Do 120 zł za założenie Konta z Lwem w ING Banku Śląskim

Zakończona

Wystartowała kolejna edycja promocji ING Banku Śląskiego, w której do zdobycia mamy premię za założenie Konta z Lwem. Tym razem do 100 zł premii bank postanowił dołożyć dodatkowe 20 zł za płatności BLIKiem. Biorąc pod uwagę, że w innej promocji ING mamy do zgarnięcia kolejne 100 złrazem zyskać możemy nawet 220 zł. A to już całkiem sporo ;)
120 zł za założenie konta w ING

Premia za otwarcie konta w ING

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli taką osobą, która:

od 1 lipca 2015 r. do 28 lutego 2017 r. nie posiadała lub nie współposiadała w Banku [ING] któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student.

Jeśli spełniamy te warunki, to konieczne jest złożenie wniosku za pomocą strony internetowej banku o Konto z Lwem wraz z kartą debetową oraz Otwartym Rachunkiem Oszczędnościowym najpóźniej 14.04.2017. Oprócz tego bank wymaga od nas wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez cały okres promocji.

Aktualizacja: jak donosicie w komentarzach zaznaczenie zgód we wniosku wcale nie oznacza, że będą zaznaczone po założeniu konta! Z tego też powodu zalecamy sprawdzenie zgód po aktywowaniu dostępu do bankowości internetowej i ew. zaznaczenie ponownie.

Warto tu dodać, że jeśli mamy już dostęp do bankowości internetowej ING i posiadamy Otwarte Konto Oszczędnościowe – wtedy wniosek o Konto Direct składamy po zalogowaniu do bankowości. W takim przypadku konieczne jest również wypełnienie formularza przystąpienia do promocji. Dla jasności dodam, że całkowicie nowi klienci NIE muszą wypełniać tego formularza.

120 zł za płatności kartą i BLIKiem

Co dalej? Po założeniu konta mamy do zdobycia dwie nagrody. 100 zł uzyskamy za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 1000 zł. Mamy na to sporo czasu, bo aż do 14.08.2017.

Oprócz tego dodatkowe 20 zł zgarniemy za wykonanie minimum trzech transakcji BLIKiem w tym samym terminie. Oczywiście operacje się łączną, więc możemy na przykład wydać 100 zł w postaci 3 transakcji BLIKiem, a dodatkowo 900 zł kartą – wtedy wpadnie nam łącznie 120 zł premii.

Wypłata premii nastąpi do 15 września 2017 o ile ciągle będziemy posiadaczem Otwartego Konta Oszczędnościowego, konta osobistego oraz karty debetowej wydanej do rachunku.

Ile kosztuje Konto Direct?

Konto Direct to rachunek bezwarunkowo darmowy. Zapłacić jednak możemy za korzystanie z karty debetowej, którą trzeba posiadać przynajmniej do połowy września – inaczej z premii nici. Aby nie zapłacić 7 zł miesięcznie należy wydać kartą 300 zł w okresie miesięcznym od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca. Jest to warunek zbieżny z warunkiem promocji (wydanie 1000 zł), choć jak łatwo policzyć – aby uniknąć opłat realnie trzeba będzie wydać nieco więcej. Mimo wszystko będzie się to opłacać – w końcu 120 zł piechotą nie chodzi.

Na koniec warto dodać, że zapłacić możemy jeszcze za wypłaty z bankomatów – tu darmowe mamy jedynie wypłaty z urządzeń z logo banku oraz sieci Planet Cash oraz jedną wypłatę miesięcznie z urządzeń innych firm. Kolejne wypłaty będą nas kosztować 2,5 zł.

100 zł za regularne inwestowanie i 2% na koncie oszczędnościowym

Warto pamiętać, że posiadając konto w ING do końca marca możemy skorzystać z promocji, w której do zgarnięcia mamy 100 zł za regularne inwestowanie. Realnie wystarczy zainwestować zaledwie 150 zł np. w bezpieczne fundusze inwestycyjne. Premia bardzo łatwa, więc zachęcam do zapoznania się z jej prześwietleniem: 100 zł za regularne inwestowanie w ING.

Oprócz tego nowi klienci banku mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym lokując nawet 100 000 zł na 2% w skali roku. Czas obowiązywania oprocentowania wynosi 4 miesiące.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jest 15 września, zaraz południe. Dostał już ktoś premie?

  johnny__ Odpowiedz
 • jest premia na OKO

  Stef Odpowiedz
 • I znowu się zaczyna , u jednej żony jest a u drugiej nie ma . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • U tej drugiej ze wzgledow bezpieczeństwa , konto zakładane 2 dni później , może w tym jest przyczyna ? Ma ktoś podobnie? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • czy karte mozna juz zastrzec w serwisie internetowym tak by oplat juz nie ponosic? nie wydadza z automatu nowej?

  sunwoj1 Odpowiedz
  • Po zastrzeżeniu nie wyślemy automatycznie nowej karty. Kartę musisz zamówić samodzielnie przez:

   bankowość internetową Moje ING> Oferta ING> Karty i płatności telefonem> Karty do konta i przedpłacone – więcej> Karta Visa do konta – więcej> Zamów kartę Visa Zbliżeniowa,
   w oddziale naszego banku,
   do 7 dni od zastrzeżenia karty na infolinii kart pod numerem 32 357 00 12.

   Nową, nieaktywną kartę wyślemy pocztą polską listem zwykłym za darmo. Karta powinna dojść do 8 dni roboczych na adres podany w systemie. Po otrzymaniu karty aktywuj ją i nadaj jej kod pin przez Moje ING lub pod numerem 32 357 00 02.

   sunwoj1
 • Potwierdzam wpływ 120 zł :) Zamykam kartę i czekam na kolejne 2x 100 zł (za pensję i za regularne inwestowanie.

  broker Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy