Do 400 zł za założenie Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas!

Zakończona

Trzeba przyznać, że końcówka tego tygodnia jest bardzo gorąca. Pomimo tego, że już prawie weekend to… właśnie wystartowała kolejna bardzo dobra promocja o nazwie „premia dla ciebie”. Tym razem do zgarnięcia mamy 100 zł na start oraz do 300 zł w formie zwrotu za założenie nowiutkiego Konta Optymalnego, które w poniedziałek bank BGŻ BNP Paribas zaprezentował światu.

400 zł za założenie Konta Optymalnego

100 zł na start

Aby zdobyć 100 zł za założenie Konta Optymalnego należy być nowym klientem BGŻ BNP Paribas. Zgodnie z regulaminem uczestnikiem może być osoba, która:

w okresie od dnia 26 listopada 2016 roku do dnia 25 maja 2017 roku (czyli w okresie 6 miesięcy przed datą rozpoczęcia Promocji) nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku [BGŻ BNP Paribas]

Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji – tam bowiem obowiązuje oddzielna umowa ramowa, a samo konto nie jest kontem osobistym.

Jeśli spełniamy te warunki, to konieczne jest złożenie wniosku o Konto Optymalne wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji (zaznaczamy wszystkie zgody). Mamy na to czas do 19.06, natomiast samo podpisanie umowy musi nastąpić do 30.06.2017. Warto jednak zauważyć, że w promocji obowiązuje pula 1000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość składania kolejnych zostanie zablokowana.

Aktualizacja (30.05): bank poinformował, że pula wniosków już grubo przekroczyła połowę. Oznacza to, że najprawdopodobniej promocja zakończy się w ciągu kilku dni. Warto się śpieszyć!
Aktualizacja (31.05): promocja została zakończona

Co dalej? Tytułową premię otrzymamy pod warunkiem, że w lipcu wykonamy płatności kartą na kwotę min. 300 zł, a na nasze konto wpłynie przynajmniej 1000 zł. Bank zaznacza, że jako wpływy nie będzie liczył wpłat gotówkowych oraz przelewów własnych (w tym z konta w BGŻOptima). Najprościej przelać sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

To w zasadzie tyle :) Nagroda w postaci przelewu 100 zł trafi do nas do 19.09, przy czym informację o przyznaniu nagrody dostaniemy już 31.08. Aby odebrać nagrodę konieczne będzie jednak podanie swojego numeru rachunku na stronie promocji do dnia 17.09, o czym organizator promocji powiadomi nas mailowo do 10.08. Oczywiście do momentu odbioru nagrody konto oraz karta muszą być aktywne.

Jak zdobyć pozostałe 300 zł?

Pozostałe 300 zł premii możemy uzyskać w postaci zwrotów za transakcje kartą. Każda osoba, która założy Konto Optymalne (i jest nowym klientem banku) łapie się bowiem na trwający 12 miesięcy program moneyback, w którym bank płaci nam za transakcje w sklepach i internecie 2% wartości danej transakcji. Łącznie do zgarnięcia mamy maksymalnie 25 zł miesięcznie, co przekłada się na 300 zł rocznie. Oczywiście jeśli wydamy mniej, to zwrot będzie mniejszy.

Szczegóły o programie moneyback i nowym Koncie Optymalnym w moim prześwietleniu sprzed kilku dni.

Na koniec tylko dodam, że samo prowadzenie rachunku oraz posiadanie karty płatniczej jest bezpłatne – bez spełniania dodatkowych warunków :) Zapłacić możemy jedynie za wypłaty z bankomatów – 5 zł od wypłaty. Za darmo skorzystamy natomiast z bankomatów Planet Cash oraz BGŻ BNP Paribas.

Nie przegap!

Komentarze

 • Szału nie ma ;P

  Sebek Odpowiedz
 • Jak zawierana jest umowa – kiedyś był przelew i skan dowodu, a teraz ?

  Gruby Rychu Odpowiedz
 • Ja skorzystam, już miałem zakładać konto dla 2% zwrotów, a tu niespodzianka i dorzucają 100 zł. Dobrze, że się wstrzymałem.
  Trzeba jakoś zapełnić lukę po tmub

  erde Odpowiedz
 • Trzeba przesłać przez formularz skan dowodu – dziękuję bardzo za takie promocje.

  Grzes Odpowiedz
  • Eh, znowu jakaś firma a nie bank obraca naszymi danymi. Ciekawe czy skan dowodu trafia do ich bazy czy do bankowej.

   dario
  • No cóż – ktoś go musi zeskanować, banki mają do tego prawo. A po tym, jak zmieniło się prawo dotyczące zakładania konta przelewem, kurier + skan to w większości przypadków jedyna droga. Zresztą lepszy skan via https niż przekazanie ksera kurierowi – w niektórych bankach to ciągle funkcjonuje.

   Michał
  • I takich banków unikam. Tym bardziej za stówkę nie będę sprzedawał tych danych, zwłaszcza że dawno się z tym nei spotykałem.

   Grzes
  • Admin ZRESZTĄ.’ Zresztą nic ci do tego!’ ‚Pójdę do kawiarni z resztą grupy’

   ozon136
  • nigdy się chyba tego nie nauczę, dzięki :)

   Michał
  • zresztą «partykuła wprowadzająca zdanie uzupełniające wcześniejszą wypowiedź o nową informację, np. Nie mam ochoty tam iść, zresztą nie mam czasu.»

   Zenek
 • Co ciekawe w regulaminie jest informacja, że przejście do wniosku o konto może być tylko z linka na stronie promocji (po rejestracji) a w mailu jaki przychodzi po rejestracji jest opisana druga możliwość: przejścia z linku dostępnego w wiadomości o czym w regulaminie nie wspominają
  I co? jak się przejdzie z adresu z maila to się premia nie należy?
  „złożenie wniosku o otwarcie Konta Osobistego wraz z Kartą może nastąpić w terminie od dnia 26 maja 2017 roku do
  dnia 19 czerwca 2017 roku z wykorzystaniem Linka promocyjnego, dostępnego po wypełnieniu Formularza,
  umieszczonego na Stronie promocji, dzięki któremu Uczestnik przechodzi bezpośrednio na stronę internetową Banku;”

  erde Odpowiedz
 • Organizatorem promocji „Premia dla Ciebie” jest Ad Astra Sp. z o.o. (działająca pod nazwą handlową Hagen) z siedzibą w Michałowicach, ul. Polna 16, kod pocztowy: 05-816, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000383723. NIP: 5342468648, REGON: 142893350. Kapitał zakładowy w wysokości 5 000 zł („Organizator”).
  Kapitał mega. Ciekawe co pokażą mapy google na ten adres.

  Pimpuś Odpowiedz
 • Ta nagroda – słówka zwolniona jest z podatku. W regulaminie nie ma o tym mowy

  Endriu Odpowiedz
 • I w czym to niby jest lepsze od ror+kk w tmub?

  Iks Odpowiedz
 • Czy to prawda, że transakcje kartą mogą być tylko z punktów handlowych? Nie można płacić w internecie? Doładować telefonu online? Pytam nie o zwrot 2% tylko 300 złotych do realizacji w lipcu? Do spełnienia tylko tego warunku nie mogę skorzystać ze Sprytnego Billa?

  Edyta Odpowiedz
  • A czemuż to? Transakcje w internecie normalnie wliczają się do zwrotu. Wykluczone są tylko transakcje z niektórymi kodami MCC (w tym Sprytny Bill)

   Michał
  • @Admin, a skąd informacja o wykluczonych kodach MCC do wymogu 300 pln? Nie mogę znaleźć..

   Iza
  • Z dokładnego prześwietlenia samego Konta Optymalnego – podlinkowane w końcówce wpisu :) http://livesmarter.pl/konto-optymalne-moneyback-bgz-bnp-paribas/

   Michał
  • Informację o tym, że mają być tylko transakcje w punktach sprzedaży znalazłam na innej stronie opisującej tę promocję. A potem zaczęłam czytać regulamin i w definicji transakcji bezgotówkowej jest podane, że jest to transakcja kartą do konta dokonana w punktach handlowo-usługowych. Internet tam nie pada czy inne wykorzystanie numeru karty. Mam jeszcze inne pytanie. Ja złożyłam wniosek o udział w promocji na stronie i od razu na stronie kliknęłam otwórz konto. Otrzymałam na maila podziękowanie za złożenie wniosku o konto, ale maila z poświadczeniem udziału w promocji nie mam. Oczywiście na stronie po złożeniu wniosku o promocję był komunikat prawidłowy i dalszy link do otwarcia wniosku o konto. Czy brak maila z informacją o wzięciu udziału w promocji to zły znak?

   Edyta
  • Edyta, już tłumaczę. Kiedyś również tak pisałem – punkt handlowo-usługowy wydawał się (na logikę) jedynie punktem naziemnym. Pamiętam, że przestrzegałem przed tym przy promocji mBanku sprzed około roku. Jak się okazało – niesłusznie. Doświadczenie mnie więc nauczyło, że punkt handlowo-usługowy to również punkt przyjmujący pieniądze via internet (niech mnie ktoś poprawi, jeśli ma inne doświadczenia). Jeśli są promocje, które wykluczają transakcje w internecie, to jest to wyraźnie napisane – np. Inteligo. Dlatego jestem niemal pewny, że tu będzie tak samo.

   Niestety w ostatnim czasie blogi z promocjami powstają jak grzyby po deszczu i często mam wrażenie, że co blog, to opinia – choć regulamin jest jeden i ten sam. Tutaj nawet, jeśli coś przekręcę (zdarza się, najczęściej przez to, że muszę wpis zrobić w krótkim czasie), to zaraz ktoś zauważy i poprawi. Wczoraj np. czytelnicy pisali, że promocji Inteligo nie można łączyć z Mam Inteligo, bo gdzieś indziej tak wyczytali. Po moim wytłumaczeniu (na podstawie regulaminów, a jak) dlaczego uważam, że można, w innych miejscach też zostało napisane, że jednak można. W każdym razie zawsze zachęcam do komentarzy i pytanń czemu tak, a nie inaczej, bo dzięki temu możemy dochodzić do ciekawych wniosków i upewniać się, czy coś zadziała bądź nie. Lepiej w gronie doświadczonych wyjadaczy, niż pytając banku (i w ten sposób zwracając uwagę na potencjalne ułatwienie, jak choćby rok temu z mBankiem, gdzie kolejna edycja promocji została „spalona”).

   Michał
  • Bardzo dziękuję. Teraz jestem spokojna. A tak swoją drogą, mimo że czytam wpisy o promocjach na różnych stronach to jednak wyjaśnień trzymam się z tego bloga. :) Ponawiam drugie pytanie. Ja złożyłam wniosek o udział w promocji na stronie i od razu na stronie kliknęłam otwórz konto. Otrzymałam na maila podziękowanie za złożenie wniosku o konto, ale maila z poświadczeniem udziału w promocji nie mam. Oczywiście na stronie po złożeniu wniosku o promocję był komunikat prawidłowy i dalszy link do otwarcia wniosku o konto. Czy brak maila z informacją o wzięciu udziału w promocji to zły znak? Sprawdziłam spam i nic tam nie ma a nie sądzę, żebym usunęła.

   Edyta
  • u mnie był w spamie – dotarł po kilku minutach. Jeśli nie będzie – najlepiej się z nimi skontaktować, aby podesłali potwierdzenie na maila. No i zapisać sobie termin wysłania maila z prośbą o uzupełnienie danych w sierpniu – to będzie istotne, aby wtedy to zrobić.

   Michał
 • Dla samej stówki chyba sie nie opyla. Dostaje zwroty z millenium (60zl) a że płace za wszystko w mojej rodzinie to mam jeszcze zapas ,,wydatkowy”. Fajnie ze konto i karta darmowa. Sam nie wiem…

  Michal.o Odpowiedz
  • Tylko zauważ, że wszystkie oferty ze zwrotem mają właśnie stówkę za założenie konta. Millennium? 360 zł zwrotu + 100 zł premii (i 100 zł na wakacje.pl, ale wiele osób nigdy z tego nie skorzysta). mBank? 100 zł + do 300 zł zwrotu (choć fakt – tu nieco przypadkiem załapał się program poleceń).

   Michał
 • chyba liz nie dziala bo link wygasl. czy tylko blad

  pkob86 Odpowiedz
 • na macu nie da się załadować zdjęć :(

  zennhorst Odpowiedz
 • Na potrzeby tej promocyjnej „100” to te 300 zł. w lipcu mogę u „płaza” sobie za rachunek zapłacić?

  Kac78 Odpowiedz
 • dziala ten link 100 za otwarcie?

  pkob86 Odpowiedz
 • Admin, może będziesz się orientował. Złożyłem wniosek w marcu z money manii o konto w bnp, ale kurier chciał podjechać dopiero w maju z umową (tyle rozpatrywali wniosek), więc zrezygnowałem, bo minęły już terminy na załapanie się na wisienki. Czy mogę teraz skorzystać z tej promocji. Czy złożenie tamtego wniosku mnie wyklucza

  wally Odpowiedz
 • Adminie proszę potwierdź sprawę otrzymania 100 zł. W artykule pisze że 100 zł otrzymamy do 31.08. a Regulamin mówi : „Nagrody zostaną przekazane Laureatom w postaci przelewu w terminie do 19 września 2017 roku”. Więc jak to będzie ?

  luic Odpowiedz
  • Jestem niemal pewny, że daty były sierpniowe. No nic, poprawiam tak jak w bieżącym regulaminie.

   Michał
 • Czy ktoś otrzymała taką informację: „wniosek…w wyniku negatywnej weryfikacji biznesowej został odrzucony”. O co chodzi? Mogę spróbować z lepszą jakością skanu dowodu,ale ten był przyjmowany w przeszłości..

  Iza Odpowiedz
 • mi wnioskek odrzuca, choc nie mam ror w bnp paribas od 02.2016, chyba ze KK z promocji walizek blokuje i system dostepu z niego.

  pkob86 Odpowiedz
  • Odrzuciło mi ponownie z nowymi skanami :( Konto zamknęłam w kwietniu 2016, więc nie rozumiem o co chodzi…

   Iza
  • a masz KK albo dostep internetowy??
   ile zaznaczylas w ankiecie na koncu?? moze trzeba zmienic na wieksze licby

   pkob86
  • No właśnie nie mam w tym banku KK, dostęp zamknięty był razem z rachunkiem. Cyfry w ankiecie były duże;) Czy zgody przy zakładaniu rachunku muszą być wszystkie zaznaczone? ( zaznaczyłam tylko 2 pierwsze dla Moneyback).

   Iza
  • mialem zaznaczone wszystkie, to nie to. moze w sobote nie przyjmuja bo nie pracuja i zeby limitu ludzie nie przekroczyli

   pkob86
  • Zakładamy również mamie i jej wniosek jeszcze nie został zweryfikowany. Na mojego e-maila od razu przychodziła informacja o odrzuceniu. Napisałam wiadomość do banku z prośbą podania powodu odrzucenia.

   Iza
  • Iza. Do dwóch różnych wniosków podaj dwa różne e mail-e

   Krzyszek
  • Mi też odrzucają wniosek a rachunku nie mam u nich już z 1,5 roku

   Juana
  • @Krzyszek, masz na myśli do moich wniosków, które próbuje składać? Podaję we wniosku e-mail zgłoszony do promocji, nie wiem,czy można podać inny? Myślę,ze weryfikują po PESEL, nie mailu.
   Mamie złożony jest na jej/inny e-mail.

   Iza
  • Po reklamacji w związku z odrzucanymi wnioskami na infolinii dowiedziałam się,że w systemie nadal widniała aktywna bankowość internetowa, mimo braku do niej dostępu. Zostało to zgłoszone do działu technicznego. W międzyczasie otrzymałam odpowiedź również na e-mail, który mówi,że we wniosku był błąd techniczny, który został naprawiony.Ale jeśli ponownie mój wniosek zostanie odrzucony – to konto muszę założyć w oddziale. I tu moje pytanie do doświadczonych wisienkowiczów: czy zakładając konto w oddziale ale składając reklamację z w/w mailem – jest szansa na 100PLn w promocji? Zastanawiam się, czy warto sobie strzępić nerwy. Ponowny wniosek znów został odrzucony :(

   Iza
 • Jak sądzicie – kiedy pula 1000 wniosków ulegnie wyczerpaniu?

  Rafał Odpowiedz
  • Spróbuję się dowiedzieć, ale ze wstępnych informacji wynika, że idzie całkiem szybko – spora szansa, że skończy się przed czasem.

   Michał
 • Do czwartku.

  Marta Odpowiedz
 • Kurka wodna zaznaczyłem na szybko tylko dwie pierwsze zgody, a zakładam tylko dla100zł premii. Można teraz coś zrobić? Przy kurierze czy w oddziale?

  Michał Odpowiedz
 • Czyli do moneybacku odpada płaz?

  qw Odpowiedz
 • Mój wniosek w wyniku negatywnej weryfikacji biznesowej został odrzucony :(. A ostatnie konto jakie posiadałem było w Paribas w akcji z Tabletami, zamknięte już około 1,5 roku temu.

  janus_z Odpowiedz
  • Mam tu samo i tak sobie kombinuję że wykluczyli chyba osoby które kiedyś już coś miały u nich w promocji – tylko po cichu, bez pisania o tym regulaminie. Niby napisałam na maila prośbe o info ale bez odzewu na razie.
   Ich strata bo z tmobile chcę się gdzieś przenieść i zostałabym na dłużej, a nie dla stówki tylko.

   Juana
  • Tez mam takie podejrzenia,ze wykluczyli osoby z poprzednich promocji. Albo zle zamkneli konto i cos wisi u nich w systemie?

   Iza
  • Trzeci raz zakładam paribasa, dolaczylem te same zdjecia dowodu co rok temu, dzis telefon z banku i kurier w drodze.

   aaaa
  • A u mnie wszystko OK, w piątek złożony wniosek, dzisiaj telefon z banku, czekam na kuriera. To moja druga przygoda z BGŻ BNP Paribas.

   erde
  • Odebranie tego tel. to obowiązkowe , bez tego nie da rady? O co pytają poza weryfikacja danych? xyz

   prawdziwy-xyz
  • Niezbedne, potwierdzja dane i umawiaja kuriera.

   koles
  • Ok. znowu trzeba się do rozmowy z konsultantem nastrajac i pilnować tych urządzeń dzwoniących przy ….. . xyz

   prawdziwy-xyz
  • mam taka sama sutuacje co wy. wniosek odrzucony.
   z infolini dowiedzialem się ze przy zamknieciu starego konta w placowce pracownik nie wprowadzil w system daty jego zamkniecia oraz nie zamknął internetowego kanału dostepu czy jak to sie zwie. no i teraz to odkrecaja. tak czy siak konto money back otworze ale czy 100 tez wpadnie to nie wiem. ale reklamacja pojdzie.

   pkob86
  • >>>Odebranie tego tel. obowiązkowe
   Czy może ktoś podać z jakiego numeru dzwonią ?

   Bogdan
  • 519 988 390

   erde
  • To jeszcze proszę o podpowiedź o której godzinie zacząć makijaż poprawiać? xyz

   prawdziwy-xyz
  • Mój wniosek też odrzucony. Też miałem konto, które zamknąłem w 2015 roku.

   Przemek
 • Prowadzenie rachunku oraz posiadanie karty płatniczej jest bezpłatne, ale dostarczenie karty debetowej 35 zł, dostarczenie PIN 15 zł, zmiana PIN 10 zł.
  Jako normalny ROR się dla mnie nie nadaje bo każde ustanowienie Polecenia Zapłaty to 25 zł, a bez PZ nie mógłbym mieć ROR-a

  blad201 Odpowiedz
  • Zgodnie z TOiP:

   Dostarczenie karty debetowej, Nośnika Zbliżeniowego, PIN-u przesyłką kurierską: wg kosztów rzeczywistych, min. 35 zł

   Karta w trybie standardowym wysyłana jest pocztą za darmo. O kuriera trzeba specjalnie poprosić (i zapłacić).

   Dostarczenie PIN-u przesyłką pocztową: 15 zł

   Wystarczy… nie prosić o dostarczenie PIN-u pocztą. Nie ma takiej potrzeby, wszystko załatwiamy przez internet.

   Michał
  • Admin, może będziesz się orientował. Złożyłem wniosek w marcu z money manii o konto w bnp, ale kurier chciał podjechać dopiero w maju z umową (tyle rozpatrywali wniosek), więc zrezygnowałem, bo minęły już terminy na załapanie się na wisienki. Czy mogę teraz skorzystać z tej promocji. Czy złożenie tamtego wniosku mnie wyklucza

   wally
  • Dokładnie, nigdy nie miałeś konta więc bierzesz udział w promocji :)

   Michał
  • Moim zdaniem nigdy nie podpisales umowy z bankiem. Czyli masz czyste konto. Najlepiej do nich zadzwonic i sie upewnic, ze nie maja cie gdzies w bazie.

   keton
 • Czy dotarł do kogoś z Was już kurier ? Albo się przynajmniej umówił ? U mnie w pt wniosek wieczorem, w poniedziałek po 8 rano już telefon i zastanawiam się kiedy dotrze ? Jak coś to kurier ma być z firmy DHL.

  Gruby Rychu Odpowiedz
 • Czy ktoś z Was nie odebrał telefonu za pierwszym razem ? Oddzwaniają 2 oraz 3 raz ?

  luic Odpowiedz
  • Dzwonili kolo południa a drugi raz przed 15- tą. Oba razy prababcia odebrała ale nic nie słyszała w tych nowoczesnych urządzeniach dzwoniących i się rozliczali. Może będą jeszcze próbować? xyz

   prawdziwy-xyz
 • O której najpóźniej mogą dzwonić by już na baczność nie trzeba będzie stać? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Nie odebrałem dzisiaj telefonu z banku, a tymczasem dostałem maila z informacją że „Wysyłka dokumentów w przygotowaniu. Oczekuj na przyjazd kuriera”. I co teraz przyjedzie umowa kurierem pomimo że nie odebrałem telefonu ? Ktoś tak miał ?

  luic Odpowiedz
  • Cyrk z tym bnp, jedno konto bez dzwonienia i wstępnie pozytywnie rozpatrzone i czekac na chłopca na posylki a drugie gdzie dzwonili i próbowali pogadać to piszą , że wniosek anulowany z powodu nie podpisania umowy ( czy chodzi im o podpisanie telefoniczne ? ). xyz

   prawdziwy-xyz
  • A może temu anulowali , że zamiast prababci przez chwile dziadka słyszeli. xyz

   prawdziwy-xyz
  • Potwierdzam Twoje słowa, mój mąż tak miał, ale kuriera ani widu ani słychu. Dzwonili tylko do mnie i cisza.

   Ewa
 • Przyłączam się do pytania , bez tych natretnych infolini byłoby wskazane. W wbk tak się zakładało a tu komuś się tak udało? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • W tabeli opłat i prowizji jest:
  „Obsługa nośnika zbliżeniowego – 1zł”
  To jest opłata za standardową kartę debetową z funkcją płatności zbliżeniowych, czy oddzielnego produktu (np. naklejki zbliżeniowej)

  Łukasz Odpowiedz
 • A jeśli wniosek został odrzucony z powodu „negatywnej weryfikacji skanów dowodu osobistego” to czy mogę złożyć wszystko jeszcze raz i czy nie wykluczy mnie to z otrzymania bonusu 100 zł? Prawie na pewno wiem, jaki błąd zrobiłam i mogłabym złożyć jeszcze raz poprawnie.

  Lidia Odpowiedz
 • Hej. Kilka miesięcy temu brałem udział w promocji z walizką http://livesmarter.pl/walizka-lub-kupon-sodexo-za-karte-mambonus/ i jeszcze nie zamknąłem KK. Chyba nie było tam żadnego konta, ale czy na pewno mogę wziąć udział w obecnej promocji?

  johnson Odpowiedz
 • Czy dołączając skany dowodów dodajecie znaki wodne? Czy przyjmują takie skany?

  asdf Odpowiedz
 • Czy z tej promocji ktoś miał z Was już wizytę kuriera ?

  Gruby Rychu Odpowiedz
  • przyjechal wlasnie kurier z umowa i karta debetowa

   aaaa
  • A dali wcześniej jakiegoś maila czy sms-a z info, że kurier będzie z przesyłką albo nr listu przewozowego ?
   Ja mam po rozmowie tylko maila z poniedziałku „Twoja umowa została właśnie przekazana do wysyłki.”.

   Gruby Rychu
  • Do mnie dzwonili + e-mail o wysyłce.

   Agata
  • Wcześniej tj. kwiecień/maj – od złożenia wniosku do aktywacji konta trwało to ok 3 tygodni. Inni chwalili się, że nawet znacznie dłużej.

   Czy teraz jest to szybciej ?
   Ile dni trzeba czekać od maila o wysyłce do przyjazdu kuriera ?

   Bogdan
  • u mnie niemal równe 3 tygodnie

   25
 • @ aaaa , o był DHL czy inna firma? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Wreszcie sms , że planowna dostawa paczki DHL nr ……jest na jutro. Teraz znów pilnuj kiedy zadzwoni i tak w kółko. Czyzby obyło się bez kontaktu z konsultantem ,a prababci tak się udać nie chciało. Może to jeszcze raz z wnioskiem startować? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Zakończyli , to w takim razie czekam na 150 w kolejnej edycji. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • A do mnie kurier miał dotrzeć dzisiaj, ale… nie dotarł.
  Żadnej informacji dlaczego, nie ma też nowego terminu. Widełki miał 7 godzin (9:30-16:30). Jutro się dowiem, że owszem był ale nikogo nie zastał…#$%$$$#%@!

  erde Odpowiedz
  • To może lepiej przypilnuje ich tam na wylocie z centrali. Kiedyś tak było , że niby nie zastał i na drugi dzień umowę z powrotem do raifa odeslali. Tak to jest z tymi chłopakami i ich przesylkami. xyz

   prawdziwy-xyz
 • Jakieś specjalne z tymi kurier ami procedury czy wszystko normalnie? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Chyba promo wyschło. Po kliku w link jest:
  „Niestety wybrana oferta jest nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z podobnymi produktami.”
  Łzy osusza fakt, że to najgorszy bank ze wszystkich które miałem (150 zł za założenie iKontoaktywatora ).

  fb Odpowiedz
 • Czy zwrot będzie za pierwszy niepełny miesiąc? Przykładowo umowa podpisana 5 czerwca pytanie czy machać kartą już w czerwcu czy dopiero w lipcu?

  falusinski Odpowiedz
 • Do mnie dopiero dzisiaj zadzwonili i umówili kuriera z DHL. Mam nadzieję, że się załapię na nagrodę

  kacper Odpowiedz
 • W komentarzach piszecie, że niektóre wnioski zostały odrzucone z powodu negatywnej weryfikacji mimo dłuższej niż 6 miesięcy karencji, a u mnie akurat odwrotnie się stało i nie wiem czy odstąpić od umowy, pytać na infolinii, czy nie robić nic. Otóż, przekonana, że konto w Paribasie zamknęłam grubo ponad 6 miesięcy (no nie zajrzałam w dokumenty bankowe) złożyłam dwa wnioski z dedykowanych stron – na 100zł i na otwarcie konta Optymalnego z 2% zwrotem. Dzisiaj podpisałam umowę u kuriera, aktywowałam bankowość internetową i kartę debetową również. Tak coś mnie tknęło i zajrzałam to teczki „zamknięte rachunki” i jakże się zdziwiłam; konto zamknięte w styczniu 2017!!!! No tej maj chyba mi tak w głowie poprzewracał. Wydaje mi się, że nici i ze stówki i money backu bo karencja nie wynosi 6 miesięcy, prawda? A z drugiej strony dlaczego bank nie odrzucił mojego wniosku skoro skorzystałam z dedykowanej strony promocji. No co robić Panie Premierze w tej sytuacji?

  Beata2 Odpowiedz
  • ja tez kiedys nie dostalem premii za zalozenie konta w jakies moneymanii chyba z BGZ optima i okazalo sie ze zabraklo mi doslownie kilku dni karencji. no i klops – premii nie bylo!

   koles
  • Biorę pod uwagę brak premii 100 zł, którą organizuje firma zewnętrzna i po konsultacji z Bankiem mi jej nie wypłaci. W tej sytuacji interesuje mnie już tylko czy przystąpię do Promocji Money Back, skoro bank wniosek przyjął i dołączył nawet regulamin tej promocji do umowy.

   Beata2
 • Wniosek składany 27.05. a na umowie odebranej siłą od kuriera widnieje zawarta 30.05. Już ktoś się dowiadywal czy przez to maj z tych 12 m-cy będzie w plecy? Chyba rok temu jakoś tak było , że zwrot za jeden miesiąc przepadal a może coś się zmieniło? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • O ! Jakie tam mają lokaty, widzę czwórki i piątki a przed nimi tylko malutki przecinek. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Ja mam pytanie. Jutro podobno ma przyjść do mnie kurier z umową. I czy ktoś się orientuje (może admin), czy za zakupy robione w czerwcu dostanę zwrot w lipcu? Czy też liczy się to od zakupów robionych w pierwszym pełnym miesiącu, po zawarciu umowy? Bo nie wiem czym mi się w czerwcu bardziej będzie opłacało płacić. :-P

  jaceny Odpowiedz
  • Bank nie wskazuje, że promocja zaczyna się od pełnego pierwszego miesiąca, tylko od razu. Możesz wiec od razu płacić – przynajmniej w teorii.

   Michał
 • A czy przy kurierze składa się tylko jeden podpis, bo tak mi mówił, a później jak przeglądałem to jest jeszcze regulamin promocji konto z money back?

  Qwe Odpowiedz
 • Proszę o Waszą poradę. Ponieważ w lipcu nie będzie mnie w Polsce to czy obowiązkowe 300 zł kartą mogę wydać za granicą ? Będzie się to liczyć ? A czy ktoś się orientuje czy takie transakcje kartą BNP za granicą się opłacają ? w sensie czy są jakieś opłaty za transakcje walutowe ? I ostatnia sprawa czy wpływ 1000 zł traktujemy jako suma wpływów czy 1 na minimum 1000 zł ?

  luic Odpowiedz
  • Chodzi mi o koszty przewalutowań i preadów

   luic
  • Wydaje misie , że zawsze i w każdej z dotychczasowych promocji było 1000 w jednym kawałku a co trans. zagranicznych to może inni specjaliści coś podpowio. xyz

   prawdziwy-xyz
 • Czy za zakup kart podarunkowych Euro Rtv Agd dostępnych na alledrogo też będzie zwrot 2%?

  jkl Odpowiedz
 • A jak stwierdzić, że jest możliwa płatność kartą dla tej aukcji http://allegro.pl/bon-voucher-karta-podarunkowa-euro-rtv-agd-100-zl-i6845168876.html ?

  Mam akurat wybrane coś w dobrej cenie na EuroRtvAgd za niecałe 200 zł, więc na rabat o którym napisałeś się nie załapie, a z tą kartą będę miał 15% taniej.

  jkl Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy