PKO BP: 2 bilety do Cinema City za doładowanie telefonu w Orange przez IKO

Zakończona

Ruszyła prosta promocja dla klientów PKO BP oraz Inteligo. W zamian za doładowanie swojego telefonu w Orange kwotą min. 100 zł zgarniemy dwa bilety do kina.

Wybierz się do kina z aplikacją IKO PKO BP
Aby skorzystać z promocji należy być klientem PKO BP lub Inteligo i posiadać aktywna aplikację IKO w wersji min. 2.0.

Jeśli spełniamy te warunki, to wystarczy doładować swój telefon na kartę w Orange kwotą min. 100 zł przez aplikację IKO i… czekać na nagrodę :)

Dwa vouchery do kin Cinema City do wykorzystania na seanse 2D trafią do nas w do 6.11.2017. Organizator przekaże je za pomocą wiadomości SMS (na numer telefonu, który doładowaliśmy). Będziemy je mogli wymienić na bilety do końca roku.

Promocja trwa od 1.10 do 31.10, ale przewidziano w niej pulę 1000 promocyjnych doładowań. Warto więc się śpieszyć, bo nagrody zgarną jedynie najszybsi!

Szczegóły w regulaminie.

PS. Przypominam, że jeśli nie masz konta w PKO to możesz zgarnąć 100 zł za jego założenie! A dodatkowe 20 zł zyskasz za aktywację IKO :)

Nie przegap!

Komentarze

 • ” Organizator przekaże je za pomocą wiadomości SMS (na numer telefonu, który doładowaliśmy).” O kurde a miałem doładować obcej osobie.. Ale wymyślili. Zamiast w bankowości dać..

  luka89waw Odpowiedz
  • to nie pierwszy raz tak zrobili – trzeba mieć ten nr włączony w dniach 1-6 listopada aby w ogóle kod przeszedł SMSem

   zenek64
 • porażka ;d

  luka89waw Odpowiedz
 • Etam… już drugi raz dostaję od nich po 2 bilety…w dobie drogich doładowań na Allegro i likwidacji zdrap.net to calkiem dobra alternatywa na mala znizke ;)

  Jox Odpowiedz
 • PKO właśnie wysłało bilety więc kto ładował nr nieaktywny na co dzień powinien przełożyć kartę do telefonu aby odebrać SMSy z kodami do kina.

  zenek64 Odpowiedz
 • I jeszcze jeden i jeszcze raz :-)
  https://iko.pkobp.pl/promocje/kino-doladowanie-orange/
  tylko bilety krótko ważne do końca roku

  zenek64 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy