Citi Handlowy: premia za kartę kredytową Citibank do 200 zł

Przez pewien czas Citi Handlowy bardzo często oferował możliwość wyrobienia karty kredytowej z premią dzięki serwisom typu Groupon. Zazwyczaj do zdobycia było do 200 zł na bardzo prostych zasadach. Okazuje się, że promocja ciągle jest aktywna i to bezpośrednio na stronie banku. Każdy klient, który wyrobi kartę kredytową MasterCard lub Visa (w tym karta MC World oraz Wizzair) może zgarnąć w łatwy sposób 100 lub 200 zł.

Zgodnie z regulaminem oferta dostępna jest dla nowych klientów banku, a dokładniej tych, którzy nie posiadali karty kredytowej w Citi Handlowym od 1.01.2012. Nie jest również możliwa wymiana obecnej karty na nową.

Do 200 zł premii za kartę kredytową

A co da nam wyrobienie karty kredytowej Citibank? Do zdobycia jest 200 zł, jeśli bank przyzna nam jedną z kart: Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver, Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold, Citibank Visa Platinum, Citibank MasterCard Platinum.

Premia wynosi o połowę mniej, czyli 100 zł, jeśli wybierzemy kartę „z dodatkiem” czyli: : Citibank World MasterCard, Citibank Wizz Air World MasterCard, Citibank LOT Visa Silver, Citibank LOT MasterCards Silver, Citibank LOT Visa Gold, Citibank LOT MasterCard Gold, Citibank LOT Visa Platinum, Citibank LOT MasterCard Platinum, Citibank-BP Payback, Citibank-Elle.

100 zł premii i darmowe loty liniami Wizzair

Aktualizacja: Citi przestaje być partnerem Wizzair! Nie założycie już tej karty – pozostałe są jednak ciągle dostępne! ;)

Warto zastanowić się które rozwiązanie będzie lepsze długoterminowo. Jeśli zależy nam na samej premii – warto wyrobić kartę dającą 200 zł zysku. W przypadku kilku podróży samolotem w roku bardziej mogą się opłacać karty LOT lub Wizz Air. Ta pierwsza oferuje 3% – 5% zniżki na loty naszym narodowym przewoźnikiem, natomiast ta druga – darmowe członkostwo w Wizzair Discount Club o wartości 130 zł rocznie, dzięki któremu możemy polecieć za granicę nawet za ok. 60 – 70 zł! Poniżej znajduje się przykładowa trasa Poznań – Doncaster, która zamiast 158 zł kosztować nas będzie zaledwie 68 zł w dwie strony!

Wizzair Discount Club - karta kredytowa

Co więcej – pierwsza transakcja kartą (Wizz Air) da nam 1000 punktów powitalnych, które możemy wymienić na bilety liniami Wizzair. Dodatkowo za każde wydane 5 zł kartą otrzymamy 1 punkt (lub 2 punkty za zakupy na wizzair.com). Każde zebrane 5 punktów pozwala obniżyć cenę biletu o 1 zł, czyli realnie zyskujemy 2 – 4% cashbacku. Oznacza to, że za punkty powitalne oraz 360/180 złotych wydane kartą zarobimy mniej więcej tyle punktów, aby powyższą trasę Poznań – Doncaster pokonać za darmo… w dwie osoby!

Wracając jednak do samej premii za wydanie karty – aby zgarnąć obiecane 100 lub 200 zł, zgodnie z regulaminem, konieczne będzie złożenie wniosku przez internetowy formularz kontaktowy, podpisanie umowy, a następnie dokonanie 3 operacji bezgotówkowych na kwotę minimum 300 zł w ciągu 3 miesięcy od wydania karty. Jeśli transakcje zmieszczą się w terminie – do końca czwartego miesiąca od daty podpisania umowy o kartę bank premię na jej rachunek. Jak widać warunki promocji są banalne.

Citi Handlowy: 200 zł karta kredytowa

Roczne zwolnienie z opłaty za Kartę Kredytową Citibank

Ale to jeszcze nie wszystko. Oprócz premii za wyrobienie karty oraz ewentualnej zniżki na loty samolotem – Citibank nie pobierze ani złotówki za pierwszy rok posiadania karty dzięki promocji Roczne zwolnienie z opłat. Co więcej – bank znany jest z tego, iż po telefonie na infolinie (w celu hipotetycznego zamknięcia karty) okres ten zostanie przedłużony… dożywotnio! W najlepszy wypadku zyskujemy więc darmową kartę kredytową, punkty wymienialne na loty samolotem (lub cashback), 56 dni okresu na spłatę zadłużenia oraz 100 lub 200 zł premii startowej. Oferta wydaje się świetna, jeśli potrzebna nam jest karta „do wszystkiego”.

Na sam koniec warto dodać, że Citibank już na starcie określa warunki minimalne wymagane do wydania karty:

Podstawowe wymagania: wiek – minimum 21 lat dochód netto – minimum 1200 zł zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce, dla osób prowadzących działalność gospodarczą – wiek min. 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Biorąc udział w promocji warto również zaznajomić się z TOiP.

Nie przegap!

Komentarze

 • Xman – miesiąc po zamknięciu KK na Twój temat nic tam (BIG – nie BIK) nie ma prawa być. Poza tym tam nie zbierają się jakieś punkty jak w markecie lub stacji paliw. Albo masz długi albo ich nie masz. I tyle.
  Pozdrawiam

  Andi1 Odpowiedz
 • Jest też BIG
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Biuro_informacji_gospodarczej
  I tu i tu można trafić za „niesolidność” finansową….
  Który ważniejszy?

  Andi1 Odpowiedz
 • @Andi1, ja sie z Toba nie licytuje, ktory wazniejszy. Podalem tylko informacje o ktora instytucje pytalem. Ty zasugerowales, ze sie pomylilem ..

  Xman Odpowiedz
 • Wow. Jutro mija równo 1 miesiąc. Miesiąc od złożenia wniosku.
  Wniosek o KK city zmaterializował się dziś w postaci karty. Sity fon wyłączony. Sity alert również. Opłaty miesięcznej nie ma. Ubezpieczenia nie ma. Idziemy na zakupy i oczekujemy na premię…;-)
  Pozdrawiam Admina dziękując za info.
  PS. Konsultant na Sity linii (imię i nazwisko zanotowane) wyłączając Sity fona wyłączył mi również dostęp do Sity on-line (darmowego). Dopiero kolejna rozmowa z Sity linią przyniosła rezultat w postaci możliwości zalogowania się na konto karty.

  Andi1 Odpowiedz
 • Przy rejestracji KK w Citi online nie trzeba już podawac PIN ale date urodzenia ;)

  gosc Odpowiedz
 • Witam.
  Jak długo czekaliście na dokumenty do podpisania z banku ?
  19.02 otrzymałem email że dokumenty wysyłają kurierem i w ciągu 3 dni się ze mną skontaktuje w celu umówienia spotkania 4 .03 ani widu ani słychu kuriera.
  Czy to zawsze tak długo u nich trwa?

  On Odpowiedz
 • @aaaa , czy w wiadomej loterii jakąś wiadomość o wygranej (1 z 51) otrzymałeś i szczęście w losowaniu miałeś ? Dzisiaj losowali to pewnie jeszcze jutro będą powiadamiali . U mnie cisza . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • ON# – trochę to dziwne co piszesz! Ja dokumenty z citihandlowego dostałem szybko. We wtorek wieczorem przyszedł e-mail, a w czwartek rano był kurier – można więc liczyć 2 dni. Dodam, że mieszkam w Lesznie, woj. wielkopolskie, a więc trochę km te dokumenty przejechały.

  Łukasz Odpowiedz
 • Tak Mi też to się wydaje dziwne ,dzwoniłem na infolinię i gość powiedział że mam czekać na pewno się odezwie .Jutro rano jeszcze raz zadzwonię i zobaczymy co dalej.

  On Odpowiedz
 • Z lotto nie dzwonili, ale jestem caly czas pod telefonem. Jesli tylko mam kilka minut to od razu ide na terminal i transakcje leca zgodnie z planem. Najwazniejsze to nie dac sie sprowokowac ludziom ktorzy chca sie wbic z karta na zajety przez mnie terminal, nie dyskutowac, nie tlumaczyc i nie reagowac na glupie komentarze :)

  aaaa Odpowiedz
 • Możecie bliżej powiedzieć coś o loterii, bo oficjalnie nie żadnego info?

  mazi31 Odpowiedz
 • Wie ktoś może czy do wyrobienia limitu 300 zł liczą się transakcje wykonane kartą dodatkową ?

  mbo Odpowiedz
 • Czy ktoś wie czy posiadając umowę o prace za granicą można wnioskować o wydanie karty kredytowej? Czy citibank uzna umowę zawartą poza granicami Polski w kraju Unii Europejskiej?

  Magda Odpowiedz
 • Teraz doczytałam, że mają to być 3 transakcje na kwotę min. 300 zł. Czy może mają to być min. 3 transakcje na łączną kwotę min. 300 zł? 10 transakcji po 30 zł się nie liczy?

  Basia Odpowiedz
 • Basia, liczy. Min. 3 transakcje łącznie min. 300 zł – tak mówi regulamin

  eh Odpowiedz
 • U mnie było ekspresem. W kilkanaście minut po wysłaniu formularza on-line miałem już telefon z Banku. Po niespełna pół godziny miałem drugi telefon z info że wniosek zaakceptowany i umawiamy kuriera. Dostałem już też info, że kurier otrzymał dokumenty i w ciągu 3 dni się ze mną skontaktuje.

  Tomasz Odpowiedz
 • Witam,czy potrzebne jest zaświadczenie o zarobkach przy zawieraniu umowy,nigdy nie miałem karty kredytowej,oraz czy zaproponowali komuś z was dożywotnie zwolnienie z opłat przy rezygnacji z karty?

  doman Odpowiedz
 • wystarcza wyciąg z konta, na które dostajesz wynagrodzenie, z trzech ostatnich miesięcy

  conrad_88 Odpowiedz
 • Czy ktos ostatnio otrzymal propozycje dodatkowych 50zl w momencie skladania wypowiedzenia umowy dot. KK (rok temu oferowali to kazdemu).

  mk8888 Odpowiedz
 • Czy płatność kartą w internecie typu opłacenie zakupu Allegro też się liczy? POzdrawiam

  Popek Odpowiedz
 • 13 kwietnia pojawiło się na rachunku karty 200 zł..:-) Miło. Brawo City.

  Stefan Odpowiedz
 • Stefan a kiedy składałeś wniosek o kartę? W końcu jaką masz opłatę miesięczną za użytkowanie karty bo słyszałem gdzieś, że wynosi ona 8 PLN?!

  Tommmm Odpowiedz
 • Wniosek XII, umowa I, ZERO opłat

  Stefan Odpowiedz
 • @Stefan a kiedy wyrobiłeś limit płatności 300 zł ?

  On Odpowiedz
 • Sorki za dubla. Tzn jak długo czekałeś na dopisanie premii od wyrobienia limitu?

  On Odpowiedz
 • Ja założyłem konto w styczniu, kasę wydałem w lutym i również 13 kwietnia dopisali mi 200 zł

  lucky Odpowiedz
 • czy od ww. 13 kwietnia ktoś otrzymał 200 zł premii?

  simrisham Odpowiedz
 • Ja założyłem kartę w kwietniu. Warunek spełniłem na początku maja. Do dziś nie dostałem premii. Ale mają na to dużo czasu – w moim przypadku do końca sierpnia, więc grzecznie czekam.

  pqr Odpowiedz
 • pgr3# mam podobnie jak Ty jeśli chodzi o daty. Faktem jest, że mają dużo czasu, ale patrząc na historyczne posty lubili wypłacać premię wcześniej, stąd moje pytanie

  simrisham Odpowiedz
 • wpłynęło 200 zł:D

  simrisham Odpowiedz
 • Też już dostałem :)

  pqr Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy