Łatwe 200 zł premii za założenie Konta 360° w Banku Millennium (+2,7% na koncie oszczędnościowym)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja super łatwej promocji Banku Millennium. W zamian za trzykrotne spełnienie warunków bezpłatności konta bank zapłaci nam 200 zł premii. Oprócz tego ciągle będziemy mogli zgarnąć powtarzalne 2,7% na koncie oszczędnościowym. Aż do 100 000 zł :)

Chwyć 200 zł premii od Banku Millennium

Chwyć 200 zł od Banku Millennium

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Uwaga: ponieważ od 1.10.2019 Bank Millennium jest również właścicielem Eurobanku, to klienci posiadający konto w Eurobanku są od teraz traktowani, jako klienci Banku Millennium.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do 4.11.2019 złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie do 7.11.2019 zawrzemy umowę o konto. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank oraz podmioty współpracujące i powiązane (w tym przez środki porozumiewania się na odległość).

Umowę będziemy mogli podpisać poprzez wizytę kuriera lub w oddziale banku. Pamiętajmy jedynie, że w drugim przypadku chodzi o finalizację wniosku internetowego, a nie przepisywanie wniosku na nowo – co warto zaznaczyć pracownikow placówki.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 7 000 promocyjnych wniosków. Po jej wyczerpaniu bank zamieści odpowiedni komunikat na stronie promocji – tak, aby nikt nie otwierał konta bez możliwości zgarnięcia premii.

200 zł na łatwych warunkach

Same warunki promocji są natomiast niesamowicie proste do spełnienia (co jest zresztą znakiem rozpoznawczym tego banku). Po pierwsze, do 31.01.2020, powinniśmy aktywować aplikację mobilną banku. Nie ma znaczenia czy zrobimy to w ostatni możliwy dzień, czy np. od razu po podpisaniu umowy.

Drugim krokiem będzie spełnienie warunku „darmowości” konta w listopadzie, grudniu oraz styczniu. Oznacza to, że nie dość, że za konto i kartę nie zapłacimy ani grosza, to na dodatek bank nam zapłaci za korzystanie ze swoich produktów :)

A jakie to są warunki „darmowości” (zwalniające z opłat za konto w Banku Millennium)? Bardzo proste. Po pierwsze – wymagany jest wpływ min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem. Sam spełniam te warunki w prosty sposób: mając ustanowione zlecenie stałe przelewu w innym banku, natomiast kartą płacę automatycznie za wszystkie drobne zakupy.

I to tyle! Premia trafi na nasze konto do 28.02.2020, o ile ciągle będziemy jego posiadaczem (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

Ile kosztuje Konto 360°?

Na koniec warto doprecyzować, że spełnienie powyższych warunków zwalnia nie tylko z opłat za konto, ale również z opłaty za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł

Na koniec o jeszcze jednym atucie posiadania konta w Banku Millennium, z którego osobiście korzystam najmocniej. Mowa o wysokim oprocentowaniu konta oszczędnościowego, które jest jednym z najwyższych na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę rachunki dla wysokich kwot – w tym wypadku nawet 100 000 zł. Co najważniejsze – do tej pory bank odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie prawie bez przerwy (o ile skorzystamy z pewnego mechanizmu).

O ostatniej edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium pisałem tutaj. Do zgarnięcia mamy 2,7% przez 100 dni.

Nie przegap!

Komentarze

 • Łączy się z promocją z polecenia?

  jrola90 Odpowiedz
  • Trochę to nie jasne. Rozumiem, że osoba zakładająca konto, nie może łączyć tego, a czy osoba która ma już konto może polecić kogoś i zgarnąć bonus za polecenie, a osoba zakładająca konto 200zł o której mowa w tej promocji? :)

   jrola90
  • (odpowiedzialem chyba do zlego posta, wysylam jeszcze raz) Trochę to nie jasne. Rozumiem, że osoba zakładająca konto, nie może łączyć tego, a czy osoba która ma już konto może polecić kogoś i zgarnąć bonus za polecenie, a osoba zakładająca konto 200zł o której mowa w tej promocji? :)

   jrola90
  • Nie. Obie promocje mają mniej więcej taki zapis:

   Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu. Promocje polegające na sprzedaży premiowej Kont organizowane przez Bank nie podlegają łączeniu, chyba, że regulamin danej promocji stanowi inaczej.

   Michał
 • Michał, czy jeśli przegapiłem płatność kartą w jednym miesiącu to automatycznie wypada z promocji?

  Nikodem Odpowiedz
 • Ktoś się orientuje il wynosi realna karencja w millennium? Zamknąłem konto rok temu, nie wiem czy sie łapię już, czy czekać.

  haha Odpowiedz
  • Jeżeli miałeś Konto 360° otwierane w jakiejkolwiek promocji, to karencja jest dożywotnia.

   Przemysław
  • Dokładnie.
   Jak tego nie zmienią, to za chwile braknie osób które jeszcze nie miały konta 360……

   Ireneusz
  • obowiązuje karencja 2 letnia – info z oddziału, sprawdzałam po 2 latach i premię otrzymałam :)

   az
  • Dziękuję, o taką informację mi chodziło. Wcześniej widziałem komentarze o rocznym-półtorarocznym okresie karencji i nie wiedziałęm ile w końcu wynosi.

   haha
 • To się robi już nudne… ciągle ten warunek :D Ja już z automatu nie otwieram promocji w tym banku :P

  luka89waw Odpowiedz
 • Jest jeszcze druga promocja tego konta w Millennium gdzie dają 300zł za praktycznie te same warunki.

  Przemysław Odpowiedz
 • Pytanie do zorientowanych:
  Na koncie Millennium można od niedawna włączyć sobie taki dodatek/widżet na stronie głównej w bankowości – „Bezpłatne konto” które pokazuje czy spełniliśmy już warunki bezpłatności konta w tym miesiącu (i do kiedy mamy czas). W tym miesiącu karty jeszcze nie używałem, robiłem jedynie przelew Blik na telefon, a teraz zauważyłem że warunek „1 płatność kartą do konta lub BLIK” w tym dodatku mam zaznaczone, że już spełniłem. Czy przelew BLIK na telefon liczy się jako płatność BLIK?

  Przemysław Odpowiedz
  • Byłem przekonany, że nie, w cenniku jest „Opłata nie zostanie pobrana w przypadku minimum jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM” — a przelew to nie płatność… Istnieje pewna możliwość, że przelew też się liczy, ale bardziej prawdopodobne jest, że to ten widget źle działa… Jak chcesz, to możesz to przetestować — nie płacić już w tym miesiącu, za to zrobić zrzut ekranu dla przyszłej reklamacji; w takim przypadku powiadom nas, czy reklamacja była konieczna, bo jednak przelew łatwiej jest zrobić, niż płatność (choć ja akurat zmieniłem już na Prestige, oprócz wyższego limitu przelewu chodziło mi właśnie o uniknięcie tej głupiej płatności).

   Don Quijote de la Mancha
  • Tylko ciekawe, czy w razie czego, screen z widokiem widgetu uznaliby jako wystarczający powód uznania reklamacji, czy stwierdzą że nie, bo w żadnym regulaminie nic nie ma o widgetcie ;)

   Przemysław
  • Gwarancji oczywiście nie ma.
   Przy okazji: nie ma raczej sensu oficjalne pytanie ich o to, bo to najprawdopodobniej jest jakiś błąd techniczny (programistyczny), nie wiemy tylko, czy na poziomie ogólnego algorytmu sprawdzania spełnienia warunku, czy na poziomie widgetu (niestety obstawiam to drugie).

   Don Quijote de la Mancha
 • witam, jezeli w styczniu 2018 zołozyłem konto w promocji ale nie spełniłem warunków promocji czy nadal się łapie na obecną promocje, czy będe traktowany jako ten co brał już udział w promocji banku

  stalker Odpowiedz
  • Będziesz brany jako ten co już konto założył w promocji. To czy warunki spełniłeś nie ma znaczenia. Interesuje ich tylko to, że brałeś udział w promocji, nieważne z jakim skutkiem.

   Przemysław
 • Mam pytanie do wyjadaczy: w przyszłym miesiącu konczy mi się „premia utrzymaniowa” tj. 5% bikiem i 2% kartą.
  Pytanie: czy ktoś może próbował wynegocjować takie warunki po raz drugi? I z jakim skutkiem?

  Michał1986 Odpowiedz
 • Ja mam pytanie dotyczące konta, chciałam dziś zalogowac się na stronie i przez aplikację pierwszy raz. W dwóch miejscach informują mnie ze nie mogę bo nie mam zdefiniowanego nr do haseł sms. Ok, dzwonię na infolinię a tam słyszę informację, ze coś takiego mogę zrobic w oddziale (najblizszy 70km ode mnie). Czy nie ma innego sposobu zeby zaczac korzystać z konta i móc spełniać warunki? Bez wizyty w banku nie mogę korzystać w ogóle z konta?

  beata2603@interia.pl Odpowiedz
 • Czy każdego kto założy u nich konto i chce skorzystać z promocji czeka wizyta w ich placówce?

  beata2603@interia.pl Odpowiedz
 • Mając kartę kredytową chyba nie można złożyć jej wypowiedzenia wraz z ROR przez internet. Chcę skorzystać z promocji utrzymaniowej, ktoś podpowie jak to zrobić?

  Ciekawski Odpowiedz
  • Przez telefon, pan(i) przyjmie rezygnację, a potem powinien ktoś oddzwonić, jak uzna, że należy się oferta utrzymaniowa (jeśli korzystałeś z karty w miarę często, itp.)

   Kate
  • Dziękuje bardzo. Czy przy okazji można też ugrać utrzymaniową dla konta (chodzi o rozmowę)?

   Ciekawski
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy