HIT powraca! Do 1120 zł za wyrobienie bezpłatnej Motokarty z 3-miesięcznym okresem karencji i super prostymi warunkami!

Zakończona

Trzeba przyznać: to był prawdziwy hit. Oferta z premią od Citibanku w wysokości nawet 1120 zł rozeszła się jak świeże bułeczki. Dlatego miło mi poinformować, że Citi Handlowy zdecydował się na ponownie uruchomienie tej akcji. W zamian za wyrobienie bezpłatnej Motokarty otrzymamy gwarantowane 400 zł na start (lub smartfon LG K30), a oprócz tego, jeśli będziemy chcieli, nawet 720 zł moneybacku! A gdyby tego było mało, to… z oferty mogą skorzystać również byli klienci banku – okres karencji wynosi zaledwie… 3 miesiące!

Nawet 1120 zł za Motokartę od Citibanku!

Zostań posiadaczem Motokarty i zyskaj 400 zł

Aby skorzystać z oferty należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą jakiejkolwiek karty kredytowej Citibanku od 31.12.2019. Jeśli kartę mieliśmy wcześniej, ale zamknęliśmy ją przed końcem ubiegłego roku, to jak najbardziej możemy brać udział w promocji. Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta osobistego) również nie wyklucza z promocji :)

Ponieważ wnioskujemy o kartę kredytową, to wymagane jest również spełnienie minimalnych wymogów dotyczących wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to bardzo istotne, aby o kartę zawnioskować przez dedykowany link promocyjny – wniosku pochodzące z innych miejsc w sieci nie biorą udziału w promocji!

Warto tu dodać, że zgodnie z regulaminem jeśli będziemy wnioskować o limit kredytowy wyższy niż 5000 zł, to najpóźniej w ciągu 10 dni roboczych powinniśmy dosłać dokument dochodowy, który potwierdza podane dochody (można też w trakcie procesu). Bank jednak zaznacza, że wybrane osoby może poprosić o taki dokument nawet przy niższym limicie.

Pamiętajmy tylko, że na złożenie wniosku mamy niewiele czasu, bo jedynie do 15.04.2020 włącznie. Samą umowę możemy spokojnie podpisać później – po kilku dniach od złożenia wniosku oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces. Jeśli zdalna weryfikacja tożsamości przebiegnie prawidłowo, to będzie możliwe podpisanie umowy zdalnie (nie będzie wtedy wysłany do nas kurier). Oczywiście otrzymamy listownie samą kartę (przesyłkę polecam na wszelki wypadek zdezynfekować :)).

Uwaga: ze względu na ogromne zainteresowanie promocją warto też uzbroić się w cierpliwość – możliwości call center są ograniczone i konsultant może do nas oddzwonić dopiero po kilku(nastu) dniach. Jeśli nie uda nam się odebrać połączenia, to warto poczekać – bank podejmie jeszcze kilka prób kontaktu. Ewentualnie piszcie w komentarzach – pomogę.

Gwarantowana premia na start

A o co tak naprawdę walczymy? Po złożeniu wniosku, w trakcie rozmowy z konsultantem, zostaniemy poproszeni o wybór nagrody gwarantowanej o którą walczymy. Do wyboru mamy:

 • kartę podarunkową BP SuperCard o wartości 400 zł do wykorzystania na stacjach paliw BP w Polsce albo
 • kartę prezentową o wartości 400 zł na zakupy w sklepach Lidl albo
 • e-Kod o wartości 400 zł na zakupy na Allegro albo
 • Smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW o oficjalnej wartości 599 zł (realnie bliżej 400 zł)

Jeśli chodzi o szczegóły techniczne, to z karty paliwowej będziemy mogli korzystać wielokrotnie przez 24 miesiące. Z karty podarunkowej do Lidla również, ale tylko przez 6 miesięcy. Voucher Allegro będzie do użytku w ciągu 12 miesięcy, ale tylko w ramach jednych zakupów (na szczęście można stworzyć koszyk zakupów z wielu aukcji). Kod Allegro otrzymamy zresztą cyfrowo (pozostałe – pocztą).

A jak zdobyć wybraną nagrodę? Bardzo, bardzo prosto! Wystarczy, że po podpisaniu umowy i otrzymaniu karty kredytowej Citibanku zalogujemy się do bankowości internetowej lub mobilnej oraz wykonamy płatności kartą na min… 500 zł! W porównaniu do innych promocji Citibanku (gdzie wymagane jest zazwyczaj wydanie 1500-2000 zł) te warunki są niesamowicie proste do spełnienia. Ilość oraz miejsce transakcji nie mają bowiem znaczenia (choć wykluczone są tzw. transakcje szczególne, czyli wszelkie „ułatwiacze” obrotów na kartach kredytowych, typu doładowania wirtualnych portmonetek). Wystarczy po prostu płacić za swoje normalne zakupy nowo-wydaną kartą – i tyle :)

Warto dodać, że na spełnienie pierwszego warunku (logowania) mamy czas do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, a na spełnienie drugiego (transakcji) – o miesiąc dłużej. Z drugiej strony czym szybciej wykonamy regulaminowe czynności, tym szybciej zgarniemy nagrodę – bank powiadomi nas bowiem o przyznaniu nagrody do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Wysyłka nagród odbędzie się natomiast do końca drugiego miesiąca od tej informacji. Citi znany jest jednak ze znacznie szybszej wysyłki nagród, niż podano w regulaminie :)

Do 720 zł w formie moneybacku

Niesamowicie łatwa premia na start to jednak nie wszystko. Spełniając warunki tej promocji automatycznie możemy skorzystać z kolejnej, niejako wbudowanej w naszą Motokartę. Do zgarnięcia mamy nawet 720 zł, jednak tu warunki uzyskania premii będą zupełnie inne – bo rozłożone w czasie. Oczywiście od nas zależy, czy w ogóle z tej opcji skorzystamy.

A w jaki sposób?

Jeśli w danym pełnym okresie rozliczeniowym karty wykonamy transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 500 zł (w tym min. 250 zł na stacjach BP w Polsce), to uzyskamy 20 zł zwrotu – w gotówce. Łącznie będziemy mogli zgarnąć 36 zwrotów, co sumarycznie da nawet 720 zł premii w ciągu 36 miesięcy – o ile będziemy chcieli korzystać tak długo z karty.

Zwrot ten nie będzie jednak wypłacany automatycznie – będziemy go mogli odebrać najszybciej w trzy dni robocze po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego. Zlecenia wypłaty należy dokonać w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. Co ciekawe wcale nie musimy robić tego od razu. Regulamin promocji zastrzega, że zlecenie odbioru będzie dostępne przez 12 pełnych okresów rozliczeniowych od daty przyznania – co oznacza, że możemy otrzymać maksymalnie 240 zł w jednej transzy.

Na koniec warto dodać, że jeśli nasza nagroda spowoduje nadpłatę na karcie kredytowej, to nic złego się nie stanie. Standardowo Citibank pobiera za to prowizję, jednak w przypadku powstania nadpłaty ze względu na zwrot w promocji nie będzie ona naliczana.

Podsumowując: nie dość, że oferta ma chyba najkrótszy okres karencji w historii, to na dodatek pozwala szybko zgarnąć 400 zł na start (lub smartfon LG), a do tego do 720 zł w dłuższym okresie. Razem aż 1120 zł!

Gdzie jest haczyk?

Skoro oferta jest tak dobra, to dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 9,38% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak da się przejść całą promocję całkowicie bezkosztowo. Po pierwsze – używając karty kredytowej mądrze i spłacając ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego i najzwyczajniej w świecie nie płacić żadnych odsetek.

Jeśli to wasza pierwsza kredytówka, to gorąco zachęcam do przeczytania
mojego poradnika o mądrym korzystaniu z karty kredytowej.
Sam jestem ogromnym przeciwnikiem kredytów, ale akurat ten produkt jest inny, niż wszelkiego rodzaju kredyty gotówkowe i pożyczki-chwilówki. Z karty kredytowej da się bowiem korzystać bez opłat.

Druga kwestia to wysokość opłat. O ile samo wydanie i korzystanie z Motokarty jest darmowe, to zapłacić możemy za dodatkowe usługi, takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Jeśli ich jednak nie włączymy, to żadnych opłat nie będzie. I tyle :)

W zasadzie jedyną usługą dodatkową jako warto włączyć jest CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS. A w chwili obecnej opcja ta jest bezpłatna.

Nie przegap!

Komentarze

 • hej Michał!
  a nie mogą przesunąc delikatnie daty od której liczy się te 2,5 miesiąca? z 31.12.2019na np 01-01-2020?:):)

  michal1607 Odpowiedz
 • do 31.03.20 wysłałem 4 razy wniosek, w tym raz podałem inny numer telefonu, raz był telefon ale nie odebrałem i na tym skończyłem te fantastyczna promocje

  stalker Odpowiedz
 • I co teraz? Czekać na telefon z poprzedniej promocji czy zgłosić się do tej?
  W tamtej promocji nawet przypomnienie się mailem nie zadziałało…

  janm Odpowiedz
 • @Michał. Logika podpowiada że mogę, ale. W poprzedniej edycji (tej do końca marca) „spaliłem się” i karty mi nie przyznano. Teraz chyba mogę jeszcze raz podjąć próbę?

  jojo Odpowiedz
 • Prima Aprilis :-)))

  broker Odpowiedz
 • Popraw @Michał okres karencji na 4 miesiące, a nie 2,5 ;) Chyba, że załatwisz trochę krócej :)

  Addonix Odpowiedz
 • Postępują bez sensu. Nie są w stanie zrealizować wniosków ze starej promocji, a ogłaszają nową :(

  gregory Odpowiedz
  • Były problemy ale jak napiszesz e-maila na callcenter to oddzwaniali w ten sam dzień ;)

   Addonix
  • do mnie w końcu zadzwonili ze starej promocji, do nowej podałem inny numer telefonu

   stalker
 • Czyli jeśli zadzwonią z poprzedniej edycji, to mogę powiedzieć, że to pomyłka, a zgłosić się do tej? W ciągu dwóch tygodni zwiększy mi się zdolność kredytowa. :D

  Paweł Odpowiedz
 • chciałem limit 3000zł ale min. może być 5000zł, niższego nie da się zrobić a na dzień dobry proponują maksymalny limit jaki można dostać, właśnie jestem po rozmowie

  stalker Odpowiedz
  • W regulaminie nie ma min. 5000 zł. Możliwe, że konsultanci poniżej tej kwoty mniej zyskają i dlatego manipulują klientami.
   Ktoś wymusił mniej i dostał odpowiedź pozytywną?

   PyramidHead
  • Możliwa jest późniejsza zmiana limitu po otrzymaniu karty ?

   Paweł
  • Tak, później spokojnie można obniżyć – tzn. nie wiem czy poniżej 5000 zł się da (być może to wewnętrzny wymóg Motokarty) ale ogólnie się da. Wystarczy napisać przez bankowość internetową.

   Michał
 • Wniosku online nie dało się podpiąć? Dalej dzwoni home office z VOIPa?

  zenek64 Odpowiedz
 • Ciekawe czy jeśli ostatnim razem odrzucili mój wniosek to czy teraz można by spróbować? Z końcem marca spłaciłem już kredyt więc może teraz mój rating kredytowy się polepszy

  marek343 Odpowiedz
 • czy mogę załatwić sprawę za ojca? czy jest jakaś videoidentyfikacja?

  wally Odpowiedz
 • 24 marca wypełniłem formularz (a później ponownie 30 marca). Wciąż nie oddzwonili. Promocja na pokaz. W rzeczywistości jej nie ma.

  asdasd Odpowiedz
 • Taki deal mi przeleci koło nosa, a ja dałem się ogłupić trzeci raz marnym 10% moneybackiem do 1000 zł…

  Angulo Odpowiedz
 • Nie da się on-line?
  Kurier – podpisy – dokumenty … Korona z głowy.

  Kazik Odpowiedz
  • Jak najbardziej się da, o ile poprawnie zweryfikujesz swoją tożsamość telefonicznie (są pytania z BIK = posiadanych kredytów, limitów itp)

   Michał
 • Jak zalogować się na konto punktowe w programie Payback? Czy tą kartę trzeba rejestrować do programu Payback czy wydawca karty zrobił to już za nas?

  Bobek Odpowiedz
 • W rozmowie gdy poprosiłem o malutki limit kredytowy dostałem odpowiedź, że takich kredytówek nie mają a najmniejszych limit to 5k. Podczas rozmowy jest możliwość zweryfikowania i podpisania umowy online, pytania z BIK zadają. Dostałem odpowiedź pozytywną, regulamin promocji na maila, a teraz czekam na umowe, która również ma przyjść na email.

  Alababa Odpowiedz
 • niestety widzę, że bank sobie robi kpinę z tą promocją – wniosek złożony przez internet, po 5 dniach przypomnienie mailem i nadal cisza od 3 dni…

  tomromtom Odpowiedz
  • U mnie to samo, 3 x wypełniałem wniosek + mail z przypomnieniem i nic. Zero kontaktu.

   broker
 • A mi tradycyjnym listem przysłali info, ze nie przyznali mi karty i podziękowali za zainteresowanie ofertą. Z tym wyrabiają :)

  jojo Odpowiedz
  • Mialem to samo. 3 tygodnie czekania na telefon. Potem 30 minut rozmowy z kobieta w celu weryfikacji. A po tygodniu koperta ze nie spełniłem ich wymogów. żałosne bo nigdy nieodmówili mi karty kredytowej.

   buba
 • Karta przyszła. Spełniam warunki i nagroda moja.

  chf Odpowiedz
  • Czy orientujesz się jak należy zarejestrować się do payback’u ? Na karcie nie ma kodu cvc więc chyba pozostaje infolinia ? A może bank rejestruje kartę ?

   aupol
 • U mnie 2 położenia w ciągu dnia i ok tylko nie wiem czemu kurierem podpisanie umowy

  Dan Odpowiedz
 • Mam pytanie nie związane bezpośrednio z tą promocją ale ze spłatą zadłużenia karty Citi. Do spłaty zadłużenia bank podaje tylko numer konta. Jak należy wypełnić przelew z innego banku, żeby spłata zadłużenia karty była poprawna? Czy jako odbiorcę wystarczy wpisać Bank Handlowy? Czy w tytule przelewu wystarczy wpisać spłata zadłużenia? Na infolinię ostatnio trudo się dodzwonić, na pytanie wysłane przez stronę nie dostałem odpowiedzi, a termin spłaty się zbliża. Pomyślałem, że ktoś doświadczony w temacie móŋłby odpowiedzieć na moje pytanie.

  Robert_ Odpowiedz
  • Tak, numer konta podany do spłat.. W pole odbiorca i tytuł możesz wpisać ‚Ala ma kota’. Kompletnie bez znaczenia. Liczy się tylko przelew hajsu.

   osob
  • Dziękuję. Tak podejrzewałem, ale zawsze warto dopytać.

   Robert_
 • Dobrze rozumiem, że aby otrzymać gwarantowaną nagrodę 400 zł to trzeba wykonać transakcje na 500 zł, ale nie jest konieczne to na stacji BP?

  tomko111 Odpowiedz
 • Czyli zakładamy wniosek, logujemy się, wydajemy 500+ zł w markecie/allegro i czekamy na wybraną nagrodę. Po tym spokojnie zamykamy kartę i czekamy na kolejną promocję :)

  szymm Odpowiedz
 • Do mnie oddzwonił konsultant, zebrał wszystkie moje dane osobowe, dane o rodzinie, o mieszkaniu, o wykształceniu, o dochodach a na koniec powiedział, że nie przyznano karty kredytowej… Z mojej strony brak długów, zarobki powyżej średniej kredytowej. Brak jakiekolwiek uzasadnienia nie przyznania karty. Posiadałam już kartę kredytową citibanku (umowa rozwiązana 3 lata temu). O co chodzi???

  Marta Odpowiedz
  • Może zbyt długo jesteś bez żadnych produktów kredytowych, miałaś cokolwiek innego niż KK? Możesz zamówić sobie raport z BIKu, być może jakaś firma zostawiła tam przypadkowo negatywną opinię. Mi się to zdarzyło, mimo, że nigdy nie miałem opóźnień. Musiałem odkręcać.

   osob
  • A może wysłałeś wyciąg z banku z wynagrodzeniami w pdf gdzie nie bylo formulki że wystawiony elekrronicznie, nie wymaga podpisu ? Ja tak mialam. Dobijalam s ie do nich potem, po 1,5 tygodnia dzwoniła do mnie babeczka że dokumenty odrzucono i mam wysłać pdf z wynagrodzeniem w pojedynczych plikach A nie zbiorczych i na drugi dzien dostalam info że karta przyznana :)

   Joanna
 • Czy można bezpiecznie płacić apple pay i dostawać te premie? Wole zapytać, bo np. w Mille przy impresji wliczali tylko płatności prawdziwą kartą (np. w leroy merlin) wykluczając apple pay.

  krabar Odpowiedz
 • długo się czeka na umowę od otrzymania regulaminu promocji na maila ?
  Czekam już parę dni i ciągle cisza…

  pawel07 Odpowiedz
  • 7-10dni roboczych, info na podstawie 3 przypadków..

   osob
  • dzieki za info… co jak co ale City ma fajne promocje, jednak przechodzenie przez procesy weryfikacji, wyslania dokumentow i samych zgloszen jest dosc mocno uciazliwe..

   pawel07
  • Dobrze ponad 7 lat wybieram wisienki i nigdy nie widziałem tak niskiej jakości obsługi, jak przy tej promocji. 3-4 lata temu jak robiłem podobną promke w citi, wszystko odbyło się błyskawicznie.. pandemia pandemią, ale nie rozumiem obecnego chaosu; w końcu konsultanci mogą wszystko robić na home office..

   osob
 • czy citi alerts premium wciąż jest za darmo? Po zalogowaniu sie na konto widzę 10 zł w wyszczególnionych usługach.

  krutki Odpowiedz
  • Wg tabeli opłat są one bezpłatne. Zadałem to pytania i czekam na odpowiedź. Na razie powiadomienia wyłączyłem.

   aupol
 • Jakaś paranoja…
  Jeszcze w marcu 2x składałem wniosek,
  Teraz w kwietniu raz i pisałem maila – uwaga 5 kwietnia.
  Dziś 14 i zero kontaktu…

  BADyL Odpowiedz
 • Witam.
  1. Jaki najmniejszy limit można wynegocjować?
  2. Jeśli dobrze rozumiem to dostajemy kasę na koncie jednorazowo, tak? Nie co miesiąc od nowa tą samą kwotę?
  3. Jeśli spełnimy warunki to czy już można z niej nie korzystać?
  Pozdrawiam

  Tom357 Odpowiedz
 • Orientujecie się czy za voucher Allegro na kwotę 400 zł można kupić np. 4 karty podarunkowe Allegro na kwotę 100 zł?

  Michał Odpowiedz
 • Do mnie zadzwonili z poprzedniej promocji po wysłaniu maila na podany adres. Mozolnie, ale dokończyłem wniosek, przesłałem dokumenty i dalej lipa.
  Od 1.04 brak kontaktu.
  1.04 dostałem SMS z podziękowaniem za przesłanie dokumentów.

  @Tom357: mi powiedziano ze 5tys i wysokość limitu nie manznaczenia bo i tak będzie kurier.

  Michał Odpowiedz
 • Ja wczoraj złożyłem wniosek a dzisiaj dostałem sms, że dziękują za zainteresowanie ofertą i wkrótce ktoś się ze mną skontaktuje. Tak więc chyba nie muszę już wysyłać maila z prosbą o kontakt

  marek343 Odpowiedz
  • Ja wysłałem zgłoszenie około tygodnia wstecz i dziś dostałem SMS o treści jak kolega. Chyba wysyłają te smsy zbiorczo.

   magcin
 • Czy nadal można wybrać nagrodę do Lidla albo allegro. Pytam bo po kliknęciu w link jest informacja:

  Nagrodę w postaci Karty prezentowej BP Super Card o łącznej wartości 400 zł do wykorzystania na stacjach BP otrzymasz ……..

  kwiatek Odpowiedz
  • tak, po prostu Motokarta jest mocno związana z BP, więc Citibankowi zależy głównie na kartach podarunkowych BP – stąd taka komunikacja. Natomiast w jakichkolwiek ofertach najważniejszy jest zawsze regulamin oferty, a tam – jak byk – do wyboru jedna z 4 nagród.

   Michał
 • Mam pytanie czy obrót karta citi moto bezdzie bez prowizji jak zawiłe Revolut?

  Yanek Odpowiedz
 • Czy płatności za rachunki np. za gaz ( PGNiG ) zalicza się do spełnienia warunków promocji? A może Citi tego nie zaliczy?

  diego Odpowiedz
  • Zalicza się.

   Rzeczywiście często opłacanie rachunków za media jest w promocjach wykluczone, na szczęście nie dotyczy to „transakcji szczególnej” Citi, choć kiedyś była taką płatność na poczcie. Ale zwykłe bezpośrednie płacenie np. w eBOK (choć akurat PGNiG chyba 0,50 zł za to kasuje) na pewno jest ok.

   Don Quijote de la Mancha
  • Dzięki, mam właśnie na dniach rachunki za gaz i prąd to wykorzystam możliwość karty. Pozdrawiam.

   diego
  • Dodam jeszcze, że płatności rachunków KK Millennium ( zwrot 3% ) przechodziły bez problomu.

   diego
 • Czy za voucher Allegro można kupić np. 4 karty podarunkowe Allegro na kwotę 100 zł?

  Michał Odpowiedz
 • Witam,

  Wniosek złożony 2 tygodnie temu, brak kontaktu.

  Co polecacie?

  Mateusz Odpowiedz
 • Moja karta już doszła :) ale powiedzieli mi żeby zdobyć bon allegro muszę wydać 1500 zł. To w koncu 1500 czy tylko 500 ? Czy liczą się też transakcje dokonane w sklepach internetowych oraz na allegro ?

  Joanna Odpowiedz
  • Powyżej masz regulamin w PDF. Sprawdź pkt 4 d.

   PyramidHead
  • Mnie tak samo powiedziano na infolinii że muszę wydać 2000 zł by dostać bon 400 zł do lidla w ciągu 3 miesięcy od wydania karty bo rzekomo tak jest w regulaminie. To w końcu jak jest. W zał. regulaminie w artykule mowa o 500 zł?

   Małgorzata
  • A założyłaś konto w powyższej promocji czy w promocji Lidla? Bo w tej drugiej konieczne jest wydanie 2000 zł. W tej, którą opisuje powyżej (i są załączone regulaminy) wystarczy 500 zł.

   Michał
  • właśnie w powyższej bo już dostałam motokartę , w innej nie mogłabym dostać karty bo ledwo co zamknęłam w zeszłym roku no i babka dzisiaj dzwoniła

   Małgorzata
  • Przeciez w regulaminie tej promocji jest wyraźnie napisane:
   „dokonają Kartą lub Nośnikiem zbliżeniowym lub Użytkownicy Kart dodatkowych wydanych do Karty dokonają transakcji o łącznej wartości co najmniej 500zł”
   więc po co dopytywać konsultantów?

   Daw
  • ja nie dopytywałam sama konsultantka mi to powiedziała bo też sama do mnie zadzwoniła widząc że aktywowałam kartę

   Małgorzata
 • uwaga dla osób, które jeszcze nie podpisały umowę: sprawdzajcie sobie dokładnie jaki limit jest wpisany. Sam prosiłem o limit 5000 , później zanim umowa była gotowa dla pewności potwierdzałem z moją panią konsultantką, że będzie to 5000 zł natomiast w wersji umowy do akceptacji otrzymałem limit maksymalny ponad 20 000. także uważajcie :)
  pytanie dla osób, które przebrnęły cięzki proces zawierania umowy z CITY, jak długo po akceptacji umowy online czeka się na kartę ?

  pawel07 Odpowiedz
  • Oooo, czyli to samo, co u kiedyś mnie, miało być parę tysięcy, a dali 20… Na szczęście u nich można to w miarę prosto zmienić (wiadomość przez bankowość internetową).

   Don Quijote de la Mancha
 • Umowa podpisana 16.04, karty nadal brak…

  Sławomir Odpowiedz
  • Wysłałam juz kilka maili do pierwszej promocji i dzwonią ale w sprawie zupełnie innej promocji, ściemniają, ąe o tej nic nie słyszeli..

   Małgorzata
  • U mnie umowa podpisana 20.04 i też brak karty i zero odzewu z banku. Porażka totalna.

   Iwona
  • U mnie umowa zawarta w środę 29.05, SMS z informacją o wysyłki karty 08.05. Karta dostarczona wczoraj, listem poleconym :)

   Mateusz
 • 30.04 – wysyłka karty

  Mateusz Odpowiedz
 • 29.04 – zawarcie umowy, 4.05 – sms o wydaniu karty, 7.05 – otrzymanie karty.

  Promocja zacna ale sam proces aplikowania o kartę, umów (podanego złego limitu na karcie-celowo zawyżonego), weryfikację tożsamości przez BIK a pomimo tego ponowną weryfikację przez pocztę polską – jednym słowem TRAGEDIA. Najgorszy bank pod tym względem . Jak pewnie wielu z was mam/miałem konta w wielu bankach i śmiało mogę stwierdzić, że zakładanie KK w City jest najgorszym procesem w jakim brałem udział. wszystkim, którzy czekają życzę cierpliwości…

  pawel07 Odpowiedz
 • Jest szansa jeszcze to ogarnąć, czy już zamknęli promocję? Pisałem na początku maja na podany e-mail – brak odpowiedzi, dziś dzwoniłem na zwykłą infolinię – nic nie wiedzą, żadnego wniosku nie widzą…

  Marcin H. Odpowiedz
  • U mnie jest taka sama sytuacja co u Marcin H. Na infolinii nie ma wniosku. E-maile na callcenter nic nie dały. Dodatkowo dziś poszło info o zmianie regulaminu Citi (karta już nie będzie bezwarunkowo darmowa). Trzebaby podpisać z nimi umowę do 21.05 bodajże. Czy jest w ogóle sens w to brnąć?

   Mateusz
 • Odkupię bon 400 PLN na Allegro 😄 lub inne nominały 😄 rola123@o2.pl

  JoX Odpowiedz
  • Napisałem z ciekawości, jaka skala cwaniactwa – @Michal, @admin – Uwaga – Jox to naciągacz. Proponuje odsprzedaż owszem, ale z 20% przeceną xD proponuję wszystkim użyć mózgu i pomyśleć zamiast tracić kase u takich cwaniaczkow. Jest bardzo prosty sposób, aby „spieniężyć” bony allegro na gotówkę i ten burak wykorzystuje niewiedzę innych.

   osob
  • Ten oto Kuba Osóbka ma raczej coś z głową :) Napisał mi kilka bełkotliwych majli z wyzwiskami, z których jak się domyślam wynika że powiniennem odkupić bon po cenie nominalnej. Nie zaproponowałem też żadnej konkretnej ceny bonu tylko zasugerowałem jednak bonifikatę – a jej wysokość do negocjacji. Podałem zaś jedynie przykład cen jakie tu się pojawiają w ogłoszeniach za bon 50. Wydaje się to normą w przypadku bonów że musi być taniej niż jego wartość, bo jaki inny sens miała by taka transakcja ? Allegro oczywiście stosunkowo najłtawiej wydać w porównaniu do bonów do określonego sklepu… ale co do sposobu odzyskania kasy z bonu – bez przeprowadzenia fikcyjnej transakcji (strata na prowizji, możliwy ban Allegro) … i co mi jeszcze przychodzi do głowy … zakup towaru a potem jego zwrot ( wydaje mi się, że wtedy jednak też wróci bon lub nawet z tym może być problem) … to nie znam innego sposobu ale możesz się tutaj podzielić tym prostym sposobem, żeby nie miało więcej miejsca wykorzystywanie niewiedzy innych … bo muszę samokrytycznie przyznać, że nie znam takiego prostego sposobu … ja „po prostu” za bon kupuję potrzebne mi rzeczy. No ale ok – wycofuję ofertę zakupu, nie chce mi się użerać z wariatami :)

   JoX
  • Nie bardzo rozumiem, co jest złego w 20% przecenie. To jest tyko oferta. Wielokrotnie wymieniałem się voucherami z Tubylcami, ale też kilka razy nie doszło do wymiany, bo jedna ze stron nie zaakceptowała oferty. Pozostał szacunek i kontakt, bo może następnym razem się dogadamy.

   dario
  • nie wiem, skąd ten koleś się urwał, ale logiczne jest, że musi być taniej, generalnie im bliżej końca ważności bonu tym taniej. Znając życie to pewnie po negocjacjach byłoby 10%

   abc
  • Nie wiem co się tak cwaniakujecie ale to normalne że ktoś chce kupić taniej i jeśli się ktoś zgodzi na cenę zakupu to dochodzi do tranzakcji. Cwaniakiem musiałaby być każda osoba co prowadzi działalność gospodarczą bo kupuje taniej,sprzedaje drożej a czasem przebitki są wielokrotnie większe . Nie ma co szukać zaczepek bo naprawdę jest tak wiele powodów do wkurzenia .

   bolek
  • Minus ten bonu, to trzeba zrobić od razu zakup z koszykiem na 400 zł :) Mogli dać 4 x 100 zł, lub wielokrotnego użytku. 20% to dobra cena.

   luka89waw
 • Czy płatności poprzez curve będą się liczyć?

  Paweł Odpowiedz
 • Miłe zaskoczenie, dziś telefon w sprawie zgłoszenia:)

  BARTOSZ Odpowiedz
 • Warunki spełnione 8/05. Ciekawe kiedy info o nagrodzie :P

  luka89waw Odpowiedz
 • Ja info juz dostalem o przyznaniu nagrody przez Citi online.

  Paweł Odpowiedz
 • potwierdzam, karte otworzylem jakos 10 maja, do momentu otrzymania wyciagu wydalem ponad 500 zl i juz dzis mam wiadomosc o spelnieniu warunkow. oby tylko nagroda przyszla szybciej niz 60 dni roboczych ;)

  pawel07 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy