Do 600 zł za założenie eKonta w Money Manii (100 zł na start i do 500 zł od mBanku)

Wystartowała nowa edycja Money Manii. Tym razem do zgarnięcia mamy aż dwie premie zdefiniowane w dwóch regulaminach. Po pierwsze: do 500 zł od mBanku. Po drugie: 100 zł od firmy Money. Maksymalnie możemy więc zgarnąć nawet 600 zł, o ile odpowiednio dużo wydamy kartą. Najlepsze jest jednak to, że wybierając „leniwy” wariant promocji w wersji minimum i tak mamy do zgarnięcia bardzo łatwe… 400 zł!

Otwórz eKonto z mocą 500 zł zwrotu

Na początek 500 zł od mBanku

Promocję z 500 zł zwrotu od mBanku prześwietliliśmy już kilka tygodni temu, dlatego osoby niezorientowane w akcji zapraszamy do dedykowanego artykułu: do 500 zł za założenie eKonta.

W skrócie: z promocji może skorzystać każdy, kto w dniu wnioskowania o konto nie jest stroną umowy z bankiem (na mocy której bank prowadzi lub prowadził rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy).

Same zasady zgarnięcia premii są dość proste. Pierwsze 10 zł zgarniemy w momencie, kiedy aktywujemy dostęp do aplikacji mobilnej w ciągu 24 godzin od otwarcia eKonta w systemie banku. Kolejne pieniądze otrzymujemy w formie zwrotu 2% transakcji bezgotówkowych oraz 4% transakcji BLIK, przy czym nie więcej niż 50 zł w danym miesiącu. Pieniądze możemy zgarniać przez maksymalnie 5 miesięcy, co da nam łącznie do 250 zł zysku.

Co istotne – do naliczenia zwrotu konieczne jest wydanie min. 250 zł w danym miesiącu oraz zapewnienie wpływu min. 1000 zł z rachunku kogoś, kto nie jest uczestnikiem promocji (np. żony, męża, siostry, brata, znajomego itd). Co ważne: w danym miesiącu konieczne jest zalogowanie się również do aplikacji mobilnej.

Największa nagroda czeka nas na koniec: jeśli dotychczas zdobyliśmy wszystkie premie, to bank dodatkowo dołoży aż 240 zł za aktywność. Oznacza to, że bardzo aktywny klient może zdobyć aż 500 zł, a klient „leniwy” nieco mniej, bo 100 + 10 + 5 * 5 + 240 = 375 zł. Przyjęliśmy w tym wariancie, że w danym miesiącu wydajemy kartą tylko 250 zł (co daje 5 zł zwrotu).

Dodatkowe 100 zł od Money

Money Mania: 600 zł za założenie eKonta w mBanku
Dodatkowo oprócz powyższych 5 stówek od mBanku od dnia dzisiejszego możliwe jest zdobycie 100 zł od firmy Money w rozpoczynającej się właśnie Money Manii (5 edycja). Aby zdobyć również tę premię konieczne jest zarejestrowanie się do promocji na dedykowanej stronie promocji oraz złożenie wniosku o eKonto z wygenerowanego dla nas linku. Na przystąpienie do promocji mamy czas do 10 maja, a na podpisanie umowy – do 21 maja 2016. Oprócz tego wystarczy również do 10 czerwca wykonać min. 5 transakcji „inicjowanych przez klienta”.

Przez transakcję inicjowaną przez klienta rozumie się płatność kartą, przelew na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym Koncie. Wypłata z bankomatu i przelewy z konta na rachunki prowadzone w mBanku nie będą brane pod uwagę. Nie będą brane pod uwagę płatności anulowane

Również do 10 czerwca konieczne będzie uzupełnienie swoich danych do odbioru premii na stronie promocji (w „aplikacji” do której się rejestrowaliśmy na samym początku). Premia zostanie wypłacona do 1 lipca.

Który scenariusz wybierasz?

Podsumowując: połączenie promocji banku i pośrednika finansowego daje nam możliwość zdobycia bardzo łatwych pieniędzy. Zależnie od naszego zaangażowania może to być 100 zł, 400 zł czy nawet 600 zł. Poniżej przedstawiamy możliwe scenariusze:

 • scenariusz gwarantowany – 100 zł za założenie konta przez Money Manię i wykonanie np. 5 przelewów wychodzących. Dużo prościej już się nie da :)
 • scenariusz gwarantowany plus – 100 zł do zgarnięcia tak jak wyżej oraz 10 zł za aktywowanie aplikacji mobilnej. Razem banalne 110 zł.
 • scenariusz dla leniwych – 100 zł za założenie konta, 10 zł za aktywowanie aplikacji mobilnej oraz po 5 zł za wykonywanie operacji bezgotówkowych kartą co miesiąc na min. 250 zł. Do tego 240 zł za spełnianie warunków promocji. Razem: 375 zł!
 • scenariusz dla aktywnych – tak jak powyżej, przy czym wydajemy więcej pieniędzy kartą lub BLIKiem przez co wpada do nas większy zwrot przez 5 miesięcy. Razem do zgarnięcia maksymalnie 600 zł

Gdzie jest haczyk? O ile do samej promocji mBanku możemy przystąpić jako były klient, to w promocji Money dodane zostało ograniczenie:

Uczestnikami Akcji nie mogą być: […] klienci Banku posiadający dowolny produkt w mBanku w okresie od 1 października 2015 roku do momentu złożenia wniosku w ramach Akcji.

Oczywiście w takim przypadku nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z „czystej” promocji mBanku, bez dodatkowej stówki od Money. Więcej o tym jak to zrobić pisaliśmy w osobnym prześwietleniu promocji: do 500 zł za założenie eKonta.

eKonto Standard

O ile w samej akcji mBanku z 500 zł mamy do wyboru eKonto w wersji Standard lub Plus, to regulamin akcji Money Mania ogranicza nas tylko do wersji Standard. Oznacza to, że otrzymujemy bezwarunkowo darmowe konto osobiste. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową wydawaną do rachunku, jednak po wykonaniu 5 operacji bezgotówkowych karta będzie darmowa. Oczywiście jeśli nie zależy nam na większej premii to sama karta nie jest do niczego potrzebna – gwarantowane 100 zł możemy odebrać np. robiąc 5 przelewów.

Na co należy uważać? Zapłacić możemy za wypłaty z bankomatów. Darmowe są jedynie z urządzeń mBanku, Euronet, Planet Cash oraz Banku Zachodniego WBK S.A. Za pozostałe wypłaty zapłacimy 3% wartości wypłaty (min. 5, max. 9 zł). W takim przypadku dość dobrą opcją wydaje się włączenie usługi darmowych bankomatów za 5 zł miesięcznie lub korzystanie z karty innego banku.

Nie przegap!

Komentarze

 • dziś dostałem 240 z z reklamacji złożonej 1 grudnia. i 0,73 złotego odsetek ;-).
  bravo mbąk :-)!

  mr.robot Odpowiedz
 • 1 5 6 7

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy