Aż 500 zł za założenie Konta dla Ciebie + 1,5% na koncie oszczędnościowym od Credit Agricole

Trwa do 31.12.2021

Ruszyła promocja Credit Agricole przeznaczona dla nowych klientów. W zamian za założenie konta oraz wykonywanie płatności kartą lub BLIKiem możemy zgarnąć nawet 500 zł w formie moneybacku. Oprócz tego ciągle dostępna jest niezła okazja dla oszczędzających: 1,5% na koncie oszczędnościowym!

Do 500 zł moenybacku na start od Credit Agricole

Do 500 zł dla Ciebie od Credit Agricole

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie była posiadaczem konta Credit Agricole po 31 marca 2018.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że w okresie do 31.12.2021 złożymy wniosek o promocyjne Konto dla Ciebie, a następnie podpiszemy umowę o rachunek. Bank zaznacza, że nie możemy połączyć tej promocji z innymi (np. z programem poleceń).

Istotne również, aby aktywować dostęp do konta przez przynajmniej jeden z serwisów CA24 (ebank lub mobile), wybrać wyciągi w formie elektronicznej (a nie papierowej) oraz wyrazić zgody na otrzymywanie ofert marketingowych od banku.

Co dalej? Do zdobycia mamy dwa typy premii. Pierwsza z nich to 50 zł „za otwarcie konta”. Otrzymamy ją pod warunkiem, że do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnimy wpływy na konto min. 300 zł. Dodatkowo zdefiniowane jest, że chodzi o:

suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika.

Premia będzie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

A jak zdobyć pozostałą premię? Wystarczy, że będziemy płacić za zakupy kartą (w tym w internecie) lub BLIKiem. Credit Agricole zwróci nam 3% wartości transakcji, jednak nie więcej, niż określa w poniższej tabelce. Do wyboru mamy bowiem trzy wersje promocji z różnym stopniem „trudności” i czasem trwania. Dodatkowo każda z nich ma minimalną ilość promocji wymaganą do wypłaty premii – przy czym ta „najtrudniejsza” nie wygląda wcale źle, bo przez 18 miesięcy możemy zgarnąć aż 450 zł, pod warunkiem wykonywania min. 10 płatności miesięcznie:

Maksymalna łączna premia Maksymalna liczba miesięcy, przez które wypłacana jest premia Maksymalna miesięczna premia Warunek wypłaty premii
50 zł 6 miesięcy 8,35 zł min. 3 płatności miesięcznie
150 zł 12 miesięcy 12,50 zł min. 5 płatności miesięcznie
450 zł 18 miesięcy 25,00 zł min. 10 płatności miesięcznie

Bank wprowadza dodatkowe obostrzenia. Wykluczone są „ułatwiacze” płatności kartą, czyli np. kasyna, zakłady bukmacherskie, instytucje finansowe, brokerzy ubezpieczeniowi, przekazy pieniężne. Chodzi tu o kodu MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Nie uwzględnione będą również wypłaty gotówki, przelewy BLIK oraz doładowania portfeli cyfrowych takich ka Revolut, SkyCash czy PayPal. W skrócie: bank daje moneyback tylko za realne płatności w sklepach, na stacjach paliw, marketach czy w internecie.

Premia za płatności będzie nam wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki. Pierwszym miesiącem obowiązywania promocji jest pierwszy pełny miesiąc kalendarzowy następujący po miesiącu otwarcia konta.

1,5% na koncie oszczędnościowym do 20 000 zł

Oprócz premii na start czeka na nas jeszcze jedna korzyść: bardzo wysokie (jak na obecne czasy) oprocentowanie konta oszczędnościowego. 1,5% w skali roku dla kwoty do 20 000 zł – co w chwili obecnej jest jednym z najwyższych wyników na rynku. Jak je zdobyć?

Zgodnie z informacjami zawartymi w tabeli oprocentowania oferta „Na start” dotyczy osób, które nie były posiadaczem konta dla osób fizycznych w Credit Agricole po 1.04.2018.

Oprocentowanie specjalne obowiązuje przez 3 miesiące od dnia otwarcia konta i dotyczy jedynie pierwszego Rachunku Oszczędzam. Na kolejnych zarobimy już standardowo.

Co ciekawe kapitalizacja odsetek na rachunku jest dość nietypowa – bank dopisuje zarobione pieniądze co kwartał.

Środki z Rachunku Oszczędzam możemy wycofać bezpłatnie raz w miesiącu. Za kolejną wypłatę zapłacimy 10 zł.

Ile kosztuje Konto dla Ciebie?

Konto osobiste w Credit Agricole może być całkowicie darmowe, na bardzo sensownych warunkach. Wystarczy, że na nasz rachunek wpłynie (dowolne) 1000 zł oraz wykonamy min. 1 transakcję bezgotówkową, aby bank nie pobierał opłaty 7 zł miesięcznie. Nie ma problemu, aby ten 1000 zł przelewać sobie samodzielnie.

Co z kartą? Warunki są niemal identyczne. Wystarczy, że zapewnimy wpływ min. 1000 zł i wykonamy transakcję kartą/BLIKiem, a bank nie pobierze 9 zł za posiadanie plastiku. Identycznie jest z bankomatami – spełnienie warunków zwolnienia z opłat sprawia, że wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe. Moim zdaniem to bardzo fair warunki – opłaty mogą być wysokie, ale pozbycie się ich jest bardzo łatwe (więc zapominalscy sponsorują niejako dobre warunki innym).

Nie przegap!

Komentarze

 • „Bank wprowadza dodatkowe obostrzenia”
  „Nie uwzględnione będą również wypłaty gotówki, przelewy BLIK oraz doładowania portfeli cyfrowych takich ka Revolut, SkyCash czy PayPal”
  „W skrócie: bank daje moneyback tylko za realne płatności”

  Czytają nas… ???

  jojo Odpowiedz
  • Nie wiem czy nas czytaja ale wiem ze Ty nas nie czytasz. Takie obostrzenia obowiazuja od maja zeszlego roku i wtedy dawali tylko 200 zl. Teraz masz dodatkowe 300 zl przy takich samych warunkach bo pewnie zauwazyli spadek Nowych Klientow.

   aaaa
  • uszczelnili już wszystko co się dało + długa karencja + rozdzielenie z programem poleceń… łatwo to już było…
   ja już drugi miesiąc mam problem z wypłatą utrzymania, jak w tym miesiącu będzie taka lipa to konto pójdzie do piachu na długie lata…

   abc
  • Mi wypłacali bez problemowo co miesiąc, zawsze w okolicach 15 kolejnego miesiąca. Właśnie mi się skończyła promka utrzymaniowa, ciekawe czy kolejną mi zaproponują.

   Arek88
 • Czytam, czytam…..
  3 lata odsiadki i dziwota że nie ma chętnych.

  jojo Odpowiedz
  • Regulamin regulaminem, uszczelnienia uszczelnieniami :)

   Dzikus
  • Tak… marzec 2018… a ja zamknąłem w październiku, więc jeszcze trochę, może za rok.
   Konto VIP nawet do promocyjnych zawirowań by się przydało – bezpłatne wpłatomaty, przelewy natychmiastowe, no i konto (dla niektórych) bezpłatne… trzeba czekać ;).

   ls5
  • Tak… marzec 2018… a ja zamknąłem w październiku, więc jeszcze trochę, może za rok.
   Konto VIP nawet do promocyjnych zawirowań by się przydało – bezpłatne wpłatomaty, przelewy natychmiastowe, no i konto (dla niektórych) bezpłatne… trzeba czekać ;).

   ls5
 • Ale ale, nie wiem czy wiecie ale CA jako jeden z nielicznych banków ma ofertę promocyjną dla „starych”. Zgłaszałem jakiś czas temu adminowi, ale chyba za słaba promka na wrzutkę. Albo to to że nie dla wszystkich, a tylko dla zaproszonych. Jest teraz 2 edycja: https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/promocje/konta/zyskaj-premie-za-przelew-wynagrodzenia

  Xor Odpowiedz
  • Całkiem przyjemna promocja.. żeby tylko dostać zaproszenie. Losują kandydatów do tych zaproszeń czy jak? :)

   Ew@
  • Dostałem zaproszenie. Ciekawe na ile musi to być faktyczne wynagrodzenie, bo średnio uśmiecha mi się do nich przenosić wypłatę.

   crs84
 • Kicha……tak to oni nigdy nie zyskają nowych klientów z tym okresem karencji- poza tym ten ich francuski interfejs użytkownika i pierwsze hasła do logowania moga nabawić migreny.

  heniek131 Odpowiedz
 • Jak chcecie jeszcze coś u nich ugrać, to nadal mają promocję z Canal+ za 500 zł, z karencją tylko 1 rok. Ważna do 30.09.

  Ja123 Odpowiedz
 • CA jakoś przygląda się przelewom czy wystarczy przez jakąś bramkę, jak rachuneo lub Twoje Uslugi żeby ukryć mnie przelewającego ze swojego konta w innym banku na konto w CA?

  vundo Odpowiedz
 • Cześć,
  skorzystałem z tej promocji. Wybaczcie ale mam kilka pytań – może ktoś mi pomoże.

  1) Założyłem konto i zaznaczyłem przy zakładaniu konta wszystkie zgody marketingowe. Po założeniu sprawdziłem ustawienia i jest kilka zgód które są nieznaczone. Dotyczą zewnętrznych podmiotów współpracujących, ubezpieczeń itd. Czy te również musze zaznaczać? Zakładam, że nie bo i tak mam jakieś śmieci zaznaczone typu CACI Life dac i CACI Non Life dac. Chyba jeszcze kolejnych nie trzeba, aby spełnić przesłankę promocji?

  2) Czy jak założyłem w sierpniu konto to transakcje na karcie liczą się (do moneyback) od sierpnia, czy dopiero od września?

  3) jw. czy te 300 zł można wpłacić od razu w sierpniu i dostać nagrodę we wrześniu?

  4) nie widziałem opcji wyboru wyciągów papierowych. Zakładam, że domyślnie są elektroniczne. Czy tak?

  Z góry dziękuję za pomoc. Te systemy i obecne regulaminy niby są coraz prostrze wizualnie ale jak przychodzi co do czego to nic nie można z nich wynieść. No chyba, że to kewstia akurat tego banku.

  Pozdrawiam,
  P.

  Pepe Odpowiedz
 • Dziwię się czemu admin nie opiszę lepszej promocji. CA raty. Jeśli ktoś kupuje jakiś sprzęt to wychodzi mega okazja. Z mojego przykładu. Kupiłem QLEDa za 2k z ratami zero a następnie założyłem konto w promocji. Na start 100 zł a 400zl zwrot w 10 ratach po 60 zł. Wymagane jedynie 2k obcego wpływu. Myślę że to lepsza opcja niż całe te zaokrąglenia

  Greg2601 Odpowiedz
 • Uwaga na płatny serwis powiadomien SMS za 5zł!
  Aktywowano go bez jakiejkolwiek mojej zgody i włącza się domyślnie w aplikacji.

  Dziś (1.09) z samego rana wyłączyłem wszystkie powiadomienia sms – jeszcze zadna wiadomosc nie została wysłana.
  Mimo tego poinformowano mnie, że opłata zostanie jeszcze pobrana w październiku.

  Paweł Odpowiedz
  • Dzięki. Tez mi to włączyli.

   Jeżeli faktycznie pobiorą za to kasę to pożegnam się z tym bankiem dość szybko. Fajnie nabijają klientów w butelkę.

   Pepe
 • Na dodatek korespondencji ww. sprawie nie moge prowadzic w aplikacji przez telefon. Zwyczajnie jest komunikat „brak powiadomien do wyswietlenia”.
  Więc całość kontaktowania się z bankiem tylko przez strone http://www...

  Paweł Odpowiedz
 • Dopiero po 6 tygodniach dostalem zaproszenie na wynagrodzenie www. credit-agricole. pl /premia200

  aaaa Odpowiedz
 • Dosyć wysoka opłata za przewalutowanie 7,3467% + oczywiście niekorzystny kurs wymiany co powoduje, ze platnosci za granicą są duzo bardziej niekorzystne niz platnosc karta typu Revolut.

  Paweł Odpowiedz
 • Na przykładzie z tego weekendu: Revolut 0,18 CZK Credit Agricole (z opłatą) 0,1944.
  Podsumowując: konto z wysokimi opłatami (pakiet sms) i tylko do płatności w Polsce.

  Paweł Odpowiedz
 • W dodatku hasła to jakaś masakra. Aby otworzyć jakikolwiek dokument z banku każą wpisać 8 ostatnich cyfr PESEL. Teraz niech ktoś spróbuje z głowy przepisywać ostatnie cyfry będąc gdzies na mieście…

  Paweł Odpowiedz
 • Kolejna odsłona promocji z Canal+. Zwroty 500 zł (do 50 zł m/c) za płatności abonamentu Canal+ (satelitarna) z nowo założonego konta. Dla nowych (bez konta po 1.10.2021)

  Ja123 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy