusił ;) Przeliczę Wam to w praktyce 3×8 po 10 zł = 240 zł za wejścia, zwykle wyszystkich nie wykorzystamy…życie…chociaż bardzo się staram to w praktyce 2/3 to dobry wynik, większość nie wykorzysta połowy = 160 zł zysku i to w „towarze-usłudze”. W innej promocji w tym samym banku możemy dostać 250 zł w gotówce za założenie konta.

  JoX Odpowiedz
  • Ale to już jest kwestia indywidualna JoX. Nie wiem jak wygląda kwestia opłat, bo w oksystem masz wiecej opcji niż samą siłownię. Myślę, że jakaś joga będzie droższa niż 10zł. Osobiście chodzę na różne zajęcia sportowe minimum 2 razy każdego tygodnia. Jak nie siłownia to sam jade na rower. Więc w moim przypadku ta promocja się opłaca.

   SportowyTek
 • ktoś już ma taki karnet?

  dana Odpowiedz
 • Najlepiej wychodzą aquaparki gdzie średni bilet kosztuje 25-35 zł 2 takie wejścia w tygodniu to już spora oszczędność

  Krystek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy