Zarabiaj z duetem korzyści: 140 zł dla nowych i 70 zł dla obecnych klientów Toyota Bank

Zakończona

Ruszyła druga edycja promocji „Zarabiaj z duetem korzyści”. Osoby, które zdecydują się założyć konto i dwie lokaty w Toyota Banku, będą mogły zgarnąć 140 zł premii. Bank, tradycyjnie, zadbał również o swoich obecnych klientów – oni do zgarnięcia mają 70 zł.

140 zł premii za założenie duetu lokat w Toyota Bank

140 zł dla nowych klientów

Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 140 zł należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą Konta Jedynego w okresie od 1.07.2016. Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie klikniemy opcję „Nie mam Konta Jedynego”. Zostaniemy wtedy przekierowani na stronę banku, gdzie będziemy mogli założyć promocyjne konto. Na rejestrację i złożenie wniosku mamy czas do 23.02.2018. Aktualizacja: promocja została przedłużona do 26.02.2018.

Wymagane zgody (w pierwszym kroku)
Wymagane zgody w pierwszym kroku rejestracji w promocji

Istotne, aby podczas wnioskowania o Konto Jedyne wyrazić dwie zgody: na przesyłanie informacji handlowych o ofercie banku za pomocą poczty elektronicznej i SMS oraz na przetwarzanie danych w celu marketingu bezpośredniego banku. Ponieważ organizatorem oferty jest firma Agora, to konieczne będzie również wyrażenie zgody na przekazanie jej informacji objętych tajemnicą bankową (w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji). Chodzi o to, aby bank mógł poinformować Agorę o spełnieniu warunków do odbioru premii.

W ciągu 4 dni roboczych skontaktuje się z nami konsultant banku i umówi wizytę kuriera w celu podpisania umowy. O aktywacji konta zostaniemy powiadomieni SMSowo.

Co wtedy? Nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji. Zgodnie z regulaminem do 9.04.2018 powinniśmy założyć co najmniej jedną Lokatę Sprint na 180 dni oraz co najmniej jedną Lokatę Plus na 9 miesięcy. Kwota minimalna lokat to, odpowiednio, 3000 zł oraz 5000 zł, a oprocentowanie wynosi 2,5% oraz 2%. Tak jak w poprzednich akcjach oprocentowanie jest gwarantowane – oznacza to, że gdyby bank obniżył oprocentowanie dla ogółu, to wystarczy założyć lokaty, napisać wiadomość przez bankowość internetową i oprocentowanie zostanie przywrócone do obiecanego poziomu.

Ostatni warunek zdobycia premii to utrzymanie Lokaty Sprint oraz Lokaty Plus przez co najmniej 90 dni od ich założenia oraz utrzymanie aktywnego Konta Jedynego do 8.08.2018. Teoretycznie lokaty możemy zerwać po 90 dniach, ale niekoniecznie będzie to opłacalne – bo nie dostaniemy wtedy ani grosza odsetek.

70 zł dla obecnych klientów

Toyota to jeden z nielicznych banków, który nagradza również swoich obecnych klientów. Aby jednak mieć status obecnego klienta w tej promocji, trzeba być uczestnikiem jednej z poprzednich akcji specjalnych, których współorganizatorem była Agora. Założę się jednak, że większość obecnych klientów Toyota Bank czytających LiveSmarter pochodzi właśnie z jednej z takich akcji – innych w zasadzie nie było (oprócz jednej edycji Comperia Bonus).

A co mają zrobić obecni klienci, aby zgarnąć premię? Po pierwsze – zarejestrować się na stronie promocji, a następnie kliknąć opcję „Mam Konto Jedynę”. Zostaniemy wtedy przekierowani do specjalnej podstrony, na której będziemy musieli wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową. Konieczne jest również posiadanie zaznaczonych zgód marketingowych – takich, jak nowi klienci.

Co dalej? Do 9.04.2018 będziemy musieli założyć co najmniej jedną Lokatę Sprint i co najmniej jedną Lokatę Plus i utrzymać obie lokaty. Istotne jednak, aby lokaty zwiększyły saldo posiadanych środków w banku na dzień 29.01.2018 o 8000 zł. Stan ten powinien się utrzymać przez 30 dni od założenia lokat.

Co to oznacza? Jeśli (przykładowo) posiadaliśmy 29.01.2018 w Toyota Bank stare lokaty o wartości 10000 zł, to konieczne jest nie tylko ulokowanie kolejnych 8000 zł na promocyjnych lokatach, ale również utrzymanie tego stanu (w naszym wypadku 18000 zł) przez 30 dni od otwarcia lokat. Oznacza to, że gdyby w międzyczasie nasza stara lokata zakończyła się, to środki muszą chwilę „przeleżeć” w banku (na rachunku czy innej lokacie) zanim zostaną przeniesione gdzieś indziej.

Program poleceń

Oprócz nagród gwarantowanych dla nowych i obecnych klientów Toyota Banku możliwe jest zgarnięcie jeszcze jednej, opcjonalnej nagrody. Każdy z uczestników akcji (który spełni warunki promocji!) może polecić konto kolejnemu – nowemu klientowi Toyota Bank. Jeśli ten również spełni warunki promocji opisane powyżej, to osoba polecająca zgarnie za niego 50 zł premii.

Maksymalna ilość poleconych osób to 4. 8-cyfrowy kod polecający można wygenerować na stronie promocji.

Wypłata premii

Wypłata wszelkich nagród nastąpi w terminie do 8.08.2018. Aby jednak otrzymać obiecany przelew będziemy musieli uzupełnić swoje dane do jej odbioru na stronie promocji w terminie do 1.08.2018. Organizator powiadomi nas o tym kilka dni wcześniej – najpóźniej 26.07.2018.

Ile kosztuje Konto Jedyne?

Prowadzenie Konta Jedynego może nas kosztować 2,49 zł miesięcznie, jednak bank przewidział możliwość zwolnienia z opłat. Wystarczy, że wykonamy płatności bezgotówkowe kartą na kwotę min. 400 zł miesięcznie. Samo posiadanie karty debetowej jest już bezwarunkowo bezpłatne. Pierwsze trzy wypłaty z bankomatów są darmowe – za kolejne płacimy 4,50 zł.

Aktualizacja: bank zdecydował się na zwrot sporej części opłat! Osoby, które utrzymają do końca promocyjne lokaty zgarną 20 zł dodatkowej premii!

Co to oznacza? Do wyboru mamy dwie opcje. Albo godzimy się na comiesięczne pobieranie 2,49 zł (czyli około 20 zł w okresie trwania promocji), albo próbujemy pozbyć się opłaty wykonując transakcje kartą. Dla opcji numer jeden realna premia wyniosłaby wtedy jakieś 120 zł dla nowych i 50 zł dla obecnych klientów – czyli ciągle całkiem nieźle. Sam, jako obecny klient banku, z pewnością z niej skorzystam – premia w wysokości 50 zł „na rękę” wynagrodzi minimalnie niższe odsetki, niż na lokatach konkurencji.

Nie przegap!

Komentarze

 • również brak @

  Gruby Rychu Odpowiedz
 • Mail właśnie dotarł,ale przy próbie wejścia w formularz uzupełnienia danych server error 500

  Bart84 Odpowiedz
 • Haha profesjonalizm ponad wszystko – server error

  tomeaasad Odpowiedz
 • U mnie też serwer error :)

  Michał Odpowiedz
 • Potwierdzam i u mnie x2, Error…..

  jojo Odpowiedz
  • Zgłosiłem im ale już pewnie wszyscy w domu. Pewnie jutro rano ktoś naprawi ;)

   Michał
 • Kolo wysłał maile i poszedł sobie do domu, a ludzie marnują swój czas na niepotrzebne logowania do banku i na stronę promocji.

  pytanie Odpowiedz
 • I ja i żona dostaliśmy maile. Ja uzupełniłem dane do przelewu, ale po zalogowaniu się na konto żony brak jest takiej możliwości. :/

  miodzio Odpowiedz
 • Trzeba uważać na numer konta bankowego w formularzu, bo w przypadku kopiuj&wklej (jeżeli występują spacje) obcina cyfry.

  pytanie Odpowiedz
 • btw ktoś też tak miał?

  miodzio Odpowiedz
 • Już można czy dalej error ?

  rychu75 Odpowiedz
 • U mnie dalej nie ma emaila, napisałem reklamacje i otrzymałem odpowiedz: „uprzejmie informuję, że nie spełnił Pan regulaminowego warunku – nie przeszedł Pan ze strony Aplikacji Promocyjnej do banku i nie wypełnił Pan udostępnionego tam formularza. Pana zgłoszenie przekazujemy do weryfikacji przez Toyota Bank”.
  Zarejestrowałem się w konkursie 06.02 (email:Duet Lokat 2 – potwierdź założenie konta), lokaty założone w ToyotaB 26.02

  mm Odpowiedz
 • Czy powiadomienie o dodatkowej premii z tytułu polecenia, przychodzi osobno?

  iksiński Odpowiedz
 • Maila nie dostałem, loguję się do panelu na https://duetlokat2.zpremia.pl/promocja/panel/?a=1 a tam: NIESTETY NIE UDAŁO SIĘ!

  Przykro nam, nie zakwalifikowałeś się do wypłaty premii w promocji Duet Lokat 2.

  Lokaty trzymam po dziś dzień… Poszła reklamacja!

  matebe Odpowiedz
 • Premia/140 zł/ na koncie:)

  BiancaM Odpowiedz
 • Potwierdzam, 70 zł dotarło :)

  Bart84 Odpowiedz
 • Ja dostałem a żona nie. Miał tak ktoś kto nie dostał premii 70 zł?

  Waldemar Odpowiedz
  • Ja się zakwalifikowłem, wypełniłem formularz, ale jeszcze nie otrzymałem nagrody :(

   Maciej
 • Ja też nie dostałem premii mimo spełnionych warunków i podaniu pełnych danych do przelewu.

  nilu Odpowiedz
 • Też jeszcze nie dostałem , może dziś.

  Bolo Odpowiedz
 • Czy ktoś wie, jak sprawnie zamknąć to konto z przelewem reszty środków w dniu zamknięcia?

  Paweł K. Odpowiedz
 • Czy ktoś jeszcze nie dostał premii? Stan na 14 00 dnia 08.08.18. Wiecie, w razie czego, gdzie reklamować? W banku czy Agorze?

  Czarny Iwan z Czarnej Wołgi. Odpowiedz
 • W Agorze. Tam należy pisać reklamacje.

  Beata2 Odpowiedz
 • Podobno kiedyś dzieci straszono czarną Wolga , w którym to było roku ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Porywałem dzieci głównie w latach 60. i 70. XX wieku. Pozdrawiam.

   Czarny Iwan z Czarnej Wołgi
 • Witam.Tez nie otrzymalam premii.Na zlozona reklamacje otrzymalam odpowiedz,ze nie spelnilam warunku bo zamiast lokaty Plus na 9 miesiecy zalozylam moto lokate na 9 miesiecy.Lokate ta utrzymuje do dnia dzisiejszego i wiem,ze spelnilam warunki bo zalozylam wymagana lokate Plus.

  Janina Odpowiedz
 • No proszę! Miałem zamykać nie spodziewając się zwrotu 20 zł a jednak jest zwrot ! Wyczekałem i warto było jeszcze przygarnąć 2 dyszki. Teraz konto już na pewno do odstrzału…. Sprawdzajcie czy macie.

  jojo Odpowiedz
 • I u mnie miłe zaskoczenie 20 zł zwrotu.

  Krak Odpowiedz
 • Wypłacili. Wcale nie musieli. Mogliby tak jak Santander robić wodę z mózgu i bełkotać jak potłuczeni. A wypłacili.
  Porządny Bank.

  Bufon Odpowiedz
 • Jest kasa, jest dobrze :D dzięki za info.

  John Johnson Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy