Wideorejestrator Mio Mivue 600, cashback 200 zł na paliwo i 3000 punktów payback od Citibanku!

Od kilku dni podsyłacie nam link do promocji Citibanku, w ramach której zgarnąć można nawet 200 zł cashbacku na paliwo w zamian za wyrobienie karty kredytowej Citibank BP-Payback. My natomiast (z premedytacją :-)) promocji do tej pory nie opisaliśmy. Dlaczego? Bo wiedzieliśmy, że wystartuje jeszcze lepsza wersja akcji, w ramach której zgarnąć możemy dodatkowo wideorejestrator Mio Mivue 600! A najlepsze w tym wszystkim jest to, że w końcu przesunięta została granica karencji określająca kto może skorzystać z promocji! ;)

Wideorejestrator Mio MiVue 600 za kartę kredytową Citibank

Aby skorzystać z promocji „Zamów Motokartę i odbierz wideorejestrator Mio MiVue” należy być nowym klientem Citibanku, czyli osobą, która od 1 stycznia 2015 nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Jeśli kartę zamknęliśmy np. w 2014 – jak najbardziej się łapiemy :)

Standardowo konieczne jest wypełnienie wniosku na dedykowanej stronie promocji. Mamy na to czas do końca tego roku, choć oczywiście warto to zrobić wcześniej. Po zostawieniu swoich danych w formularzu oddzwoni do nas konsultant i przeprowadzi przez dalszy proces. Możliwe, że bank wymagał od nas będzie dokumentów dochodowych. Trzeba pamiętać, że Citi już na starcie określa minimalne warunki aby otrzymać kartę:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Wideorejestrator MiVue 600 i 1 zł mniej za litr paliwa od Citibanku!

Co dalej? Aby zgarnąć tytułowy wideorejestrator konieczne będzie dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę 1000 zł w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty wydania karty w systemie banku. Transakcje te możemy wykonać w dowolnych sklepach stacjonarnych oraz w internecie, o ile później nie zostaną zwrócone.

Oprócz zakupów konieczne będzie również zalogowanie się do systemu bankowości Citibank Online w tym samym czasie. Możemy zalogować się zarówno przez przeglądarkę jak i aplikację mobilną.

O spełnieniu warunków bank powiadomi nas e-mailem w ciągu pierwszych dwóch tygodni miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przykładowo jeśli wydamy 1000 zł jeszcze w sierpniu, to bank wyśle nam najpóźniej do 14 września. Z doświadczenia wiemy, że nagroda zostanie wysłana maksymalnie miesiąc później. Wtedy możliwe będzie bezpieczne zamknięcie karty – no chyba, że zdecydujemy się na jej pozostawienie – bo można dzięki niej jeszcze sporo zyskać :-)

200 zł cashbacku za 200 litrów paliwa

Zasady promocji paliwowej są bardzo proste: za każdy litr paliwa zakupiony do 31 grudnia 2015 na stacji BP kartą BP-Payback dostaniemy złotówkę zwrotu (maksymalnie 200 zł). Jeśli do końca roku zatankujemy 200 litrów paliwa (czyli wydamy mniej więcej 1000 zł), to bank zwróci nam pełny cashback. Zadanie wygląda więc na jak najbardziej wykonalne :-)

Regulamin wprowadza tu jednak dość ważne ograniczenie:

Zwrot dotyczy jednej transakcji na Stacjach BP zaksięgowanej w systemie banku w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym w przypadku gdy Uczestnik wykonał kilka transakcji, brana pod uwagę jest ta o najwyższej wartości.

Oznacza to, że najlepiej zatankować pełen zbiornik paliwa (a być może wziąć ze sobą znajomego i zatankować dwa zbiorniki naraz w ramach jednej płatności).

Oczywiście trzeba pamiętać, że Citibank nie wie ile dokładnie paliwa zatankowaliśmy – widzi natomiast kwotę, jaką wydaliśmy na stacji benzynowej. Oznacza to dwie rzeczy: po pierwsze cena paliwa ustalana będzie w oparciu o średnią cenę paliwa według zestawienia Polskiej Izby Paliw (więc może się minimalnie różnić od faktycznej ilości w naszym baku). A po drugie – na stacji wcale nie musimy kupować paliwa. Możemy równie dobrze kupić hot-doga czy ulubiony trunek, a bank i tak będzie jedynie wiedział, że „zatankowaliśmy” paliwo. Możemy więc przyjąć, że dzięki tej promocji zyskujemy około 20% zwrotu od dowolnych zakupów na stacjach benzynowych!

Pamiętajmy tylko, że zakupów musimy dokonać na stacji paliw BP (kod MCC 5541). Zwrot dokonany będzie na rachunek naszej karty kredytowej najpóźniej do końca następnego miesiąca po miesiącu wykonania transakcji. Przykładowo płacąc za paliwo w sierpniu bank zwróci nam obiecaną złotówkę za litr do końca września. Pamiętajmy tylko, że zwrot dotyczy transakcji zaksięgowanych – jeśli więc zakupimy paliwo np. 31 sierpnia i transakcja zostanie zaksięgowana we wrześniu, to zwrot za nią otrzymamy dopiero do końca października.

3000 punktów Payback na start

Jak sama nazwa wskazuje karta BP-Payback uprawnia nas do zbierania punktów Payback. Każde 5 zł wydane kartą to 1 punkt Payback, a za samo wyrobienie karty i wykonanie pierwszej transakcji otrzymujemy 1500 punktów dla karty Silver lub 3000 punktów dla karty Gold.

Co nam dają te punkty? Możemy przyjąć, że 1000 punktów to około 10 zł do wymiany na jedną z nagród. Przykładowo za 3000 punktów możemy zgarnąć bon o wartości 30 zł do wykorzystania na pizzaportal.pl

Wszystkie regulaminy dostępne są na stronie promocji.

Ile to wszystko kosztuje?

Citi funduje nam wideorejestrator o wartości 349 zł, 200 zł na paliwo i do 30 zł na nagrodę z katalogu Payback. Łącznie prawie 600 zł. Ile faktycznie musimy za to zapłacić? Zgodnie z tabelą opłat karta Citibank BP-Payback Silver koszuje 8 zł miesięcznie, natomiast karta Gold – 18 zł miesięcznie. Warto więc zrezygnować z części punktów powitalnych Payback biorąc 1500 punktów w zamian za dużo niższą opłatę miesięczną (8 zł). W ten sposób korzystając z karty przez najbliższe pół roku zapłacimy za nią 48 zł, co realnie pozwoli nam na zysk około 516 zł :-)

Co potem? Wypowiedzenie karty możemy złożyć poprzez system CitiOnline lub na infolinii. Prawdopodobnie konsultant dzwoniący do nas w celu potwierdzenia dyspozycji będzie nas przekonywał do pozostania z bankiem dłużej – np. oferując zwolnienie z opłaty miesięcznej przez rok.

PS. Tabela opłat nie mówi nic o zwolnieniu z opłaty miesięcznej. Strona banku już natomiast tak – jeśli wydamy kartą (Silver) 2000 zł miesięcznie, to ponoć opłaty miesięcznej nie będzie. Dla karty złotej wartość ta to 4000 zł miesięcznie.

PS 2. Warto dodać, że ciągle trwa inna promocja banku, z której skorzystały już setki naszych czytelników. Dzięki niej możemy zgarnąć tablet, telefon lub opaskę fitnes Samsung o wartości 449 zł. Szczegóły w artykule: Samsung Galaxy J1, opaska Gear Fit lub tablet Galaxy Tab za wyrobienie karty kredytowej Citibank.

Nie przegap!

Komentarze

 • #Krzysztof – łączenie karty City z istniejącą kartą Payback dokonasz tylko na infolini Payback – 801 044 4400, natomiast punktów Payback nie wykorzystasz na zapłacenie za opłatę w City.. nie ta karta :P zakładając kartę City Master World dostajemy 1000pkt city (aktualnie promocja – pkt x2), które możemy wykorzystać na zniesienie opłaty miesięcznej, dla karty BP Silver musisz wydać 2000zł, dla Gold 4000zł i wówczas opłata miesięczna jest zniesiona.

  krzych85 Odpowiedz
 • witam ,mam pytanie jak wygląda dokładnie sprawa z tą kartą bp ? Z tego co pytałem na stacji wynika ,że jest to karta typu przedpłacona którą można doładować dowolną kwotą. Czy tak to wygląda ?

  pat Odpowiedz
 • Tak. Mówisz im ile mają załadować na kartę (max 600 zł) i tyle. Wziąłem dwie po 500 zł i wszystko dalej się potoczyło jak trzeba.
  Aha, trzeba uważać na kwotę do zapłacenia. Mi gość chciał zrobić dwie transakcje po 500 zł. Dopiero jak powiedziałem, że ma być jedna płatność na 1000 zł skorygował co trzeba.

  Seth Odpowiedz
 • dzięki wielkie za odpowiedź teraz będę już wiedział co i jak ,pozostaje tylko czekać na kartę z citi

  pat Odpowiedz
 • Karta citi bp – czy da sie ominac jakos oplate? Da sie tymi punktami payback zaplacic za karte?

  Antoni Odpowiedz
 • Powiedzieć, że chcesz zrezygnować z karty – powinni zaproponować zniesienie opłaty na rok. Nie.

  Seth Odpowiedz
 • Gorzej z tymi co zrezygnowali z CitiPhone, musimy dymać do oddziału :-(

  Jazz Odpowiedz
 • @Jazz

  Do składania wypowiedzenia umowy usługa CitiPhone nie jest wymagana

  mateo704 Odpowiedz
 • Dzięki mateo704, zaoszczędzę sporo czasu :-)

  Jazz Odpowiedz
 • Czy te płatności na 1000zl jako jeden z warunków miga byc realizowane np w taksówce? Szykuje mi sie dłuższy kurs

  Mm Odpowiedz
 • Mogą być zrealizowane gdziekolwiek. Dla payback jest tylko ograniczenie.

  Seth Odpowiedz
 • Promocja przedłużona. proszę o aktualizacje a stronie

  Krzysztof Odpowiedz
 • 1 3 4 5

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy