50 zł do Biedronki za podwyższenie limitu karty dla obecnych klientów Citibanku

Zostały 4 dni

Ruszyła prosta promocja Citibanku przeznaczona dla obecnych posiadaczy kart kredytowych. A ponieważ Citi Handlowy oferuje jedne z najbardziej atrakcyjnych promocji na rynku, to z oferty może skorzystać wielu czytelników bloga. Do zgarnięcia mamy 50 zł w formie bonu do wykorzystania w sklepach Biedronki. Jest jednak pewien istotny warunek…

50 zł do Biedronki za podniesienie limitu karty kredytowej w Citibanku

50 zł za podwyższenie limitu i jedną transakcję

Aby skorzystać z promocji należy posiadać kartę kredytową Citibanku oraz otrzymać zaproszenie do promocji poprzez SMS lub wiadomość w serwisie bankowości Citibank Online. SMS wygląda mniej więcej tak:

Podnies limit na karcie do 20.000zł, zapłać za dowolne zakupy i zyskaj 50 zł do Biedronki. Oferta do 04.02. RRSO: 10,47%

Jeśli mamy to szczęście i bank wysłał nam taką wiadomość to wystarczy, ża zalogujemy się do bankowości internetowej i zawrzemy „porozumienie w zakresie podwyższenia limitu karty”. W zasadzie wystarczy kliknąć w przygotowaną propozycję i iść dalej.

Oprócz zwiększenia limitu konieczne będzie również wykonanie co najmniej jednej transakcji kartą na dowolną kwotę. Na spełnienie powyższych warunków mamy czas do 28.02.2018, choć sama oferta może mieć krótszą ważność.

Nagroda w postaci 13-cyfrowego bonu o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka trafi do nas nie później, niż w ciągu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Bank przekaże ją w postaci wiadomości w systemie transakcyjnym, o ile karta nie będzie w okresie wypowiedzenia, a limit nie zostanie (do tej pory) obniżony.

Czy podwyższenie limitu coś kosztuje? Nie. Zarówno podwyższenie, jak i ewentualne obniżenie limitu jest darmowe :)

Dlaczego nie piszę o innych promocjach Citibanku?

Wielu z was zastanawia się pewnie dlaczego piszę o tej promocji, a nie opisałem innej oferty na zaproszenie, w której Citi daje 50 zł za pożyczenie 1000 zł z limitu karty (maksymalnie nawet 700 zł premii w formie bonów do Biedronki). O tę ofertę dostaję od was zapytania praktycznie codziennie – głównie mailowo oraz poprzez facebooka.

Do 700 zł do Biedronki za pożyczenie limitu kredytowego z karty Citibanku

Odpowiedź jest prosta: oferta z podwyższeniem limitu po prostu nam się opłaca (zyskujemy 50 zł), a oferta z pożyczeniem gotówki z limitu – nie. Tu już nawet nie chodzi o odsetki od takiej operacji. Po prostu sam fakt przelewu z limitu karty to koszt 6%, a od marca – aż 8%! Oznacza to, że już na starcie wyciągnięcie 1000 zł z limitu (aby zyskać bon o wartości 50 zł) kosztuje nas 60 zł. O odsetkach od transakcji gotówkowej nawet nie wspominam. Korzyść więc z tego żadna – no chyba, że dla banku :)

Pamiętajmy więc o jednej z podstawowych zasad korzystania z kart kredytowych: karty te są świetnym narzędziem, ale do wszelkiego rodzaju operacji bezgotówkowych. Praktycznie każde „upłynnienie” limitu karty na gotówkę (w formie przelewu czy wypłaty z bankomatów) może nas słono kosztować.

O tej i o innych zasadach możecie ciągle przeczytać w moim poradniku na temat mądrego korzystania z kart kredytowych.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy mogę wziąć udział w promocji jeśli nie otrzymałem ani smsa, ani wiadomości w bankowości internetowej natomiast oferta pojawia się w karcie korzyści i produkty?

  tomko111 Odpowiedz
  • Na pewno pojawia się 50 zł za podniesienie limitu, a nie „za każde 1000 zł pożyczone z limitu karty kredytowej”?

   Don Quijote de la Mancha
  • Zyskuj podwójnie
   Podnieś limit do 27000 zł, zapłać za dowolne zakupy kartą i odbierz voucher o wartości 50 zł do Biedronki.
   Oferta ważna do 2018-03-04.

   tomko111
  • Więc moim zdaniem należysz do osób, które „zostaną poinformowane o Ofercie przez Bank drogą elektroniczną przez SMS lub wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online” — nie jest to wprawdzie Wiadomość pod sekcją Kontakt, ale oni tej Wiadomości nie definiują, więc spróbować można… oczywiście trzeba zapisać screen i liczyć się z późniejszą reklamacją…

   Don Quijote de la Mancha
  • U mnie również brak wiadomości a ofertę mam w zakładce korzyści/oferty (czy jakoś tak). Ja tam robię print screny, ze ofertę miałem i podwyższam limit.

   Kac78
  • Napisałem jeszcze dla pewności wiadomość do banku bo zgodnie z regulaminem muszę otrzymać zaproszenie w formie smsa bądź wiadomości w sekcji kontakt.

   tomko111
 • Informacja o promocji pojawia mi się w bankowości „pod kartą kredytową” i jako baner po logowaniu, ale ani sms ani informacji w wiadomościach od banku :(.

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
 • A u mnie w ogóle ciekawie – limitu na karcie miałem 3500zł a żeby zgarnąć bon do biedronki dostałem wiadomość, że mam podnieść do 4tys :D

  KUKI Odpowiedz
 • „Oświadczam, że moje miesięczne zarobki wynoszą nie mniej niż 3 633 zł, a moje miesięczne wydatki wynoszą nie więcej niż 828 zł” no chyba sobie żartują, ciekawe jak mam się zmieścić w miesięcznych wydatkach w 828 zł… O_O zgaduję, że nie mogę tego oświadczyć i upoważnić bank do weryfikacji, bo jeszcze sprawdzą i będę miał jaja za poświadczanie nieprawdy?

  Wacław Odpowiedz
  • Człowiek odpowiedzialny nie poświadcza nieprawdy. Inni dla 50zł podpiszą wszystko :-).

   Skylla
  • Bank nie precyzuje o jakie wydatki chodzi ale banki zwykle maja na mysli tylko wydatki na zywnosc. W miesiacu lutym jeszcze tyle nie miales wydatkow :)

   aaaa
 • Czy ktoś już otrzymał voucher?

  eloraper Odpowiedz
 • Jak obnizyc pozniej limit kredytowy? Bo jest tylko opcja podwyższenia.

  przemek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy