Darmowy antywirus ESET na 2 lata za założenie konta w BGŻ BNP Paribas + 300 zł za kartę kredytową!

Zakończona

Ruszyła promocja BGŻ BNP Paribas, w której w zamian za założenie i aktywne korzystanie z konta zgarnąć możemy subskrypcję oprogramowania antywirusowego ESET Security Pack 1 + 1 na okres aż 24 miesięcy! Oprócz tego ciągle do zgarnięcia mamy premię za wyrobienie karty kredytowej banku – dodatkowe 300 zł :)

Darmowy antywirus ESET za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

Bezpiecznie z kontem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 24 miesięcy. Wliczamy tu także posiadanie rachunków w przejętym niedawno Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji (np. konta oszczędnościowego BGŻOptima).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 15.02.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 28.02.2019.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 1500 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana, dlatego warto się śpieszyć!

Antywirus za aktywność

Aby zgarnąć pierwszą nagrodę, czyli miesięczną subskrypcję oprogramowania antywirusowego ESET Security Pack 1 + 1, należy aktywować aplikację mobilną GOmobile do dnia 10.03.2019. W ten sposób zyskamy pierwszy kod pozwalający na korzystanie z oprogramowania w kwietniu 2019. Informacje o jego zdobyciu otrzymamy mailowo do 25.03.2019, wraz z instrukcją jak skorzystać z nagrody.

Jak zdobyć kolejne subskrypcje? W każdym z miesięcy od marca 2019 do stycznia 2020 powinniśmy dokonać min. 5 transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości min. 200 zł. Dodam, że regulamin wyklucza tu transakcje kartą wykonane przez wszelkiego rodzaju „ułatwiacze” obrotów, czyli miejsca z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Chodzi np. o aplikacje do opłacania rachunków czy doładowania wirtualnych portmonetek (listę znajdziecie na jakimcc.pl. Wszystkie „normalne” sklepy stacjonarne i internetowe są jak najbardziej OK.

Po spełnieniu powyższych warunków w danym miesiącu do 18. dnia kolejnego miesiąca otrzymamy kod umożliwiający subskrypcję antywirusa w jeszcze kolejnym miesiącu. Przykładowo za spełnienie warunków 5 transakcji w marcu otrzymamy nagrodę pod koniec kwietnia, a skorzystamy z niej realnie w maju. I tak aż do stycznia 2020 (z subskrypcją na marzec 2020).

Ostatnia nagroda to już subskrypcja roczna. Otrzymamy ją do 27.03.2020 (z ważnością od kwietnia 2020 do marca 2021) pod warunkiem, że od marca 2019 do lutego 2020 otrzymywaliśmy na konto wpływy w wysokości min. 1000 zł (oraz ciągle jesteśmy posiadaczem konta i karty na dzień przekazania tej nagrody).

Co rozumiemy pod pojęciem wpływy? Nie mogą to być przelewy z innych rachunków własnych w BGŻ BNP Paribas (w tym BGŻOptima i Raiffeisen) oraz wpłaty gotówkowe. Najprościej więc przelewać sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

300 zł za kartę kredytową!

Na koniec przypomnę, że oprócz premii za założenie konta osobistego możemy również zgarnąć 300 zł za wyrobienie karty kredytowej. Trzeba się jednak śpieszyć – promocja jest aktywna tylko do końca stycznia! :)

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Konto Optymalne to bardzo fajny rachunek ze względu na brak opłat. Bank nie pobiera bowiem ani grosza za jego prowadzenie, ale również za posiadanie karty debetowej! W zasadzie zapłacić możemy tylko za wypłaty z bankomatów (5 zł), jednak za darmo pobierzemy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz bankomatów własnych.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy można taką nagrodę od sprzedać osobie trzeciej?

  Tomek201 Odpowiedz
  • Oficjalnie pewnie nie. W praktyce możesz z nią robić co chcesz, tylko pamiętaj, że początkowo subskrypcja będzie dawana na miesiąc (dopiero w drugim roku jest na dłużej).

   Michał
 • Oczekujemy od banków, by ich regulaminy były przejrzyste, a tu po raz kolejny 300 zł zamiast 300 zł do Biedronki.
  Ponawiam prośbę do Admina.

  PyramidHead Odpowiedz
  • Ale przecież to jest promocja z Antywirusem i wszystko jest jasno opisane również w tytule (nawet nie użyłem orientacyjnej wartości pakietu wg regulaminu).

   Promocja z Biedronką to zupełnie osobna oferta: https://livesmarter.pl/300-zl-bon-biedronka-karta-kredytowa-bgz-bnp-paribas/

   Michał
  • @Michał
   Tytuł: „[…] + 300 zł za kartę kredytową!”
   Podtytuł: „300 zł za kartę kredytową!”
   W treści: „[…] możemy również zgarnąć 300 zł za wyrobienie karty kredytowej.”

   Nie krytykuję. Kulturalnie proszę :-)

   PyramidHead
  • Nie ma co się wadzić o jakieś przecinki.
   A promocja. Może komu do czego się ten antywirus nada. Większość PC pracuje z Win10 i ma przyczepionego antywirusa na stałe. Zainstalowanie dodatkowej protezy powoduje tylko konflikty i ciągłą rywalizację oprogramowania a co za tym idzie spowolnienie pracy komputera. Co innego, kiedy używamy jakiegoś ubuntu czy innego systemu operacyjnego. Wtedy ewentualnie dodatkowe oprogramowanie być może będzie przydatne. Jeżeli w ogóle zechce działać w odmiennym środowisku.

   Bufon
  • @Bufon
   Przecinki? Nie kpij sobie. Nie każdy korzysta z promocji z bonami. Czekam na promocję z „gotówką” i kolejny raz dałem się nabrać na chwytliwy link.
   Jeśli Admin ma w tym jakiś cel, to trudno. Jego strona, ma do tego prawo i ja to uszanuję.

   PyramidHead
  • @Bufon, to właśnie wbudowany antywirus z win10 jest do niczego, wystarczy spojrzeć na testy AV. Jednak w dobie darmowego Kasperskiego czy wielu innych antywirusów z silnikiem BitDefendera, wydawanie większej kasy na Eseta do celów prywatnych nie ma sensu. Dlatego wolałbym skorzystać z poprzednich promocji gdzie były premie pieniężne. Natomiast co do Ubuntu i podobnych systemów, to przy normalnych zastosowaniach, antywirus jest tam zupełnie zbędny.

   Paweł
  • „300 zł w ekodach Biedronki” może jest trochę przydługawe na tytuł, ale gdyby pisać „300 biedazł”, to byłoby krótko i zrozumiale.

   Iks
  • Targujemy się o jedno słowo :-)
   300 zł
   300 zł do Biedronki

   PyramidHead
 • Ten antywirus wbudowany w Win 10 nie jest zły, a mało kto wie, że przeglądarka Google Chrome ma wbudowany skaner antywirusowy we współpracy z eset nod, trzeba wejść w ustawienia przegladarki-> zaawansowane, przewinąć stronę na dół i jest opcja „oczyść komputer”. Warto dbać, żeby nie było wirusów na PC, bo można stracić majątek, np. wczoraj pojawiło się info, że w grudniu okradziono jakiegoś gościa na ponad 1 mln zł metodą na duplikat karty SIM, ale złodziej znał wcześnie jego login i hasło do konta w banku i pewnie do emaila na którym miał wszystkie dane, dzięki temu mógł wyrobić dowód kolekcjonerski i duplikat karty SIM.

  Benito Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy