15000 punktów Priceless Specials za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity (i skrócony okres karencji!) od Citibanku

Zakończona

Promocja z premią za wyrobienie darmowej karty Citibanku powraca! Nie dość, że bank bardzo mocno skrócił okres karencji definiujący nowego klienta, to na dodatek tym razem nagroda oferowana jest w formie punktów. Ale nie byle jakich, tylko 15 tysięcy punktów Mastercard Priceless Specials, które standardowo warte są 300 zł, ale bywały momenty, że dało się je wymienić na 750 zł w formie bonów paliwowych! :)

300 zł (15000 punktów Priceless Specials) od Citibanku za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2017. To bardzo dobra wiadomość – osoby, które zamknęły swoje karty przed tą datą traktowane są jako nowy klient. Od razu dodam, że posiadanie innych produktów (np. konta osobistego) również nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że przejdziemy na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o kartę. W ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania. Rozmowa zajmie kilkanaście minut.

Pamiętajmy tylko, że wnioskujemy o kartę kredytową, dlatego bank ma prawo odmówić jej wydania jeśli uzna, że nasza zdolność kredytowa jest niewystarczająca. Minimalne wymagania Citibanku to:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Na co warto zwrócić uwagę w trakcie rozmowy z konsultantem banku? Aby zgarnąć nagrodę powinniśmy wyrazić dwie zgody: na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych (w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego) środkami komunikacji elektronicznej oraz, identyczną, telefonicznie. Oczywiście po odebraniu nagrody zgody możemy zmienić.

5000 punktów za wydanie 500 zł

Co dalej? Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego (następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę) powinniśmy zalogować się w serwisie Citibank Online lub Citi Mobile oraz zapisać się do programu Priceless Specials (jest od tego specjalny formularz w bankowości internetowej). Oprócz tego powinniśmy również wydać co najmniej 500 zł miesięcznie kartą w każdym z 3 pierwszych miesięcy kalendarzowych nastepujących po miesiącu podpisania umowy. Przykładowo jeśli umowę o kartę podpiszemy w grudniu, to zalogować i zapisać się do programu powinniśmy najpóźniej do końca stycznia, a płatności karta na 500 zł wykonywać od stycznia do marca. Punkty będą przekazywane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Jest tu jednak pewien haczyk: 500 zł miesięcznie powinniśmy wydać u partnerów programu Priceless Specials. Na szczęście jest ich całkiem sporo – wśród nich znajdziemy Carrefour, CircleK czy Decathlon.

I to tyle! Za każdy z miesięcy, w którym spełnimy warunki promocji, zyskamy 5000 punktów Priceless Specials. Ich oficjalna wartość to 100 zł (co daje łącznie 300 zł nagrody), jednak z doświadczenia wiem, że w katalogu nagród ceny potrafią być bardzo różne. Na przykład w ciągu ostatnich godzin mogliśmy zgarnąć vouchery na stacje paliw CircleK czy do sklepów Euro RTV AGD o wartości 100 zł za 4200 punktów. Oznacza to, że 15000 punktów można było wymienić na vouchery o wartości 350 zł. A bywały i takie momenty, kiedy vouchery o wartości 10 zł do CircelK „chodziły” po 200 punktów – a to oznaczałoby, że 15000 punktów można wymienić aż na 75 takich voucherów (przez co wartość punktów w promocji rośnie do nawet 750 zł!) Oczywiście lojalnie uprzedzam, że nie mogę zagwarantować, że oferta wróci – mimo wszystko przy odrobinie czujności jest szansa, że zwiększymy wartość punktów z oficjalnych 300 zł do nawet kilku stówek więcej ;-)

RRSO 10,74% – gdzie jest haczyk?

Skoro oferta jest tak dobra, to dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 10,47% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak da się przejść całą promocję całkowicie bezkosztowo. Po pierwsze – używając karty kredytowej mądrze i spłacając ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego i najzwyczajniej w świecie nie płacić żadnych odsetek.

O tym jak mądrze korzystać z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Zachęcam do przeczytania!

Druga kwestia to wysokość opłat. Tak naprawdę w promocji możemy wybrać niemal dowolną kartę z oferty Citi Handlowego (nawet super-wypasioną Ultime), jednak opłacalna jest w zasadzie tylko jedna: karta Citi Simplicity. Korzystanie z niej jest darmowe (brak opłaty miesięcznej oraz rocznej). Zapłacić możemy jednak za dodatkowe usługi, takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Jeśli jednak nie włączymy żadnych dodatkowych opcji, to opłaty nie będzie.

Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

Nie przegap!

Komentarze

 • Nieeeee… ja juz nie chce wiecej walczyc o bony :)

  Herman Odpowiedz
 • No to już wiem dlaczego Admin pytał w innym wątku jakie najlepsze promocje widzieliśmy w CircleK. Było 200 pkt za voucher 10 PLN. 15 000 PLN/200 pkt = 750 PLN. Raczej nie wróci już taka opcja…..

  Lord Klops Odpowiedz
  • Nigdy nie mów nigdy. Teraz trochę punktów rozdali, więc wszystko co miało zejść to zeszło, ale za te 2-3-4 miesiące może znów będą chcieli szybko oddać jakieś vouchery. Trzeba być czujnym (jak nie to ciągle 300-350 zł mamy w wersji standardowej).

   Michał
  • Nie rozumiem skąd te 300-350 zł z oferty standardowej. Standardowo bon na 50 zł = 3000 punktów (przynajmniej jeśli chodzi o najpopularniejsze bony do Euro RTV AGD albo Decathlonu). Za 15 000 punktów dostaniemy więc 5 bonów o wartości 50 zł czyli 250 zł. A to już jest słaby bonus jeśli chodzi o City i kartę kredytową.

   Baton
 • Panie Kochany co my byśmy robily z tymi punktami…to jest nie do przerobienia

  EloElo320 Odpowiedz
  • Od takiego przybytku głowa raczej nie rozboli :-)

   Michał
  • Mnie już rozbolała z tym co mam :)
   Doładowań mi starczy na 5 lat, a jeszcze nie wiadomo co zresztą zrobić by nie przepadły.

   Łuki
  • Panie Kochany, 15.000 pkt to jo mom w tym programie jak kupię 3 paczki sezamków i napoje energetyczne, a nie jakieś karty kredytowe ;) Janusz

   K+M+B
 • Te bony do Circle K 10zł za 200pkt były dostępne w ograniczeniu maksymalnie 1 na kartę płatniczą, ale przez godzinę czy dwie to ograniczenie nie działało, bo chyba programiście się pomylili.

  Emej Odpowiedz
 • eee te 500 zł to wykonywane nie wszędzie:

  ędą to Transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku
  Handlowego w Warszawie S.A. dokonane u partnerów Programu wymienionych na stronie internetowej
  https://pl.priceless.com/specials/oferta-indywidualna/promocje-u-partnerow

  Mirek1512 Odpowiedz
 • Admin Michał albo ja źle liczę albo Ty – standardowo voucher o wartości 50 zł do euro circlek czy gdziekolwiek indziej jest wart 3000 punktów licząc w pamięci 15000 pkt to 5 voucherów 5×50 ni jak nie daje 300 zł premii – amen …. W promocji black pomijając to że punktów nikt do niedzieli nie wyda nam byłoby 3×4200+2100 pkt czyli – 350 zł – gdzie te magiczne 750 z wyliczeń jednorazowej promocji na bon 10 zł do circlek limitowanej do 1 bonu na jedną kartę uczestnika?
  nie nie czepiam się po prostu patrzę do PS i mnie wkur**** że nie dorzucają już niczego co ma konkretną wartość dla mnie i można to spieniężyć wydać tak jak chce – zostały same nieciekawe nagrody….

  zenek64 Odpowiedz
  • Skoro juz trzeba wydac 1500 zl to mozna to zrobic w Carrefour i dostac extra 600 punktow. W trzecim miesiacu powinny byc juz jakies oferty dla Ciebie za ktore mozna dostac kilka tysiecy punktow. Przez caly rok w Citi sa dostepne bilety CC za 800 punktow, ktore sa warte nawet 35 zl (Warszawa w weekend). Wg regulaminu PS bilet jest wart 17 zl czyli w najgorszym wypadku 15600 punktow mozna wymienic na 19.5 biletu CC x 17 zl = 331,5 zl. A w najlepszym wypadku z ofertami dla Ciebie masz 20000 punktow, czyli 875 zl w biletach CC w Warszawie.

   aaaa
  • bilety do kina to mam z masterpassa po 11 zł :-) poza tym czy w tym kinie znajdzie się choć 9 ciekawych filmów ?

   zenek64
  • To się chyba już skończyło.

   Ludwik
  • Już dawno =p w każdym banku. A filmów też słabo 2 Max na miesiąc ciekawych.

   luka89waw
 • 500zł do wydania co miesiąc, ale u partnerów Priceless Specials. To robi z tej średniej oferty, ofertę bardzo słabą. Ja czekam na ofertę z gotówką.

  Emej Odpowiedz
 • no i nie ma najważniejszej informacji – ile ważne są punkty promocyjne od Citi? 6 miesięcy jak z promocji powrót do szkoły 3 miesiące jak te z Getinu za dodanie karty (na start) czy standardowo jak punkty zdobyta w czasie normalnych zakupów czyli 3 lata?

  zenek64 Odpowiedz
 • W jaki sposób mogę dopisać do programu debetówkę z Citi? Mam już zapisaną kredytówkę a niestety w bankowości internetowej nie mam możliwości dopisania debetowej :/

  Kamil88 Odpowiedz
 • a nie można przelać pktów z jednej karty na drugą? – mam na oddzielnych kartach, za bardzo ich nie wymienie bo jest ich za mało, po połączeniu byłoby lepiej? ;D

  villemo09 Odpowiedz
 • Niektóre tytuły artykułów coraz bardziej przypominają mi te z wp itp. Chwytliwe do kliknięcia, a środku kaszanka – na szczęście rzadko się to zdarza), oby tendencja nie wzrosła.

  junoumi Odpowiedz
 • coraz więcej buraków na tym forum ( piszę od niedawna ale czytam je od kilku lat i stosuję w praktyce.. )
  nie dość że mają na talerzu podane promocje jak zarobić … to jeszcze czepiają się szczegółów …
  a co do pktów to ja mając 15.000 pkt wymieniałem je kilkakrotnie na 3 x 100 PLN do Decathlona ( były po 4300 pkt = 100 pln przez długi czas a nie jako jednorazowa promocja )
  więc 3 x 100 PLN (12900 pkt)
  i jeszcze zostawało ponad 2000 PKt do wymiany….
  nikt Wam nie nakazuje wymieniać ich od razu… mało tego ja dalej mogę się logować bez problemu i wymieniać pkt na nagrody do kart które dawno temu zlikwidowałem a mam je fizycznie lub zrobiłem ich zdjęcia… chociaż nie nabijałem kolejnych pkt to mam na tych kontach np. 360 pkt / 700 pkt itp. które gdy pojawi się ciekawa promocja przeliczeniowa to wówczas je wymienię. W najgorszym przypadku zasilę WOŚP lub itp.

  zakupocholiczek Odpowiedz
  • dzieki za ten komentarz, bo sam sie zastanawiam nad promocja (krotszy okres karencji) a w koncu ktos podal konkrety co ile jest warte.. takto same narzekania ze to malo…

   eh
  • @zakupocholiczek czemu nie połączyłeś tych zlikwidowanych kart w jedno konto? system zawsze zużywa najpierw punkty najkrócej ważne więc wybierając z takiego połączonego konta nic nie przepadnie….można łączyć w ramach jednego banku A jak pokazują doświadczenia nagrody limitowane po sztuce są do KARTY a nie konta w PS …..

   zenek64
  • a jak się łączy te karty, możesz napisać krok po kroku?

   szkoda że kart z różnych banków ale tych samych np MasterCard nie można połączyć w jedno.

   villemo09
  • @villemo09 Dzwonisz na infolinię PS banku w którym chcesz łączyć karty. Podajesz imię, nazwisko, przeprowadzają krótką weryfikację. Prosisz o połączenie kart w jedno konto, podajesz kolejno 4 ostatnie cyfry z każdej karty. Ustalasz która karta ma być kartą główną i tyle ;) Na koniec podają Ci sumarycznie saldo. Karty można łączyć w obrębie jednego banku.

   saroyan
 • ja osobiście poczekam na kolejna promocję od Citibanku ale tę również uważam za dobrą ofertę… wkurzają mnie tylko te ataki na admina… dzięki temu blogowi w tym roku zarobiłem kilka tysięcy i jestem wdzięczny autorowi za prześwietlanie okazji…
  uważam że nie gryzie się ręki która nas karmi..
  i trochę szacunku dla tego człowieka…

  zakupocholiczek Odpowiedz
 • dlatego nie połączyłem gdyż są to karty z różnych banków ( moje i żony czyli x 2 -, Getin, Santander, PKO i x2 TM) Tylko TM jako że mamy po 2 są połączone…

  zakupocholiczek Odpowiedz
 • Bardzo mnie cieszy, że skrócili okres karencji, ale nie dla mnie ta oferta niestety, ani w Carrefourze nie robię zakupów ani nie tankuję na Circle K czy inszej stacji, bo nie mam auta :D. Co najwyżej książki w merlinie zamawiam, ale nie na 500 PLN miesięcznie. Mam nadzieję, że dadzą jakąś inną, z tym samym okresem karencji, a za to z żywą gotówką w nagrodę.

  Daniela Odpowiedz
  • Pewnie, oprócz Carrefoura, gdzie można by wydać te pieniądze, albo to Circle (tez nie ma auta) w PS sa tylko sklepy drogie albo gdzie robi się zakupy okazyjnie, lepiej poczekać na coś lepszego od nich, jak już przestaną promować PS

   Kate
 • Kobitka na infolinii przy zakladaniu karty powiedziala ze nie musi to 500zl byc wydawane u partnerow.

  lukaszzzz Odpowiedz
  • @lukaszzzz – widocznie tak jak Ty nie przeczytala regulaminu. Zerknij na punkt 4f bo wprowadzasz innych w blad

   Bartglw
 • Dla wyjadaczy to może dziwne pytanie, ale czy w ramach jednego wyciągu mogę spłacić kk Citi Simplicity kilka razy? Część chciałabym uregulować teraz, ale na wyciągu mam również zakupy, które chcę zwrócić dopiero za jakiś czas (nie wiem zatem ile zwróci sklep, a ile zapłacę sama).

  Mari Odpowiedz
 • Możesz spłacać ile razy tylko chcesz.

  mbo Odpowiedz
 • Czy ta promocja łączy się z akcją „400 zł do wydania w Biedronce za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity!”???

  Qarpio Odpowiedz
  • Albo punkty Priceless Specials albo Biedronka. Nie ma niestety możliwości zawnioskowania o kartę w dwóch promocjach na raz.

   Michał
 • Czy można wykorzystać więcej niż jeden kupon z mastercard priceless do sklepu internetowego eurortvagd do jednego zamówienia?

  Karo Odpowiedz
  • dzięki, kojarzy ktoś może jeszcze gdzie dają coś „na początek”? Coś jak niedawna promocja dla nowych z kodem w eurortv? Z góry dzięki

   gregoopl
  • Witaj ELLO , proszę o pomoc . Nie mogę odnaleść informacji o 10 tyś pkt za kartę kredytową. Może coś mi umkneło ale z linka od Ciebie nie widzę nic o pkt również na stronie banku nie zauważyłem. Proszę podpowiedz gdzie jest zapisane ,że za zarejestrowanie KK Alior są przyznawane 10 tyś pkt w BCH.

   miron
  • strona główna baku zakładka Promocje po prawej.

   M.
 • dzięki . znalazłem . chyba nie spełnię warunku bo mam debetową kartę zgłoszoną do BCH i wykorzystałem w tym roku na Cirkle .

  miron Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy