4000 punktów Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart Citibanku (+150 zł za świetne konto osobiste i 200 zł za kartę kredytową)

Trwa do 30.09.2020

Ruszyła promocja Citibanku przeznaczona dla nowych i obecnych klientów. W zamian za rejestrację swojej karty debetowej lub kredytowej w programie Mastercard Bezcenne Chwile zgarniemy 4000 punktów, wymiennych na bony, vouchery czy bilety do kina. Ich wartość to ok. 50 zł. A pamiętajmy, że w tej chwili za założenie świetnego CitiKonta możemy zgarnąć 150 zł, a za kartę kredytową – 200 zł premii.

Zdobądź 4000 punktów w Programie
Bezcenne Chwile!
Aby skorzystać z promocji należy być nowym lub obecnym klientem Citibanku, który na dzień 30.08.2020 nie posiadał zarejestrowanej karty (kredytowej bądź debetowej) wydanej przez Citibank w programie Mastercard Bezcenne Chwile (Priceless Specials). Oprócz tego bank zaznacza, że z oferty wykluczone są karty BP Motokarta.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy swoją kartę debetową lub kredytową Citibanku we wspomnianym programie – z poziomu bankowości internetowej Citibank Online.

I… to tyle! Jeśli powyższe zadanie spełnimy w terminie (najpóźniej 30.09) oraz znajdziemy się w gronie pierwszych 1200 uczestników, to tytułowe 4000 punkty zostaną nam przypisane do konta Bezcenne Chwile do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Jak udało mi się dowiedzieć aktualnie wykorzystane jest ponad 60% puli.

Punkty będą ważne 4 miesiące od ich przekazania. Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Chciałem skorzystać, ale po kliknięciu pojawia się w bankowości Citi komunikat, żeby zaznaczyć zgody w dokumentach pdf, których nijak nie mogę nigdzie dostrzec. Czy ktoś ma ten sam problem?

  Paweł Odpowiedz
  • Przerobiłem to, powk…. się przez pół nocy, ale odkryłem rozwiązanie (idiotyczne, ale działa). Te dwa dokumenty w formacie pdf MUSZĄ zostać zapisane na dysku, dopiero wówczas pola się uaktywniają.

   Adam K.
  • Tylko gdzie one są? Bo na stronie do rejestracji nawet ich nie widać

   Pietia
  • @Paweł, @Pietia, ale u Was ich nie ma tego na świeżym, nowo założonym koncie z kartą? Bo ja zawsze myślałem, że ten błąd z brakiem widoczności tych plików jest tylko u tych, którzy mają stare konta i karty już zarejestrowane wcześniej w programie, ale na nowych powinno działać.
   A może macie lub mieliście wcześniej też kk i je już rejestrowaliście, wtedy też może będzie ten błąd. Niestety nie mam pojęcia jak to przeskoczyć, może jedynie pisać do banku w tej sprawie, ale czy to coś da…

   pws
  • no ja miałem starą kartę zarejestrowaną. liczyłem że teraz jak mam nową to się uda ją również zgłosić do programu :s

   Pietia
  • @pws trafiłeś w sedno. Pewnie problem w tym, że miałem już zarejestrowana kk w tym programie. Wypisałem się z niego jakieś 2 miesiące temu, więc teoretycznie może i mógłbym skorzystać. Tylko nie wiem czy dzwonienie na infolinię to nie strata czasu. Czy faktycznie mogliby mi jakoś odblokować te pola, żeby były widoczne…

   Paweł
  • Po zarejestrowaniu się przez Citi online, tylko przez krótką chwilkę pojawiła się informacja o tym, że rejestracja zostanie sfinalizowana w ciągu 4 dni roboczych. Oczywiście żadnego potwierdzenia. Teraz, gdy wchodzę ponownie w miejsce rejestracji, te dwa dokumenty już się nie pojawiają. Może faktycznie się rejestruje. Nigdy nie byłem zarejestrowany w MasterCard BCh. Nie miałem tam zgłoszonej żadnej karty.

   wojak
  • Też tak mam ale u mnie to wina Motokarty która jest wyłączona z promocji

   Mateusz
  • Wchodzisz na KONTO OSOBISTE, potem KONTO OSOBISTE CITY KONTO. Następnie klikasz na Zobacz dokumenty dotyczące konta lub Pobierz wyciąg. Pobierasz dokumenty i zapoznajesz się z nimi, następnie akceptujesz.

   Slawek
 • Jestem zalogowany do bankowości internetowej Citibank Online, ale zupełnie nie wiem jak należy zarejestrować kartę. Proszę o podanie ścieżki.

  Andrzej Odpowiedz
 • Jak karta była kiedyś zarejestrowana, ale obecnie nie jest, to spełnia warunki promocji?

  Qwe Odpowiedz
 • Wystarczy, że zarejestrujemy swoją kartę kredytową Citibanku we wspomnianym programie – z poziomu bankowości internetowej Citibank Online. Proszę podajcie ścieżkę, ponieważ nie wiem jak to zrobić?

  Andrzej Odpowiedz
  • Szukaj albo w zakładce „Korzyści i produkty” albo Moje finanse – Konto osobiste – Korzyści Citi Specials w prawym dolnym rogu. W sobotę zarejestrowałem się programie Bezcenne Chwile i tylko na krótko pojawiła się informacja o tym, że w ciągu 4 dni roboczych zostanie to sfinalizowane.

   wojak
  • Niestety nie mogę znaleźć. Może ktoś kto rejestrował kartę coś podpowie?

   Andrzej
  • W ogóle to dziwne. Nie byłem wcześniej zarejestrowany w MasterCard BCh. Teraz mam czekać na nie wiadomo co. Może lepiej jeszcze się zarejestrować bezpośrednio na stronie MasterCard? Mam jeszcze dwie inne karty, z Santandera i Getin Banku, za które też są jakieś punkty na start. Chyba za program poleceń. Czy to działa niezależnie, którą kartę zarejestruję pierwszą?

   wojak
  • Santander daje jakies punkty na start? Ile dokladnie? Mozesz podac link do promocji?

   keton
 • U mnie zanim dostałem kartę przyszedł już mail z MasterCard Bezcenne Chwilę. Teraz u żony to samo. Wychodzi na to, że bank sam rejestruje karty w programie. W bankowości plików brak. Ciekawe czy w takim wypadku dostaniemy te punkty.

  drudar Odpowiedz
  • Też dostałem tego emaila. Zarejestrowałem kartę przez link z niego ale musiałem podać inny email przy rejestracji. Przez bankowość internetową nie mogę zarejestrować. Nie da się pobrać dokumentów. Ale miałem z rok temu kk citi dodaną do programu, może dlatego.

   marsid
  • U mnie to samo, też miałem kiedyś kartę zarejestrowaną. Czyli citi przekazał moje dane do tego programu bez mojej zgody.

   R
  • Co więcej – perpetuum mobile zrobili.
   Wyrejestruj kartę, nie zastrzeż a zobaczysz co się stanie.

   Bogdan
 • Rejestrowałem w czwartek jako nowy, były 2
  pdfy do pobrania. W sobotę mail od BCh i konto otwarte.

  Czytelnik Odpowiedz
 • W żaden sposób nie mogę zarejestrować karty , którą posuadam. Citi, ogarnij się ze swoim systemem. To są pieniądze. Póbowałam napisać wiadomoc do Banku, ale tu też wystąpił błąd i wiadomość nie przeszła.

  Gertruda Odpowiedz
 • Tylko dlaczego na stronie promocji jest 6000 osób a w regulaminie 1200?
  „Nie zwlekaj, nagroda jest dostępna dla 6000 osób, które jako pierwsze zarejestrują się w programie! Oferta ważna do 30.09.2020.”

  R Odpowiedz
 • Czy karta dodatkowa bierze udzial oddzielnie czy automatycznie zbiera pkt dla glownej?

  Dojek Odpowiedz
 • W Citi chyba wszystkie karty są powiązane i zbierają pkt do jednego celu, jeśli je zarejestrujesz do jednego konta.

  Ralfin Odpowiedz
 • Cześć! Czy podeśle mi ktoś email, gdzie mogę napisać, żeby usunąc konto w programie? Odznaczyłam zgody, minęły 2 miesiące, ale dalej mogę się na nie zalogować :/

  Zuzanna Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy