Do 400 zł za założenie Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas!

Zakończona

Trzeba przyznać, że końcówka tego tygodnia jest bardzo gorąca. Pomimo tego, że już prawie weekend to… właśnie wystartowała kolejna bardzo dobra promocja o nazwie „premia dla ciebie”. Tym razem do zgarnięcia mamy 100 zł na start oraz do 300 zł w formie zwrotu za założenie nowiutkiego Konta Optymalnego, które w poniedziałek bank BGŻ BNP Paribas zaprezentował światu.

400 zł za założenie Konta Optymalnego

100 zł na start

Aby zdobyć 100 zł za założenie Konta Optymalnego należy być nowym klientem BGŻ BNP Paribas. Zgodnie z regulaminem uczestnikiem może być osoba, która:

w okresie od dnia 26 listopada 2016 roku do dnia 25 maja 2017 roku (czyli w okresie 6 miesięcy przed datą rozpoczęcia Promocji) nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku [BGŻ BNP Paribas]

Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji – tam bowiem obowiązuje oddzielna umowa ramowa, a samo konto nie jest kontem osobistym.

Jeśli spełniamy te warunki, to konieczne jest złożenie wniosku o Konto Optymalne wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji (zaznaczamy wszystkie zgody). Mamy na to czas do 19.06, natomiast samo podpisanie umowy musi nastąpić do 30.06.2017. Warto jednak zauważyć, że w promocji obowiązuje pula 1000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość składania kolejnych zostanie zablokowana.

Aktualizacja (30.05): bank poinformował, że pula wniosków już grubo przekroczyła połowę. Oznacza to, że najprawdopodobniej promocja zakończy się w ciągu kilku dni. Warto się śpieszyć!
Aktualizacja (31.05): promocja została zakończona

Co dalej? Tytułową premię otrzymamy pod warunkiem, że w lipcu wykonamy płatności kartą na kwotę min. 300 zł, a na nasze konto wpłynie przynajmniej 1000 zł. Bank zaznacza, że jako wpływy nie będzie liczył wpłat gotówkowych oraz przelewów własnych (w tym z konta w BGŻOptima). Najprościej przelać sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

To w zasadzie tyle :) Nagroda w postaci przelewu 100 zł trafi do nas do 19.09, przy czym informację o przyznaniu nagrody dostaniemy już 31.08. Aby odebrać nagrodę konieczne będzie jednak podanie swojego numeru rachunku na stronie promocji do dnia 17.09, o czym organizator promocji powiadomi nas mailowo do 10.08. Oczywiście do momentu odbioru nagrody konto oraz karta muszą być aktywne.

Jak zdobyć pozostałe 300 zł?

Pozostałe 300 zł premii możemy uzyskać w postaci zwrotów za transakcje kartą. Każda osoba, która założy Konto Optymalne (i jest nowym klientem banku) łapie się bowiem na trwający 12 miesięcy program moneyback, w którym bank płaci nam za transakcje w sklepach i internecie 2% wartości danej transakcji. Łącznie do zgarnięcia mamy maksymalnie 25 zł miesięcznie, co przekłada się na 300 zł rocznie. Oczywiście jeśli wydamy mniej, to zwrot będzie mniejszy.

Szczegóły o programie moneyback i nowym Koncie Optymalnym w moim prześwietleniu sprzed kilku dni.

Na koniec tylko dodam, że samo prowadzenie rachunku oraz posiadanie karty płatniczej jest bezpłatne – bez spełniania dodatkowych warunków :) Zapłacić możemy jedynie za wypłaty z bankomatów – 5 zł od wypłaty. Za darmo skorzystamy natomiast z bankomatów Planet Cash oraz BGŻ BNP Paribas.

Nie przegap!

Komentarze

 • A którego dnia miesiaca dostaliście za marzec?

  bolek Odpowiedz
  • Ja już mam za kwiecień, dziś wpłynęło. Za marzec 3.04 (z dopiskiem „Data waluty: 31.03.2018”).

   Joana
 • Inne pytanie: czy da się sprawić, żeby po zalogowaniu od razu włączał się planet, a nie oferty „Dla Ciebie” (https://market.bgzbnpparibas.pl/polecane)?

  Joana Odpowiedz
 • Chyba to, co teraz będzie (moneyback za maj) jest już ostatnim zwrotem dla osób, które podpisały umowę o to konto na początku czerwca? Patrząc na historię konta, moneyback był już za czerwiec, czyli miesiąc podpisania umowy (mam w lipcu 2017 zwrot o tytule „Uzupełnienie premii za zakupy kartą „), więc ten, który teraz dostaniemy, za maj, jest już ostatnim, dwunastym zwrotem, prawda?
  Zostawiacie tam konta i karty? Bo patrząc na TOiP wygląda, że wszystko jest chyba za darmo.

  drakerc Odpowiedz
  • W tym parabanku wcale bym się nie zdziwił, gdyby cashback był dalej naliczany po upływie 12 miesięcy heh

   abc
  • Taką dostałem odpowiedź pocztą wewnętrzną – ostatni za maj – nie ważne kiedy była podpisana umowa w czerwcu ubiegłego roku

   uta
 • Jeju czekam na rozpatrzenie reklamacji i wypłacenie 2% za kwiecień a dziś list doszedł że to taka skomplikowana sprawa i muszą do jednostki banku przekazać i czekać do 60 dni :P Ciekawe czy za maj też nie będę czekał 60 dni kolejnych po złożeniu reklamacji w lipcu. Na początku też problem ,potem wszystko ładnie wypłacali i na końcu znowu przedłużają wypłacenie tego co się należy-masakra.

  bolek Odpowiedz
 • Konto założone czerwiec 2017r. Pierwszy cashback wypłacony w lipcu za czerwiec 2017r. Mamy 31 lipca 2018r. Cashback wypłacony za lipiec 2018r. ?!?!?!?!? Burdel mają w tym Archeo czy ja źle liczę?

  User Odpowiedz
  • Mają z pewnością. Ktoś jeszcze nadal dostaje?

   borkowicz
  • Zasada jest taka że jak jest dopisek przy karcie „konto z moneyback” to wypłacają. Niestety ogarniają się i ja już nie dostałem a dopisek zniknął po 2 nadplanowych mies. ;(

   koles
  • Hmm, u mnie nadal jest, a niby złożyłem dyspozycję zamknięcia konta w trybie natychmiastowym w czerwcu, ale konto nadal jest, teraz wisi moja reklamacja. Z jednej strony można to wycofać z drugiej, zaraz wchodzą inne zobowiązania promocyjne.

   borkowicz
  • Wypowiedzenie, z miesięcznym zachowaniem okresu, złożone tydzień temu, nie wycofuję, niech się zamyka.

   User
  • U mnie w ogóle zniknęły wszystkie szczegóły rachunku, pozostało tylko oprocentowanie 0%, więc chyba po cashbacku, ale nie testowałem.

   abc
 • Wygląda na to , że pierwszy miesiąc zalozenia konta był nagradzany zwrotem nadplanowo ( bo chyba coś pisało o zwrocie dopiero w pierwszym pełnym miesiącu ) a pierwszy zwrot był już za okres 31.05 do 30.06.2017. mimo zalozenia konta w czerwcu a później było jeszcze 12 zwrotów ( ostatni na koniec czerwca ) i już za lipiec nie ma . Brak tez napisu konto z moneyback . A drugie konto zakładane dopiero w lipcu tez miało pierwszy zwrot za lipiec 2017 i jeszcze 12 zwrotów i chyba ten za lipiec był już ostatni mimo docisku , że konto z moneyback. Tak sądzę , że to już koniec zwrotów i na tym drugim patrząc na pierwsze konto . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • A jednak, czyli źle informowali, przepadło mi po 1 miesiącu na 2-ch kontach – z drugiej strony ciężko było wykręcić ten obrót wiec dlatego odpuściłem sobie te wydatki oceniając szanse zwrotu na 45% :)

   uta
 • Wygląda na to , że 13 zwrotów to juz wszystko , czy ktoś miał więcej ? To może z zamykaniem się wstrzymam . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Ma ktoś zwrot za sierpień , czy jeszcze nie wypłacali ? Widzę nadal konto z moneybackiem ale zwrotu brak . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Ktoś dostał więcej niż 13 zwrotów ? Jakoś więcej nie widzę i czas zamykać . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Dostałam 12 i ani jednego więcej.

  Joana Odpowiedz
 • Ja dostalem juz 15sty zwrot, trzymam dopoki sa :)

  Bobek Odpowiedz
  • ja niestety nie… a liczac reklamacje to liczylem ze mnie laczyli dopiero po 2-3 miesicach do „automatycznego moneybacku” ale cos chyba naparwiali po 14 chociaz dopisek MB jest!

   koles
 • Wczoraj dostalem kolejny 16sty juz zwrot, karta dalej opisana jako Money back. Chyba zapomnieli o mnie :)

  Bobek Odpowiedz
 • Z dniem 01.11.2018 skonczyl mi sie Moneyback, 17 zwrotu juz nie dostalem, czas zamknac :)

  Bobek Odpowiedz
  • U mnie również nie wpłynął zwrot za listopad, choć nadal w szczegółach karty jest konto z Money back.
   Też miałem 16 zwrotów i niezłe przejścia na starcie promocji.

   mbo
  • Sprawdzając teraz ilość i kwoty zwrotów zobaczyłem, że nie dostałem 100 zł premii wydane przynajmniej 300 zł w czerwcu 2017.
   Muszę się teraz zastanowić jak zgłosić na to reklamację …

   mbo
 • 1 3 4 5

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy