BZWBK: Mobilni zyskują więcej – nawet 700 zł dla Ciebie

Wystartowała kolejna edycja świetnej promocji BZWBK. Znów do zgarnięcia jest nawet 700 zł – o ile tylko będziemy korzystali aktywnie z Konta Godnego Polecenia. Tym razem najwięcej zgarną te osoby, które wykorzystają bankowość mobilną BZWBK24.

Tylko dla nowych klientów

Standardowo promocja przeznaczona jest dla nowych klientów BZWBK, a dokładniej dla tych, którzy w ciągu 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do promocji nie posiadali konta osobistego prowadzonego w złotych w BZWBK.

BZWBK: Załóż Konto Godne Polecenia i odbierz 700 zł

Aby zgarnąć tytułowe 700 zł konieczne jest złożenie wniosku o Konto Godne Polecenia oraz zawarcie umowy do 18.05.2014. Ważne jest również to, aby aktywować konto do 30 maja (w przypadku założenia przez internet/telefon), a w dniu zawarcia umowy o konto zawrzeć również umowę o kartę debetową oraz dostęp elektroniczny BZWBK24. Ostatnim wymaganiem jest:

W Promocji może wziąć udział Uczestnik […], który spełni warunki:
a) nie złożył sprzeciwu wobec działań marketingowych Banku,
b) wyraził zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną,
c) podał nr telefonu komórkowego do kontaktu.

40 zł nagrody

O co w ogóle walczymy? W każdym z 10 miesięcy trwania promocji do zdobycia jest nagroda w postaci 40 zł oraz dodatkowa nagroda 30 zł – razem 70 zł miesięcznie. Aby zgarnąć pierwszy bonus konieczny jest wpływ na konto wynagrodzenia, renty czy emerytury min. 1000 zł. Poprzednie promocje BZWBK nauczyły nas jednak, że wpłata czy zwykły przelew tysiąca złotych również powinien załatwić sprawę.

Oprócz powyższego warunku konieczne będzie wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą za min. 300 zł oraz wykonanie trzech przelewów lub jednego przelewu mobilnego (przez aplikację mobilną bądź m.bzwbk24.pl). To wszystko – jeśli spełnimy te warunki, to do końca kolejnego miesiąca BZWBK przeleje nam 40 zł.

30 zł bonusu

Oprócz 40 zł możliwe jest również zgarnięcie dodatkowych 30 zł. Warunkiem jest tu wykonanie operacji opisanych powyżej oraz co najmniej dwóch spośród wymienionych poniżej transakcji:

 • zakupy mobilne (przez aplikację BZWBK24)
 • wypłata z bankomatu bez karty
 • przelew na komórkę
 • doładowanie GSM za min. 30 zł
 • zakup ubezpieczenia turystycznego

Więcej o zakupach mobilnych czy przelewach na komórkę na stronie bzwbk.

Podsumowując – aktualna edycja promocji BZWBK wydaje się jeszcze lepsza niż poprzednio, gdzie większość osób zgarnęła „jedynie” 500 zł. Tutaj w ciągu 10 miesięcy bez problemu zgarniemy 400 zł, a dodatkowe 300 zł to kwestia kreatywnego żonglowania dwoma z pięciu możliwych typów operacji jak doładowanie telefonu czy przelew na komórkę.

Warto też dodać, że Konto Godne Polecenia jest całkowicie darmowe, a BZWBK znany jest z dobrego podejścia do klienta. Dlatego tym bardziej warto skorzystać z promocji, o ile tylko łapiemy się na warunek „nowego klienta”.

Regulamin promocji dostępny jest pod tym adresem. Drzeworyt, dziękujemy za info!

Nie przegap!

Komentarze

 • Niech ten bank się ogarnie, co miesiąc muszę pisać reklamację i nadal czekam na zaległe premie. Dzisiaj też mi wpadło 70 zł.

  Janusz Odpowiedz
 • BZ jest niezly – po zlozeniu pierwszej reklmacji na brak premii 30zl za czerwiec przynali racje i mieli do 20 dni roboczych przelac srodki. Tak sie nie stalo, wiec napisalem druga i ponownie przyznali racje i znowu w terminie 20 dni roboczych srodki beda na koncie. Reasumujac minely 3 pelne miesiace i zaczyna sie czwarty miesiac, a premii nie ma. W drugiej reklamacji zadalem odsetek za zwloke, ale ten temat zostal przemilaczany. Dzisiaj poszla 3 reklamacja.

  KeriM36 Odpowiedz
 • Reklamacja wysłana 1 października na brak 30zł za sierpień – cisza. 2 listopada mail do KNF. :D Cierpliwie czekam na list z KNF’u.

  User Odpowiedz
 • Czy można zamknąć konto mając nie zamknięte reklamacje (tzn niewyplacone). Nie ptak o to, czy się da technicznie, tylko czy aby wypłaca te zaległe $ na inne wskazane konto.

  bula Odpowiedz
 • Składane reklamacje, najpierw odpowiedz jakiejś dziuni że na dzien x spełniono warunki, ale odpowiedz odmowna na przyznanie bonusu. Poziom tych odpowiedzi i tempo ich rozpatrywania-porażka. Ten bank to jakaś kpina i ich regulaminy z których niewiele wynika.

  mruk Odpowiedz
 • Ja się odwołuje już 4 raz! Konto mam od kwietnia, a jedyny bonus jaki dostałam to 40 zł za wrzesień? A te zaległe to co?? jawne kpiny. Już mi nie dobrze jak składam kolejną reklamację..gdzie mają 30 dni na decyzje! A ja oczywiście jak osiołek co miesiąc wszystkie wymogi spełniam….

  inek Odpowiedz
 • Myślisz że knf czymś takim się zajmie? :D

  grazka Odpowiedz
 • Nie takimi pierdołami KNF się zajmował.

  User Odpowiedz
 • Czytam komentarze i albo mam dużo szczęścia, albo wy robicie coś nie tak.

  Konto posiadam od maja. Jak narazie regularnie dostaje zwroty za każdy miesiąc (40+30) bez składania reklamacji. Jestem na półmetku jak na razie 5 zwrotów.

  Wszystkie warunki spełniam maksymalnie do 7 dnia miesiąca, calosc środków jest zaraz po spełnieniu warunkow przelewana na konto w innym banku.

  Z tego co pamiętam warunki mają być spełnione do polowy miesiąca. Może tu tkwi problem.

  liquid Odpowiedz
 • Ja też nie mogę narzekać. 2 konta i zawsze regularnie wszystko wpada, ewentualnie z małym poślizgiem.

  sapro Odpowiedz
 • User nie pisz bzdur, że warunki trzeba spełnić do połowy miesiąca nic takiego nie ma w regulaminie. Ja robie ( i nie tylko ja ), to pod koniec miesiąca i też jest oky. Zobaczymy jak się wywiążą w tym miesiącu za październik.

  Wojnarek Odpowiedz
 • Gdzie coś takiego napisałem?!?

  User Odpowiedz
 • Dziś w serwisie tranaakcyjnym jest informacja o nowej tabeli opłat. 7 zł za kartę bez możliwości uniknięcia opłaty (+darmowe wypłaty wszędzie), lub zamiana na inną kartę (nieOMNI) która kosztuje 0 zł lub 1zł(z paybackiem) o ile wykonamy 5 transakcji (wypłaty darmowe tylko w bankomatach BZWBK
  info
  http://indywidualni.bzwbk.pl/_items/outside.bzwbk.pl/942_toip_7.pdf

  także mi jeszcze zostało 5 miesięcy PROMOCJI, a potem USUŃ KONTO :)

  grzeju Odpowiedz
 • I jeszcze jedna ciekawa rzecz sie ukryla w regulaminie…. Nagrody beda opodatkowane….a podatek bedzie pobierany z gory :(

  Czyli trzeba liczyc
  70pln – 19% – 7pln karta… Niewiele zostanie :(

  tymczasowy Odpowiedz
 • zmiany są od 1 lutego, a żeby dostać 70zł, to i tak trzeba zrobić kilka transakcji, więc szału nie będzie, ale jak skończy się promocja, to konto będzie dosyć drogie, więc raczej zamknę.

  grzeju Odpowiedz
 • @grzeju
  Pytanie czy po wymianie karty nie będzie problemu z wypłatą premii…? Czytałem właśnie regulamin promocji i wydaje mi się, że nie ale kto tam wie co BZ WBK kombinuje.

  _Rob Odpowiedz
 • grzeju, dzięki za info!

  Michał Odpowiedz
 • No to w takim razie konto w Zachodnim do zamknięcia :P

  Fajnie było, ale się skończyło. W tym miesiącu ostatni bonus za Polecenie Zapłaty i… adios muchachos :D

  qwas Odpowiedz
 • Dodatkowa informacja (jeśli ktoś posiada) – za prowadzenie konta walutowego bedą naliczane opłąty miesięczne: 2EUR, 2USD itd. Opłata do uniknięcia przy saldzie 20EUR, 20USD itd.

  User Odpowiedz
 • Moja pomyłka nicka wklepałem Ciebie „User” zamiast „liqiud”. Wybacz. Co do reszty (uzupełnionego regulaminu od 1.02.2015r.) na forum sa to na razie propozycje centrali BZ WBK i Santander dlatego poczekajmy.

  Wojnarek Odpowiedz
 • @Wojnarek
  Jeżeli tak to sorry za zamieszanie. Regulamin czytałem przystępując do promocji, a że było to już jakiś czas temu to mogłem coś pomylić.

  Zmiany obowiązują od lutego, premie za 8 lub 9 miesięcy (zależy jak interpretować regulamin) licząc od maja 2013 powinny zostać wypłacane na starych warunkach.
  Jak tylko skończy się promocja zamykam konto.

  liquid Odpowiedz
 • 70zł za październik wpadło.

  User Odpowiedz
 • Do mnie też dziś wpadło 70 zł.

  liquid Odpowiedz
 • dzisiaj wpadlo 40 + 30 oraz zalegle od 2 mies 30zl z reklamacji

  poszla wiec nastepna reklamacja o zalegle odsetki. Kiedys przy oplacie za wydanie nowej karty i spowodowanie tym samym salda ujemnego odsetki potrafili liczyc codziennie, ale jak juz komus musza oddac to jest wielki problem. Trudno – wiecej wydadza na wysylke listow niz to jest warte.

  KeriM36 Odpowiedz
 • 70 wpadło a zaległe 30 zł mimo uznania reklamacji nadal brak.

  Janusz Odpowiedz
 • U mnie tez całosc co do zmian i tych 19% od 70zł od 1.02.2015r. cyt: Wartość Nagród w Promocji prowadzonej w formie sprzedaży premiowej jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art.21 ust.1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2012r. poz. 361).

  Wojnarek Odpowiedz
 • Wiecie co, mam dość! Bardzo proszę o pomoc w poniższej kwestii. Oczywiście od początku spełniam wszystkie warunki. Jak po 2 m-cach nie wpadła mi żadna premia, zadzwoniłam na infolinie, z pytaniem dlaczego? Okazało się że nie zostałam dodana do promocji, mimo że konto zakładałam przez link dedykowany dla tej promocji. Odwołałam się i złożyłam reklamacje. Otrzymałam informacje po ponad 30 dniach ze dostałam dodana do promocji ale nie przysługuje mi premia za maj ponieważ zrobiłam o jeden przelew za mało. Więc dzwonie po raz n-ty na infolinie. I mówie dlaczego? skoro zrobiłam jeszcze 3 przez przelew 24 a to tez zgodnie z regulaminem liczy się jako przelew. Miałam info ze w ciągu tyg. ktoś do mnie oddzwoni. I nic, dzwonie kolejny raz…jedyne co mogę zrobić to odwołanie się od reklamacji. Wiec składam 3 reklamacje do reklamacji (27/10/14) Do wczoraj nie miałam informacji , więc dzownie na infolinie bo już grubo po 30 dniach, a ona mi mówi ze moja reklamacja została wycofana z racji tego, że brzmiała tak jak poprzednio!! Czy moje pytanie dlaczego otrzymałam tylko 40 zł w październiku…a za maj, czerwiec, lipiec sierpień, wrzesień nic, brzmi tak samo? i ze nie uwzględnili przelew 24? Pani mi zaproponowała odwołanie..wiec pytam po co, skoro i tak to odwołanie wycofają bez mojej wiedzy? Nerwy mi puściły i delikatnie po nich pojechałam. Stwierdziłam ze najchętniej w trybie natychiastowym zamkne u nich konto i odwołam się do odpowiednich organów, bo to jawny cyrk. Moje pytanie gdzie i w jaki sposób mam się odwołać? Czy mam opisać całą sytuację? Moja cierpliwość się zakończyła…

  inek Odpowiedz
 • Kraj pieniaczy, nie załapałaś się na promocję – trudno. Zlikwiduj konto i odpuść bo szkoda nerwów za marne 700zł, statystycznie to tyko 4 dni na etacie przeciętnego Polaka.

  brak_słów Odpowiedz
 • to chyba na średnio krajową się nie łapię…… :D

  inek Odpowiedz
 • Ale się wbek pośpieszył. 70zł za listopad wpadło.

  User Odpowiedz
 • Potwierdzam wplyw 70.Nieźle ;). Prezent gwiazdkowy.

  Rob231 Odpowiedz
 • Co roku tak rozliczaja, nawt pozniej zaksiegowali, bo 2013r. byly juz 13 grudnia.

  Wojnarek Odpowiedz
 • Luty jest dla mnie ostatnim miesiacem w ktorym musze spelnic warunki promocji.Czy ktos wie czy po wydaniu 300 zl mozna zastrzec karte czy trzeba z tym poczekac do marca gdy otrzymamy 70 zl?

  H13 Odpowiedz
 • H13 zgodnie z regulaminem §4/6 „w momencie wypłaty nagrody […] Uczestnik musi posiadać Pakiet Konta” „Pakiet Konta – Konto wraz z wydaną do tego konta Kartą oraz z Usługami bankowości elektronicznej
  BZW BK24.” „Karta – dowolna karta płatnicza wydana do Konta Godnego Polecenia.”

  lka Odpowiedz
 • Naliczyli wam punkty Payback za Grudzień ??
  Ja żadnych nie dostałem.

  Rak Odpowiedz
 • awaria w naliczaniu pkt jest do końca tyg mają być info od Payback

  rdkdmx Odpowiedz
 • Nie dostałem PROMO za listopad (miała być do końca grudnia). Wszyscy już dostali ?

  Na marginesie śmieszną ma bank politykę reklamacji – odpowiadają listownie (czyli koszt poczty) – eletronicznie nie można. To jak bank tak marnotrawi kasę, to ja chyba ucieknę stamtąd zaraz po zakończeniu promocji … człowiek ląduje na komecie, a oni dalej listy drukują i wysyłają :) żenada

  grzeju Odpowiedz
 • grzeju u mnie od pazdziernika wisza ale poczekam do konca stycznia to od razu za 3miesiace reklamacje zloze zeby czasu nie marnowac

  romek Odpowiedz
 • Do kiedy jest ostatni zwrot z promocji? Za styczeń też jeszcze spełniamy warunki?

  ewelin Odpowiedz
 • czy już są premie za grudzień? Czy są opodatkowane?

  Piotrek126811 Odpowiedz
 • Wciąż brak 40+30. Dostał ktoś?
  Warunki 12.2014 z nawiązką spełnione.

  Rob231 Odpowiedz
 • 29.01 brak premii 12.2014 czyżby zabrakło im kasy???????????

  Arnii Odpowiedz
 • U mnie też brak premii, ale jest jeszcze czas do 31.01.

  sdvg Odpowiedz
 • wpadła premia 40 zł za grudzień. czekam jeszcze na 30.

  grzeju Odpowiedz
 • Pewnie maja problemy z nowym regulaminem i nowymi kartami ale poczekamy do 31 a potem reklama….

  Wojnarek Odpowiedz
 • muszą gdzies kredyt skołować żeby wypłacić

  ewikos Odpowiedz
 • dostałem również 40 zeta za grudzień – podatku nie pobrali…

  diego Odpowiedz
 • Hmm niby spełniłem warunki w grudniu, ale nie dostałem premii. Zastanawiam się czy może mieć na to wpływ zastrzeżenie karty i wydanie nowej visy sol ?

  slavutek Odpowiedz
 • zostało mi do zgarnięcia jeszcze dwie premie ( luty, marzec ) i też mam dylemat, czy zastrzec kartę, bo znając życie mimo spełnienia warunków mogą premii nie wypłacić zasłaniając się brakiem karty… Inaczej było w BGŻ podczas promocji „Konto z premią” wówczas dostałem premię nawet po zamknięciu karty ( oczywiści spełniłem warunki w poprzedzającym miesiącu ).

  diego Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy