Do 120 zł za założenie Konta z Lwem w ING Banku Śląskim

Zakończona

Wystartowała kolejna edycja promocji ING Banku Śląskiego, w której do zdobycia mamy premię za założenie Konta z Lwem. Tym razem do 100 zł premii bank postanowił dołożyć dodatkowe 20 zł za płatności BLIKiem. Biorąc pod uwagę, że w innej promocji ING mamy do zgarnięcia kolejne 100 złrazem zyskać możemy nawet 220 zł. A to już całkiem sporo ;)
120 zł za założenie konta w ING

Premia za otwarcie konta w ING

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli taką osobą, która:

od 1 lipca 2015 r. do 28 lutego 2017 r. nie posiadała lub nie współposiadała w Banku [ING] któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student.

Jeśli spełniamy te warunki, to konieczne jest złożenie wniosku za pomocą strony internetowej banku o Konto z Lwem wraz z kartą debetową oraz Otwartym Rachunkiem Oszczędnościowym najpóźniej 14.04.2017. Oprócz tego bank wymaga od nas wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez cały okres promocji.

Aktualizacja: jak donosicie w komentarzach zaznaczenie zgód we wniosku wcale nie oznacza, że będą zaznaczone po założeniu konta! Z tego też powodu zalecamy sprawdzenie zgód po aktywowaniu dostępu do bankowości internetowej i ew. zaznaczenie ponownie.

Warto tu dodać, że jeśli mamy już dostęp do bankowości internetowej ING i posiadamy Otwarte Konto Oszczędnościowe – wtedy wniosek o Konto Direct składamy po zalogowaniu do bankowości. W takim przypadku konieczne jest również wypełnienie formularza przystąpienia do promocji. Dla jasności dodam, że całkowicie nowi klienci NIE muszą wypełniać tego formularza.

120 zł za płatności kartą i BLIKiem

Co dalej? Po założeniu konta mamy do zdobycia dwie nagrody. 100 zł uzyskamy za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 1000 zł. Mamy na to sporo czasu, bo aż do 14.08.2017.

Oprócz tego dodatkowe 20 zł zgarniemy za wykonanie minimum trzech transakcji BLIKiem w tym samym terminie. Oczywiście operacje się łączną, więc możemy na przykład wydać 100 zł w postaci 3 transakcji BLIKiem, a dodatkowo 900 zł kartą – wtedy wpadnie nam łącznie 120 zł premii.

Wypłata premii nastąpi do 15 września 2017 o ile ciągle będziemy posiadaczem Otwartego Konta Oszczędnościowego, konta osobistego oraz karty debetowej wydanej do rachunku.

Ile kosztuje Konto Direct?

Konto Direct to rachunek bezwarunkowo darmowy. Zapłacić jednak możemy za korzystanie z karty debetowej, którą trzeba posiadać przynajmniej do połowy września – inaczej z premii nici. Aby nie zapłacić 7 zł miesięcznie należy wydać kartą 300 zł w okresie miesięcznym od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca. Jest to warunek zbieżny z warunkiem promocji (wydanie 1000 zł), choć jak łatwo policzyć – aby uniknąć opłat realnie trzeba będzie wydać nieco więcej. Mimo wszystko będzie się to opłacać – w końcu 120 zł piechotą nie chodzi.

Na koniec warto dodać, że zapłacić możemy jeszcze za wypłaty z bankomatów – tu darmowe mamy jedynie wypłaty z urządzeń z logo banku oraz sieci Planet Cash oraz jedną wypłatę miesięcznie z urządzeń innych firm. Kolejne wypłaty będą nas kosztować 2,5 zł.

100 zł za regularne inwestowanie i 2% na koncie oszczędnościowym

Warto pamiętać, że posiadając konto w ING do końca marca możemy skorzystać z promocji, w której do zgarnięcia mamy 100 zł za regularne inwestowanie. Realnie wystarczy zainwestować zaledwie 150 zł np. w bezpieczne fundusze inwestycyjne. Premia bardzo łatwa, więc zachęcam do zapoznania się z jej prześwietleniem: 100 zł za regularne inwestowanie w ING.

Oprócz tego nowi klienci banku mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym lokując nawet 100 000 zł na 2% w skali roku. Czas obowiązywania oprocentowania wynosi 4 miesiące.

Nie przegap!

Komentarze

 • Założyłem konto w poprzedniej promocji gdzie było 100zł, kuriwer był 4 dni temu jednak do dzisiaj nie dostałem emaila z potwierdzeniem. Myślicie, że będę łapał się na którą promocje? Zgodnie z datą na umowie, czyli na promocje gdzie było 100 zł ?

  Pozdrawiam

  Dominik Odpowiedz
  • U mnie też kurier był w piątek, do dzisiaj nie dostałem maila, mimo że mają na to 3 dni robocze. Dziadostwo, a nie bank.

   Bartosz M.
  • 24.02 – kurier z kartą. Do dziś konta brak… Reklamacja złożona tydzień temu, przekazali ją do największych speców w ing, bo otwarcie konta to tak złożony problem… Czas oczekiwania: miesiąc :O
   12 kont w różnych bankach, pierwszy raz takie cuda.

   Bartosz M.
 • Cholerka, dlatego trzeba zamykać konta w tej samej chwili, gdy stają się zbędne – swoje zamykałem w końcówce lipca ’15 (chociaż może wcześniej nie mogłem go zamknąć? hmmm).
  Tak czy inaczej może w kolejnej promocji już będę dla banku świeżynką :)

  Marek MJX Odpowiedz
 • Czy posiadajac konto juz jakiz czas łapie sie na promocje z Blikiem ?

  Jerzy Odpowiedz
 • rozumiem ze po otrzymaniu premi mozna zamknac konto, najpznij 15 wrzesnia??

  pkob86 Odpowiedz
 • Czy w tym bliku mają czeki jak w wubeku i czy ta ich mobilna ma jakieś wymagania czy do jej obslugi może być słynny i światowej marki tablet. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • A może mobilnej nie trzeba instalować , może będzie na nią jakaś promocja i czeki (jak sa) wygenerować przez bankowość intern. ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Czy z płatności BLIK mogą korzystać osoby małoletnie (poniżej 18 roku życia)?

  Tak, osoby małoletnie poniżej 18 roku życia mogą korzystać z BLIK. Nie mogą jednak korzystać z możliwości generowania czeków BLIK.

  Wreszcie znalazlem i jest coś dla takich małolatów jak ja.Hura , czyli myślą tam tak jak i ja . Tylko czy prababcia zdoła wygenerować na kompie ten czek bez mobilnej ściągania? Jeżeli ktoś ma juz dostęp internetowy to uprzejmie proszę o spróbowanie wygenerowania czeku i info podanie . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Rozumiem, że najlepiej skorzystać z promocji w najpóźniejszym możliwym terminie?

  broker Odpowiedz
 • Zakładałem konto parę dni temu i Pani w oddziale poinformowała mnie, że zamiast 300 zł od 1.03.2017 trzeba wydać 200 zł karta, żeby była za free. Ciekawe, bo nadal wszędzie u nich na stronach jest 300 zł, tylko do 26 roku życia 200 zł.

  junoumi Odpowiedz
  • z tego co pamiętam to były zmiany w drugą stronę – od końca marca wszyscy muszą wydać 300 zł (nawet poniżej 26 roku życia)

   Michał
  • A jest gdzieś już nowa TOiP?

   Marcin H
 • Czy obowiązuje jeszcze promocja dotycząca premii za polecenie konta w ING ?

  Ernest Odpowiedz
 • Cześć mam pytanie czy jeśli posiadam konto walutowe ROR w walucie, a dokładniej w € to mogę skorzystać z tej promocji i zgarnąć 220zł?

  Ted Odpowiedz
  • Jeśli konto walutowe nie jest nazwane „Kontem z Lwem” to tak, możesz.

   Michał
 • Jeżeli ktoś ma juz dostęp internetowy to uprzejmie proszę o spróbowanie wygenerowania czeku blik na kompie bez używania apki i info podanie czy jest możliwość taka ? . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • W ogóle nie ma czeków Blik.

  Ewa Odpowiedz
  • Na stronie banku w pytaniach i odpowiedziach piszą , że można generować czeki tylko nie moga tego robić małoletnie osoby. A może są w apce? A może dopiero planują wprowadzić? Bez czeków znów trzeba każdemu użytkownikowi instalować i odinstalować na jednym sprzęcie. xyz

   prawdziwy-xyz
 • Efektywnie trzeba wydać minimum 1500 zł kartą po 300 zł miesięcznie, aby otrzymać bonus i uniknąć opłaty za kartę.

  broker Odpowiedz
 • Sprawdzaliście w umowie, którą bank przesłał PDFem czy macie wyrażone zgody marketingowe?
  Ja na pewno podczas składania wniosku wyraziłem wszystkie zgody a z umowy wynika, że ich nie wyraziłem, to samo jest w ING Online.

  krzychu.pl Odpowiedz
 • Ja mam taką samą sytuację, ale w apce zmieniłam ustawienia- mam nadzieję, że to wystarczy…

  WioL Odpowiedz
 • Mam klopot, bo mam dostęp do bankowości, pare lat temu /w 2014 roku/ mialem jakies konto… nie mam zadnego nawet oszczednosciowego, zero produktow.
  To jak to konto otwierac, przez ich bankowosc elektroniczną czy przez wniosek?

  sunwoj1 Odpowiedz
 • Pewnie już to tu było, ale ja wcześniej nie zauważyłem, więc przypominam (może się komuś przyda): można dostać stówkę za 4 wpływy „pensji” min. 1 k zł. „Nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne” https://www.ingbank.pl/_fileserver/item/1116570

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • ale trzeba dostać zaproszenie do promocji od banku?

   conrad_88
  • Rzeczywiście, przeoczyłem: „Uczestnikiem Promocji może być osoba […] która otrzyma od Banku ofertę skorzystania z Promocji ” — ja info o promocji znalazłem w bankowości www, może inni też dostaną…

   Don Quijote de la Mancha
  • Mógłbyś napisać gdzie dokładnie trzeba szukać takiej informacji po zalogowaniu?

   trsad
  • Na stronie głównej są 3 sekcje: Dzisiaj, Miesiąc, Rok. Promocja „Przelewaj regularnie pensję- zyskaj 100 zł!” jest w tej środkowej.

   Trudno powiedzieć, czy będą to jakoś sprawdzać, czy wystarczy — nawet bez tej oferty — zapisać się z https://e.ingbank.pl/17258

   Don Quijote de la Mancha
  • Też dostałem zaproszenie do promocji :)

   deloe
  • Zastanawiam się czy się zapisywać jak się nie dostało oferty, niestety u mnie nie ma. Szanse że dostanę te 100zł są raczej marne pewnie jest jakaś weryfikacja bo widzę że ING akurat działa sprawnie.

   trsad
  • też dostałam zaproszenie na ekranie tuż po zalogowaniu i przycisz zapisz się do promocji :)

   Paulina
 • Przelew własny z innego banku pod tytułem „pensja” spełnia warunek? Moim zdaniem tak, ale chciałbym zapytać jak rozumieją ten punkt regulaminu „przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta (w banku ING? – miodzio)” doświadczeni wyjadacze.

  miodzio Odpowiedz
  • No właśnie ciekawe, w regulaminie piszą, że warunek będzie spełniony jeśli „wpłynie kwota” — ani słowa o „pensji”, więc z tytułem nawet kombinować nie trzeba (choć nie zaszkodzi). Nie zaznaczyli natomiast, że chodzi o rachunek klienta w ING, więc niestety daje im to możliwość szerokiej interpretacji… Ale ciekawe, jak to będą porównywać, chyba automatycznie? A to daje nadzieję, wystarczy w innym banku mieć np. inicjał drugiego imienia, albo adres — np. BZ WBK wysyła chyba w danych nadawcy adres przyklejony do imienia i nazwiska, w moim wypadku jest to adres inny, niż w ING… może przypadkiem przejdzie…

   Don Quijote de la Mancha
 • Jeżeli stary klient otworzy w oddziale KOszcz aby uzyskać dostęp internetowy i podpisze od razu umowę ramowa i wyrazi zgody marketingowe ( zeby od razu skorzystać za pomocą tego KO z promo z inwestowaniem ) a później dopiero w kwietniu złoży wniosek internetowy o konto , to czy taka kolejnosc i zawieranie umow nie wykluczy z którejś promocji? A jak wygląda zawarcie umowy o ror po złożeniu wniosku z bankowości internetowej , jak się ją podpisuje ( kurier , placówka czy tylko potwierdza smesem ) jak juz z kontem oszczędnościowym będzie zawrta umowa ramowa ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Czy ktoś przechodził taką ścieżką lub podobną , czy to będzie dobrze ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Jak wypełnia się ten formularz? Po wpisaniu imienia, nazwiska i PESEL-u, pojawiają mi się 2 opcje: Jesteś naszym klientem
  i masz dostęp do bankowości online? – ZALOGUJ SIĘ lub Nie masz dostępu do
  bankowości online? PROSZĘ O KONTAKT. Czy nie da się normalnie wypełnić formularza?

  broker Odpowiedz
 • Jeśli nie masz dostepu do bankowości elektronicznej to musi być prośba o kontakt – u mnie po 2 minutach oddzwonił konsultant i ustalał dalsze szczegóły

  sunwoj Odpowiedz
 • To chodzi o formularz do zalozenia konta czy formularz zgłoszeniowy starego klienta do promocji? Chodzi mi o ten zgłoszeniowy , tam też są jakieś problemy? Ten pierwszy sobie daruje, bo i tak do mnie dzwonic nie chcą . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Witam, omyłkowo przy podpisywaniu umowy zaznaczyłem, że nie wyrażam zgody na działania marketingowe. Czy jeśli zmieniłem tego samego dnia w systemie transakcyjnym zgody na TAK, czy będę mógł wziąć udział w promocji?

  broker Odpowiedz
 • Coś mi tu nie pasuje w tym ING. Jestem całkowicie pewny że wszystkie zgody marketingowe pozaznaczałem. Na innym forum piszą że te zgody się z automatu nie zaznaczają. Sprawdziłem u siebie i jest dokładnie tak samo. Poprzez system zaznaczyłem i teraz jest że wyrażam zgody (są dwie do zaznaczenia) Mam wrażanie że jest to celowa zagrywka…
  Admin , masz możliwość zaingerowania o co chodzi, dlaczego te zgody nie zaznaczają się, czy musi być zaznaczane dwie zgody czy nie wyjdzie jeszcze jakiś „kwiatek” W tej chwili już zwątpiłem czy jeszcze czegoś nie przeoczyłem czy jeszcze coś powinienem zaznaczyć. W regulaminie jest tylko napisane
  „6. Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która wyraziła sprzeciw wobec przetwarzania jej danych osobowych w celach marketingowych przez Bank.”

  jojo Odpowiedz
 • Apel do wszystkich co biorą udział w tej promocji.
  Sprawdźcie czy w umowie przysłanej mailem jak też w systemie bankowym macie znaczone zgody na marketing. Zakładam, że każdy z tego forum oczywiście prawidłowo ją zaznaczył, mam jednak wrażenie że system bankowy z automatu wywala jako niezaznaczone. Zobaczymy jak jest skala zjawiska.
  Na umowie PDF jest to strona 17
  w systemie: (u góry) dane i ustawienia > Komunikacja z bankiem (zgody marketingowe)

  jojo Odpowiedz
 • Jak dlugo trwa otwarcie konta? Umowę u kuriera podpisałem 30.03 i cisza. Czy u was też tak było?

  Darek Odpowiedz
 • U mnie kilka dni i już interweniowałem. Rzekomo do 3 dni roboczych od wizyty kuriera. Kurier Pń późno wieczorem a mail do aktywacji konta w Czw.

  jojo Odpowiedz
 • A jak tym kodem blik zapłacić jak mignie na sekundę i znika ? I tak każdy raz po odświeżeniu i ledwo zapamiętać się da. To w ing normalne czy tylko u mnie tak działa? Limity do czeków można zmienić a czeków jak nie było tak nie ma. Ktoś gdzieś je znalazł może? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Nie wiem, czy czegoś nie ustawiałem, w apce MojeING na ekranie startowym mam Blik, bo kliknięciu i oglądaniu kółeczka (loadera) przez kilkanaście sekund pojawia się kod z licznikiem odliczającym 120 s. Czeków nie widziałem.

   Don Quijote de la Mancha
 • Mam oficialną odpowiedź z ING

  Pani X

  obecnie ma Pani wyrażone zgody marketingowe. Po spełnieniu wszystkich pozostałych warunków określonych w Regulaminie, nagrodę wypłacimy do 15 września 2017 roku na konto oszczędnościowe.

  Z pozdrowieniami XX

  Jednakże niedopilnowanie sobie tych zgód zmienia sytuację. A to że system samoczynnie zmienia je na „nie wyrażone” nie wiem jak już skomentować…..

  Poczytałem trochę na ten temat tu i tam i wiem że wiele osób ma tak samo. Podobne „jaja” odnotowano w TMub. Przypadek?

  jojo Odpowiedz
 • Czy opłata 7 zł jest pobierana tylko za pełne miesiace? Jesli wczoraj podpisałem umowę to 300 zł musze obrócić jeszcze w kwietniu czy dopiero od maja?

  chybaty Odpowiedz
  • Gdy ja konto otwarłem, to w wiadomości w bankowości spytałem, czy opłatę za pierwszy miesiąc pobiorą (otwarłem chyba 30, a miesiąc kartowy mają do 28), odpowiedziano, że tak, mimo wszystko karty przez ten miesiąc nie aktywowałem, a opłaty jednak nie pobrano…

   Don Quijote de la Mancha
 • Pierwszy niepełny miesiąc ma być bezpłatny, ja się tego trzymam…. Możesz zapytać pocztą wewnętrzna jak się dowiesz to podziel się wiedzą.

  jojo Odpowiedz
 • Cześć,
  Czy do tych 300 zł, które trzeba wydać, by nie pobrano opłaty za kartę, wliczają się również płatności BLIKiem?

  Oskario Odpowiedz
  • Na 99% nie, Blik to nie karta, w każdym razie możesz to łatwo sprawdzić, w bankowości www pod kartą widać, jaką kwotę jeszcze w danym miesiącu trzeba dla bezpłatności wydać.

   Don Quijote de la Mancha
  • Jak to jest nazwane? Nie mogę tego znaleźć.

   broker
  • Hmm, też już nie widzę… ?
   Było to pod Karty i płatności telefonem → [karta], może to wyłączyli po ostatnich problemach technicznych? A może u mnie nie ma, bo zamknąłem kartę plastikową, a HCE jest bezpłatna bezwarunkowo? ?

   Don Quijote de la Mancha
 • Wniosek złożyłem 12.04 i zastanawiam się, czy kwalifikuję się do promocji. W regulaminie napisano, że należy „otworzyć konto do 14.04”. Czy złożenie wniosku jest tożsame z otwarciem konta? Pozdrawiam

  Laszek Odpowiedz
 • Cytat: „Aktualizacja: regulamin promocji mówi o otwarciu konta do 14.04.2017 r. Otwarcie konta oznaczać stan zrealizowany… ale nie w przypadku ING Banku Śląskiego (pozostaje się cieszyć z tego powodu). Po złożeniu wniosku o konto pojawia się komunikat o zawarciu umowy (konto jest więc już otwarte, ale pozostaje jeszcze zablokowane) i dalej trzeba już zaczekać na kuriera, ale tylko celem zweryfikowania tożsamości oraz aktywować konto. Okazuje się więc, że do 14.04. wystarczy złożyć wniosek. Taki stan potwierdza również bank.”

  jojo Odpowiedz
 • Skąd wiadomo, że w pierwszym niepełnym miesiącu nie trzeba wyrabiać obrotów kartą?

  broker Odpowiedz
  • Z doświadczenia ↑ 13 kwietnia 2017, 18:13 • Don Quijote de la Mancha.
   Wprawdzie ja karty w pierwszym miesiącu nie aktywowałem, nie wiem, czy to miało znaczenie.

   Don Quijote de la Mancha
  • Data: ………… Temat: ODP. Opłata karta
   ING Bank Śląski

   „Panie Bogdanie,
   potwierdzam, że w pierwszym cyklu rozliczeniowym nie pobieramy opłaty za kartę.
   W kolejnym okresie, który rozpocznie się 29 ……….powinien Pan dokonać transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 300 zł, by uniknąć opłaty za kartę. Proszę też pamiętać, by te transakcje były rozliczone na rachunku do 28………. .

   Z pozdrowieniami
   B. ……..
   ING Bank Śląski”

   Bogdan
  • Dzięki!

   broker
 • „Brakująca kwota transakcji bezgotówkowych do zwolnienia z miesięcznej opłaty za kartę:  ? ” Kiedy tu pojawi się jakaś cyfra, bo po zrobieniu zakupów jeszcze nie widać ? Dopiero po rozliczeniu? Chciałem wziąść coś na rozgrzewkę i nie wiem czy mogę jeszcze , bo nie wiem kiedy wykaże ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Ja chyba od początku miałem 300 — co zresztą nie było prawdą, gdyż w pierwszym miesiącu 300 zł nie wydałem, a jednak opłaty nie naliczono…

   Don Quijote de la Mancha
  • Tzn. jest tam 300 tylko jeszcze się nie zmniejszyło . xyz

   prawdziwy-xyz
 • W blokadach nie wykazuje promili , nie wiadomo jak po rozliczeniu? Chyba zatankuje jeszcze. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Podobno w starej wersji apki mobilnej były dostępne czeki blik ale teraz jest już ona nie do pobrania chyba , że ktoś ma jeszcze stara wersję . Usilnie pracują nad wprowadzeniem czeków w nowej wersji lecz nie wiadomo kiedy to będzie . Chciałbym juz mieć czeki w kieszeni jak w amerykańskim filmie , może ktoś wie skąd jeszcze można pobrać starą wersję? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Rewelacyjny bank , razem z bnp wiada prym . Dalej nie wiadomo ile jest na rach. bo trans. karta jedne są a innych wcale nie widać. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • No to tylko na plus, bo innym sćiagną z konta a ty tylko zyskasz na transakcjach kartą ?

   Wojak
 • Niestety po rozliczeniu wskazuje promile i stwierdzają, że stan był wskazujący na spożycie . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Gdzie wyłączyć pakiet darmowy sms w bankowości ing , bo piszą , że wysłali juz ostatni sms ? Proszę pilnie o podpowiedź , bo nie mogę tego znaleźć. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Czy jak już zrobię ten 1000 zł płatności kartą to mogę ją zastrzec i nadal otrzymam premię?

  Rafał Odpowiedz
 • raczej nie, karta musi byc aktywna do momentu wyplaty nagrody

  sunwoj1 Odpowiedz
 • Czy można już wypowiedzieć umowę? Wpadnie premia pomimo wypowiedzenia?

  broker Odpowiedz
 • Z tego co pamiętam karta musi być aktywna do wypłaty premii. Ale ja mam inne pytanie czy zastrzeżenia karty jest równoznaczne z jej zamknięciem? Rożnie to bywa.Inne banki przysyłają nową lub jej brak i tak sprawia że konto jest płatne. Niekoniecznie chce mi się zaraz po wpylacie wisienki lecieć zamykać konto jedynie chodzi mi o to aby konto stało się bezpłatne bo i tak karta do szczęścia mi niepotrzebna , na zamknięcie przyjdzie czas…. ING ma jeszcze opcję czasowego zawieszenia karty więc można tu CHYBA trochę się „wkopać”

  jojo Odpowiedz
  • Jak pamiętam z przed kilku lat to w miejsce zastrzeżonej przez www nie wysyłają nowej i opłat nie pobierają , chyba , że teraz coś się zmieniło. xyz

   prawdziwy-xyz
  • Przerabiałem ostatnio ten temat. W kilku miejscach czytałem, że zamknąć kartę można tylko w oddziale. Udałem się do ING w moim mieście i miła pani powiedziała mi, że wystarczy, że zrobię to przez internet w bankowości internetowej (tzn. zastrzegę ją). Tak też zrobiłem.
   Ponieważ jestem nieufnym człowiekiem napisałem jeszcze zapytanie do banku w zakładce kontaktowej i otrzymałem wiadomość potwierdzającą to, co powyżej. Nowej karty też nie wysyłają. Jak coś, to zawsze można użyć Mastercard w telefonie. Temat u mnie świeży, sprzed kilku dni.

   dadadaq
 • Czy u Was tez zamiast naliczać na OKO 2% (dziennie) licza 0,70%. Ktoś to sprawdzał u siebie ?
  Chodzi o okres promocyjny 4 miesiecy na OKO, od otwarcia konta Direct.

  Wojak Odpowiedz
  • Z tego, co pamiętam na początku liczą właśnie 0,70% na koncie OKO, dopiero później (chyba po tych 4 miesiącach) dokładają tę promocyjną różnicę 1,30% jako wyrównanie. Głupie to jest. To jeden z powodów, który mnie do tego konta zniechęcił, zwłaszcza, że inni dają 2,50% bez łaski. Jedyna zaleta, to możliwość większej liczby wypłat z konta na ROR.

   dadadaq
  • Pewnie tak jest jak piszesz ale dz. za odpowiedz.
   Wcale nie myśle trzymac u nich na OKO ale nie miałem gdzie przechowac do poniedziałku.

   Wojak
 • Dostał już ktoś może nagrodę?

  Mateusz Odpowiedz
 • W ING jak regulamin mówi 15 to będzie 15 wrzesień

  Łukasz Odpowiedz
  • Tak jak napisałeś, będą czekać do piątku do ostatniej chwili wytrzymają poważnych klientów.

   Wojak
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy