Program „Lubię to polecam” w Banku Millennium: bilety, vouchery, 10% zwrotu i lokata 4% dla nowych i obecnych klientów

Zakończona

Wystartował program poleceń Banku Millennium „Lubię to polecam”. Program o tyle nietypowy, że pozwala na wybór jednej z kilku nagród za skuteczne polecenie konta nowemu klientowi. Zarówno polecający jak i polecany zyskać mogą 4 bilety do kina, voucher do empiku, 10% zwrotu od płatności oraz lokatę 4%.

Program lubię to polecam Banku Millennium

Krótki okres karencji

Aby skorzystać z promocji jako polecający należy być obecnym klientem Banku Millennium posiadającym rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (np. Konto 360°). Oprócz tego konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu za pomocą środków porozumiewania się na odległość i wygenerowanie swojego 8-cyfrowego kodu polecajacego.

A jakie warunki musi spełnić nowy klient? Po pierwsze – aby skorzystać z programu poleceń nowy klient musi uzyskać kod polecający i podać go na dedykowanej stronie promocji. Jeśli nie macie nikogo znajomego, kto może podesłać swój kod, to skorzystajcie z tego linku.

Po drugie – uczestnikiem promocji może być osoba, która:

w ciągu ostatnich min. 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy […] nie była stroną żadnej umowy z Bankiem ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również nie była użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej,

Mówiąc w skrócie: zero kontaktów z Millennium przez ostatnie 12 miesięcy. Plusem promocji jest natomiast fakt, że jeśli zamknęliśmy konto niedawno, to na promocję się załapiemy, tylko w późniejszym terminie – trwa ona bowiem aż do 30.03.2018.

Nagroda za wydanie 360 zł

Co dalej? Po zawarciu umowy o Konto 360° lub Konto 360° Student (dla osób do 26 roku życia) i zawarciu zgód marketingowych musimy wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na kwotę minumum 360 zł. Mamy na to 30 dni od dnia zawarcia umowy (pamiętajmy, że karta przyjdzie z opóźnieniem, dlatego warto pamiętać o dostępnym od razu BLIKu).

To w zasadzie tyle :) Obecny klient oraz nowy klient otrzymają możliwość wyboru nagrody za zawarcie umowy w ciągu 30 dni od spełnienia warunków. Do wyboru mamy:

 • 4 kody wymienne na bilety do kin Multikino (2D) lub Helios (2D/3D), przy czym ważność nagród wyniesie 60 dni a nagroda zostanie udostępniona w ciągu 7 dni (przyjdzie m.in. SMSem)
 • bon podarunkowy o wartości 80 zł do empik.com na identycznych zasadach
 • premię w wysokości 10% płatności kartą i BLIKiem przez 3 miesiące (począwszy od pierwszego miesiąca po wybraniu nagrody), maksymalnie po 30 zł miesięcznie
 • lokatę „lubię to polecam” 4% na 3 miesiące dla kwoty 500 – 10 000 zł

Uprzedzając pytania: w danym okresie możemy mieć aktywną tylko jedną nagrodę w postaci zwrotu 10% transakcji. Dodatkowo:

ponowne wybranie nagrody w postaci premii dla wskazanego rachunku jest możliwe po 10-tym dniu miesiąca następującego po okresie objętym poprzednią premią.

Lokat natomiast możemy założyć dowolną ilość.

Z której opcji warto skorzystać? Tradycyjnie każdy decyduje za siebie. Bilety i voucher do empiku są dość proste w ocenie. Zwrot 10% do 30 zł miesięcznie jest bardzo fajną opcją, bo uzyskamy go już po wydaniu 300 zł miesięcznie. Lokata realnie da jakieś 4 zł zysku więcej na każde 1000 zł w porównaniu do przeciętnej lokaty z oprocentowaniem 2%. Dla kwoty 10 000 zł daje nam to już około 40 zł więcej.

Co warto wiedzieć o Koncie 360°

Powyższa promocja jest o tyle ciekawa, że dotyczy bardzo dobrego produktu. Konto 360° to rachunek który sam używam i który mogę wszystkim polecić z czystym sumieniem. Po pierwsze: prowadzenie konta i karty debetowej jest darmowe po spełnieniu bardzo prostych warunków: wpływ 1000 zł (może być ze swojego konta w innym banku) oraz wykonanie 1 transakcji bezgotówkowej kartą. W przypadku Konta 360° Student wystarczy nawet sama transakcja kartą. W zamian, oprócz braku opłat, otrzymujemy darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów.

Co oprócz tego? Bank posiada bardzo fajną aplikację mobilną (która m.in. raportuje transakcje kartą w czasie rzeczywistym poprzed powiadomienia – to powinien być standard w każdym banku) oraz bardzo dobre produkty oszczędnościowe. Po pierwsze konto oszczędnościowe Profit, które daje nawet 2,5% dla kwoty do 100 000 zł. Po drugie lokatę mobilną, która oferuje 2,25% do 10 000 zł na 3 miesiące, ale dzięki rozszerzonej rzeczywistości możemy uzyskać 0,25 pp więcej.

Na koniec warto dodać, że będąc nowym klientem Millennium póki co (do 30.06.2017) bardziej opłaca się skorzystać z innej oferty promocyjnej, w której do zgarnięcia jest aż 360 zł premii na start. Tam jednak wymagania co do transakcji kartą są znacznie wyższe, więc program poleceń możne być równie dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie wydają zbyt wiele.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czyli jezeli korzystam ze zwrotu za platnosci karta do 10% a miesiac kwiecien jest ostatnim miesiacem otrzymania max. 50zl, to po tym okresie jak minie 10 miesiecy moge znowu przystapic do promocji z karta ?

  Wojak Odpowiedz
 • Bez możliwości połączenia z promocją 360 zł zwrotu to nie jest specjalnie korzystne…

  pws Odpowiedz
 • Sorry za OT, nie mogę się powstrzymać:

  W tym bannerze chodzi o poliamorię albo poligynandrię? ?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • W tym banerze chodzi o mix bycia hipster z byciem hygge. Od dawna wiadomo, że Millenium kierują duńscy hispterzy.

   edeck
  • Na moje szklane oko to baner promuje ideę komuny anarchistyczno – syndykalistycznej ;)
   Swoją drogą nagrody są ciekawe. Pewnie się zarejestruję ale dopiero w sierpniu.

   miodzio
  • W końcu Millenium to bank, który ma komunistyczne korzenie…

   dxg
 • Jedna lokata na 4% zamiast powiedzmy 2% da w skali 3 miesięcy ok 40zł po uwzględnieniu Belki, natomiast cashback w sumie może dać 90zł przez 3 miesiące.
  Czy takich lokat np. z max wartością 10k można założyć tyle, ile uda się polecić produktów, czy też chodzi o to, że suma lokat nie może przekroczyć 10k?

  JJ2010 Odpowiedz
  • nie widzę żadnego ograniczenia co do ilości lokat (chyba, że system nie pozwoli na więcej niż jedną – choć raczej byłoby to zawarte w regulaminie)

   Michał
  • Informacja z dzisiaj z infolinii jest taka, że przy jednej nagrodzie lokatę można założyć tylko jedną.

   Łukasz
  • @Łukasz, oczywiste, że przy jednej nagrodzie możesz założyć tylko jedną lokatę :)
   Natomiast przy trzech nagrodach (trzech poleceniach ze spełnionymi warunkami) możesz już założyć 3 lokaty. Możesz też wybrać 3 nagrody w dowolnej konfiguracji np.: lokata + cashback 10% + bilety do kina.

   tomafra
 • Chwilowo nie mam czasu się wgłębiać w regulaminy ale rozumiem że program poleceń się nie łączy z inną promocją konta 360? Czy może się łączy i nowy klient może zyskać więcej?

  jankos Odpowiedz
 • bilety około 80 zł, empik 80 zł , moneyback 90 zł, lokata „aż 30 złotych” więcej niż KO lub lokata z aplikacji za każdą poleconą osobę – a mogłaby być 100 przelewem jak w innych takich programach

  zenek64 Odpowiedz
 • A czy osoba korzystająca z promocji do 360 zł zwrotu może być polecającym? Dostanie podwójny zwrot

  Barbara Odpowiedz
 • Rozumiem, że polecona osoba otrzymuje również oprócz nagrody premię do konta 360 w postaci moneyback za kartę oraz BLIK ?

  LeMonde Odpowiedz
 • To polecający też musi wydać 360 zł czy tylko „nowy” polecony ? Gdzie uzyskać ten kod 8 cyfrowy (obecny klient banku)

  luka89waw Odpowiedz
 • Ja w aplikacji mobilnej miałem zakładkę programu poleceń. Kliknąłem,poczytałem jak to działa i kod do poleceń dostałem sms

  rychu75 Odpowiedz
 • „Bank posiada bardzo fajną aplikację mobilną (która m.in. raportuje transakcje kartą w czasie rzeczywistym ” możesz rozwinąć myśl? Od tygodnia mam konto 360ale nie zauważyłam gdzie są ustawienia do tego :)

  Hybriska Odpowiedz
  • Ustawienia -> Powiadomienia i wybieramy o czym chcemy być powiadamiani (przynajmniej na iOS)

   Michał
 • Do luka89waw
  Zaloguj się na swoje konto w BM. Po lewej stronie u góry będziesz miał informacje o programie. Kliknij i zapoznaj się z programem. Twój indywidualny kod przyjdzie sms-em.

  Waldemar_007@wp.pl Odpowiedz
 • Chciałem poinformować że program „Lubię to polecam” można połączyć z promocją „Zyskaj 360zł”, czyli w przypadku wyboru moneybacku jako nagrody w programie Ltp osoba polecona może zarobić 450zł i do tego 90zł osoba polecająca.
  Informacja o łączeniu tych promocji znajduje się w jednej z odpowiedzi Banku Millennium pod komentarzem aplikacji mobilnej w sklepie Google Play (komentarz z 1.04.2017, odpowiedź z 5.04.2017)
  Na wszelki wypadek napisałem też pytanie przez bankowość internetową i otrzymałem odpowiedź potwierdzającą.

  adamus Odpowiedz
  • Znalazłem ten komentarz do aplikacji mobilnej. Również zadałem takie pytanie przez bankowość internetową, ale otrzymałem odpowiedź, że w/w promocje się *NIE* łączą – cytuję:
   „Wyjaśniam, że promocje „ Zyskaj 360” oraz „Lubię to polecam” nie łączą się.”
   dziwne ….

   Vero
 • poprosiłem o wyjaśnienie nieścisłości (inna informacja przy aplikacji mobilnej) i poinformowano mnie, ze jednak promocje się łączą :) Więc jest dobrze :)

  Vero Odpowiedz
  • Też dostałem odpowiedź, że się łączą…

   „Do promocji „Zyskaj 360 zł” przystępuje się automatycznie, zakładając rachunek w terminie określonym w regulaminie promocji. Założenie rachunku za pośrednictwem linku do rejestracji w promocji „Lubię to polecam” również kwalifikuje do promocji „Zyskaj 360 zł”. Nieistotne jest, wymogi której z promocji zostaną spełnione pierwsze, o ile będą ich spełnienie nastąpi w terminach przewidzianych regulaminami obu promocji i zgodnie z ich literą.
   Jeśli Pani znajomy wybierze w ramach promocji nagrodę w formie 10% premii za zakupy, to zarówno premia w ramach „Lubię to polecam” jak i moneyback w ramach „Zyskaj 360 zł” będzie naliczany od tych samych transakcji.”

   Chyba jest nieźle :)

   tomafra
  • W sumie na jedno wychodzi. Koszt pozyskania nowego użytkownika z polecenia klienta , czy też konta założonego z linka blogera jest podobny , a może nawet tańszy ( ING płaci w ” Systemiepartnerskim” chyba 150zł od łebka).

   cykor
 • mozna prosic o wiecej szczegółów jak łączą sie obie promo? :)

  Dzikus Odpowiedz
 • przepraszam za OT, ale nie bardzo rozumiem sposób ustalania nowych środków dla konta oszczędnościowego. Przeczytałem wpisy pod wątkiem o KO http://livesmarter.pl/do-360-zl-premii-za-zalozenie-konta-360-w-banku-millennium/ i nadal nie wszytko jest dla mnie jasne.
  Z tego co zrozumiałem, to promocyjne oprocentowanie 2,5% obowiązuje tylko dla nowych środków i tylko przez 92 dni…
  I teraz moje pytania:
  1. czy wiadomo kiedy są ustalane terminy sprawdzania salda?
  2. czy to są stałe terminy, czy może ustalane dla każdego indywidualnie (np. po upływie 80 dni z promocyjnym oprocentowaniem)?

  Z góry dziękuję :)

  tomafra Odpowiedz
  • Pytania dotyczą Dnia badania salda?
   2. Nie są ustalane indywidualnie, zawsze na www jest PDF z regulaminem aktualnej promocji i tam w § 2 pkt 7 jest podana data wspólna dla wszystkich w danej edycji promocji.
   1. Do tej pory ta data zawsze pokrywała się z datą zakończenia poprzedniej promocji z § 2 pkt 5; to o tyle sprytnie ustawione, że jeśli ktoś trzymał środki przez pełne 92 dni, to wykluczał się z następnej promocji. W każdym razie, im więcej tu o tym tak otwarcie piszemy, tym większa szansa, że w Mill zaczną datę badania wyznaczać bardziej zmiennie…

   Don Quijote de la Mancha
  • Dzięki Don

   tomafra
 • Czy ktoś wie w ciągu ilu dni powinno dostać się nagrodę? Gdzie w systemie bankowości można ją odnaleźć?

  Bogdan Zarowka Odpowiedz
 • Promka nadal aktywna. Czy ktoś się w to jeszcze bawi jako Polecający?

  Paweł K. Odpowiedz
  • Wystarczy skorzystać z linku we wpisie

   Michał
  • Dzięki! Nie rzucił mi się od razu w oczy. A to konto można założyć online czy wymagany jest kurier/oddział?

   Paweł K.
 • Szkoda, że nie można otworzyć konta 360 z bonusem 150zł i dodatkowo zaliczyć lokatę na 4%. Trudno, piniądze umieszczę gdzie indziej.

  pytanie Odpowiedz
 • Witam!

  Korzystam z programu „Lubię to polecam” w banku millenium i moja ostatnia premia 10 % zwrot za płatność blikiem lub kartą przypada na 10 lipca. Moje pytanie brzmi kiedy mam udać się do banku z kolejnym polecanym tak abym mógł ponownie wybrać premię 10 % zwrotu. Regulamin mówi: „ponowne wybranie nagrody w postaci premii dla wskazanego rachunku jest możliwe po 10-tym dniu miesiąca następującego po okresie objętym poprzednią premią” – rozumiem, że skoro ostatnia wypłata premii nastąpi 10 lipca to z nowym polecającym mam udać się do banku po 10 sierpnia tak? Pytam bo nie do końca jestem pewien czy tak powinienem zrobić. Wybranie premii 10 % zwrotu wg. mnie jest najkorzystniejsze z tych wszystkich propozycji.

  Dariusz Odpowiedz
  • Nie do końca rozumiem wizytę w oddziale – premię w programie można bowiem wybrać w bankowości internetowej?
   Jeśli 10% zwrotu miałeś aktywne do końca czerwca, to trzeba poczekać te 10 dni i powinno się móc wybrać znowu kolejny raz (od sierpnia – szkoda, że nie można non-stop).

   Michał
  • Oczywiście nie trzeba udawać się do oddziału. Czyli po 10 sierpnia mogę spokojnie polecić konto znajomemu tak żebyśmy oboje mogli skorzystać ze zwrotu 10 %. Pozdrawiam

   Dariusz
  • To nie wizyta jest kluczowa tylko moment kiedy wybierasz nagrodę.
   Jeśli polecony teraz założy konto to ma 30 dni na wydanie kasy. Jeśli to zrobi jeszcze w lipcu, to możesz w lipcu wybrać 10% i od sierpnia zacząć wydawać. Ale jeśli polecony przekroczy 300 w sierpniu i wybierzesz nagrodę w sierpniu to i tak zaczniesz płacić premiowo we wrześniu.

   dario
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy