Do 400 zł za założenie Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas!

Zakończona

Trzeba przyznać, że końcówka tego tygodnia jest bardzo gorąca. Pomimo tego, że już prawie weekend to… właśnie wystartowała kolejna bardzo dobra promocja o nazwie „premia dla ciebie”. Tym razem do zgarnięcia mamy 100 zł na start oraz do 300 zł w formie zwrotu za założenie nowiutkiego Konta Optymalnego, które w poniedziałek bank BGŻ BNP Paribas zaprezentował światu.

400 zł za założenie Konta Optymalnego

100 zł na start

Aby zdobyć 100 zł za założenie Konta Optymalnego należy być nowym klientem BGŻ BNP Paribas. Zgodnie z regulaminem uczestnikiem może być osoba, która:

w okresie od dnia 26 listopada 2016 roku do dnia 25 maja 2017 roku (czyli w okresie 6 miesięcy przed datą rozpoczęcia Promocji) nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku [BGŻ BNP Paribas]

Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji – tam bowiem obowiązuje oddzielna umowa ramowa, a samo konto nie jest kontem osobistym.

Jeśli spełniamy te warunki, to konieczne jest złożenie wniosku o Konto Optymalne wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji (zaznaczamy wszystkie zgody). Mamy na to czas do 19.06, natomiast samo podpisanie umowy musi nastąpić do 30.06.2017. Warto jednak zauważyć, że w promocji obowiązuje pula 1000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość składania kolejnych zostanie zablokowana.

Aktualizacja (30.05): bank poinformował, że pula wniosków już grubo przekroczyła połowę. Oznacza to, że najprawdopodobniej promocja zakończy się w ciągu kilku dni. Warto się śpieszyć!
Aktualizacja (31.05): promocja została zakończona

Co dalej? Tytułową premię otrzymamy pod warunkiem, że w lipcu wykonamy płatności kartą na kwotę min. 300 zł, a na nasze konto wpłynie przynajmniej 1000 zł. Bank zaznacza, że jako wpływy nie będzie liczył wpłat gotówkowych oraz przelewów własnych (w tym z konta w BGŻOptima). Najprościej przelać sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

To w zasadzie tyle :) Nagroda w postaci przelewu 100 zł trafi do nas do 19.09, przy czym informację o przyznaniu nagrody dostaniemy już 31.08. Aby odebrać nagrodę konieczne będzie jednak podanie swojego numeru rachunku na stronie promocji do dnia 17.09, o czym organizator promocji powiadomi nas mailowo do 10.08. Oczywiście do momentu odbioru nagrody konto oraz karta muszą być aktywne.

Jak zdobyć pozostałe 300 zł?

Pozostałe 300 zł premii możemy uzyskać w postaci zwrotów za transakcje kartą. Każda osoba, która założy Konto Optymalne (i jest nowym klientem banku) łapie się bowiem na trwający 12 miesięcy program moneyback, w którym bank płaci nam za transakcje w sklepach i internecie 2% wartości danej transakcji. Łącznie do zgarnięcia mamy maksymalnie 25 zł miesięcznie, co przekłada się na 300 zł rocznie. Oczywiście jeśli wydamy mniej, to zwrot będzie mniejszy.

Szczegóły o programie moneyback i nowym Koncie Optymalnym w moim prześwietleniu sprzed kilku dni.

Na koniec tylko dodam, że samo prowadzenie rachunku oraz posiadanie karty płatniczej jest bezpłatne – bez spełniania dodatkowych warunków :) Zapłacić możemy jedynie za wypłaty z bankomatów – 5 zł od wypłaty. Za darmo skorzystamy natomiast z bankomatów Planet Cash oraz BGŻ BNP Paribas.

Nie przegap!

Komentarze

 • Gdzie sprawdzić Kody MCC? Mam potwierdzenie wykonania operacji kartą i nie widzę albo nie wiem gdzie patrzeć?

  BTW czy za zapłatę kartą OC w stacjonarnym pośredniku dostanę 2% zwrotu?

  raul_r2 Odpowiedz
 • Zaraz, teraz doczytałem tutaj:
  „Aktualizacja (31.05): promocja została zakończona”
  Strona promocji nadal była aktywna tydzień temu, wtedy złozyłem wniosek. Więc łapię się na tę promocję czy nie, bo na innym blogu napisano, że dopóki będzie można złożyć wniosek, dopóty promocja będzie dostępna.

  PiotrekM Odpowiedz
 • Sorry, pomyliłem z poprzednią.

  PiotrekM Odpowiedz
 • @raul_r2
  Jeżeli MMC jest dobry to dostaniesz bez problemu.

  Waldemar Odpowiedz
 • Ja dzisiaj zapłaciłem za doładowanie telefonu kartą przez internet (konkretnie przez paytela) i w zakładce blokady (jeszcze płatność nie jest zaksięgowana), pojawiła mi się o dziwo informacja, ze jest to transakcja gotówkowa, a nie bezgotówkowa. Czy to jest normalne? Mam nadzieje, ze nie pobiorą mi za to żadnej opłaty.. I ciekawe czy za to dostanę zwrot 2%?

  jaceny Odpowiedz
  • To dziwny bank, też tak miałam, potem transakcja zamienia się w bezgotówkową, a raz zwrócili mi kasę (5 zł)

   Ewa
 • Czy płatności kartą 300 zł w lipcu muszą spełniać takie same warunki jak przy moneyback ? Tzn płatność kartą za rachunki upc tel itd

  sylwiaa174 Odpowiedz
 • Za wypłatę w bankomacie Planet Cash nalicza opłatę 5 zł.
  Czy tak ma być ?

  Bogdan Odpowiedz
  • zgodnie z toip wypłaty z Planet Cash są (powinny być) bezpłatne dla konta Optymalnego

   erde
  • Należy złożyć reklamację. Bez problemy przyjmują, bo sam tego doświadczyłem (bankomat ING – Planet Cash).

   deloe
  • Nie byłem pewny czy to tylko mnie tak pokarało.
   Ale trzeba uważać bo dla optymalnego ( inaczej niż dla praktycznego ) już nie wszystkie bankomaty są bezpłatne.

   Bogdan
  • Konto optymalne bank wprowadził do oferty kilka tygodni temu i stąd pewnie problemy

   Benito
 • Już doświadczałem z tym bankiem różnych przebojów, ale czegoś takiego to jeszcze nigdy.. od razu na wejście 8.06 dostałem opłatę miesięczną za kartę 9zł (reklamacja poszła i do dzisiaj żadnego odezwu ani zwrotu kasy), następnie za płatność kartą przez internet pobrali mi dwa razy wpłatę (z tym, że jedna wpłata to transakcja bezgotówkowa i jest zaksięgowana, a druga widnieje jako transakcja gotówkowa w blokadach od tygodnia i nic się z nią nie dzieje, ale de facto nie mogę z tych pieniędzy korzystać). Poza tym dzisiaj pobrali mi 5zł za wypłatę z bankomatu, choć wypłaciłem w cash planet (wcześniej wypłacałem już w tym bankomacie dwa razy bez opłat). Nie wiem, czy oni mają taką politykę, żeby odstraszać klientów na start, czy takich idiotów, którzy tam pracują?

  jaceny Odpowiedz
  • A u siostry w ogóle nie widać rachunku ani karty w bankowości internetowej i co ma zrobić biedna ? Jak ktoś też tak ma , niech nie wpada w panikę – podobno po odświeżeniu systemu się pojawią.

   Ale dajmy Bankowi szanse to wszystko wyprostować – zobacz co napisał Benito powyżej.

   Bogdan
 • Otrzymałem sms’a od banku : Zbliża się termin na dostarczenie PIN do twojej karty. Prosimy o przesłanie pod nr …. hasła przesłanego wraz z kartą. Czy ktoś coś wie co to znaczy ??

  luic Odpowiedz
  • Kartę dostaniesz z hasłem i numerem telefonu na jakie należy je wysłać aby otrzymać PIN.

   mbo
  • mbo dziękuję za pomoc :) kartę już mam 2 tygodnie a nawet się nie zorientowałem że tam jest hasło do wysłania. Kartę dawno aktywowałem a o tym zapomniałem.

   luic
 • Jak szybko tzn. którego dnia następnego miesiąca wypłacają zwrot , jak to wygląda w praktyce , bo juz nie pamiętam? Chciałbym jak najszybciej wiedzieć , żeby sprawdzić czy przygotowując się na upały dostane zwrot? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • >>>czy przygotowując się na upały dostane zwrot?
   Lepiej zrobić sobie zapasy czegoś zimnego…

   Jeśli będzie tak samo jak przy rozsądnym – to ostatni dzień bieżącego miesiąca wpływa, o ile wpłynie i o ile wpłynie tyle ile ma wpłynąć.

   Bogdan
  • O to właśnie chodzi , że nie wiadomo za co będzie i jeszcze te nieprawidłowe wysokości zwrotu. Onegdaj chyba takich problemów nie było. xyz

   prawdziwy-xyz
 • U mnie i u żony właśnie pobrali ‚opłata za pakiet 10zł’
  Najpierw nie ma podglądu rachunków i karzą dymać do oddziału bo nie potrafią rzekomo włączyć na infolinii, potem trzeba czekać prawie dwa tygodnie na aktywację karty. Teraz opłata za pakiet

  uta Odpowiedz
  • Masz rację, ten bank to skaranie boskie. Ja nawet umowy nie podpisałem, a zalogowałem się (na stary login) i też dostałem debet 10zł. I teraz nie wiem na jakiej podstawie bank prowadzi moje konto.

   Artur
  • Nawet im napisałem piękna reklamacje, że to chyba opłata za ‚pakiet porażek’ tylko znów im się pomyliły strony winien/ma ale jak kliknąłem wyślij to już byłem wylogowany, więc skończyło się na bardzo zdawkowej reklamacji :)

   uta
 • Ten bank to tragedia, błąd na błędzie i totalna amatorszczyzna, już lepiej ściągnąć premię gdzie indziej…

  Paweł Odpowiedz
 • Co to jest opłata za pakiet? 10 zł ?

  degrabs Odpowiedz
  • Szanowny Panie,

   w odpowiedzi na zgłoszenie z dnia 2017-06-29 dziękuję za przekazane uwagi.

   Wyjaśniam, że po szczegółowym przeanalizowaniu sprawy, Bank podjął decyzję o uznaniu Pana reklamacji. Informuję, że na skutek nieoczekiwanych problemów technicznych leżących po stronie Banku, Pana rachunek został założony jako Konto Dobrze Dobrane. Natomiast we wniosku
   o założenie rachunku plan taryfowy w jakim prowadzony miał być Pana rachunek został określony jako Konto Optymalne. W dniu 30.06.2017r. Bank dokonał stosownych korekt.

   Jednocześnie informuję, że opłata za prowadzenie rachunku w wysokości 10,00 zł zostanie zwrócona na Pana rachunek w terminie do 14 dni od daty niniejszej odpowiedzi na reklamację.

   Przepraszam za wszelkie niedogodności wynikające z zaistniałej sytuacji i konieczność interwencji.

   degrabs
 • Cały czas czekam na kuriera. W piątek dostałem sms-a, że w godz. 15 – 17 w poniedziałek (dzisiaj) mam oczekiwać na przesyłkę z DHL. Nic innego nie zamawiałem, więc obstawiam że to to. Ale jak nie widziałem kuriera, tak go nie widzę. Jaka firma kurierska do Was przyjeżdżała?

  Pako Odpowiedz
  • DHL przywiózł umowę, ale ta firma kurierska to porażka…
   Też dostałem smsa o doręczeniu ale kurier się w tym terminie nie pojawił, potem dzwoniłem na infolinię i okazało się, że przesyłka w ogóle nie została podjęta przez kuriera (lub nie została mu wydana), składałem reklamację i dopiero na drugi dzień udało im się kopertę dostarczyć.
   Jaki bank taka firma kurierska, dobrali się idealnie…

   erde
  • Dziwny ten DHL – bo na razie o Banku nie mogę się wypowiadać – nie dość, że nie można dzwonić do kuriera, to jeszcze te smsy o parcelowaniu, a kuriera ani widu.

   Pako
  • u mnie też tak było, siedziałam w piątek cały dzień w domu, bo miał przyjechać kurier, a on przyjechał dzisiaj (pon) nie jak awizowano między 17 a 19, ale rano – przynajmniej wcześniej zadzwonił…

   Katarzyna
 • Czy ktoś się orientuje za jakie transakcje jest naliczany mb w danym miesiącu? Wykonane czy zaksiegowane?

  Robert Odpowiedz
  • „Bank uznaje Konto łączną kwotą naliczonych Premii wynikających z Transakcji bezgotówkowych rozliczonych w danym Cyklu Rozliczeniowym”

   Artur
 • Zaksięgowne.

  Marta Odpowiedz
 • Dostałem pierwszą premią za zakupy kartą w tej promocji. Wydałem ok 500 zł a wypłacili mi nieco ponad 1 zł. O co chodzi??? Za samo tankowanie auta za 150 zł powinienem dostać więcej a gdzie reszta. Jak u Was. Póki co wysłałem reklamację/zapytanie do banku

  jojo Odpowiedz
 • U mnie też jakieś 3zł z groszami zamiast 25zł. A w ogóle to miesiąc za wcześnie na tą premię.

  adamus Odpowiedz
  • Premia jest liczona od momentu zawarcia umowy, to jak miesiąc za wcześnie?

   Artur
  • To jak od zawarcia umowy to może liczą w cyklu nie miesiaca kalendarzowego jak piszą w regulaminie tylko miesiąca według daty zwarcia umowy.Trzeba by sprawdzić? xyz

   prawdziwy-xyz
  • No przeciez pisalem, ze w regulaminie nie ma nic o miesiacach kalendarzowych i wyraznie jest „12 miesiecy”. Skoro ja karte dostalem np.30.06 to jak niby mialbym cokolwiek wydac w miesiacu czerwcu. Moze dlatego nic wam sie nie zgadza, bo zle liczycie. Jesli ktos umowe ma od 15.05, to pewnie policza mu do 15.06.

   keton
  • Albo inaczej – od 15-30.05 i wyplata pod koniec czerwca. A caly czerwiec bedzie pod koniec lipca. Sprawdzcie to u siebie.

   keton
  • W opisie premi piszą , że za okres 31.05 do 30.06. xyz

   prawdziwy-xyz
  • u mnie w opisie premii jest okres 1.06-30.06

   erde
 • Bo wg miesiąca rozliczeniowego do pobierania opłat 28 do 27 na innych rodzajach kont tez nie pasuje. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Musze zapytać pradziadka jakie to systemy informatyczne przed wojną działały, że moneyback się zawsze zgadzał? A może temu , że brało się na zeszyt u pana z wąsami i brodą? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Premia miała być wypłacona do końca następnego miesiąca. A tu 30.06 jest premia za czerwiec (tzn. 1/10 należnej premii). Wiem jedno – coś się nie zgadza

  adamus Odpowiedz
  • A umowa kiedy podpisana? W maju czy czerwcu?

   keton
  • 2 czerwiec podpisana ale date ma 27 maja ale zadnych transakacji do 2 czerwca. nic sie zgadza. chyba jedynie to, ze premia jest od kwoty transakcji wykluczonych z trefnym MCC. Ale to bylaby juz chyba przesada :)

   koles
  • u mnie tak samo, 30 czerwca kilka zł zwrotu tytułem Premia za zakupy kartą 01/06/2017-3 0/06/2017

   conrad_88
 • jaki mcc ma transakcja w link4 ?
  ktoś, coś ?

  pozdrawiam

  kruczi Odpowiedz
 • Czy płatność za zakupy w internecie (np przez PayU) kartą też się zalicza do płatności bezgotówkowych wymaganych do premii?

  Łukasz Odpowiedz
  • Tak.
   Warto czasami przeczytać artykuł do końca i może jeszcze regulamin promocji.

   erde
  • Jeśli tylko MCC nie jest wykluczony oczywiście

   erde
  • Przeczytałem i to i to, jednakże nadal nie byłem pewny, dlatego pytam. Mimo wszystkie dziękuje za szybką odpowiedź.
   PS. Nie wiem jak sprawdzić to MCC.
   Pozdrawiam

   Łukasz
  • Dobra, widzę MCC w regulaminie MoneyBacku, ale mi chodzi o tą premię 100zł.

   Łukasz
 • Założyliśmy w rodzinie dwa konta Optymalne.
  Na moim koncie pobrali na początku czerwca opłatę 7zł za kartę (reklamacja złożona, 30 dni na rozpatrzenie – zostały 2 tygodnie), a pod koniec miesiąca pobrali opłatę za pakiet 10zł (druga reklamacja, ta już rozpatrzona, oddali). Na drugim koncie nie było problemów z opłatami.

  Moneyback:
  1konto: wydane 365zł. Przelali 3,33zł (zamiast około 7,30zł)
  2 konto: wydane 1224zł. Przelali 1,17zł (zamiast około 24,48zł)

  Czas na dwie kolejne reklamacje. Liczyliśmy na moneyback, ale z tyloma problemami na początek nie wiem czy warto się w to bawić przez rok.

  Michał Odpowiedz
 • U mnie premii za czerwiec brak – jakiejkolwiek:) Kartą wydałem ok 1400 zł:)

  degrabs Odpowiedz
  • Zwrot za transakcje kartą zostanie wypłacony do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji

   pozdrawiam

   kruczi
  • @kruczi a skąd wziąłeś powyższy zapis, bo czytam regulamin i takowego nie widzę:
   w regulaminie jest tak:
   5. Bank uznaje Konto łączną kwotą naliczonych Premii wynikających z Transakcji bezgotówkowych rozliczonych
   w danym Cyklu Rozliczeniowym z zastrzeżeniem ust. 6, w kolejnym Cyklu Rozliczeniowym.

   erde
  • @erde
   Odpowiedź jest w cacytowanym przez Ciebie fragmencie regulaminu. Bank uznaje konto łączną kwota naliczonych Premii (…) w kolejnym Cyklu Rozliczeniowym czyli do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

   Rask
  • z praktyki wynika, że zwrot jest naliczany ostatniego dnia cyklu rozliczeniowego
   Ja dostałem zwrot 30 czerwca za operacje od 1-30 czerwca (wprawdzie zwrot został naliczony nieprawidłowo (zła kwota) co nie zmienia faktu co do terminu wypłaty zwrotu)

   erde
  • bez sensu, miałem spory zakup 27, który się zaksięgował 30 czerwca. tego samego dnia dostałem zwrot, oczywiście bez tego zakupu, czyli idąc tym tokiem już zwrotu nie dostanę za ten zakup bo do następnego będzie zaliczać transakcje od 1 lipca…

   conrad_88
 • A może ta wcześniejszą premia to dodatkowa jakaś na drobne zakupy i za miesiąc jak podaje regulamin wypłaca prawidłową za czerwiec a ta już zostawią ? Ktoś ma jakieś doświadczenia z wcześniejszych edycji? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • promocja za zakupy przez payu
   zawsze wypłacali ostatniego dnia kolejnego miesiąca za poprzedni miesiąc
   nie składałem żadnej reklamacji

   pozdrawiam

   kruczi
 • bladego pojęcia nie mam jak oni liczą te 2% zwrotu … poszła reklamacja!

  zennhorst Odpowiedz
 • u mnie nic nie ma ale umowa z datą 3 czerwca zawarta podpisana około 10 czerwca więc chyba OK że nie ma premii

  zenek64 Odpowiedz
 • widzę, że w tym banku NIC się nie zmieniło na przestrzeni ośmiu (tak, tak) lat :) reklamacja goni reklamację i wiecznie źle naliczane cashbacki, „niepozamykane-nibyzamknięte” KK, znikające i pojawiające się po paru miesiącach… na wyciągu papierowym :) tylko za realne wynagrodzenie parę lat temu płacili solidnie

  Krzysztoff Odpowiedz
 • Ta firma kurierska to porażka. Drugi tydzień kurierowi nie pasuje albo miejsce albo termin dostarczenia przesyłki. Tragedia.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • To i ja dorzucę „swoje”, po początkowych perypetiach z kurierem(który nie mógł trafić, a potem żądał kserokopii dowodu dla niego, mimo iż skan został wgrany przy wniosku online), przyszedł czas na opłatę aktywacyjną (10zł), następnie obciążenie za wypłatę z Planet Cash(5zł) i ostatnia wisienka na torcie: opłata widmo w kwocie 4,61zł która nie ma tytułu i została naliczona „bo tak”… W Mbanku przez 3 lata nie złożyłem tylu reklamacji co tu w dwa tygodnie. Najgorszy bank w jakim byłem.

  Majkel Odpowiedz
 • Ktoś kto składał reklamację na za niski zwrot dostał już jakąś odpowiedz i wyrównanie czy czekają 30 dni a może nie wiadomo ile? Właśnie zastanawiam się czy składać ( jak najlepiej przez internet , telefon czy może w oddziale ) czy samo się wyrówna na koniec lipca za transakcje z czerwca ? Ma ktoś jakieś doświadczenia w poprzednich wersjach? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Moja visiona :
   – reguł brak , dowolność, raz reklamacja to 30 dni a raz to 5 dni,
   – samo z siebie to chyba nic się nie zrobi , bo zwroty za czerwiec u jednych już były a u innych jeszcze nie były,
   – taka niepewność…

   Bogdan
 • Jak zmienić PIN do karty?

  Bart Odpowiedz
  • W bankomacie.

   mbo
  • W planet cash, zmiana PIN jest za darmo?

   Bart
  • tak, albo inaczej: mi nic nie policzyli za 2 zmiany na 2 kartach w ich bankomatach tzn planet cash

   koles
  • Pytanie, czy taka oplata nie pojawi sie na koniec miesiaca

   keton
  • nie pojawila sie oplata na 1 koncie, na 2 jeszcze nie wiem

   koles
  • Ktos wczesniej pisal, ze zmienial PIN w Euronecie, i ze niby za darmo. Ale przeciez bankomaty Euronetu normalnie sa dodatkowo platne. Moze oplaty pojawiaja sie z opoznieniem. Zadalem pytanie o to pod koniec czerwca przez poczte z Planet i do dzisiaj nie ma odpowiedzi. Widac zawaleni sa reklamacjami.

   keton
 • Czy wpłata we wpłatomacie planet cash albo ING jest płatna ?

  Bogdan Odpowiedz
  • na ich stronie bylo info ze ich wplatomaty planet cash przy placowkach sa bezplatne ale ja takiego nie uraczylem

   koles
 • Wpłatomaty są płatne. Każde

  Janekk Odpowiedz
 • Słabo wygląda współpraca z BGŻ PARIBAS. Mój wniosek o konto został przyjęty dopiero za trzecim razem.
  Załóżmy, że nazywam się Jerzy Jastrząb.
  Pierwsze podejście – składam wniosek on-line po czym dzwoni bank celem potwierdzenia tegoż.
  „Czy rozmawiam z Panem Jastrząbkiem?”
  „Nie”,
  „A to przepraszam widocznei pomyłka” – i mail, że mój wniosek został anulowany.
  Składam wniosek ponownie, ponownie dzwoni bank
  „Mamy niezgodność pomiędzy wnioskiem a skanem Pana dowodu osobistego. Ma pan dwa imiona a we wniosku podał tylko jedno”
  „Owszem, pole ‚drugie imię’ było nieobowiązkowe więc go nie wypełniłem”
  „Przykro mi, wniosek zostanie odrzucony, proszę go sobie znowu wypełnić”.
  Wypełniam wniosek po raz trzeci, dzwoni bank. Pani dopytuje czy na pewno pod podany adres do dostawy przesyłki przez kuriera mają mi dostarczyć umowę? Tak, owszem jak najbardziej. Po to podałem ten adres abyście właśnie tam wysłali kuriera.

  Słabo słabiutko :(

  Tommmmmmm Odpowiedz
 • Zapomniałem dodać, że trzecia rozmowa z bankiem również zaczęła się od pytania czy to Pan Jastrząbek? Tym razem odpowiedziałem, że nie -nazywam się Jastrząb. Udało się, konsultantka się nie rozłączyła :-D

  Tommmmmmm Odpowiedz
  • Widocznie ze zdjęcia bardziej jesteś Jastrząbek niż Jastrząb :P Poza tym dali Ci 3 szanse, żebyś przemyślał swój wniosek. Przecież im nie zależy na kolejnym roszczeniowym kliencie, pewnie jeszcze nie w krawacie, a tacy są najbardziej awanturujący się. Z reklamacji się już wygrzebać nie mogą. Dwa tygodnie czekam na zmianę konta i zwrot opłat zgodnie z podpisaną umową.

   Artur
 • Za zakupy w internecie kartą też jest zwrot 2%??

  raul_r2 Odpowiedz
  • bank płaci nam za transakcje w sklepach i internecie 2% wartości danej transakcji.

   Andrzej
 • „z wyłączeniem transakcji o Kodach MCC wymienionych w załączniku nr 1 do Regulaminu. ”

  Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:
  – 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  – 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  – 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  – 6012, określający instytucje finansowe,
  – 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  – 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  – 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
  – 4900 określający płatność rachunków

  Benito Odpowiedz
  • Przepraszam, a gdzie sprawdzę mcc. Nie mogę znaleźć gdzie się znajduje. W historii i wyciągach nie ma przy płatności kartą tego kodu. W TMUB można sprawdzić, a tu nie

   Kacper
  • Chyba tylko jakimcc.pl – czyli baza uzytkownikow

   keton
 • W lipcu trzeba wydać 300zł kartą żeby otrzymać premię 100zł – czy mogą to być płatności internetowe? Regulamin mówi tak i sam nie wiem co o tym myśleć: Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika w okresie trwania Promocji za
  pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w
  którym akceptowana jest płatność Kartą.

  drakerc Odpowiedz
 • No i stało się. Bank oddał brakujący MneyBack z czerwca :)

  Pascal Odpowiedz
 • Tak powinno być w każdym banku . Zgadza się teraz co do milimetra tak jak wysokość wieży Ajfla i to nawet bez reklamacjon a w dodatku jak w czasach dawnej świetności gospodarki żywnościowej. Chyba dobrze piszę już po francuzku i błędów ortograficznych nie zrobiłem?

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Ja nie dostałem ani za pierwszym razem, ani teraz przy wyrownaniu

  Kacper Odpowiedz
 • Ja nie dostałem money backa za pierwszym razem, a teraz dostałem 19 groszy za mało. Normalnie bym to olał, ale że tego banku nie lubię i ze względu na ciągłe oczekiwanie na zwrot pobranych bezprawnie opłat, nie odpuszczę im nawet grosza. ;-)

  jaceny Odpowiedz
 • Do moneybacku liczy się data wykonania czy księgowania?

  adamus Odpowiedz
 • Liczy się data księgowania.

  Krak Odpowiedz
 • Gdzie mogę sprawdzić kod MCC transakcji?

  Agata Odpowiedz
 • „o czym organizator promocji powiadomi nad do mailowo do 10.08” to na pewno 10 sierpnia, nie 10 września?

  Rafał Odpowiedz
 • Napiszcie proszę jaka data jest prawidlowa . Nowoczesne urządzenie coś się przestawiło i nie chce żadnych regulaminów pobierać. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy