Canal+ przez 6 miesięcy za darmo za założenie Konta Przekorzystnego Pekao S.A

Zakończona

Ruszyła promocja Pekao S.A. w ramach której nowi klienci mogą zgarnąć premię w postaci dostępu do serwisu Canal+ online w Planie Standard na 6 miesięcy. Wartość tego półrocznego pakietu to 420 zł.

Canal+ od Pekao

6 miesięcy Canal+ za darmo

Aby skorzystać z promocji z bonami należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego, oszczędnościowego ani lokaty terminowej w Pekao od 1.01.2020.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Przekorzystne z dedykowanej strony promocji wraz z kartą Visa Debit FX. Istotne, aby w trakcie wnioskowania podać kod promocyjny (jako kod rekomendacji): CANAL – bez tego kodu nie zostaniemy przypisani do tej promocji!

Bank zaznacza, że umowę o konto powinniśmy podpisać biometrycznie, najpóźniej 30.06.2022. Jeśli jednak, ze względu na problemy z weryfikacją tożsamości, konieczna będzie wizyta w banku, to takie wnioski też będą premiowane.

Uwaga: w ofercie obowiązuje pula 2000 promocyjnych wniosków. W przypadku jej wyczerpania bank poinformuje o tym na stronie promocji

Co dalej? Teraz wystarczy, że w lipcu, sierpniu i wrześniu wykonamy co najmniej 5 płatności kartą Visa Debit FX na dowolne kwoty (z wykluczeniem transakcji quasi cash jak np. zasilenie kart Revolut czy konta SkyCash).

I to tyle! Voucher na sfinansowanie dostępu do Canal+ online obejmujący Pakiet Canal+ z Netflix (Plan Standard) na 6 miesięcy trafi do nas w ciągu 60 dni od ostatniego dnia spełniania warunków promocji – czyli do końca listopada. Trzeba z niego będzie skorzystać do 31.12.2022, wchodząc na tę stronę.

Darmowe Konto Przekorzystne

Ile kosztuje Konto Przekorzystne? Samo prowadzenie rachunku jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast 4 zł za kartę, jednak wykonanie transakcji kartą oraz zapewnienie wpływów na konto w kwocie min. 500 zł w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Pekao nie pobierze również opłaty za kartę od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2,3% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Visa Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy