Citi Handlowy: premia za kartę kredytową Citibank do 200 zł

Przez pewien czas Citi Handlowy bardzo często oferował możliwość wyrobienia karty kredytowej z premią dzięki serwisom typu Groupon. Zazwyczaj do zdobycia było do 200 zł na bardzo prostych zasadach. Okazuje się, że promocja ciągle jest aktywna i to bezpośrednio na stronie banku. Każdy klient, który wyrobi kartę kredytową MasterCard lub Visa (w tym karta MC World oraz Wizzair) może zgarnąć w łatwy sposób 100 lub 200 zł.

Zgodnie z regulaminem oferta dostępna jest dla nowych klientów banku, a dokładniej tych, którzy nie posiadali karty kredytowej w Citi Handlowym od 1.01.2012. Nie jest również możliwa wymiana obecnej karty na nową.

Do 200 zł premii za kartę kredytową

A co da nam wyrobienie karty kredytowej Citibank? Do zdobycia jest 200 zł, jeśli bank przyzna nam jedną z kart: Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver, Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold, Citibank Visa Platinum, Citibank MasterCard Platinum.

Premia wynosi o połowę mniej, czyli 100 zł, jeśli wybierzemy kartę „z dodatkiem” czyli: : Citibank World MasterCard, Citibank Wizz Air World MasterCard, Citibank LOT Visa Silver, Citibank LOT MasterCards Silver, Citibank LOT Visa Gold, Citibank LOT MasterCard Gold, Citibank LOT Visa Platinum, Citibank LOT MasterCard Platinum, Citibank-BP Payback, Citibank-Elle.

100 zł premii i darmowe loty liniami Wizzair

Aktualizacja: Citi przestaje być partnerem Wizzair! Nie założycie już tej karty – pozostałe są jednak ciągle dostępne! ;)

Warto zastanowić się które rozwiązanie będzie lepsze długoterminowo. Jeśli zależy nam na samej premii – warto wyrobić kartę dającą 200 zł zysku. W przypadku kilku podróży samolotem w roku bardziej mogą się opłacać karty LOT lub Wizz Air. Ta pierwsza oferuje 3% – 5% zniżki na loty naszym narodowym przewoźnikiem, natomiast ta druga – darmowe członkostwo w Wizzair Discount Club o wartości 130 zł rocznie, dzięki któremu możemy polecieć za granicę nawet za ok. 60 – 70 zł! Poniżej znajduje się przykładowa trasa Poznań – Doncaster, która zamiast 158 zł kosztować nas będzie zaledwie 68 zł w dwie strony!

Wizzair Discount Club - karta kredytowa

Co więcej – pierwsza transakcja kartą (Wizz Air) da nam 1000 punktów powitalnych, które możemy wymienić na bilety liniami Wizzair. Dodatkowo za każde wydane 5 zł kartą otrzymamy 1 punkt (lub 2 punkty za zakupy na wizzair.com). Każde zebrane 5 punktów pozwala obniżyć cenę biletu o 1 zł, czyli realnie zyskujemy 2 – 4% cashbacku. Oznacza to, że za punkty powitalne oraz 360/180 złotych wydane kartą zarobimy mniej więcej tyle punktów, aby powyższą trasę Poznań – Doncaster pokonać za darmo… w dwie osoby!

Wracając jednak do samej premii za wydanie karty – aby zgarnąć obiecane 100 lub 200 zł, zgodnie z regulaminem, konieczne będzie złożenie wniosku przez internetowy formularz kontaktowy, podpisanie umowy, a następnie dokonanie 3 operacji bezgotówkowych na kwotę minimum 300 zł w ciągu 3 miesięcy od wydania karty. Jeśli transakcje zmieszczą się w terminie – do końca czwartego miesiąca od daty podpisania umowy o kartę bank premię na jej rachunek. Jak widać warunki promocji są banalne.

Citi Handlowy: 200 zł karta kredytowa

Roczne zwolnienie z opłaty za Kartę Kredytową Citibank

Ale to jeszcze nie wszystko. Oprócz premii za wyrobienie karty oraz ewentualnej zniżki na loty samolotem – Citibank nie pobierze ani złotówki za pierwszy rok posiadania karty dzięki promocji Roczne zwolnienie z opłat. Co więcej – bank znany jest z tego, iż po telefonie na infolinie (w celu hipotetycznego zamknięcia karty) okres ten zostanie przedłużony… dożywotnio! W najlepszy wypadku zyskujemy więc darmową kartę kredytową, punkty wymienialne na loty samolotem (lub cashback), 56 dni okresu na spłatę zadłużenia oraz 100 lub 200 zł premii startowej. Oferta wydaje się świetna, jeśli potrzebna nam jest karta „do wszystkiego”.

Na sam koniec warto dodać, że Citibank już na starcie określa warunki minimalne wymagane do wydania karty:

Podstawowe wymagania: wiek – minimum 21 lat dochód netto – minimum 1200 zł zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce, dla osób prowadzących działalność gospodarczą – wiek min. 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Biorąc udział w promocji warto również zaznajomić się z TOiP.

Nie przegap!

Komentarze

 • do loll.
  Długo czekałeś na KK od momentu podpisania papierów od kuriera. U mnie w piątek minie 2 tygodnie i żadnej przesyłki nie dostałem… Z góry dzięki za odpowiedź. Aha, czy razem z KK przysyłają hasła do logowania przez neta???

  diego

  diego Odpowiedz
 • Ja dokumenty podpisałem 17.02 i też czekam na kartę, w międzyczasie dzwonili z Citi bo był mały błąd w papierach i na moje pytanie kiedy karta przyjdzie odpowiedzieli „jak analityk zaakceptuje wydanie karty dostanie Pan przesyłkę z banku” ;)

  Zdq Odpowiedz
 • 3 lutego nadali mi umowę, podpisanie na następny dzień chyba. Kartę dostałem listem nadanym 14-02. W międzyczasie dzwonili, żeby dosłać zaświadczenie o zarobkach.
  Podpisaną przez nich umowę nadali też 14-02, ale przyszła ze dwa dni później co karta.

  loll Odpowiedz
 • Złożyłem wniosek o kartę ale odrzucili – cholera, za mało zarabiam żeby dostać 200zł premii…

  adamus Odpowiedz
 • u mnie wszystko poszło błyskawicznie bez konieczności przedstawiania zaświadczenia o zarobkach. Karta I dostęp do banowkowści internetowej był już po tygodniu.

  velsatis82 Odpowiedz
 • Miła niespodzianka za pierwszą transakcję na 90 zł dostałem od City 50 zł.
  W opisie zanlazło się OFERTA SPECJALNA: CASH BACK 50ZL. Fajny bank :)

  velsatis82 Odpowiedz
 • @velsatis82 Do mnie sami zadzwonili i powiedzieli żebym wykonał jakąś transakcję do końca lutego to dostanę bonusowe 50zł więc również jestem happy:)

  sapro Odpowiedz
 • Velsatis podałeś umowa o prace na czas nieokreślony ze nie weryfikowali dochodów? Pytam bo mi kiedyś kazali pokazac dochody a nie jest mi to na reke…

  Roy Odpowiedz
 • Szkoda, że nie wiemy co za promocja – chętnie wrzuciłbym newa, żeby więcej osób skorzystało ale warto wiedzieć o co chodzi. Jakby ktoś coś wiedział prosze o info :)

  Michał Odpowiedz
 • @Roy
  tak składając wniosek podałem że mam umowę na czas nieokreslony. W sumie liczyłem się z tym, że będę musiał przedstawić zaświadczenie o zarobkach, ale nie było takiej konieczności. Karta ze sporym limitem została wydana na podstawie jednej rozmowy i szybkiej weryfikacji.

  velsatis82 Odpowiedz
 • Hmm ja mam KK citi, poza transakcja u zielonej ropuchy nic nie robilem, karta lezy odlogiem. Do mnie dzownili tylko ze 2x reklamujac kredyty….

  Czy wasze KK citi byly uzywane czy nie ze zadzwonili z jak rozumiem dodatkowa promocja? 50zl piechota….

  Krzycho@night Odpowiedz
 • rolek, mam wrażenie, że jednak nie:

  Rozwiązanie konkursu – do 15 maja 2013r.

  Michał Odpowiedz
 • @ velsatis82
  po jakim czasie od pierwszej transakcji dostałeś to 50,00PLN ?

  loll Odpowiedz
 • Czy jest wymagana umowa na czas nieokreślony??

  Jovana Odpowiedz
 • @ loll

  2 dni , 22 lutego zrobiłem zakupy a już 25 miałem zwrot.

  velsatis82 Odpowiedz
 • Hej,
  o co chodzi z tymi opłatami w zapisie poniżej?

  „Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 29,86% całkowita kwota kredytu 3600 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 16% w skali roku, czas obowiązywania umowy 12 miesięcy, całkowity koszt kredytu 535,57 zł w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 216 zł. Stan na dzień 07/01/2014.”

  Czy jeśli będę spłacał zadłużenie karty w terminie bezodsetkowym to ten kosztu kredytu i tak mnie obowiązuje i kiedy będzie on pobierany ?

  Kamil Odpowiedz
 • Kamil, tak, bank jest zobowiązany podać całkowity koszt kredytu w przypadku braku spłaty. Jeśli wszystko załatwisz w okresie bez-odsetkowym – nie zapłacisz ani złotówki. To właśnie magia kk – jeśli ktoś umie się nią posługiwać to jest dla niego świetnym rozwiązaniem :)

  Michał Odpowiedz
 • Dzięki za odpowiedź.
  Mam jeszcze pytanie, ponieważ nie udało się dostać karty, można drugi raz składać wniosek z zwiększonymi kwotami przychodu ? Czy dla banku będzie to podejrzane i także nie przyznają karty. Podałem telefonicznie złą kwotę przychodu, która wpłynęła pewnie na decyzję.

  Kamil Odpowiedz
 • mam może głupie pytanie ale to moja pierwsza karta: czy nr karty to także nr rachunku do spłaty kredytu?

  H13 Odpowiedz
 • H13 – nie :)

  zdezintegrowany Odpowiedz
 • Czy nr rachunku do spłat dostaje się z pierwszym wyciągiem?

  H13 Odpowiedz
 • Jak wybrałeś opcję dostawania wyciągów papierowych to chyba tak, ja mam wyciągi elektroniczne i numer rachunku jest widoczny po zalogowaniu się do Citibank Online (https://www.citibankonline.pl/PLGCB/JSO/signon/DisplayUsernameSignon.do )

  Zdq Odpowiedz
 • H13 –> jeśli otrzymałeś już kartę wraz z nią dostaniesz komplet materiałów infromacyjnych. Przeczytaj i będziesz wszystko wiedział …

  zdezintegrowany Odpowiedz
 • Zdq>dzięki za podpowiedź, mam wyciąg elektroniczny

  H13 Odpowiedz
 • mam takie pytanko. Czy dokonanie tych płatności bezgotówkowych za kwotę 300zł trzeba wydać za jednym razem? Czy może kwota ta się sumuje załóżmy za różne zakupy, opłatę za paliwo itd. tak? tak by w sumie uzbierały się 3 transakcje za 300zl.

  bong Odpowiedz
 • bong, możesz wydać nawet w 10 transakcjach – ważne, żeby razem było 300 zł i minimum 3 operacje :)

  Michał Odpowiedz
 • Ok dzięki wielkie! Czyli w skrócie mówiąc od momentu wydania karty mam 3 m-ce na wydanie 900zł w obojętnie ilu transakcjach tak:)

  bong Odpowiedz
 • wymiękam, ale trudny przypadek.
  @admin nie poddawaj się i wytłumacz koledze:)

  rany boskie Odpowiedz
 • bong – masz 3 miesiące aby wyrobić 300zł a nie w każdym miesiącu, jak masz rachunki możesz to zrobić nie wychodzą z domu – przez Sprytnego Billa lub PayU

  admin – może stwórz posta pt. „FQA” – mnóstwo ludzi pyta o podstawowe rzeczy np.:
  – czy płatność sprytnym billem wlicza się do obrotu kartą (nie orientują się że to jest bezgotówkowe)
  -co to są kody mcc itd
  Wtedy delikwentów będzie można odsyłać do FQA – wykażą się wysiłkiem i może coś przeczytają.

  mike Odpowiedz
 • @mike – to wszystko można znaleź w google. Jak się komuś nie chce szukać w google to i w FAQ nie będzie szukał.

  nickuś Odpowiedz
 • @Mike, pracujemy już nad słowniczkiem pojęć i FAQ :)

  adminka Odpowiedz
 • ale trzeba przyznać że bong # to taki przypadek, któremu FAQ może nie pomóc, skoro jasna odpowiedź admina nie pomogła

  rany boskie Odpowiedz
 • A nie pomyśleliście, że sobie jaja robi.Wydaje mi sie ze nie można być aż takim ……

  rw8888 Odpowiedz
 • aktywowalem karte, na infolini dostałem wiadomość że jezeli użyje karty do 14.03.14 to dostane na konto od nich dodatkowo 50 zl i 1000 ptk powitalnych w programi mastercard i mogę to zamienić np. na 2 bilety do kina…

  aarek Odpowiedz
 • to do dzieła aarek :) ekstra bonus fajna sprawa

  velsatis82 Odpowiedz
 • ile mniej więcej czasu czekaliście na 200 pln od chwili spełnienia warunków promocji?

  loll Odpowiedz
 • z miesiac?

  Krzycho Odpowiedz
 • loll … 10 dni :)

  zdezintegrowany Odpowiedz
 • Ja niestety do końca wg regulaminu

  Artin Odpowiedz
 • spełniłem warunki do otrzymania premii 11.03. – do dzisiaj nie dostałem 200 zł. Jeśli podpisałem umowę w lutym, to mają czas na wypłatę premii do końca maja – chyba dobrze zrozumiałem regulamin promocji ???

  diego Odpowiedz
 • diego, raczej nie będzie problemów, w razie czego są reklamacje. To, że jedni dostali w tydzień a inni w miesiąc nie oznacza, że Ty również – Citi jak widać wypłaca w losowych okresach (przynajmniej względem podpisania umowy) ale ma czas do 4 miesiąca po podpisaniu umowy więc w zasadzie do końca czerwca. Nie zdziwię się jednak jak dostaniesz dużo szybciej :)

  Michał Odpowiedz
 • Po miesiacu ja juz mialem, ale w poprzedniej edycji (a wregulaminie mialo byc 4)

  hpek Odpowiedz
 • czy jest na rynku jakas inna sensowna promocja karty kredytowej? Chce cos zalozyc i nie wiem, czy wiazac sie z citi, czy moze jest cos lepszego?
  Czy widzicie jakies minusy uzywania?

  lilu Odpowiedz
 • w tym samym miesiacu- aktualna edycja ale zona we wrzesniu i dopiero w grudniu dostala

  rw Odpowiedz
 • super bank :) w półtora miesiąca od otrzymania karty, oczywiście po spełnieniu warunków 50+200 zł już do mnie wróciło :)

  velsatis82 Odpowiedz
 • @velsatis82 – a masz Visę, czy Mastercard? Ja nie dostałem niestety 50 zeta. Może za szybko zacząłem płacić aktywowaną kartą…

  diego Odpowiedz
 • @ diego, wybrałem Visę.

  velsatis82 Odpowiedz
 • @aarek – rozumiem, że dostałeś te 50 zł i wziąłeś kk MC?
  Próbuję dojść czy to promocja banku czy może MC/Visy i w ogóle czy każdemu dają taką premię na start za pierwszą płatność,..

  pws Odpowiedz
 • Czy ta promocja w jakis sposob laczy sie z promocja tableta samsunga za zalozenie konta w Citi?

  sakhal Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy