Do 300 zł moneybacku za założenie Konta 360° Banku Millennium

Ktoś jeszcze nie ma Konta 360° w Banku Millennium? Jeśli tak, to znowu jest okazja aby nieco zarobić na jego założeniu. Tym razem zwrot może wynieść nawet 300 zł ;)

300 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium

300 zł dla nowych

Tradycyjnie tego typu promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, czyli takich osób, które:

nie posiadają/li żadnego produktu w Banku i nie są lub nie byli uprawnieni do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator po 01.04.2015 r.,

Oznacza to, że wykluczone są wszystkie osoby mające styczność z jakimkolwiek produktem w Banku Millennium po 1.04.2015 (gdyby się uprzeć to można traktować ten podpunkt rozdzielnie, ale skonsultowaliśmy go z bankiem i nie ma tu żadnego ukrytego haczyka).

Jeśli spełniamy powyższy warunek to w przypadku tej promocji musimy zakupić groupona o wartości 5 zł i wypełnić wniosek z wygenerowanego nam linku. Podczas wnioskowania musimy również wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych (drogą tradycyjną i elektroniczną) oraz nie wycofać tej zgody w czasie trwania akcji.

Warto dodać, że sprzedaż kuponów trwa w dniach 15.02 – 31.03.2016 lub do wyczerpania limitu 2500 kuponów. Czas na złożenie wniosku, zwarcie umowy o konto i kartę mamy również do końca marca.

6% miesięcznie i 30 zł za aktywowanie aplikacji

Co dalej? W ramach promocji dostępne są dwa typy nagród. Po pierwsze możemy zgarnąć bardzo dobre 6% zwrotu od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą lub BLIKiem w sklepach stacjonarnych (internet odpada). Warunki są dwa: maksymalna kwota zwrotu to „tylko” 30 zł miesięczne, a aby zwrot został naliczony konieczne jest zasilenie konta w danym miesiącu kwotą nie niższą niż 1500 zł.

Aby uzyskać maksymalny zwrot za płatności kartą należy wydać w danym miesiącu 500 zł. Bank przewiduje 9 okresów rozliczeniowych za których będzie nam płacił – pierwszy z nich będzie trwał od 15.02 do 31.03, a kolejne – równo miesiąc, pokrywając się z miesiącami kalendarzowymi. Ostatnim takim miesiącem będzie więc listopad. Sama premia miesięczna wypłacana będzie do 10 dnia roboczego następującego po każdym okresie.

Drugim typem premii jest jednorazowa kwota 30 zł za aktywowanie aplikacji mobilnej do dnia 31.03.2016. Za tę banalną czynność bank zapłaci nam do dnia 10.04.2016.

Szczegóły promocji w regulaminie.

O samym Koncie 360° pisaliśmy już wielokrotnie, dlatego odsyłamy do jego opisu do jednej z poprzednich promocji (na dole).

Nie przegap!

Komentarze

 • jeżeli ktoś ma jasną potwierdzoną pisemną wersję z Banku na którą może się powołać to niech się cieszy Bank wyraźnie przekazał mi klika razy to co napisałem

  piotro Odpowiedz
 • dla tych co próbują nieumyślnie lub umyślnie oszukać „zielonych” nowych klientów : http://metafinanse.pl/nowe-srodki/
  cytat : „Co bank rozumie przez „nowe środki” i jak je oblicza? Odpowiedź w rozwinięciu – co oznaczają te nowe środki?

  Nie było ich na koncie wczoraj, przelewam dziś i już wszystko gra? No właśnie nie do końca. No i, umówmy się, banki nie robią najlepszej roboty tłumacząc warunki takich promocji:
  pkt 9
  Nowe środki –środki przekazane na Konto Oszczędnościowe po
  Dniu badania zaangażowania,nie później jednak niż do końca okresu obowiązywania Oprocentowania promocyjnego,które stanowią nadwyżkę nad Saldem progowym Konta Oszczędnościowego oraz jednocześnie nadwyżkę nad Saldem progowym łącznego zaangażowania

  Powyższy ustęp pochodzi z regulaminu promocji „Nowe środki na koncie oszczędnościowym” w Banku Millenium.
  W takich promocjach bank wyznacza jeden dzień, do którego będzie odnosił wysokość Twojego obecnego salda na koncie. Zazwyczaj jest to pierwszy dzień obowiązywania promocji. W przypadku cyklicznych promocji będzie to ustalony dzień w miesiącu.
  Na przykładzie promocji w Millenium będzie to 9 stycznia. Jeżeli mieliście wtedy konta ROR, rachunki oszczędnościowe i/lub lokaty w tym banku, to Millenium podsumuje ich stan, a za „nowe środki” będzie uznawać nadwyżkę ponad tę kwotę.
  Nie ma znaczenia to, co działo się na rachunku w międzyczasie. Mogliście wpłacać, wypłacać – decyduje różnica między saldem dzisiejszym a tym z rozpoczęcia promocji.
  Jeżeli nie mieliście kont ani lokat w tym banku 9 stycznia, a w czasie promocji postanowicie je założyć, to punktem odniesienia będzie 0 zł.
  Przykład:
  9 stycznia na koniec dnia masz na ROR 3000 zł, to wszystkie Twoje środki w tym banku
  przez cały marzec robisz zakupy kartą debetową wypłacając w sumie 800 zł z konta
  na początku lutego dostajesz wynagrodzenie 2000 zł
  saldo na koncie na początek lutego wynosi 4200 zł, więc nadwyżką ponad „dzień badania zaangażowania” jest 1200 zł
  chcesz zasilić konto oszczędnościowe nowymi środkami – promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać dla maksymalnie 1200 zł
  Teoretycznie, w powyższym przykładzie „nowych” pieniędzy w banku jest 2000 zł – nie było ich wcześniej, przyszły przelewem od pracodawcy. Natomiast dla banku „nowych środków” jest tylko 1200 zł, bo to jest faktyczna nadwyżka ponad stan, który bank uznał za wyjściowy. To ważna różnica.
  Dlatego zanim udacie się do banku z zamiarem założenia promocyjnej lokaty lub konta oszczędnościowego, sprawdźcie ile pieniędzy trzymaliście w tym banku w dniu rozpoczęcia promocji.

  piotro Odpowiedz
 • jacck # weź sobie sobie przeczytaj definicje „nowych środków”

  piotro Odpowiedz
  • Piotro, ty chyba nie rozumiesz, że jeśli w dniu badania miałeś 10 000zł na mobilnej i tę mobilną będziesz miał nadal, to tak długo jak ją będziesz miał, wszystko co wpłacisz będzie właśnie ponad te 10 000zł, czyli będzie nowymi środkami. Dopiero jak zlikwidujesz tę lokatę to 10 000 zł na KO będzie oprocentowane niżej.

   Skylla
 • to chyba wy nie rozumiecie że dla banku nowymi środkami będzie tylko nadwyżka nad Saldem progowym łącznego zaangażowania Jezeli saldo = 10 k
  to wszystko poniżej 10 k nie jest nadwyżką

  piotro Odpowiedz
  • @piotro, ale mam wrażenie, ze wy mówicie zupełnie o to samo, tylko innymi słowami. Owszem – wszyscy się zgadzają, że 10k na lokacie są „starymi środkami”. Tyle, że te stare środki cały czas tam są. Jeśli lokata się skończy, to środki automatycznie przelewane są na ROR. I nadal są to stare środki. I właśnie z tych środków zakładamy kolejną lokatę mobilną. Mówimy tu o permanentnej lokacie mobilnej, która teoretycznie jest nieodnawialna – a praktycznie, każdy ją odnawia jak tylko wygaśnie.

   [email protected]
 • koledze piotro polecam przeprowadzenie działań matematycznych na dużej kartce papieru – z rozpiską na składniki, podsumowaniem, wyliczenie stare/ nowe; może tak będzie łatwiej

  Ale ja nie o tym. Ciekawostką dla mnie był sposób liczenia tych 91/92 dni, bo dotychczas po prostu dodawałam te dni do daty wpłaty (jakby to była lokata o tej długości). A tu z odpowiedzi banku odnośnie mojego ko wynika, że pierwszym dniem jest dzień wpłaty, przez co promocyjne oprocentowanie kończy się dzień wcześniej niż teoretyczna lokata. W zasadzie tak wynika z zapisu w tabeli oproc., ale nawyki i doświadczenie z innych produktów robią swoje.

  elka Odpowiedz
  • „Dzień wpłaty” lub dzień po zakończeniu okresu oprocentowania poprzedniej promocji.

   iks
 • Eugeniusz napisał ciekawą rzecz, że do granicznego salda zalicza się też odsetki „naliczone ale jeszcze niewypłacone”. Czy chodzi tu o odsetki narosłe do któregoś dnia w połowie trwania lokaty, ale będą kapitalizowane dopiero przy zakończniu lokaty?

  iks Odpowiedz
  • Nie wiem, co Eugeniusz miał na myśli, ale z tego, co mi wiadomo, na tym ko jest problem z odsetkami już skapitalizowanymi.

   Jeśli się je wypłaci — to zmniejszą promocyjne saldo nowych środków (np. nowe środki to 1000 zł, naliczone odsetki 10 zł, po wypłacie 10 zł mamy saldo 1000 zł, ale tylko 990 zł jest objęte oprocentowaniem 2,7%, pozostałe 10 zł daje tylko 0,8%).

   Jeśli się ich nie wypłaci, to są oprocentowane niepromocyjnie (np. nowe środki to 1000 zł, naliczone odsetki 10 zł dają saldo 1010 zł, ale tylko 1000 zł jest objęte oprocentowaniem 2,7%, pozostałe 10 zł daje tylko 0,8%).

   Don Quijote de la Mancha
  • ja myślę, że te odsetki nie mają żadnego znaczenia, przynajmniej dla mnie, odsetki na KO miesięcznie to około 230 zł. Osadu zwykle mam ok 1K (którego przy niedzielnym badaniu nie będzie) osad pojawi sie w poniedziałek, co tym samym będzie wymaganym miesięcznym wpływem. Odsetki, które podnoszą próg badania nie będą mieć znaczenia bo zastąpi je osad. Poza tym nie ma co tego roztrząsać bo w skali miesiąca strata (przy zmniejszeniu oprocentowania) byłaby niezauważalna. Bardziej martwmy się czy będzie 2,7, a jeżeli nie będzie to jaką znajdziemy alternatywę dla naszej kasy :)

   jacck
  • „Odsetki, które podnoszą próg badania nie będą mieć znaczenia bo zastąpi je osad”
   — to nie tak działa, to ma znaczenie. Wiem, że brzmi to absurdalnie, ale jeśli odsetki wypłacisz i wpłacisz, to oni już tej kwoty za tamte odsetki nie uznają.

   W praktyce nie ma to znaczenia, „bo w skali miesiąca strata (przy zmniejszeniu oprocentowania) byłaby niezauważalna”. Ja to kiedyś zauważyłem, gdy mocno zmniejszyłem kapitał (z kilkudziesięciu k na 1 k), więc obniżenie promocyjnie oprocentowanego kapitału przez te wcześniej naliczone (i wypłacone) odsetki stało się zauważalne.

   Don Quijote de la Mancha
  • „— to nie tak działa, to ma znaczenie. Wiem, że brzmi to absurdalnie, ale jeśli odsetki wypłacisz i wpłacisz, to oni już tej kwoty za tamte odsetki nie uznają.”
   ____
   hmmm.. to ciekawe, ale przyjmuję, że tak jest.

   „Ja to kiedyś zauważyłem, gdy mocno zmniejszyłem kapitał (z kilkudziesięciu k na 1 k)”
   ____
   To oczywiste :), ale ja miałem na myśli zmniejszenie za 100K na ~99770 i pomniejszona o 1,9% (2,7-0,8) bo rozmawialiśmy tylko o nienaliczonych odsetkach, kapitał (oprócz mobilnej i IKE) jest wyzerowany, pozostają nieszczęsne niewidoczne odsetki) Chyba, że coś źle rozumiem..

   jacck
  • „Chyba, że coś źle rozumiem..”
   — podejrzewam, że dobrze ☺
   Chodzi o to, że Mill „pamięta” odsetki sprzed wyzerowania, bo wracając zaraz po weekendzie wracasz do poprzedniej promocji — zresztą kto ich tam wie, jak długo te odsetki pamiętają. W moim wypadku było to tak: na magiczny weekend wszystko wyzerowałem, potem wpłaciłem tylko 1 k (dla testów, czy ta metoda działa) i trzymałem je długo, ale promocyjne było 1 k minus jakieś stare odsetki, co dało w efekcie dużo poniżej 2,7% od 1 k. Oczywiście to skrajny przykład, ale jednak warto salda mocno nie zmniejszać, najlepiej (jak piszesz) utrzymywać ciągłe stałe, np. 50 czy 100 k.

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy nowa promocja na 2.7% wystartuje automatycznie 9.01.17 czy tez moze byc nieco pozniej, tak jak to bywalo w BGZ? Pytanie czy od razu 9.01 przelac pieniadze do Millenium. I skad wiadomo, ze nowa promocja sie rozpoczela – gdzies to publikuja?

  kuken Odpowiedz
  • nie ma żadnej pewności, że w ogóle jakaś promocja będzie. Pewnie im tyle kasy na ten długi weekend odpłynęło, że są zaszokowani, dzwonią do każdego, podobno z jakąś śmieszną ofertą lokaty. Do mnie też przed południem dzwonili, ale nie miałem czasu odebrać, oczywiście konto wczoraj wyzerowałem. Śledź ten link tam wszystko będzie:
   https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/produkty-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe

   jacck
  • „Pewnie im tyle kasy na ten długi weekend odpłynęło, że są zaszokowani”
   — istnieje ryzyko, że spaliliśmy tę metodę, no cóż…

   Z drugiej strony, gdyby im tyle wypłynęło, to może jednak nową edycję na starych zasadach zrobią, żeby to odzyskać…

   Don Quijote de la Mancha
 • Nie panikujcie za wczasu… Dzwonią bo ich system wyrzuca im że mają dzwonić (tak jak wylewając środki z banku dostajecie automatyczną propozycję lokaty) i dają tyle ile mogą czyli odpowiednio mniej niż na KO.
  Pożyjemy zobaczymy, nie biadolcie na zapas :)

  jankos Odpowiedz
 • Jeszcze jedno, wylewajac pieniadze bank niemilo mnie zaskoczyl SMSem i blokada przelewu. To niby zabezpieczenie banku bo wylewane bylo >=99% srodkow z konta. Troche to wkurzajace, bo skonczylo sie na tym, ze sam do nich musialem zadzwonic, zeby odblokowali przelew. Czy zawsze tak jest?

  keton Odpowiedz
  • Nigdy mi się to nie zdarzyło.

   Rozumiem, że konto masz zweryfikowane, bo niezweryfikowane (założone na przelew) miały limit przelewu wychodzącego 10 k, zresztą pewnie już się konta przelewem założyć nie da…

   Może chodzi o to, że ja zawsze wylewając używam zdefiniowanego zaufanego odbiorcy, Ty też tak zrobiłeś?

   Don Quijote de la Mancha
 • Millennium losowo wybiera przelewy do weryfikacji. Po jakimś czasie od zlecenia przelewu dzwoni pracownik banku i konfrontuje przelew z osobą do której dzwoni. Miałem już takie sytuacje kilka razy. I to przelewów zwykłych i tzw. przelewów zaufanych. Nie ma reguł. To denerwujące ale bank tłumaczy to względami bezpieczeństwa.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Przelewalem z obu kont zalozonych w pazdzierniku. Na obu blokada. Infolinia potwierdza, ze to dlatego ze wylewalem 99%+ i/lub na nowe konto. Konto docelowe oczywiscie dodane jako zaufane, ale nie ma to wplywu, bo np. w takim BZWBK na konto zaufane mozna przelac tylko 10k i przed wiekszymi przelewami trzeba je zmieniac na potwierdzane SMS.

  keton Odpowiedz
 • Mam pytanie apropo KO – pierwszą wpłatę zrobiłem 3.10.2016. Rozumiem, że nadal mam 2,7%? Kiedy to się zmieni? Nie rozumiem do końca waszego toku myślenia – rozumiem, że istnieją terminy wyceny przez Bank naszego zaangażowania, które warunkują kolejne okresy promocyjnych odsetek. Natomiast czy mógłby mi ktoś na moim przykładzie pokazać, czy mam jeszcze szansę załapać się na następny okres czy już utopiłem?

  warmaschine Odpowiedz
  • Chyba już po ptokach. 2,7% miałeś do 3 stycznia. Jak nie przelałeś kasy do innego banku to w nowej edycji będą to już stare środki.

   Łuki
  • Sry Łuki w excelu pojawił mi się błąd – sprawdziłem przed chwilą w bankowości internetowej 1 wpływ na RO i był 3.11.2016. Zatem moje 92 dni ciągle trwa do dnia 02.02.2017.
   Aktualna promocja trwać będzie w założeniu przez 92 dni od 07.01.2017 do dnia 09.04.2016.
   Podsumowując po zakończeniu moich 92 dni , będę musiał wyzerować swój rachunek, czekając na wycenę ( u mnie wówczas na koncie będzie ok. 0zł) a następnie na nową promocję w kwietniu i wówczas na kolejną promocję również będę mógł się załapać.
   Czy wreszcie to dobrze zrozumiałem?

   warmaschine
  • Nowa promocja jest wyjątkowo krótsza 8-28 stycznia i oprocentowanie spadło do 2,5%.

   Łuki
 • wraca prmocja konta 360 Millenium – V edycja, dużo krótsza karencja

  karampuk Odpowiedz
 • małe info dla amina millenium rozsyła wiadomości z info, że organizuje nową promocję z KK dla pań do zgarnięcia 760 zł
  http://www.styl.pl/raporty/raport-stylowe-zakupy/start/news-czas-na-stylowe-zakupy,nId,999933

  jacck Odpowiedz
 • Planuje na 12.05 przelanie 60k z konta Profit na inne konto.
  Aby nie blokowac przelewu do max 50k/na dzien zgodnie z opisami planuje zdefiniowac przelewy odpowiednio wczesniej.
  Czy w takim razie moge wykonac takie operacje:
  10.05 przelew calosci z Profit na konto osobiste z data 12.05 (czy przejdzie z przyszla data i wykona sie jako pierwsza operacja 12.05?)
  10.05 przelew 50k na inne konto z data 12.05
  11.05 przelew 10k na inne konto z data 12.05

  kuken Odpowiedz
 • Gdzie tym Blikiem można placic stacjonarnie w większych sieciach handlowych? Na razie ustaliłem że na Orlenie (choć na małych stacjach jest z tym problem z powodu niekompetencji obsługi) i w Rossmanie. Lidl i Tesco na pewno nie. Gdzie jeszcze akceptują Blika?

  Rask Odpowiedz
  • Teraz to w zasadzie już praktycznie wszędzie. Każdy nowy terminal obsługuje BLIKa

   Michał
  • No właśnie niekoniecznie wszędzie. Tak jak pisałem Lidl i Tesco na pewno nie akceptują, a jak w innych sieciach handlowych? Nie chodzi mi o osiedlowe sklepiki z jednym terminalem tylko o sieci gdzie decyzja o akceptacji Blika zależy od decyzji Zarządu a nie od tego jaki terminal mają. Ktoś przetestował i coś wie?

   Rask
  • Ja kiedyś płaciłem w Oszonie i Stokrotkach.

   Iks
 • Jak najszybciej i najprościej zamknąć konto w Millenium?

  Andrzej Odpowiedz
 • Podpowiedzcie proszę z tym oprocentowaniem promocyjnym 2,5 % na nowe środki jak to jest? Chodzi mi o zapis, że podwyższone oprocentowanie jest liczone przez 92 dni od dnia pierwszego przekazania nowych środków czyli np. jak wpłacę najpierw 5 tys. a po 32 dniach dopłacę następne 5 tys. to dla tych dopłaconych 5 tys. promocyjne oprocentowanie będzie naliczone przez 60 dni?

  wiechu Odpowiedz
 • nikt nie wie?

  wiechu Odpowiedz
 • kiedy trzeba zabierać srodki z konta aby załapać sie na nowe podwyższone oprocentowanie?

  daro1964 Odpowiedz
 • Czy transakcje w żabk.macie zaliczają się do obrotu kartą i pozwalają na uzyskanie premii?

  Konrad Odpowiedz
  • Trochę już nudny jesteś, zaśmiecając każdy wpis tym samym pytaniem, a i szkody nam narobić możesz… Weź się za lekturę, poczytaj wykluczenia – zawsze są wyszczególnione we wpisach… A jeśli nie jesteś w stanie, to raczej poleciłbym Ci skarpetę, zamiast zabawy w banki, bo jeszcze i sobie szkód narobisz…

   Adminie drogi… Może jednak jakiś filterek…

   ls5
  • W regulaminie nie ma nic o wykluczeniach, dlatego chciałem zapytać tutaj, a Ty jako wyjadacz powinieneś mieć to w jednym paluszku :-)
   No chyba, że jesteś pracownikiem banku i takimi postami działasz na szkodę tych, którzy sobie chcą na tym forum pomóc

   Konrad
  • Skoro w regulaminie nie ma nic o wykluczeniach to znaczy że wykluczeń nie ma. O co tu pytać i po co wałkować ten temat?

   Rask
 • Ma ktoś jakiś kod polecenia aby założyć konto w banku millenium do akcji Lubię to polecam?
  Nie wiem czy Admin może poświęci temu programowi chwilę bo widzę że 2 strony korzystają zakładając konto

  bolek Odpowiedz
 • Dziękuje :) A doczytałem że trzeba mieć roczną karencję aby brać udział w tym programie i dostać bonus,więc jak narazie promocja nie dla mnie :(

  bolek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy