Citibank: Tablet Lenovo Tab 2 za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicity

Wystartowała reedycja promocji Citibanku która w ostatnim czasie cieszyła się całkiem sporym zainteresowaniem. Znów, w zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicity, Citibank ufunduje nam wartościową nagrodę. Tym razem będzie to tablet Lenovo Tab 2 A7-30 o wartości 449 zł wraz z etui.

Karta kredytowa Simplicity z tabletem Lenovo gratis

Dla nowych klientów

Według regulaminu nowej edycji promocji uczestnikiem oferty może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, która od 1 stycznia 2014 nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Standardowo aby z niej skorzystać konieczne jest przejście na dedykowaną stronę promocji oraz zostawienie swoich danych kontaktowych. W ciągu kilku dni roboczych oddzwoni do nas konsultant w celu przeprocesowania wniosku. Bank na podstawie uzyskanych informacji zadecyduje czy kartę nam przyzna, czy nie. Warto pamiętać, że w ofertach Citibanku obowiązują minimalne warunki:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Czas na złożenie wniosku mamy teoretycznie do 1 lipca (choć bank może postąpić tak jak dzisiaj i pierwszego dnia miesiąca uruchomić już nową edycję promocję – choć to nie jest wcale pewne).

Tablet Lenovo Tab2 za wydanie 3000 zł

Co dalej? Jeśli bank przyzna nam kartę to aby zgarnąć tytułowy gadżet będziemy mieli do wykonania dwa zadania. Po pierwsze w ciągu 30 dni od podpisania przez bank umowy o kartę konieczne będzie zalogowanie się do serwisu Citibank Online lub poprzez aplikację mobilną CitiMobile. Oczywiście warunek ten warto spełnić jak najszybciej aby najzwyczajniej w świecie nie wyleciał nam z głowy.

Drugim warunkiem jest konieczność wydania bezgotówkowo kartą 3000 zł w ciągu 3 następujących po sobie miesięcy. Tu jednak nie zaczynamy wykonywania transakcji od razu, ale dopiero w kolejnym miesiącu względem miesiąca podpisania przez bank umowy o kartę. Jeśli data podpisania umowy będzie np. 10 kwietnia, to 3000 zł będziemy musieli wydać w terminie od maja do lipca włączne. Oczywiście równie dobrze warunek możemy spełnić szybciej, okres 3 miesięcy to maksimum akceptowane przez bank.

Przypominamy, że wypłaty z bankomatów albo płatności rachunków z karty (Citi udostępnia taką opcję w swoim systemie bankowości) nie są operacjami bezgotówkowymi. Do sumy 3000 zł będą oczywiście liczone płatności kartą w sklepach oraz internecie.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Każdy uczestnik promocji który spełni powyższe warunki zostanie powiadomiony przez bank o zgarnięciu nagrody poprzez wiadomość w serwisie Citibank Online do 14 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Nagroda trafi do nas nieco później przesyłką kurierską – prawdopodobnie niezapowiedzianą (a przynajmniej tak było do tej pory). Nie zdziwcie się więc, jeśli pewnego pięknego dnia dostaniecie duże pudło z małym tabletem w środku :-)

Co ciekawe tym razem oprócz tabletu Lenovo Tab 2 A7-30 dostaniemy również… etui o wartości 39,99 zł. Zawsze to coś :)

Ile to wszystko kosztuje?

Przystępując do promocji mamy do wyboru kilka kart Citibanku. Nie zagłębiając się jednak w szczegóły: jeśli zależy wam głównie na nagrodzie, to wybierzcie kartę Simplicity. Dlaczego? Tylko ona nie posiada żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej. Co za tym idzie: po spełnieniu warunków promocji kartę możemy najzwyczajniej w świecie zamknąć, schować do szuflady albo dalej używać – nie ponosząc żadnych kosztów (o ile zadłużenie spłacamy w terminie, więcej w artykule na temat używania kart kredytowych).

Nie przegap!

Komentarze

  • Witam

    Dostałam tablet i teraz chcę zamknąć kartę. Można to zrobić w portalu Citibank? Nie widzę takiej opcji…

    Katarzyna Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy