Voucher o wartości 420 zł na Canal+ przez 6 miesięcy za założenie Konta Przekorzystnego Pekao S.A (+7% na koncie oszczędnościowym!)

Zakończona

Ruszyła promocja Pekao S.A. w ramach której nowi klienci mogą zgarnąć premię w postaci dostępu do serwisu Canal+ online w Planie Standard na 6 miesięcy – i to w zamian za wykonanie… 10 płatności kartą! Oficjalna wartość tego półrocznego pakietu to 420 zł. Bank przedstawił dziś również świetną ofertę dla oszczędzających – ci mogą zgarnąć oprócz vouchera aż 7% do 100 000 zł! :)

Canal+ od Pekao

6 miesięcy Canal+ za darmo

Aby skorzystać z promocji z bonami należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego, oszczędnościowego ani lokaty terminowej w Pekao od 1.01.2020.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Przekorzystne z dedykowanej strony promocji wraz z kartą Visa Debit FX. Istotne, aby w trakcie wnioskowania podać kod promocyjny (jako kod rekomendacji): CANAL – bez tego kodu nie zostaniemy przypisani do tej promocji!

Bank zaznacza, że umowę o konto powinniśmy podpisać najpóźniej 30.09.2022. Sugerowane jest zawarcie jej biometrycznie (online lub na selfie).

Uwaga: w ofercie obowiązuje pula 3500 promocyjnych wniosków. W przypadku jej wyczerpania bank poinformuje o tym na stronie promocji

Co dalej? Teraz wystarczy, że w kolejnych dwóch miesiącach kalendarzowych po zawarciu umowy dokonamy płatności kartą Visa Debit FX na dowolne kwoty (z wykluczeniem transakcji quasi cash jak np. zasilenie kart Revolut czy konta SkyCash oraz z MCC 4829, 6050, 6051). Przykładowo dla umów z sierpnia warunki spełniamy we wrześniu i październiku.

I to tyle! Voucher na sfinansowanie dostępu do Canal+ online obejmujący Pakiet Canal+ z Netflix (Plan Standard) na 6 miesięcy trafi do nas w ciągu 60 dni od ostatniego dnia spełniania warunków promocji. Trzeba z niego będzie skorzystać do 31.03.2023, wchodząc na tę stronę.

Darmowe Konto Przekorzystne

Ile kosztuje Konto Przekorzystne? Samo prowadzenie rachunku jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast 4 zł za kartę, jednak wykonanie transakcji kartą oraz zapewnienie wpływów na konto w kwocie min. 500 zł w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Pekao nie pobierze również opłaty za kartę od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2,3% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Visa Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy