Telefon Samsung Galaxy J1, opaska Gear Fit lub tablet Galaxy Tab za wyrobienie karty kredytowej Citibank MasterCard World

Ledwo skończyła się promocja karty kredytowej Citibank, dzięki której w łatwy sposób mogliśmy zgarnąć tablet Samsung Galaxy Tab 3, a już dostępna jest nowa. Tym razem oprócz tabletu do wyboru mamy również inne gadżety firmy Samsung: telefon Galaxy J1 lub opaskę Gear Fit.

Citibank: gadżety Samsung za wyrobienie karty kredytowej

Promocja „Wakacyjna oferta Citi Handlowy” przeznaczona jest dla nowych klientów karty kredytowej banku. Zaliczają się do nich te osoby, które od dnia 1 stycznia 2013 nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Oprócz tego wymogu bank już na wstępie podaje oczekiwania finansowe, które musimy spełnić, aby próbować dostać kartę kredytową:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Aby wziąć udział w promocji konieczne jest skorzystanie z dedykowanej podstrony. To tam powinniśmy złożyć wniosek o kartę i czekać na kontakt ze strony banku. Jeśli wymagane będą dodatkowe dokumenty potwierdzające nasz dochód, to bank je o nas poprosi. Szczegóły dotyczące dokumentów dochodowych dostępne są w załączniku do regulaminu – tam sprawdzimy wymogi odnośnie każdej formy zatrudnienia.

Jeśli chodzi o wybór nagrody, to już podczas wypełniania formularza określić musimy jakim prezentem jesteśmy zainteresowani. Do wyboru są:

 • Tablet Galaxy Tab 3 Lite
 • Telefon Galaxy J1
 • Zegarek Gear Fit

Każda z nagród warta jest (według banku) 449 zł zł brutto. Możemy wybrać tylko jedną z nich :)

Jeśli bank przyzna nam kartę, to nie pozostaje nic innego jak spełnić wymagania promocji. Te, jak przystało na Citibank, nie są bardzo skomplikowane. Wystarczy, że jako nowy klient banku dokonamy transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1000 zł w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez bank umowy o kartę oraz zalogujemy się min. 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online (lub w wersji mobilnej).

Jeśli w danym miesiącu spełnimy powyższe warunki, to w pierwszym tygodniu nowego miesiąca bank powiadomi nas o przyznaniu nagrody. Zgodnie z regulaminem promocji w chwili jej odebrania powinniśmy być posiadaczami tej karty. Nie ma natomiast obowiązku posiadania karty przez dłuższy czas – można ją spokojnie zamknąć po otrzymaniu wybranej nagrody. Warto to zrobić choćby z tego powodu, że karta którą dostaniemy nie należy do najtańszych – miesięcznie zapłacimy za nią 18 zł, choć opłat można się pozbyć na dwa sposoby:

 • wymieniając zdobyte punkty World na brak opłaty. Punkty zdobywamy za sam fakt wyrobienia karty (zwolnią nas z pierwszych 4 opłat), a następnie za każde wydane 5 zl 1 punkt
 • dzwoniąc na infolinię i próbując… zamknąć kartę. Prawdopodobnie konsultant zaproponuje nam zwolnienie z opłat na rok

Jeśli więc jesteśmy zainteresowani sprzętem o (realnej) wartości ok. 350 – 400 zł, to nawet poniesienie kilku opłat miesięcznych w wysokości 18 zł będzie nas (relatywnie) kosztować całkiem niewiele. W końcu będziemy „do przodu” o jakieś min. 300 zł :-)

Na koniec informacja o podatku od nagrody: jeśli wystąpi potrzeba jego odprowadzenia to zrobi to za nas bank w sposób całkowicie niezauważalny – fundując dodatkową nagrodę pieniężną pokrywającą koszty podatkowe. Mu nie musimy się już niczym przejmować (nic nie wykazujemy w rozliczeniu rocznym).

Nie przegap!

Komentarze

 • Damian – nie, pewnego pięknego dnia po prostu zadzwoni do Ciebie kurier. No chyba, że się coś zmieniło, ale raczej nie :)

  Michał Odpowiedz
 • Do mnie dziś przyszedł tel, czarny wersja podstawowa, kurier nie dzwonił. Liczyłem na dual może ktoś chce się zamienić ? nawet za dopłatą ;)

  Jaro Odpowiedz
 • A ja chętnie zamienię tablet (używany) z citi na aparat tel. (używany) z citi.
  :)

  dario Odpowiedz
 • Czy login i hasło otrzymuje się wraz z kartą. Poleciłam konto szwagrowi, otrzymał jakieś hasło ważne do dziś, ale nie ma loginu. Karta jeszcze nie dotarła, kurier z umową już był. Na dokumentach nie ma loginu. Sprawdzałam u siebie, bo rok temu brałam udział w podobnej promocji. Nie mam żadnej instrukcji. Nie pamiętam jak to się odbywało. Nie chcę żeby szwagier przegapił… Napiszcie proszę jakie dane i kiedy otrzymaliście?

  Kindia Odpowiedz
 • Jak otrzymasz kartę, to na podstawie jej danych rejestrujesz się na www i samemu się ustala login i hasło a potem samemu (to nie zawsze działa) aktywuje się kartę.

  dario Odpowiedz
 • 1 4 5 6

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy