Money Mania: 100 zł na start i do 300 zł za transakcje mobilne w BGŻ BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła specjalna edycja Money Manii, organizowana we współpracy z BGŻ BNP Paribas. W zamian za założenie bezpłatnego Konta Optymalnego zgarnąć możemy 100 zł premii. A za dodatkowe wykonywanie operacji mobilnych – nawet 300 zł w ciągu roku! Trzeba się jednak śpieszyć – pula promocyjnych wniosków jest ograniczona!

100 zł za Konto Optymalne w edycji specjalnej Money Manii oraz 300 zł w promocji Mobilna Premia z kurą

100 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 36 miesięcy. Oczywiście wliczamy tu też ewentualne rachunki z banków BGŻ oraz BNP przed fuzją. Nie wliczamy natomiast kont oszczędnościowych BGŻOptima – ich posiadacze mogą spokojnie brać udział w promocji. Po pierwsze – obowiązuje tam osobna umowa ramowa, a po drugie – konto oszczędnościowe to w końcu nie konto osobiste ;)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz ich przekazanie do banku w celu przeprowadzenia promocji. Konieczne będzie również wyrażenie zgody na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową do organizatora promocji – tak, aby ten mógł otrzymać informację o wypłacie premii.

Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Optymalne za pomocą wygenerowanego dla nas linku promocyjnego. Czas na rejestrację w promocji i złożenie wniosku mamy do 23.02.2018, natomiast na podpisanie umowy i aktywowanie konta – do 9.03.2018. Ale uwaga! W promocji istnieje pula 1500 promocyjnych wniosków, dlatego warto się śpieszyć. Jeśli pula zostanie przekroczona, to składanie kolejnych wniosków nie będzie możliwe!

Premia za wydanie 300 zł i wpływy 1000 zł

A jakie warunki należy spełnić, aby zyskać tytułową nagrodę? Pierwsze 50 zł otrzymamy za zapewnienie wpływów na konto w łącznej wysokości 1000 zł oraz wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na kwotę min. 300 zł w marcu 2018. Jeśli chodzi o wpływy, to bank zalicza tu każdy wpływ, z wyłączeniem wpływów pochodzących z:

a) innych rachunków tego samego Uczestnika (w tym rachunków, których Uczestnik jest współposiadaczem) prowadzonych w Banku [BGŻ BNP Paribas],
b) rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Bank Uczestnikowi,
c) rachunków prowadzonych na rzecz Uczestnika w systemie bankowości elektronicznej BGŻOptima,
d) wpłat gotówkowych

Najprościej więc warunek spełnić robiąc przelew ze swojego konta w innym banku.

Drugie 50 zł trafi do nas po spełnieniu identycznych warunków w kwietniu oraz maju.

O spełnieniu warunków zostaniemy poinformowani mailowo do 16.04 oraz 18.06.2018. Przelew trafi do nas do 30.04 oraz do 29.06.2018 ale pod warunkiem, że do 25.04 uzupełnimy swoje dane do odbioru premii. Skąd będziemy wiedzieć jak to zrobić? Organizator powiadomi nas o tym w tym samym mailu, o którym poinformuje o zgarnięciu pierwszej nagrody.

300 zł za transakcje mobilne

25 zł miesięcznie za płatności mobilne w BGŻ BNP Paribas
Biorąc udział w edycji specjalnej Money Manii automatycznie zapisujemy się do wewnętrznej promocji banku „Mobilna Premia 2”. Możemy w niej zyskać nawet 300 zł w ciągu roku, o ile oczywiście zechcemy spełnić dodatkowe warunki. Jakie one są?

Po pierwsze – konieczne będzie wykonanie co najmniej dwóch płatności za media/szkoły/uczelnie lub spłata kredytu w ciągu miesiąca. Jeśli nie robimy żadnych takich płatności, to bank akceptuje również wpływ tytułem wynagrodzenia na konto.

Po drugie – konieczne będzie wykonanie do 25 operacji mobilnych. Za każdą z nich bank zapłaci nam złotówkę, co daje maksymalnie 25 zł miesięcznej premii. Co to operacje mobilne? Zgodnie z regulaminem promocji są to płatności Android Pay oraz przelewy z aplikacji mobilnej na różne rachunki – w oby wypadkach na co najmniej 5 zł każdy. Oznacza to, że wykonanie 25 różnych przelewów (na swoje inne konta, lokaty poza bankiem lub rachunki innych osób) pozwoli na zgarnięcie łatwych 25 zł premii.

Promocję z mobilną premią dokładnie prześwietliłem kilka dni temu, dlatego osoby zainteresowane dodatkową premią zapraszam do wpisu: łatwe 300 zł w promocji mobilnej BGŻ BNP Paribas.

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Konto Optymalne to jeden z najtańszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, tak samo jak za posiadanie karty debetowej! W zasadzie jedyna podstawowa opłata na jaką możemy się natknąć, to wypłaty z bankomatów. Darmowe są te z urządzeń własnych oraz sieci Planet Cash. Inne krajowe bankomaty to koszt 5 zł. No ale wypłaty z bankomatów nie są przecież konieczne, więc spokojnie stan licznika po tej promocji możemy zamknąć na 400 zł plusie :-)

Nie przegap!

Komentarze

 • czy mozna otworzyc konto np. przelewem weryfikujacym, czy jakos w oddziale/kurierem?

  Karolina Odpowiedz
 • Jak rozumiem, jako spłatę kredytu należy też rozumieć spłatę karty kredytowej?

  Łukasz Odpowiedz
  • tak, będzie OK (na wszelki wypadek warto napisać ładny tytuł przelewu czyli np. „spłata kredytu na karcie kredytowej” żeby bank to ładnie wyłapał)

   Michał
 • Czyli krótko mobilna premia „25” – warunek – wpływ 1000zł z tytułem „wynagrodzenie” ?

  K+M+B Odpowiedz
  • jest szansa, że zadziała – ale póki co raczej nikt tego nie potwierdzi, bo BGŻ BNP chyba nie miało do tej pory promocji z wynagrodzeniem (w sumie miał dawny BGŻ i tam wszystko działało :))

   Michał
  • Dzięki,
   Przy zakładaniu konta jest aż 8 zgód do zaznaczenia.
   2 są obligo , czy trzeba zaznaczyć wszystkie?

   K+M+B
  • Napisali, że:
   „Aby wziąć udział w promocji Mobilna Premia 2, musisz wyrazić zgodę nr 4.”

   Ja zaznaczyłem tylko 4 + dwie obligatoryjne. Zobaczymy ;)

   Robert
 • Po pierwsze – konieczne będzie wykonanie co najmniej dwóch płatności za media/szkoły/uczelnie lub spłata kredytu w ciągu miesiąca.
  Czy comiesięczne spłata raty w Alior Bank załatwia sprawę?

  rychu75 Odpowiedz
  • tak, to będzie jedna z akceptowalnych przelewów. Przydałby się jeszcze jeden rachunek (za wodę, gaz, prąd, telefon, tv itd) i będzie OK :)

   Michał
  • Kto powiedział ze trzeba płacić cały rachunek, 1 lub PLN bo w tym BNP chyba sa rozne wersje regulaminu można zapłacić część z tegi konta część z innego

   Zuk
  • @Admin
   Odpowiedziałeś mi że przydałby się kolejny rachunek :-)
   Może być czynsz ,czy lepiej wyodrębnić z niego wodę ( media) i reszta jako czynsz— przelew do spółdzielni mieszkaniowej?

   rychu75
  • Oj tego to nie powiem – ale myślę, że odpowiedni tytuł przelewu w tej promocji załatwi sprawę. Raczej nie będą mieli jak tego dokładnie sprawdzić.

   Michał
 • czy mogę skorzystać jakoś z tej opcji, jak już jest w drodze kurier z umową z promocji „Łatwe 300 zł w drugiej edycji promocji „Mobilna Premia” BGŻ BNP Paribas”?

  machi Odpowiedz
  • Ja się spróbowałem dopisać do promocji. Bo w sumie kurier jeszcze nie dzwonił, więc uznałem, że jestem nowym klientem i się zapisałem to znaczy, że podałem numer telefonu, imię itd. na stronce promocji. Ale nie wiem jak się później dowiedzieć czy jestem zapisany w tej promocji :)

   Pozdrawiam

   mati3454
 • Czy mogę skorzystać z tej promocji jak posiadam u nich kk oraz podpisana umowę ramową do niej?

  dzony Odpowiedz
 • Czy karta do konta konieczna?

  Biril Odpowiedz
  • Tak.

   1. W Promocji mogą wziąć Uczestnicy, którzy łącznie spełniają następujące warunki:
   […]
   4) złoży wniosek o Konto Osobiste wraz z Kartą

   Robert
 • Czy przelew na kartę kredytową w Citi(gdzie mam konto) będzie się zaliczał, badz przelew na kartę kredytową, ale w Tmobile, gdzie konta nie posiadaam będzie sie zaliczal?

  kamil95 Odpowiedz
 • Płatności za zakupy przez systemy typu przelewy24 też chyba powinny być kwalifikowane do zwrotu 1zł?

  Michał Odpowiedz
 • Jeśli podałem dane do tej promocji, ale nie założyłem konta przez specjalny link z maila tylko normalnie to już po ptokach?

  Mateusz Odpowiedz
  • Jeśli kliknąłeś „Otwórz konto” bezpośrednio po tym jak zarejestrowałeś się na stronie promocji, to powinno się udać ;)

   Mówi o tym par 1 pkt 5.2 reg. promocji.

   Robert
 • Rozumiem, że w lutym nie trzeba wydawać ani złotówki kartą, aby otrzymać 50 zł? Konto mam już od tygodnia.
  300 zł należy wydać w marcu, aby otrzymać pierwsze 50 zł, A następnie w kwietniu i maju równiez po 300 zł?

  Maciek Odpowiedz
 • Taka sytuacja. Podpisaliśmy z małżonką 2 umowy z BGŻ, aktywowałem GoMobile w telefonie i sobie i jej, natomiast zalogować się już nie mogę. Po wpisaniu PINu, pokazuje się główny pulpit z nr konta itp, i po chwili komunikat, że „Nastąpił nieoczekiwany wyjątek”.

  Na obu to samo. Android 6 i 7, niemodyfikowane, reinstall apki nie pomógł.

  Czy ktoś słyszał o czymś podobnym? Oczywiście zgłosiłem przed weekendem, ale karzą czekać…

  Robert Odpowiedz
 • odnosnie warunków promocji, jak opłace dwie faktury nju mobile na swoje nazwisko to spełnię warunki?

  alllu34 Odpowiedz
  • Powinno być OK :)

   […] poprzez zlecenie z Konta co najmniej 2 transakcji płatniczych na rachunki płatnicze przedsiębiorców będących:
   a. dostawcami mediów (płatności za telefon, TV, Internet, prąd, gaz, wodę lub ścieki),

   Michał
 • Wiadomo czy promocja na start jest jeszcze aktualna? Czy rachunki za media mogą być na rodziców, z którymi się mieszka?

  Monika Odpowiedz
 • Która firma kurierska rozwozi umowy?

  Monika Odpowiedz
 • Obwarowana ze wszystkich stron ta promocja.

  K+M+B Odpowiedz
 • Dostał ktoś z Was już maila do wypełnienia danych?

  Mateusz Odpowiedz
  • Ze względu na wyśrubowane warunki, chyba mało osób bierze w tym udział, ale ja nie dostałem do tego momentu. Do jutra mają czas.

   K+M+B
 • Nie jestem pewien, czy zarejestrowałem się w promocji. Czy dało radę założyć konto z linku do promocji umieszczonego w opisie bez rejestracji w promocji ? Nie widzę żadnego maila od moneymania wysłanego kiedykolwiek, czy da się jakoś to sprawdzić ?
  W sumie to widzę, że w historii w przeglądarce mam taką stronę ( http://prntscr.com/j5oyy8
  ) z podziękowaniem za rejestrację, więc jest ok ?

  Maciek Odpowiedz
 • Jest e-mail z info o przyznaniu nagrody. Pozdr

  K+M+B Odpowiedz
 • Czy dostaliście maila o przyznaniu drugiej 50-tki? Miał być taki do 18 czerwca

  erde Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy