20 zł na Pyszne.pl dla obecnych klientów Citibanku

Zakończona

Citibank rozesłał dziś maile do swoich obecnych klientów, w których poinformował o starcie nowej promocji. W zamian za aktywowanie usługi Citi Mobile Token będziemy mogli zgarnąć 20 zł do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl.

20 zł na pyszne.pl dla obecnych klientów Citibanku

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem konta osobistego lub karty kredytowej Citibanku, które zostały otwarte przed 18.10.2019. Oprócz tego wymagane jest, aby dany klient nie logował się do bankowości mobilnej Citi Mobile w okresie 90 dni poprzedzających dzień rozpoczęcia oferty. Najważniejsze jest jednak, aby otrzymać od banku wiadomość SMS i mailową o niniejszej ofercie. Patrząc na to ilu z was wysłało do mnie maila o ofercie (dziękuję!), to zaproszeń było całkiem sporo :)

Tu warto dodać, że jeśli nie mamy wyrażonych zgód na otrzymywanie od banku informacji marketingowych oraz handlowych, to takiego zaproszenia nie otrzymamy.

Co dalej? W okresie obowiązywania oferty powinniśmy co najmniej raz zalogować się do serwisu bankowości mobilnej na telefonie (Citi Mobile) oraz aktywować tam usługę Citi Mobile Token. Czyli kiedy konkretnie? Akcja rusza w czwartek (17.10.2019) o godzinie 14:00. Teoretycznie trwać będzie do końca października, ale ze względu na pulę nagród wynoszącą 1000 sztuk zapewne zakończy się wcześniej. Dlatego warto się śpieszyć!

A jak aktywować Citi Mobile Token? Co to jest i do czego służy? Po szczegóły odsyłam na dedykowaną podstronę banku, w której opisane jest co i jak. W skrócie: to autoryzacja transakcji na telefonie, zamiast np. SMSem.

Klienci, którzy spełnią powyższe warunki i załapią się do grona 1000 najszybszych osób, otrzymają vouchery Pyszne.pl o wartości 20 zł w ciągu 30 dni roboczych od zakończenia oferty. Znajdziemy go w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online. Voucher będzie ważny do 26.06.2020.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czyli rozumiem, że przed czwartkiem mam się nie logować do aplikacji, ponieważ wtedy będę wykluczony z promocji?

  pawełgaweł Odpowiedz
 • A ja znowu nie dostałem zaproszenie,ale dziwne. Zgody wyrażone,zawsze wyrażam a tu zonk.

  bolek Odpowiedz
 • Ja też nie dostałem maila ani smsa. Wogóle od 3 lat jak jestem kientem Citi ( zgodh wyrażone ) nie dostałem od nich żadnego zaproszenia …

  IreneuszN Odpowiedz
 • Na nieuzywane konta od czasu do czasu pyszne przysyla samo kupony na 20 i 15zl. Wystarczy zagladac w poczte. I to bez zadnej bzdurnej promocji dla wybrancow. Ostatnio w ten sposob pozyskalem w sumie juz ponad 100zl. Co ciekawe chyba min. MCZ to 20zl czyli mozna zamowic cos nawet bez doplacania.

  keton Odpowiedz
 • Gotowi jesteście? :-)

  Kate Odpowiedz
  • Mhm, zjadłbym coś, ale nie ja nie dostałem, może dlatego, że apki nie mam?
   Mam za to jakiś Tidal na 3 miesiące, chce ktoś?

   Don Quijote de la Mancha
 • Już za chwilę, już za moment…ja też apki nie miałam a zaproszenie dostałam

  Kate Odpowiedz
 • Ja też apki nie miałem a zaproszenie dostałem.

  davidek Odpowiedz
 • Ktos otrzymał już?

  lukaszzzz Odpowiedz
 • I co dostał ktoś premię? gdzie to reklamować?

  sdgjh Odpowiedz
  • Skoro nikt jeszcze nie dostal to wyglada na to ze oferta nie zakonczyla sie pierwszego dnia tylko trwala przynajmniej kilka dni dluzej. Jesli nie wyplaca spoznialskim to bedzie podstawa do reklamacji.

   aaaa
 • Zakładając że promocja trwała do końca października to jeszcze z tydzień mają na rozesłanie nagród.
  Czy ktoś już tu się zniecierpliwił i wysłał reklamację?

  Pietia Odpowiedz
 • Nie wysyłałem, chociaż też jeszcze nie mam kodu

  Damianes Odpowiedz
 • wysyłałem reklamację i dostałem info, że do 13.12 mają czas i będą informować … jakby nie było 13.12 już minął, a info brak … ściema jakaś ta cała akcja citi

  Mateusz Odpowiedz
  • Całe 20zł nagrody na pszyne.pl i nie udało się poprawnie tego zorganizować.
   Szaleństwo :)

   Pietia
 • Po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej znalazłem właśnie wiadomość o Citi informującą o przyznaniu nagrody za bankowanie na telefonie -> kod o wartości 20zł na pyszne… w sam raz na wigilię ;)

  Pietia Odpowiedz
 • Pierwsze 1000 osób, które zalogują się 30 kwietnia 2020 r. po godzinie 14.00 do serwisu bankowości internetowej Citibank Online oraz zarejestrują się w loterii „TYLE WYGRAĆ” poprzez formularz dostępny w Citibank Online, otrzyma od nas voucher w postaci kodu rabatowego do Pyszne.pl o wartości 25 zł!

  aaaa Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy