Citibank: Tablet Samsung za wyrobienie karty World MasterCard na wiosnę

Jeśli wśród czytelników są jeszcze osoby, które nie posiadają tabletu od Citibanku to… znów jest okazja, aby go zdobyć. Jak widać banku nie zadowalają wyniki poprzednich edycji promocji, w których rozdał zdecydowanie mniej tabletów niż zamierzał. Nieśmiertelny Samsung Galaxy Tab 3 Lite znów jest do zgarnięcia, choć tym razem w nieco lepszej konfiguracji: SM-T113.

Tablet Samsung Galaxy Tab dla nowych klientów banku

Tradycyjnie promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, czyli osób, które od dnia 1 stycznia 2013 nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Ze względu na to, że promocja dotyczy karty kredytowej bank określa również minimalne wymagania do przyznania karty:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Oczywiście liczy się też nasza zdolność kredytowa, którą bank weryfikuje po złożeniu wniosku. Na złożenie wniosku mamy czas do dnia 7.07.2015.

Tablet Samsung Galaxy za kartę kredytową Citibank

Aby skorzystać z promocji konieczne jest złożenie wniosku o kartę na dedykowanej stronie promocji. Jeśli bank uzna, że potrzebuje wglądu w nasze dochodu konieczne będzie dostarczenie dodatkowych dokumentów zgodnie z załącznikiem do regulaminu.

Jeśli bank wyda nam kartę to konieczne będzie spełnienie dwóch warunków uprawniających do zgarnięcia tabletu. Po pierwsze będziemy musieli wydać bezgotówkowo min. 1000 zł nowo wydaną kartą w ciągu 30 dni od daty podpisania przez bank umowy o kartę. Wliczają się tu wszystkie transakcje, które nie są zwrócone.

Po drugie w tym samym okresie będziemy musieli zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citi Online (citibankonline.pl). Zamiast interfejsu WWW możemy również skorzystać z aplikacji mobilnej CitiMobile lub CitiHandlowy for iPad.

Po spełnieniu powyższych warunków bank przyśle nam maila o przyznaniu nagrody w pierwszym tygodniu nowego miesiąca po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki. Przykładowo wyrabiając kartę w kwietniu i spełniając warunki na początku maja bank powiadomi nas o zgarnięciu nagrody w pierwszym tygodniu czerwca.

Uwaga: w dniu przyznania nagrody musimy być posiadaczami wydanej karty, dopiero później możemy ewentualnie z niej zrezygnować (regulamin promocji nie nakłada obowiązku utrzymywania karty przez dłuższy okres).

Ile kosztuje karta World MasterCard?

Zgodnie z aktualną tabelą opłat i prowizji banku koszt utrzymania karty MasterCard World to 18 zł miesięcznie, czyli 216 zł rocznie. Oficjalnie nie ma możliwości zwolnienia z tej opłaty, ale bank znany jest z proponowania zniesienia opłat przez najbliższe 12 miesięcy, o ile zadzwonimy na infolinię z wnioskiem o zamknięcie karty.

Najprościej więc skorzystać z powyższej promocji, zgarnąć tablet, a w momencie jego przyznania zadzwonić na infolinię i zamknąć kartę. Zapłacimy wtedy mniej więcej 36 – 54 zł za pierwsze miesiące posiadania karty. Tablet jest warto około 350 zł (wg banku 449 zł ;)) więc zarobimy „na czysto” około 300 zł.

Warto pamiętać, że ciągle aktualna jest również inna „nieśmiertelna” promocja Citibanku: 200 zł za założenie karty kredytowej. Premia jest nieco niższa, ale po pierwsze warunki są dużo łatwiejsze do spełnienia (wystarczy wydać 300 zł), a po drugie otrzymujemy złotówki zamiast sprzętu, co może mieć znaczenie jeśli chcemy go sprzedać. Teoretycznie wybierając gotówkę tracimy kilkadziesiąt złotych, ale z drugiej strony nie musimy „bawić” się w sprzedaż i płacić prowizji za wystawienie przedmiotu.

Oczywiście decyzje o wyborze promocji każdy (nowy klient Citibanku) musi podjąć sam :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Witam,
  dziś dostałem kartę ale mam jeszcze pytanie czy dostane jeszcze jakąś (podpisaną) umowę z banku? mam tylko niepodpisaną umowę tą którą zostawił kurier, a zabrał dwie kopie umowy które podpisywałem. Pytam bo nie wiem od kiedy liczy się termin 30 -dniowy na wydanie tego 1000zł żeby spełnić wymogi promocji. Kurier był w środę, w piątek dostałem maila że witają mnie w gronie posiadaczy Karty Kredytowej Citibank World MasterCard a dziś karta była w skrzynce, tylko z regulaminem a bez innych umów.
  pozdrawiam

  Adaśnieadaś Odpowiedz
 • Witam :)
  czy ktoś dostał juz emaila o spełnieniu warunków ( ci co robili płatności w czerwcu)?

  anja1984 Odpowiedz
 • Wciąż cisza ze strony banku, a dziś ostatni dzień…

  bokserzyn Odpowiedz
 • Ja jeszcze nie dostałem maila, a warunki na pewno spełniłem

  miś Odpowiedz
 • Dziś dostałem e-maila z gratulacjami o wygranej :) Wyślą kurierem do końca miesiąca tablet. Zakładałem karte 10 czerwca, 13 dostałem listem karte i odrazu zacząłem korzystać :)

  Paweł Odpowiedz
 • Ja też już dostałam więc pozostaje czekać na kuriera ;)

  anja1984 Odpowiedz
 • mam pytanie odnośnie punktów za pierwsza transakcje kartą, otrzymujemy 1000 punktów, aby mieć darmową karte potrzebujemy użyć 500 na start w miesiacu zaraz po otrzymaniu karty ? a drugie 500 analogicznie w nastepnym miesiacu ? czy można odrazu ?

  Krystek Odpowiedz
 • Panie Admin-ie, można prosić o przesłanie regulaminu promocji opisanej w tym artykule ? bo na stronie www CITI pod podanym linkiem podmienili już regulamin na nowy.
  Z góry dziękuję.

  Lukaszxxx Odpowiedz
 • Tablet dzisiaj dotarł :D oczekujcie swoich niestety biały :/

  PIOTRL Odpowiedz
 • PIOTRL no to gratulacje :) i fajnie słyszeć bo ja też czekam :D

  anja1984 Odpowiedz
 • są jeszcze osoby, które nie otrzymały tableta z terminu do końca lipca?

  elroj Odpowiedz
 • są :/ np. Ja :P jeszcze kilka dni więc czekam cierpliwie póki co :)

  anja1984 Odpowiedz
 • Ja też nie mam jeszcze tabletu, żona także (dwie karty mamy). Czekamy

  sqbi Odpowiedz
 • do mnie też nie dotarł..

  rysiek Odpowiedz
 • To dzwońcie :) Ciekawostką jest FAKT że SM-T113 wspiera OTG :P więc zapewne i MHL :) wydajność pozwala na płynną rozgrywkę w GTA San Andreas ale to zapewne nie interesuje zbyt wielu . Współpracuje z Gamepadami na bluetooth :) A wracając do OTG i MHL spłycając pozwala na podpięcie przez specjalny kabel np myszki pendrive lub klawiatury :) na USB :P Dodatkowo jeśli wspiera MHL to pozwala na podpięcie pod adapterem do dowolnego urządzenia z HDMI :)

  PIOTRL Odpowiedz
 • Pisałem do nich w tej sprawie w piątek i odpisali że mają 30 dni na wysłanie od daty wysłania mejla (do mnie mejl przyszedł 7 lipca). Tak jest też napisane w obecnym regulaminie- obecnym czyli już do nowej promocji. Mogą więc wysłać nawet w ten piątek i już przed urlopem nie dostanę :(

  sqbi Odpowiedz
 • o to ja poczekam do 7 bo tez wtedy dostałam emaila a jak nie będzie to zrobię im aferę heheh

  anja1984 Odpowiedz
 • W mailu informującym o wygranej było napisane: „Nagrodę prześlemy do Ciebie kurierem do końca bieżącego miesiąca.”

  assseee Odpowiedz
 • @assseee ale w regulaminie jest wspomniane 30 dni od wysłania emaila. Poza tym właśnie dzwonił do mnie kurier (shenker) że ma dwie przesyłki także myślę że dziś już będą tablety.

  sqbi Odpowiedz
 • tka czy inaczej leca w kulki ;P więc jak zapytaja o powód zamknięcia karty to juz mam heh

  anja1984 Odpowiedz
 • Czy może ktoś mnie doinformować. Umowa na kartę kredytową zawierana na okres 12 miesięcy – więc teoretycznie, nie można jej rozwiązać wcześniej. Albo coś słabo czytam te regulaminy …

  volteq Odpowiedz
 • Oczywiście, że można :-)

  Michał Odpowiedz
 • Dobrze. To zapytam jeszcze o dodatkowe koszty korzystania z karty:
  „Opłata za dostarczenie Karty kurierem” – 30 PLN – czyli na wejście kasują mnie 30 PLN (chyba, że przesyłka idzie PP)?
  „Opłata CitiAlerts Standard/Premium” 6/10 PLN – można zrezygnować?
  Lub zapytam ogólniej: czy ktoś z doświadczenia może się wypowiedzieć na co zwrócić uwagę przy korzystaniu z karty Citi? Thanks a lot.

  volteq Odpowiedz
 • dziś parę chwil temu dotarł tablecik :)

  anja1984 Odpowiedz
 • Cieszy mnie ten Fakt anja1984 ja do tego wcześniej zakupiłem http://www.aliexpress.com/item/Film-Pen-Original-Leather-case-for-samsung-galaxy-tab3-Lite-7-0-SM-T110-SM/32360263789.html
  przyznam że folia strasznie wycięta etui może nie jest zbyt sztywne mówię o pozycji gdy podpiera tablet :D bo jest na 5 magnesów jednak bez użycia dodatkowej siły daje radę choć widać że było krojone na SM-T111 choćby po charakterystycznym wycięciu na głośniczek do rozmów na przednim panelu :) reszta pasuje idealnie :D
  A karta jak to karta na razie zostawiona skoro sami zwolnili z opłaty po telefonie na rok ;)

  PIOTRL Odpowiedz
 • @PIOTRL na allegro Twoje etui widziałem wczoraj po ok 25zł, ja zamówiłem inne za 22.
  @volteq kartę wysyłają PP bez opłat, CitiAlerts domyślnie jest wyłączone, jedyne co musisz od razu wyłączyć to CitiPhone 6zł/ms, poczytaj tez wyżej komentarze jak uniknąć opłaty za kartę już w pierwszym miesiącu

  sqbi Odpowiedz
 • jest :) piękny biały tablecik. cieszę się . Dotarł wczoraj, a e-mail dostałem 07 lipca o przyznaniu nagrody, rzekomo do końca lipca właśnie miałem dostać więc 3 dni poślizgu ale najważniejsze że dotarł. Teraz trzeba z karty zrezygnować… uważam że warto było.

  Łukasz Odpowiedz
 • Witam. Dostał ktoś informacje o przyznaniu nagrody za spełnienie warunków w lipcu?

  TomekK Odpowiedz
 • Nie, ale e-maile zostana wyslane dopiero jutro, jesli sie spelnilo warunki promocji.

  ik4 Odpowiedz
 • spełnilem warunki,ale do 10 nie dostałem ani złamanego @, cos misie zdaje, ze parabank poleciał w kujlki ;-(

  assock Odpowiedz
 • Ja dostałem 6 minut temu maila. Nagrodę prześlą do końca miesiąca.

  bazko Odpowiedz
 • Witam
  sprawdzajcie pocztę, właśnie dotarł do mnie mail o wygranej i spełnieniu warunków promocji,
  dodam że umowa o kartę zastała podpisana na początku lipca, później płatność powyżej 1 tys i logowanie do citionline – czyli warunki spełnione jeszcze w lipcu i tak jak jest w regulaminie „w pierwszym tygodnia po miesiącu spełnienia warunków promocji” wysyłają maile :)
  a oto jego treść (początek),

  Drogi Kliencie,
  Gratulujemy wygranej w konkursie wiosennym Citi Handlowy!
  Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś wszystkie warunki niezbędne
  do wygrania tabletu Samsung Galaxy TAB 3 Lite SM-T113.
  Nagrodę prześlemy do Ciebie kurierem do końca bieżącego miesiąca.
  ……………

  AdamnieAdam Odpowiedz
 • ok, doszło, ale były powody do niepokoju, bo dzis jest 2.tydzień sierpnia – sami nie dotrzymują ustaleń

  assock Odpowiedz
 • Kiedy mogę zrezygnować z karty? Po otrzymaniu maila o wygranej czy dopiero po otrzymaniu tabletu?

  jj Odpowiedz
 • Witam
  dziś o dziwo przyszedł tablet :)
  jestem bardzo mile zaskoczony bo maila o przyznaniu nagrody otrzymałem w poniedziałek (10.08.15) a dziś zadzwonił do mnie kurier ze ma przesyłkę (olbrzymie pudełko a w środku biały tablet)
  warunki jakie spełniłem opisałem w 3 poście wyżej
  pozdrawiam

  AdamnieAdam Odpowiedz
 • Adam, super :-)

  jj, zgodnie z regulaminem:

  Nagrodę, o której mowa w pkt V ust. 2 otrzymają Uczestnicy, którzy po aktywacji Karty:
  […]
  c) w dniu otrzymania Nagrody, będą posiadaczami Karty.

  Michał Odpowiedz
 • Ja dostałem emaila 11.08 we wtorek a w czwartek 13.08 przyszedł tablet. Wie ktoś może czy ten tablet ma fabrycznie naklejony poliwęglan czy trzeba sobie dokupić, mam jeszcze tablet lenovo i tam była fabrycznie naklejona a tu na białym ciężko się dopatrzyć.

  loc Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy