Brałeś udział w promocji z premią 100 zł za założenie Konta Optymalnego? Uzupełnij dane do odbioru premii!

Zakończona

W czwartek na skrzynki mailowe uczestników promocji „Premia dla Ciebie” trafiła wiadomość z prośbą o uzupełnienie swoich danych w celu odbioru nagrody. Przypominamy więc, że aby otrzymać obiecane 100 zł należy podać swój numer konta najpóźniej do 17 września.

400 zł za założenie Konta Optymalnego - uzupełnienei danych w promocji Premia dla Ciebie

Dlaczego na podanie danych mamy aż miesiąc? W odróżnieniu do innych, podobnych promocji tu maila z prośbą o uzupełnienie danych otrzymał każdy – nawet, jeśli nie spełnił warunków promocji. O tym, że przyznana została nagroda, organizator poinformuje nas do końca sierpnia. Przelewa nastąpi natomiast do 19 września.

Na koniec przypomnę, że jeśli ktoś nie brał udziału w promocji Konta Optymalnego, to ciągle ma szansę na zgarnięcie 100 zł na start i do 300 zł w formie moneybacków. Śpieszcie się, bo obie promocje można łączyć najpóźniej do końca miesiąca!

Nie przegap!

Komentarze

 • Nie mam maila! Co teraz? Czy tylko ja zostałam pominięta?

  Joana Odpowiedz
 • Nie mam maila ani w spamie ani nigdzie indziej. Moneybacku też nie mam za czerwiec reklamacja poszła bo pani w oddziale stwierdziła że karta jest przypisana a promocja aktywna od dnia założenia konta – zabieram premie i uciekam z tego burdelu. PS reklamacje pisze się odręcznie a Pani ją skanuje i wysyła gdzies tam tak niby jest szybciej :P

  zenek64 Odpowiedz
  • U mnie premia moneyback jest ale 2x mniejsza niż powinno być, oczywiście już to zgłosiłem. Reklamację można składać online poprzez wiadomość z systemu transakcyjnego. Za to o promocyjne 100zł będę się musiał kopać w kolejnych reklamacjach bo kilka lat temu miałem u nich konto (dawno zamknięte) i była kartoteka klienta więc online nie dało się konta otworzyć – tylko w oddziale.

   mucha
 • z jakiego maila to przychodzi?

  tofik Odpowiedz
 • Ja maila nie dostałem, w spamie też brak. W regulaminie promocji paribanku stoi że niestety mają czas do końca miesiąca (promo z groupona)

  fb Odpowiedz
 • Obyło się bez reklamacji. Pewnie dlatego, że promocja z groupona to „konto na zakupy” :) Dzisiaj przyszedł mail z prośbą o uzupełnienie danych. Mail z kontakt@kontonazakupy.pl

  fb Odpowiedz
 • Otrzymałem maila o przyznaniu nagrody (100zł) – sprawdźcie swoje skrzynki!

  25 Odpowiedz
 • Brak maila o przyznaniu mimo spełnienia warunków

  Emi Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy