Voucher o wartości 504 zł na Canal+ przez 6 miesięcy za założenie Konta Przekorzystnego Pekao S.A (+8% na koncie oszczędnościowym!)

Zakończona

Ruszyła promocja Pekao S.A. w ramach której nowi klienci mogą zgarnąć premię w postaci dostępu do serwisu Canal+ online w Planie Standard na 6 miesięcy – i to w zamian za wykonanie… 10 płatności kartą! Oficjalna wartość tego półrocznego pakietu to 504 zł. Bank przedstawił dziś również świetną ofertę dla oszczędzających – ci mogą zgarnąć oprócz vouchera aż 8% do 100 000 zł! :)

Canal+ od Pekao

6 miesięcy Canal+ za darmo

Aby skorzystać z promocji z bonami należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego, oszczędnościowego ani lokaty terminowej w Pekao od 1.01.2020.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Przekorzystne z dedykowanej strony promocji wraz z kartą Visa Debit FX. Istotne, aby w trakcie wnioskowania podać kod promocyjny (jako kod rekomendacji): CANAL – bez tego kodu nie zostaniemy przypisani do tej promocji!

Bank zaznacza, że umowę o konto powinniśmy podpisać najpóźniej 31.12.2022. Sugerowane jest zawarcie jej biometrycznie (online lub na selfie).

Uwaga: w ofercie obowiązuje pula 2500 promocyjnych wniosków. W przypadku jej wyczerpania bank poinformuje o tym na stronie promocji

Co dalej? Teraz wystarczy, że w kolejnych dwóch miesiącach kalendarzowych po zawarciu umowy dokonamy płatności kartą Visa Debit FX na dowolne kwoty (z wykluczeniem transakcji quasi cash jak np. zasilenie kart Revolut czy konta SkyCash oraz z MCC 4829, 6050, 6051). Przykładowo dla umów z sierpnia warunki spełniamy we wrześniu i październiku.

I to tyle! Voucher na sfinansowanie dostępu do Canal+ online obejmujący Pakiet Canal+ z Netflix (Plan Standard) na 6 miesięcy trafi do nas w ciągu 60 dni od ostatniego dnia spełniania warunków promocji. Trzeba z niego będzie skorzystać do 31.03.2023, wchodząc na tę stronę.

Darmowe Konto Przekorzystne

Ile kosztuje Konto Przekorzystne? Samo prowadzenie rachunku jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast 4 zł za kartę, jednak wykonanie transakcji kartą oraz zapewnienie wpływów na konto w kwocie min. 500 zł w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Pekao nie pobierze również opłaty za kartę od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2,3% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Visa Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • Poproście kogoś z rodziny/znajomego kto opłaca abonament o dostęp do canal+ online i też korzystajcie za darmo :)

  Maku Odpowiedz
  • a można Ciebie poprosić?

   wiechu
  • @wiechu, popytaj, bo na pewno ktoś z kręgu Twoich znajomych/rodziny płaci abonament c+, to automatycznie możesz korzystać z serwisu internetowego c+ na wielu urządzeniach w ramach ich konta abonenckiego

   Maku
 • Z tego co wyczytałem z promocji można w pełni skorzystać podczas wizyty w oddziale i tam wpiszą kod CANAL. Z innych komentarzy zauważyłem, że lepiej otworzyć w oddziale kont oszczędnościowe na 8%. Aby załapać się na tą promocję trzeba jak najszybciej otworzyć konto czy jednak będą brane pod uwagę osoby, które jak najszybciej zrobią 5 transakcji?

  McKwacz Odpowiedz
 • Czy ktoś wie, jak to połączyć z programem poleceń? W regulaminie jest napisane, że się łączy, a we wniosku pole na podanie kodu jest jedno.

  SylMaj Odpowiedz
 • Jak się zalogować do tego peopay? Ustalam haslo na 12 znakow, a logując się żąda 16… I nie można pozostałych pozostawić pustych…

  Pascal Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy