Darmowa prenumerata magazynów „Twój Styl” i „Pani” oraz 10% zwrotu za wyrobienie karty w Citibanku

Zakończona

Trwa kolejna promocja kart kredytowych Citibanku. Tym razem do zyskania jest zwrot 182 zł za prenumeratę czasopism „Twój Styl” oraz „Pani”. Dodatkowo bank daje możliwość zgarnięcia 10% zwrotu od wartości transakcji bezgotówkowych kartą. Tylko czy to ma sens?

Darmowa prenumerata Twój Styl i Pani + 10% zwrotu za płatności kartą Citibank

182 zł za prenumeratę czasopism

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem – czyli takim, który od 1 stycznia 2015 nie posiadał żadnej karty kredytowej Citibanku. Jeśli spełniamy ten warunek, to do 31.03.2017 musimy złożyć wniosek z dedykowanej strony promocji, przejść pozytywną weryfikację kredytową po stronie banku i podpisać umowę (za pomocą kuriera).

Co dalej? Za pomocą nowowydanej karty musimy zakupić roczną prenumeratę 12 wydań pakietu czasopism „Twój Styl” oraz „Pani”. Oprócz tego, w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiąc zawarcia umowy, musimy zalogować się co najmniej raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. Jeśli spełnimy te warunki, to bank zwróci nam 182 zł za prenumeratę czasopism w kolejnym miesiącu kalendarzowym.

10% moneybacku w Citibanku

Co ze zwrotem za zakupy? 10% wydatków, maksymalnie 250 zł, możemy otrzymać za wszystkie operacje bezgotówkowe kartą w okresie 3 miesięcy kalendarzowych po miesiącu zawarcia umowy. Przykładowo jeśli umowę podpiszemy w styczniu, to zwrot otrzymamy za zakupy w lutym, marcu i kwietniu. Łatwo policzyć, że kwota 2500 zł da nam maksymalny zysk.

Jak wypłacany będzie zwrot? Analogicznie, jak do zwrotu za prenumeratę: do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Czyli za luty – do końca marca (i tak dalej).

Co istotne: czas na przystąpienie do promocji mamy do dnia 31 marca 2017. Umowa może zostać podpisana później.

Czy to się opłaca?

I tak i nie. Sama oferta jest oczywiście dość korzystna – możemy dzięki niej zyskać łącznie 432 zł, o ile oczywiście jesteśmy czytelnikami „Twojego Stylu” bądź „Pani”, a wydanie 2500 zł w 3 miesiące to dla nas nie problem. Przychód ten możemy liczyć jako całkowity zysk, o ile w promocji wybierzemy kartę Simplicity – jest ona całkowicie darmowa, nie zapłacimy za jej wyrobienie, nie ma też comiesięcznych opłat – oczywiście jeśli wszystko spłacimy w terminie.

Z drugiej strony trzeba jednak pamiętać, że w Citibanku bywają znacznie korzystniejsze promocje – albo raczej łatwiejsze. Przykładowo do końca stycznia trwa promocja z bonami Douglas o wartości 400 zł. Tam już za sam fakt aktywacji karty otrzymujemy voucher. Nawet przy założeniu, że te same kosmetyki możemy kupić nieco taniej, niż na douglas.pl, to ciągle jesteśmy przynajmniej kilkaset złotych „do przodu”.

Nie przegap!

Komentarze

 • zalosne…

  koles Odpowiedz
 • Biegnę i zakładam. Twoj Styl i Pani czytam od PRZEDWOJNY!!! ?

  S.M.O. Odpowiedz
 • Z miesiąca na miesiąc coraz niższe bonusy w Citi za założenie kk, słabo :(

  turbomiś Odpowiedz
  • To nie do końca tak. Oni cały czas mieli równolegle lepszy i gorsze oferty. Albo raczej: dla innych grup docelowych. Dla kogoś prenumerata być może będzie ciekawsza niż np. zniżka na Spotify… ;)

   Michał
  • a w multikinach dalej stoja i potrafia zlapac ludzi na „darmowy” bilet do kina za zalozenie karty ?

   Dzikus
 • A mnie najbardziej cieszy, że wreszcie przesunęli termin od kiedy uznają za nowego klienta :)
  Zamknąłem konto co prawda w grudniu 2013, ale +1mc wypowiedzenia i robi nam się już, bardzo niefortunny 2stycznia 2014 :(
  Tym razem podziękuje za tą ofertę :) i poczekam do kolejnych – myślę że na pewno będą lepsze…

  ggrzes Odpowiedz
  • ten termin przesunęli dla gorszych promocji juz jakis czas temu (np videorejestrator), natomiast dla lepszych mysle, ze jeszcze beda sie trzymac niestety daty 01.01.2014.

   Dzikus
  • będą ;)

   Michał
 • a to lipa… :( a juz sie ucieszyłem :)

  ggrzes Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy