Bierzesz udział w MoneyManii? Sprawdź, czy upoważniłeś bank do przekazania danych organizatorowi!

Dziś wpis dość nietypowy, bo przeznaczony dla osób, które skorzystały z popularnej w ostatnim czasie promocji MoneyMania z premią sięgającą aż 600 zł. Być może nie każdy zauważył, ale kilka dni temu bank przesłał do wielu osób wiadomości w serwisie transakcyjnym, na którą należy odpowiedzieć. W przeciwnym wypadku premia może przepaść!

Ale o co chodzi?

Stali czytelnicy bloga z pewnością wiedzą, że w ostatnich promocjach organizowanych przez banki wraz z pośrednikami finansowymi konieczne jest wyrażenie zgody na przekazanie części naszych danych objętych tajemnicą bankową w celu realizacji promocji. W skrócie: bank dostaje wtedy pozwolenie na przekazanie pośrednikowi (który wypłaca premię) informacji o tym, czy spełniliśmy warunki promocji i czy premia nam się należy. Niestety przez pierwsze dni akcji MoneyMania 5, podczas zakładania promocyjnego eKonta, nie było możliwości zaakceptowania takiego oświadczenia. Najzwyczajniej w świecie wystąpił błąd na linii pośrednik -> bank, co z resztą zauważaliście w komentarzach do prześwietlenia.

Kilka dni temu mBank powiadomił osoby o możliwości złożenia takiego oświadczenia przez pocztę wewnętrzną. Jeśli nie jesteś pewien, czy zgodę wyraziłeś – koniecznie zaloguj się do bankowości internetowej mBanku i sprawdź, czy dostałeś tego typu wiadomość. Jeśli tak – wystarczy wykonać polecenia instrukcji i zaakceptować oświadczenie. Jeśli natomiast niczego takiego nie dostałeś – prawdopodobnie wniosek składany był wtedy, kiedy oświadczenie już było widoczne i nie musisz nic więcej robić. Jeśli jednak jesteś pewien, że niczego takiego nie zaznaczałeś – koniecznie skontaktuj się z organizatorem lub bezpośrednio z bankiem.

Wiadomość w poczcie wewnętrznej banku wygląda następująco:

W związku z przystąpieniem do promocji Moneymania 5, organizowanej przez Money.pl, prosimy o wyrażenie zgody na przekazanie Organizatorowi promocji przez Bank informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie koniecznym do wypłaty premii.

Brak wyrażenia zgody uniemożliwi wypłatę premii.

Wypełnij poniższy wniosek i wyraź zgodę na przekazanie do Money.pl informacji objętych tajemnicą bankową.

Aktualnie upoważnienie do przekazania informacji jest dość ciężko przeoczyć – widoczne jest w pierwszym kroku składania promocyjnego wniosku o eKonto:

mBank: upoważnienie do przekazania informacji objętych tajemnicą bankową do Money.pl

Do promocji przystąpisz jeszcze tylko przez dwa dni!

Na koniec przypominamy, że złożenie wniosku w promocji MoneyMania 5 jest możliwe tylko do wtorku (10.05) włącznie. Po tym terminie zdobycie 600 zł nie będzie możliwe. A warto dodać, że w tej promocji możemy zadowolić się premią minimalną w wysokości 100 zł niemal za samo założenie konta. Kolejne 500 zł wymaga od nas nieco więcej zaangażowania, ale również jest całkiem proste do zdobycia. Szczegóły w prześwietleniu: do 600 zł za założenie eKonta w najnowszej MoneyManii.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ooooo dzięki, nawet nie przeczytałam tej wiadomości!

  Ewa Odpowiedz
 • Eksperci mbanku mówią ze w tej sprawie trzeba się skontaktować z money manią – jak zwykle brak profesionalizmu po stronie organizatora promocji.

  heniek131 Odpowiedz
 • Jak zwykle brak profesionalizmu po stronie organizatora promocji.

  heniek131 Odpowiedz
 • Czy jesli nie dostalem takiej wiadomosci od mbanku, to znaczy ze zasluzylem na premię?

  paranoix Odpowiedz
 • Dzięki, jak by nie Ty stówa przeszła by mi koło nosa

  kukix Odpowiedz
 • Wniosek był i znowu go nie widać

  tofik Odpowiedz
  • @tofik
   sprawdź zakładkę poprzednio wysłane wnioski, u mnie tam sie pojawił

   holek
 • Mój błąd. Jest

  tofik Odpowiedz
 • Witam.
  Dziś po zalogowaniu do MoneyManii widze ze wystartowała 6 edycja.
  Sprawdzam w zakładce „Wnioski wysłane w poprzednich edycjach” a tam pusto..
  Dodam że zakładałem konto w mbanku przez MoneyManie i wszystko było ok
  Podałem nr konta w mbanku i uzupełniłem brakującą zgode o czym zostałem poinformowany przez wiadomość od mbanku..

  Miał ktoś z Was taki przypadek? Co może być przyczyną?

  Andrzej Odpowiedz
  • Ktoś mi to już dzisiaj zgłaszał, napisałem do nich, jutro dam znać co odpowiedzieli

   Michał
  • dzięki admin

   Andrzej
  • Zalogowalem sie przed chwila w telefonie i jest w wyslanych wnioskach z poprzednich edycji notka mbank i 100zl wiec chyba wszystko wrocilo do normy :)

   Andrzej
 • Witam.
  Zarejestrowałem żonie konto w mBanku przez promocje z moneymanii, było to w połowie kwietnia. Myślę, że spełniliśmy wszystkie warunki, przelewałem jej tam nawet więcej niż potrzeba, żeby zgarnąć maksymalną kwotę za zwrot z zakupów. Żona loguje się na telefonie kilka razy w miesiącu. Ale jak na razie jedyny bonus jaki otrzymaliśmy to 10zł za pierwsze logowanie. Jest już czerwiec, a zwrotu za płatność kartą nie ma.. Tak samo tej stówki z moneymanii.. Kiedy można się spodziewać tych pieniędzy? Dopiero za parę miesięcy po zakończeniu promocji? Myślałem, że zwrot za płatność kartą będzie co miesiąc przelewany..

  Sebastian Odpowiedz
  • Kwiecień – pierwszy miesiąc
   Maj – tu wykonujesz pierwsze operacje kartą
   Czerwiec – pojawi się za nie zwrot – prawdopodobnie w ostatni dzień miesiąca :)

   Michał
 • Sebastian, czy masz na myśli promocję „Zyskuj z eKontem”?

  Pozdrawiamy
  Zespół mBanku

  Zespol mBanku Odpowiedz
 • Tu zespół , tam zespół , czy to juz może rozpoczęły się mistrzostwa europy? A czy to aby prawdziwe piszą tu i tam te Zespoły . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • jeśli to prawdziwe „one” to lepiej już nic nie pisać

  karampuk Odpowiedz
 • premia za MM5 już na koncie

  Andrzej Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy