Citibank: telefon, tablet lub bezprzewodowy głośnik za wyrobienie karty kredytowej MasterCard World

Wystartowała druga edycja akcji Citibanku, w której do zgarnięcia są 3 gadżety w zamian za podpisanie umowy o kartę kredytową. Tym razem do wyboru mamy tablet Galaxy Tab 3 Lite, telefon Galaxy J1 lub bezprzewodowy głośnik Level Box mini. Oprócz zmiany jednej z nagród zmienił się też regulamin promocji – niestety na bardziej wymagający.

Citibank: gadżety Samsung lub głośnik za wyrobienie karty kredytowej World

Najnowsza promocja o długiej nazwie „Jesienna oferta Citi Handlowy – Karta Kredytowa Citibank i gadżet Samsung dla Ciebie” przeznaczona jest dla tych klientów, którzy od 1 stycznia 2013 roku nie posiadali żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Bank określa również minimalne wymagania co do osoby, której może przyznać kartę:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy te warunki, wypełnimy formularz na dedykowanej stronie internetowej, a następnie podpiszemy umowę o kartę, aktywujemy ją oraz zalogujemy się do bankowości elektronicznej to… bank od razu przyzna nam nagrodę! Tym razem nie musimy na starcie wydawać dużych sum, ale jest inny haczyk.

Jak łatwo się domyślić bank niczego nie da nam za darmo. Drugi podpunkt warunków w regulaminie mówi bowiem o tym, że teraz co miesiąc będziemy musieli wykonywać minimum trzy transakcje kartą na dowolną kwotę przez następujące po sobie 12 miesięcy. Oznacza to również, że nie będziemy mogli wypowiedzieć umowy o kartę w tym okresie – w innym przypadku będziemy musieli zapłacić karę w wysokości 300 zł.

Policzmy więc: opłata miesięczna za kartę MasterCard World wynosi 18 zł. Możemy się jej pozbyć wydając 4000 zł miesięcznie, ale dobrze wiemy, że średnio się to opłaca (są lepsze opcje na wydanie tej kwoty tak, aby na tym zarobić). Oznacza to, że przez rok za używanie karty zapłacimy 216 zł. Oficjalna wartość nagród to 449 zł (389 zł za głośnik), ale dobrze wiemy, że realnie nagrody są warte mniej.

Wychodzi więc na to, że „na czysto” zarobimy jedynie ok. 80 – 130 zł (zakładając, że wyceniamy nagrodę na 300 – 350 zł).

Czy warto więc skorzystać z promocji? Tradycyjnie decyzję pozostawiamy wam, a przy okazji przypominamy, że równolegle trwa inna promocja Citibanku, w której do zgarnięcia jest kamera o wartości 349 zł, 200 zł cashbacku za zakup paliwa, dodatkowe punkty Payback oraz praktycznie brak opłat. W tamtej promocji wymagania promocji spełnimy też dużo szybciej.

Szczegóły we wpisie: Wideorejestrator, cashback 200 zł na paliwo i 3000 punktów payback od Citibanku!

Nie przegap!

Komentarze

 • kamera jest warta 349 zł, a nie 449

  Mar_Wer Odpowiedz
 • dzięki, poprawione

  Michał Odpowiedz
 • Witam. Administratorze, napisz coś o nowym regulaminie prostego konta osobistego w meritum bank. Zdaje mi się że od grudnia stanie się ono płatne.

  Mariusz Odpowiedz
 • Oferta może być ciekawa dla rodzica, który słyszy: – kuup mi noowy telefoon.
  A nie ma wolnej gotówki.
  W tym przypadku kupuje jakby telefon na raty, i jeszcze pare groszy zyskuje.

  agrestowy placek na piasku Odpowiedz
 • a jak zadzwonimy, to nie zwolnią z nas opłaty ?:>

  maciek Odpowiedz
 • Spróbuj, Maćku i daj znać

  konrad Odpowiedz
 • witam
  jest nowa promocja CITIBANK
  Pojawiła się ekstra promocja w citibanku.
  Za polecenie nowego posiadacza karty POLECAJĄCY i POLECONY mogą dostac po
  400 zł – po 100 zł przez 4 miesiące

  https://www.citibankonline.pl/MGM/?prID=logout_mgm

  nie mam emaila do zarządzającego strona więc nie mogę mu tego podesłac dlatego tu chociaż wklejam

  krzysztof Odpowiedz
 • pierwszy zakup kartą daje 1000 punktów które można wymienić dwa razy na anulowanie opłaty miesięcznej (500pkt) ;)

  Bartek Odpowiedz
 • Super promo! Mogę polecić dwie osoby, zapraszam na maila: pws@onet.pl

  pws Odpowiedz
 • Powiedzcie mi czy jest opcja żeby Student bez dochodu z tytułu umowy o prace wziął taką kartę i otrzymał nagrodę? Np. na podstawie przelewu od rodziców?

  Marcin19545 Odpowiedz
 • @Marcin19545, niestety nie ma opcji. To nie WBK czy nawet mBank. W Citim to nawet realnie zatrudnionym czasem kk nie dają, bo coś im się nie spodoba.

  pws Odpowiedz
 • @pws , xyz .

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • ok, dzięki za info :)

  Marcin19545 Odpowiedz
 • cześć, dostał ktoś już informację o przyznaniu nagrody emailem?

  stas Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy